20.04.12, 12:04

Zdobywcy Eteru 2002

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2002".

Zdobywcy Eteru 2002 - wyniki plebiscytu

1. Marek Niedźwiecki (Program Trzeci)
2. Marcin Jędrych (RMF FM)
3. Piotr Metz (Radiostacja)
4. Tomasz Olbratowski (RMF FM)
5. Bogdan Zalewski (RMF FM)
6. Piotr Kaczkowski (Program Trzeci)
7. Piotr Baron (Program Trzeci)
8. Tomasz Kasprzyk (RMF FM)
9. Beata Pawlikowska (Radio Zet)
10. Artur Andrus (Program Trzeci)
Michal Figurski (RMF FM)
11. Robert Kozyra – dyrektor Radia Zet
12. David Fox – Radio Plus
13. Grzegorz Jasiński – RMF FM
14. Tadeusz Sołtys – RMF FM

15. Ewa Kwaśny – RMF FM
16. Piotr Urbaniak – RMF FM
17. Michał Olszański – Trójka
18. Marcin Kydryński – Trójka
19. Monika Olejnik – Radio Zet
20. Stanislaw Tyczyński – RMF FM
21. Miroslaw Mrzygłód – Radio Bielsko
22. Paweł Kostrzewa – Trójka
23. Wawrzyniec Sieroslawski „Monter” – RMF FM
24. Grzegorz Pękala – BON TON Chelm
25. Krzysztof Michalski – Polskie Radio
26. Tomasz Moskal – BON TON Chelm
27. Iwona Wronka – Plus Katowice
28. Witold Odrobina – RMF FM
29. Jakub Mazur – Radio Bielsko
30. Piotr Stelmach – Trojka
31. Witold Laskowski – Trójka
32/33 Marek Wałkuski – Trójka / Polskie Radio
Roman Czejarek – Polskie Radio 1
34. Wojciech Mann – Trójka
35. Dariusz Maciborek – RMF FM
36. Jarosław Juszkiewicz – Radio Katowice
37. Marcin Sobesto – Radio Pin Warszawa
38. Jacek Żakowski – Radio Zet
39. MaŁgorzata Koscielniak – RMF FM
40. Wojciech Jagielski – Radio Zet
41. Jacek Sobala – TOK FM
42. Jarosław Kuźniar – Radio Zet
43. Paweł Sikora – RMF FM
44. Adam Fijalkowski - Trójka
45. Rafał Żygiel – Mega FM Pszczyna
46/47. Grzegorz Wasowski - Trójka
Kuba Strzyczkowski - Trójka
48. Krzysztof Kot – RMF FM
49. Szymon Rak – Blue FM
50. Alina Dragan
51/52. Jan Burda – RMF FM
Sebastian Szczesny – RMF FM
53. Mariusz Masiarek – Radio Katowice
54. Krzysztof Nepelski – RMF FM
55. Jan Kulig – RMF FM
56. Szymon Majewski – Radio Zet
57. Dariusz Bugalski – TOK FM
58/59. Jan Chojnacki – Trójka
Konrad Piasecki – RMF FM
60. Przemyslaw Skowron – RMF FM

Pozostali nominowani:

RMF FM:
Tomasz Sarba „Amfi”
Tadeusz Wojciechowski
Piotr Dobosz
Dorota Wiśniewska
Marzena Rogalska
Paweł Pawlik
Witold Lazar
Beata Kaczmarek
Marek Balawajder
Piotr Jaworski
Robert Konatowicz
Stanislaw Smółka
Robert Kalinowski
Barbara Górska
Tomasz Skory
Adam Czerwiński

Trójka:
Ryszard Jaźwinski
Rafal Sławoń
Piotr Kosinsk
Grażyna Dobroń
Marcin Łukawski
Aneta Wrona
Barbara Marcinik
Barbara Podmiotko
Krzysztof Ziemiec

Radio Zet:
Andrzej Kocjan
Janusz Weiss
Marek Starybrat
Tomasz Miarka
Rafał Bryndal
Marcin Kubat
Marzena Chelminiak

Polskie Radio 1
Tadeusz Sznuk
Korneliusz Pacuda
Marek Gaszyński

Polskie Radio 2
Grazyna Teodorowicz
Małgorzata Pęcińska

Radio Alfa Kraków:
Małgorzata Krzysica
Wojciech Wójtowicz
Katarzyna Turaj-Kalińska

PR Gdańsk
Magdalena Szpiner

Radio Wanda Kraków
Michał Kubik

Multimedia:
Piotr Balazs

Plus:
Robert Tekieli

Radio Katowice
Anna Dudzińska

Kolor Warszawa
Małgorzata Owczarek

BLUE FM
Szymon Rak
Dawid Pytlik

PR Kraków
Ewa Stykowska

Mega FM
Agnieszka Konieczny

Radio Flash
Tomasz Buszewski

Radio WAWa
Monika Kilen-Tarka
Robert Kilen

b. RMF FM
Beata Fiedorow
Przemyslaw Frankowski

Radio Plus Gliwice
Dariusz Kapturski

Radio 5 (Suwalki)
Dariusz Ratajczak
Daniel Walko

Radio 90 FM (Wodzislaw Slaski)
Marek Moc

Radio Aplauz (Wroclaw)
Michal Drzewiecki

Polskie Radio:
Ireneusz Bialek

Radio Pólnoc (Koszalin)
Sebastian Czapnik

Radio Echo (Nowy Sacz)
Krzysztof Szymanski
Bogdan Jakubowski
Marek Kacprzak

Radio Lódz
Adam Kolacinski
Radio Leliwa
Marek Kadziolka

Radio Puls FM
Wieslaw Walek
Alicja Sanecka

Radio OKO
Artur Karpinczuk

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 22.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 23 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL