09.06.08, 23:50

Kooperacja Data PR i interacitive.pl

Dwie firmy z długoletnim doświadczeniem na polskim rynku: Data Public Relations oraz agencja interaktywna interactive.pl, rozpoczęły współpracę.

"Rynek Public Relations zmienia się bardzo szybko - firmy różnych branż rozumieją już, że kampania wizerunkowa w oparciu o różne techniki PR przynosi skutek długofalowy, sprawia, że przedsiębiorstwa zapadają w pamięci nie tylko klientom, kontrahentom, ale także dziennikarzom, którzy wtedy chętniej o nich piszą.  Z drugiej strony, prezesi firm oczekują, iż kontaktując się z jedną firmą – będą mogli mieć pewność, że całość ich wizerunku będzie w dobrych rękach. Stąd nasza współpraca ze sprawdzonym graczem, jakim jest interactive.pl" - mówi Dariusz Tabaka – dyrektor generalny DATA PR.

interactive.pl jest częścią Grupy Kapitałowej NetArt, która obecnie posiada około 30% udziału w polskim rynku komercyjnych usług internetowych i obsługuje ponad 200 tys. klientów. interactive.pl zajmuje się tworzeniem: serwisów internetowych, portali korporacyjnych, wortali tematycznych i branżowych, serwisów społecznościowych, aplikacji internetowych, systemów zarządzania treścią, gier interaktywnych, prezentacji multimedialnych, kiosków multimedialnych, specjalizuje się w systemach identyfikacji wizualnej, rebrandingu i usługach e-marketingowych.

"W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na kompleksowość i pełen profesjonalizm w świadczeniu usług. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z DATA PR. Mamy nadzieję, że partnerstwo interactive.pl i DATA PR będzie długotrwałe i owocne" - komentuje Leszek Szumlas, Dyrektor Kreatywny w firmie interactive.pl.

DATA PR istnieje na rynku od 1997 roku – jej twórcą i dyrektorem generalnym jest Dariusz Tabaka, specjalista w dziedzinie PR, były dziennikarz, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego i Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, od wielu lat pełniący funkcję dyrektora Loży Małopolskiej Business Centre Club. Agencja, która specjalizuje się w PR kryzysowym, relacjach inwestorskich, wprowadzaniu firm na Giełdę Papierów Wartościowych, tworzeniu strategii komunikacyjnych, rozszerza z roku na rok swoją ofertę o najnowocześniejsze usługi związane z e-PR, a także Media Relations (nowością są praktyczne szkolenia medialne dla zarządów firm i rzeczników prasowych).

"W kwietniu b.r. agencja podpisała również umowę o współpracy z Domem Mediowym Intermedia. Ta forma współpracy obydwu krakowskich firm sprawdza się w praktyce, bo  pozwala nam na konkurowanie z największymi graczami w Polsce. Właśnie to było powodem decyzji o rozszerzeniu oferty o działania interactive.pl, która wyznaje takie same zasady biznesowe jak nasza agencja" - podsumowuje Magdalena Zawadzka-Wojtaszek – dyrektor zarządzający w DATA PR.  

Komentarze

Powiązane

20.02.18, 10:00
| reklama & PR » informacje
Up&More dla Humana Poland
Agencja Up&More objęła kompleksową obsługę marketingową marki Humana Poland – producenta mleka modyfikowanego, kaszek, herbatek, posiłków owocowych i warzywnych dla dzieci oraz suplementów diety dla młodych matek.
20.02.18, 08:00
| reklama & PR » informacje
Kotwica wraca do logotypu marki Odra
Obecna od ponad 70 lat na polskim rynku marka Odra (Grupa Otmuchów) przeszła proces rebrandingu, który jest połączony z wprowadzeniem nowej platformy komunikacji Najlepiej Razem.
19.02.18, 19:00
| reklama & PR » informacje
GLS Poland Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski
Firma kurierska GLS Poland przedłuża kontrakt i drugi sezon będzie Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski. Marka udzieli wsparcia Reprezentacji Polski przy organizacji wydarzeń, zadba także o strefę kibica.
19.02.18, 19:00
| reklama & PR » informacje
Grupa ZPR Media wprowadza markę InTarget
Spółka Accorp (Grupa ZPR Media) wprowadza na rynek nową markę InTarget, w ramach której oferować będzie produkty i usługi z obszaru przetwarzania i zarządzania danymi. 
19.02.18, 17:00
| reklama & PR » ludzie
Arkadiusz Barański i Piotr Pogorzelski w Walk Digital
Do Walk Digital dołączył Arkadiusz Barański jako Senior Technology Manager oraz – po roku pracy w Grey Group Poland – wrócił Piotr Pogorzelski, obejmując stanowisko Creative Technologist & UX Designer. 
19.02.18, 16:00
| reklama & PR » informacje
Geny pod kontrolą. Trwa kampania leku LOXON MAX
Wystartowała w telewizji i internecie kampania autorstwa agencji Publicis, promującą lek LOXON MAX, który od stycznia br. dostępny jest bez recepty. 
19.02.18, 15:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Unique Ad poszerza portfolio o pięć serwisów
Unique Ad poszerza swoje portfolio. Do jego grona dołączył serwis ising.pl oraz cztery serwisy Grupy Popularne: pyszności.pl, nauka.rocks, genialne.to i kochamyzwierzaki.pl. Witryny trafią do oferty lifestylowej Unique Ad.
19.02.18, 14:00
| reklama & PR » ludzie
Mikołaj Zglenicki wraca do MediaCom
Mikołaj Zglenicki dołącza do MediaCom Warszawa, obejmując stanowisko Financial Directora oraz wchodząc do zarządu spółki. 
19.02.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
Shake Hands dla producenta stolarki okiennej Vetrex
Agencja SHAKE HANDS jest odpowiedzialna za strategię obecności marki w mediach społecznościowych i jej bieżącą realizację.
19.02.18, 12:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Jaka przyszłość czeka reklamy wielkoformatowe w sieci?
Polska jest w czołówce krajów, w których reklamodawcy emitują reklamy wielkoformatowe, a internauci instalują adblocka.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 20.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL