22.09.11, 20:26

Wyd. z TM nr 572

KATARZYNA NOSOWSKA, wokalistka: „W zasadzie wiem, kiedy mężczyzna ściemnia, rozpoznaję brzmienie SMS-a od kochanki, wiem, ile wypił piwek i że niejedno. Wiem, kiedy w kłótni mężczyzna patrzy w oczy, ale już nie słyszy, i że na wódkę w męskim gronie nie wolno się wpraszać. Wiem, które słowa kastrują i jeśli mówi, że ryba, którą złowił miała pół metra, to nie mówię, że nie, nawet jeśli ją widziałam na własne oczy.”
„Playboy”

ANNA RADWAN, aktorka: „Od kilku lat jeżdżę z rodziną na wakacje do Toskanii. W Sienie i San Gimigiano znajdują się osobliwe muzea tortur. Oglądając przerażające eksponaty zastanawiam się, ile pomysłowości zostało włożone, żeby wymyślić urządzenie , które zadawałoby ludziom jak największy ból. Podobne urządzenia wyszły wprawdzie z użytku – ale czy tak wiele się zmieniło? Ciągle wkładamy mnóstwo energii, żeby się dręczyć. Tak było dawniej, tak jest dzisiaj.”
„Film”

MACIEJ MIECZNIKOWSKI, wokalista: „W moim kaszubskim domu panowało przekonanie, że mężczyzna w 36 roku życia to dzieciak. Gdy spotkałem swoją obecną żonę Agnieszkę, miałem 33 lata. Chciałbym, żeby syn i córka w przyszłości nauczyli się kaszubskiego. Kaszubi, to ciekawy naród – z pozoru nieufni, zamknięci, ale Kidy się już otworzą, staja się przyjaciółmi na całe życie. Miałem szczęście, że wychowałem się w lesie, nad jeziorem. Od dzieciństwa miałem kontakt z ziemią, do dziś pamiętam wszystkie zapachy, kolory, smaki.”
„Pani”

AGATA KULESZA, aktorka: „Jestem leniwa. Zakopuję się pod kocem z książką, nawet jeśli w kuchni jest nieposprzątane. Czasem na cały dzień. Za dużo mówię i potem mam wyrzuty sumienia. Nie lubię strachu, który mm w sobie, choć napędza mnie do działania. Nie pasuję do show-biznesu, ale nie mam też poczucia misji, jeśli chodzi o aktorstwo. Ugruntowałam swoją pozycję i tego mi nikt nie zabierze. I nawet jeśli już nigdy nic ważnego się nie wydarzy, trudno.”
„Elle”

JERZY URBAN, dziennikarz, wydawca: „Mam trochę znajomych w Szczecinie i dla nich Warszawa to jest bardzo odległe miasto, w którym nie maja interesów. Jak chcą do teatru, po sprawunki czy do lekarza, to jada do Berlina, bo jest godzina jazdy. Szczecin to niemal przedmieście Berlina. Tam granica jest coraz bardziej rozmyta. Kiedyś ludzie typu pisowskiego straszyli tym, że „przyjadą Niemcy i wykupią”. A mamy zjawisko skromne ale odwrotne, że to Polacy osiedlają się w Niemczech – pracują w Polsce, a mieszkaja w Niemczech, bo tam są tańsze mieszkania.”
„Wprost”

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 23.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL