20.04.12, 12:04

Zdobywcy Eteru 2001

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2001".

Zdobywcy Eteru 2001

1. Marek Niedzwiecki (Program Trzeci)
2. Piotr Kaczkowski (Program Trzeci)
3. Piotr Metz (RMF FM)
4. Michal Kubik(RMF FM)
5. Artur Andrus (Program Trzeci)
6. Marek Walkuski (Program Trzeci)
7. Janusz Weiss (Radio ZET)
8. Monika Olejnik (Radio Zet)
9. Tomasz Olbratowski (RMF FM)
10. Waldemar Oginski (TOK FM)

Lista wszystkich osób nominowanych przez czytelników serwisu portalmedialny.pl:
Program Pierwszy PR: Krzysztof Michalski, Tadeusz Sznuk, Adam Kołaciński (PR Łódź), Korneliusz Pacuda
Program Drugi PR: Malgorzata Pęcińska, Lucjan Kydryński,
Program Trzeci PR: Wojciech Ossowski, Barbara Podmiotko, Krzysztof Skowroński (w roku 2000 w Radiu Zet), Monika Makowska, Teresa Drozda, Magdalena Jethon, Wojciech Mann, Pawel Kwaśniewski, Grzegorz Wassowski, Krzysztof Ziemiec, Kuba Strzyczkowski, Grażyna Dobroń, Dorota Wysocka, Piotr Stelmach
Radio Eska Warszawa: Mariusz Nałęcz-Nieniewski (przez część 2000 roku w Radiu Zet) , Monika Król (przez część 2000 roku w Radiu Zet)
Radio Tok FM: Jacek Sobala, Anna Maruszeczko, Dariusz Bugalski, Filip Ubunakuki, Maria Czarnecka, Marcin Wypychowicz, Anna Laszuk,
Radio RMF FM: Ewa Drzyzga, Tomasz Buszewski, Tadeusz Wojciechowski, Bogdan Zalewski, Krzysztof Nepelski, Przemyslaw Skowron, Witold Lazar, Tomasz Skory, Danuta Kubaszek, Konrad Piasecki, Stanisław Smólka, Robert Konatowicz, Beata Fiedorow, Marcin Buczek, Stanislaw Tyczyński, Barbara Górska, Robert Kalinowski, Tomasz Kasprzyk (do niedawna w Radiu Classic Lódz), Marcin Sobesto (w roku 2000 w Radiu Kolor),
Radio Zet: Marzena Chelminiak, Szymon Majewski, Beata Pawlikowska, Wojciech Jagielski, Marek Starybrat, Robert Bernatowicz, Robert Kozyra, Mariusz Rokos, Marcin Kubat, Tomasz Miara, Paulina Radzinska
Radio Plus: David Fox, Aleksander Ostrowski, Piotr Chmielewski, Kuba Watly, Dariusz Maciborek, Agnieszka Ponikiewska, Maciej Piotrowski
Radio Delta: Radek Pszczólka
Radio dla Ciebie (Warszawa): Tomasz Ignaczak, Marek Wernik
Radio Flash (Katowice): Piotr Baron,
Radio Bielsko: Miroslaw Mrzyglód
Radio Plus Gliwice: Dariusz Kapturski
Radio TAK (Kielce): Marcin Soltyk
Radio 5 (Suwalki): Dariusz Ratajczak
Radio 90 FM (Wodzislaw Slaski): Marek Moc
Radio Aplauz (Wroclaw): Mateusz Molasy, Michal Drzewiecki
PR Kraków + Polskie Radio: Ireneusz Bialek
Radio Pólnoc (Koszalin): Sebastian Czapnik
Radio Echo (Nowy Sacz): Marek Kacprzak
Radio WAWa: Robert Kilen,
Radio Kolor (Warszawa): Pawel Oksanowicz

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 21 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL