18.06.08, 00:29

Otwarty konkurs na logo Miedzynarodowej imprezy Karpackie Klimaty

Urząd Miasta Krosna (województwo podkarpackie) ogłasił konkurs na projekt logo dla Karpackich Klimatów. Akcja, prowadzona na rzecz jednej z najważniejszych imprez kulturalnych na Podkarpaciu, ma charakter otwarty.

Urząd Miasta Krosna (województwo podkarpackie) ogłasił konkurs na projekt logo dla Karpackich Klimatów. Akcja, prowadzona na rzecz jednej z najważniejszych imprez kulturalnych na Podkarpaciu, ma charakter otwarty. Organizator do udziału zaprasza nie tylko artystów, ale również przedsiębiorstwa, zajmujące się identyfikacją wizualną oraz szeroko rozumianym marketingiem. Termin nadsyłania prac mija 31 lipca 2008 r. 

Podstawowym zadaniem uczestników konkursu jest wykreowanie loga dla Karpackich Klimatów – cyklicznego wydarzenia o międzynarodowym charakterze, które w niezwykły sposób prezentuje kulturowe i historyczne dziedzictwo pogranicza karpackiego.

Zwycięski projekt zostanie wykorzystany nie tylko w działaniach promocyjnych na rzecz tegorocznej imprezy (odbywającej się w dniach 29 – 31.08.2008 r. w Krośnie), ale także w jej kolejnych edycjach. Oprócz tego laureaci trzech pierwszych miejsc mogą liczyć na nagrody finansowe, ufundowane przez krośnieński Urząd Miasta. Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie pracy zgodnej z obowiązującym regulaminem oraz przesłanie jej na adres Organizatora z dopiskiem „Logo Karpackich Klimatów”. Jury w ocenie zgłoszeń weźmie pod uwagę przede wszystkim: oryginalność i czytelność zaproponowanego znaku, jego zgodność z klimatem imprezy oraz estetykę formy graficznej. Wyniki zostaną zaprezentowane 14.08.2008 roku na stronie internetowej www.krosno.pl, a nagrodzone projekty – w trakcie Karpackich Klimatów.

Największe szanse mają prace, które w nowoczesny, dynamiczny i zrozumiały sposób uwzględnią magiczną atmosferę Karpackich Klimatów” - mówi Bronisław Baran, wiceprezydent Krosna. „Zależy nam także na tym, aby zwycięski znak graficzny w pełni oddawał atmosferę imprezy i miejsca, w którym jest ona organizowana. Nie wykluczamy, że ze spełniającym nasze oczekiwania laureatem nawiążemy w przyszłości bliższą współpracę. Tym bardziej, że konkurs jest jedynie wstępem do szerokich działań promocyjnych dla Karpackich Klimatów oraz dla Krosna – prawdziwej i niepowtarzalnej perły galicyjskiego Podkarpacia” - dodaje.

Komentarze

Powiązane

17.02.18, 15:00
| reklama & PR » informacje
Opus B z kolejną kampanią Ranigast Max
Rozpoczęła się kolejna kampania telewizyjna marki Ranigast Max. Za koncepcję i realizację działań odpowiada Agencja Reklamowa Opus B.
17.02.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
Alior Bank promuje Pakiet kredytowy dla firm
13 lutego br., ruszyła intensywna kampania promująca Pakiet kredytowy Alior Banku skierowany do klientów biznesowych.
17.02.18, 09:00
| reklama & PR » informacje
STS z umową sponsorską Polskiej Ligi Esportowej
Firma STS podpisała umowę sponsorską z Polską Ligą Esportową. Na jej mocy, STS uzyskał tytuł oficjalnego bukmachera topowych rozgrywek esportowych w kraju. Z tej okazji STS i Polska Liga Esportowa organizują mecz gwiazd, w którym weźmie udział 10 najlepszych zawodników polskich drużyn.
16.02.18, 20:00
| reklama & PR » informacje
Good One PR dla TuMieszkamy
Grono klientów agencji Good One PR powiększyło się o markę TuMieszkamy, zarządcę nieruchomości. Agencja zajmie się opracowaniem i realizacją planu komunikacji, relacjami z mediami oraz doradztwem w obszarze marketingu.
16.02.18, 19:00
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Brejnak-Kowalska w VML
Do działu Client Service agencji VML dołączyła Magdalena Brejnak-Kowalska na stanowisku Account Director. Pokieruje zespołem zajmującym się mBankiem, w którym będzie odpowiadać za strategiczny rozwój biznesu Klienta i nadzór nad projektami 360 digital. 
16.02.18, 18:00
| reklama & PR » informacje
Snow PR dla Garmin Polska
Snow PR zajmie się kompleksową obsługą w zakresie public relations marki Garmin, producenta urządzeń wykorzystujących system nawigacji satelitarnej.
16.02.18, 16:00
| reklama & PR » informacje
Nie ma miłości bez procentów. Spot i bezalkoholowe piwo na rzecz Fundacji Rak’n’Roll
Fundacja Rak’n’Roll opublikowała w Walentynki w mediach społecznościowych spot pt. „Nie ma miłości bez procentów”, który ma przekonywać do przełamania tabu związanego z mówieniem o chorobie, ale przede wszystkim ma opowiadać o prawdziwej miłości Gosi i Dawida. 
16.02.18, 15:54
| internet » wydarzenia branżowe | reklama & PR » wydarzenia branżowe
Akademia WhitePress - startuje nowy projekt edukacyjny
WhitePress - największa w Polsce platforma realizująca kampanie influencer i content marketingowe  - uruchamia projekt edukacyjny skierowany do marketerów i właścicieli firm.  Eksperci Akademii WhitePress będą realizować temat przewodni projektu: "Wiedza oparta na praktyce".
16.02.18, 14:00
| reklama & PR » ludzie
Laura Sabella oraz Karolina Kowner w zespole Linkleaders
Laura Sabella (copywriter) oraz Karolina Kowner (ekspert Digital) wzmacniają kompetencje employer brandingowe w agencji Linkleaders.
16.02.18, 13:00
| reklama & PR » ludzie
Justyna Krzyżanowska przechodzi do New Age Media
Justyna Krzyżanowska objęła stanowisko International Marketing Manager w domu sprzedaży reklamy kinowej New Age Media. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 16.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 15.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL