09.06.08, 23:06

Kooperacja Data PR i interacitive.pl

Dwie firmy z długoletnim doświadczeniem na polskim rynku: Data Public Relations oraz agencja interaktywna interactive.pl, rozpoczęły współpracę.

"Rynek Public Relations zmienia się bardzo szybko - firmy różnych branż rozumieją już, że kampania wizerunkowa w oparciu o różne techniki PR przynosi skutek długofalowy, sprawia, że przedsiębiorstwa zapadają w pamięci nie tylko klientom, kontrahentom, ale także dziennikarzom, którzy wtedy chętniej o nich piszą.  Z drugiej strony, prezesi firm oczekują, iż kontaktując się z jedną firmą – będą mogli mieć pewność, że całość ich wizerunku będzie w dobrych rękach. Stąd nasza współpraca ze sprawdzonym graczem, jakim jest interactive.pl" - mówi Dariusz Tabaka – dyrektor generalny DATA PR.

interactive.pl jest częścią Grupy Kapitałowej NetArt, która obecnie posiada około 30% udziału w polskim rynku komercyjnych usług internetowych i obsługuje ponad 200 tys. klientów. interactive.pl zajmuje się tworzeniem: serwisów internetowych, portali korporacyjnych, wortali tematycznych i branżowych, serwisów społecznościowych, aplikacji internetowych, systemów zarządzania treścią, gier interaktywnych, prezentacji multimedialnych, kiosków multimedialnych, specjalizuje się w systemach identyfikacji wizualnej, rebrandingu i usługach e-marketingowych.

"W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na kompleksowość i pełen profesjonalizm w świadczeniu usług. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z DATA PR. Mamy nadzieję, że partnerstwo interactive.pl i DATA PR będzie długotrwałe i owocne" - komentuje Leszek Szumlas, Dyrektor Kreatywny w firmie interactive.pl.

DATA PR istnieje na rynku od 1997 roku – jej twórcą i dyrektorem generalnym jest Dariusz Tabaka, specjalista w dziedzinie PR, były dziennikarz, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego i Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, od wielu lat pełniący funkcję dyrektora Loży Małopolskiej Business Centre Club. Agencja, która specjalizuje się w PR kryzysowym, relacjach inwestorskich, wprowadzaniu firm na Giełdę Papierów Wartościowych, tworzeniu strategii komunikacyjnych, rozszerza z roku na rok swoją ofertę o najnowocześniejsze usługi związane z e-PR, a także Media Relations (nowością są praktyczne szkolenia medialne dla zarządów firm i rzeczników prasowych).

"W kwietniu b.r. agencja podpisała również umowę o współpracy z Domem Mediowym Intermedia. Ta forma współpracy obydwu krakowskich firm sprawdza się w praktyce, bo  pozwala nam na konkurowanie z największymi graczami w Polsce. Właśnie to było powodem decyzji o rozszerzeniu oferty o działania interactive.pl, która wyznaje takie same zasady biznesowe jak nasza agencja" - podsumowuje Magdalena Zawadzka-Wojtaszek – dyrektor zarządzający w DATA PR.  

Komentarze

Powiązane

23.11.17, 11:11
reklama & PR » informacje
MediaCom przejmuje budżet mediowy marki Opel
Dom mediowy MediaCom przejmuje obsługę budżetu mediowego marki Opel od Carat Polska. Przejęcie budżetu jest wynikiem wygrania europejskiego przetargu organizowanego przez Grupę PSA. 
23.11.17, 11:11
reklama & PR » informacje
Firma AMS postawiła pięć nowych wiat Warta w Poznaniu
Nowością w miejskiej infrastrukturze Poznania, która pojawiła się po remoncie torowiska tramwajowego na ul. Królowej Jadwigi, są nowoczesne, rozświetlające przestrzeń wiaty zainstalowane przez AMS.
23.11.17, 10:11
reklama & PR » informacje
Deloitte Digital CE współpracuje z Acne
Firma Deloitte Digital Central Europe nawiązała współpracę z agencją kreatywną Acne ze Sztokholmu, która została kupiona przez Deloitte NWE (struktura Deloitte na region Europy Północnej i Zachodniej) w sierpniu br. 
22.11.17, 18:11
reklama & PR » informacje
Marka SINSKIN w portfolio They.pl
We wrześniu br. na rynku pojawiła się nowa marka semi-profesjonalnych kosmetyków kolorowych, dostępna w drogeriach Rossmann. They.pl odpowiada za launch SINSKIN w digitalu.
22.11.17, 17:11
reklama & PR » informacje
Prze!BIJEMY ceny innych sklepów. OleOle.pl rusza ze świąteczną kampanią
"Prze!BIJEMY ceny innych sklepów" to hasło tegorocznej kampanii świątecznej sklepu internetowego z elektroniką użytkową, AGD i RTV - OleOle.pl.
22.11.17, 16:11
reklama & PR » informacje
Napoleon w kolejnej kampanii Carrefour
Rozpoczęła się najnowsza kampania marki Carrefour autorstwa Saatchi & Saatchi IS. Po raz kolejny akcją zarządza Napoleon. 
W najnowszej odsłonie kampanii Carrefour.
22.11.17, 15:11
reklama & PR » informacje
INSIGNIA obsłuży social media dla Ceramiki Paradyż w 2018 r.
Ceramika Paradyż (Grupa Paradyż) powierzyła prowadzenie działań komunikacyjnych w social mediach krakowskiej agencji INSIGNIA. 
22.11.17, 13:11
reklama & PR » informacje
Fisz głosem w nowej kampanii IKEA
Na początku listopada br. ruszyła świąteczna odsłona kampanii IKEA, która ma zachęcać Polaków nie tylko do zmian w domu z okazji Świąt i wizyt bliskich, lecz proponuje także zmianę sposobu postrzegania pozornych truizmów. 
22.11.17, 12:11
reklama & PR » wydarzenia branżowe
Marketing miejsc to coś więcej niż reklama. VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach
Tworzenie tożsamości marki jaką jest miejscowość czy cały region staje się coraz ważniejszym narzędziem rozwoju samorządów. O tym i innych ważnych z punktu widzenia samorządu kwestiach będzie mowa podczas VII Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, który odbędzie się w dniach 30 listopada oraz 1 grudnia w Rzeszowie.
22.11.17, 11:11
reklama & PR » informacje
Grupa Havas inwestuje w platformę Octoly
Komercyjna platforma Octoly zrzeszająca influencerów modowych, lifestylowych i beauty, została dofinansowana kwotą 10 mln dolarów i uruchomiła serwis OctoPrime.co. Pozwoli on 10 tys. influencerek na sprzedaż recenzowanych produktów w osobistym sklepie online.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 22.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 23 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL