18.06.08, 00:06

Otwarty konkurs na logo Miedzynarodowej imprezy Karpackie Klimaty

Urząd Miasta Krosna (województwo podkarpackie) ogłasił konkurs na projekt logo dla Karpackich Klimatów. Akcja, prowadzona na rzecz jednej z najważniejszych imprez kulturalnych na Podkarpaciu, ma charakter otwarty.

Urząd Miasta Krosna (województwo podkarpackie) ogłasił konkurs na projekt logo dla Karpackich Klimatów. Akcja, prowadzona na rzecz jednej z najważniejszych imprez kulturalnych na Podkarpaciu, ma charakter otwarty. Organizator do udziału zaprasza nie tylko artystów, ale również przedsiębiorstwa, zajmujące się identyfikacją wizualną oraz szeroko rozumianym marketingiem. Termin nadsyłania prac mija 31 lipca 2008 r. 

Podstawowym zadaniem uczestników konkursu jest wykreowanie loga dla Karpackich Klimatów – cyklicznego wydarzenia o międzynarodowym charakterze, które w niezwykły sposób prezentuje kulturowe i historyczne dziedzictwo pogranicza karpackiego.

Zwycięski projekt zostanie wykorzystany nie tylko w działaniach promocyjnych na rzecz tegorocznej imprezy (odbywającej się w dniach 29 – 31.08.2008 r. w Krośnie), ale także w jej kolejnych edycjach. Oprócz tego laureaci trzech pierwszych miejsc mogą liczyć na nagrody finansowe, ufundowane przez krośnieński Urząd Miasta. Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie pracy zgodnej z obowiązującym regulaminem oraz przesłanie jej na adres Organizatora z dopiskiem „Logo Karpackich Klimatów”. Jury w ocenie zgłoszeń weźmie pod uwagę przede wszystkim: oryginalność i czytelność zaproponowanego znaku, jego zgodność z klimatem imprezy oraz estetykę formy graficznej. Wyniki zostaną zaprezentowane 14.08.2008 roku na stronie internetowej www.krosno.pl, a nagrodzone projekty – w trakcie Karpackich Klimatów.

Największe szanse mają prace, które w nowoczesny, dynamiczny i zrozumiały sposób uwzględnią magiczną atmosferę Karpackich Klimatów” - mówi Bronisław Baran, wiceprezydent Krosna. „Zależy nam także na tym, aby zwycięski znak graficzny w pełni oddawał atmosferę imprezy i miejsca, w którym jest ona organizowana. Nie wykluczamy, że ze spełniającym nasze oczekiwania laureatem nawiążemy w przyszłości bliższą współpracę. Tym bardziej, że konkurs jest jedynie wstępem do szerokich działań promocyjnych dla Karpackich Klimatów oraz dla Krosna – prawdziwej i niepowtarzalnej perły galicyjskiego Podkarpacia” - dodaje.

Komentarze

Powiązane

22.11.17, 12:11
reklama & PR » wydarzenia branżowe
Marketing miejsc to coś więcej niż reklama. VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach
Tworzenie tożsamości marki jaką jest miejscowość czy cały region staje się coraz ważniejszym narzędziem rozwoju samorządów. O tym i innych ważnych z punktu widzenia samorządu kwestiach będzie mowa podczas VII Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, który odbędzie się w dniach 30 listopada oraz 1 grudnia w Rzeszowie.
22.11.17, 11:11
reklama & PR » informacje
Grupa Havas inwestuje w platformę Octoly
Komercyjna platforma Octoly zrzeszająca influencerów modowych, lifestylowych i beauty, została dofinansowana kwotą 10 mln dolarów i uruchomiła serwis OctoPrime.co. Pozwoli on 10 tys. influencerek na sprzedaż recenzowanych produktów w osobistym sklepie online.
22.11.17, 10:11
reklama & PR » ludzie
Joanna Giz w zespole Think Kong
Do zespołu Think Konga dołączyła Joanna Giz, która objęła stanowisko Content Marketing Team Managera i będzie odpowiadać w agencji za rozwój działań content marketingowych dla marek z branży IT, beauty oraz deweloperskiej. 
21.11.17, 20:11
reklama & PR » informacje
Konkursie fotograficzny marki Haier. Akcję wspiera Adam „Poszukiwacz” Wiejak
Firma Haier, producent AGD, organizuje konkurs fotograficzny, w którym można zdobyć nową pralkę HW70-14636S i zostać królem lub królową wysadzania. Akcję wspiera youtuber Adam „Poszukiwacz” Wiejak. 
21.11.17, 19:11
reklama & PR » informacje
BERM realizuje projekt dla Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii
Agencja BERM Creative Production Group została wybrana do realizacji działań promocyjnych, informacyjnych oraz edukacyjnych przy trzech projektach realizowanych przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
21.11.17, 18:11
reklama & PR » informacje
Black Energy Drink został Tytularnym Sponsorem LFL All-Star Tour Poland 2018
Marka Black Energy Drink (Food Care Group) podjęła współpracę z firmą Pro Polska - promotorem wyjątkowej trasy Legends Football League (LFL). Kobieca liga futbolowa rozegra po raz pierwszy mecze w Europie, i to właśnie w Polsce.
21.11.17, 17:11
reklama & PR » informacje
You’re the driver. Kampania reklamowa Gulf Polska
Gulf Polska (producent środków smarnych) wystartował w listopadzie br. z nową kampanią wizerunkową pod hasłem “You’re the driver”, którą chce przypomnieć światu czym jest prawdziwa motoryzacja i kto w samochodzie tak naprawdę rządzi.
21.11.17, 16:11
reklama & PR » ludzie
Anna Dzierzędzka w Value Media
Od stycznia 2018 r. do zespołu domu mediowego Value Media (Group One) dołączy Anna Dzierzędzka, przez ostatnie 16 lat związana z MediaCom.
21.11.17, 15:11
reklama & PR » informacje
Delecta prezentuje przepis na święta pełne emocji
Delecta, marka z portfolio spółki Bakalland, wystartowała ze swoją świąteczną kampanią reklamową. Marka komunikuje swoim konsumentom „przepis na niezapomniane święta”.
21.11.17, 14:11
reklama & PR » ludzie
Grzegorz Miecznikowski rzecznikiem prasowym Parady Równości oraz Fundacji Wolontariat Równości
Od końca października br. obowiązki w zakresie relacji z mediami oraz społecznością LGBT przejmuje Grzegorz Miecznikowski i prowadzona przez niego Agencja S Words.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 22.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 23 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL