20.04.12, 12:04

Zdobywcy Eteru 2005

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy eteru 2005".

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy eteru 2005"

1. Marek Niedźwiecki (Trójka)
2. Piotr Kaczkowski (Trójka)
3. Piotr Kosiński (Trójka)
4. Wojciech Mann (Trójka)
5. Artur Chachlowski (ALFA Kraków)
6. Dariusz Maciborek (RMF FM)
7. Marcin Kydryński (Trójka)
8. Piotr Baron (Trójka)
9. Rafał Żygiel (RMF MAXXX Kraków)
10. Kuba Strzyczkowski (Trójka)

11. Beata Pawlikowska (Jedynka)
12. Marek Starybrat (Zet)
13. Tomasz Olbratowski (RMF FM)
14. Michał Figurski (Antyradio Warszawa, Katowice)
15. Monika Olejnik (Zet)
16. Mirek Mrzygłód (Bielsko)
17. Tomasz Kasprzyk (RMF FM)
18. Marzena Chełminiak (Zet)
19. Janusz Weiss (Zet)
20. Leszek Śledziński (eM 107,6 FM -Katowice)
21. Piotr Barbachowski (BAB Łomża)
22. Jarosław Tworek (RMF MAXXX Kraków)
23. Piotr Stelmach (Trójka)
24. Sylwia Pawłowska (RMF MAXXX Kraków)
25. Paweł Kostrzewa (Jedynka)
26. Tomasz Stróg (HIT FM Gdańsk)
27. Przemysław Skowron (RMF FM)
28. Maciej Jóżefowicz (HIT FM Gdańsk)
29. Robert Konatowicz (RMF FM)
30. Jerzy Raczek (CCM Gliwice)
31. Adam Kołaciński (Radio Łódź)
32. Witold Lazar (RMF FM)
33. Jerzy Skarżyński (Radio Kraków)
34. Małgorzata Kościelniak (RMF FM)
35. Tomasz Zalewa (Złote Przeboje Radio Puls)
36. Agnieszka Szydłowska (Trójka)
37. Dariusz Bugalski (Trójka)
38. Tomasz Staniszewski (RMF FM)
39. Jerzy Sosnowski (Trójka)
40. Anna Bajor (Antyradio Katowice)
41. Rafał Bryndal (Zet)
42. Kuba Wojewódzki (Antyradio Warszawa, Katowice)
43. Tomasz Kosiarek (Bis)
44. Tadeusz Sznuk (Jedynka)
45. Artur Andrus (Trójka)
46. Kuba Wątły (BIS)
47. Tomasz Śliwiński (Planeta Katowice)
48. Adam Droździk (PiK Bydgoszcz)
49. Jarosław Kuźniar (Zet)
50. Bogdan Zalewski (RMF FM)
51. Tomasz Sadowy (Antyradio Katowice)
52. Janusz Koniński (Antyradio Warszawa, Katowice)
53. Gaba Jaworska (*RMF MAXXX Kraków)
54. Marzena Harasimowicz (Gdańsk)
55. Andrzej Gromala (RMF MAXXX Kraków)
56. Piotr Sworakowski (Zet)
57. Piotr Urbaniak (RMF Classic)
58. Mariusz Owczarek (Trójka)
59. Aleksandra Kaczkowska (BIS)
60. Radosław Wielochowski (Antyradio Katowice)
61. Artur Orzech (Trójka)
62. Grzegorz Wasowski (Trójka)
63. Ewa Kwaśny (RMF FM)
64. Małgorzata Świtała (Zet / Radiostacja)
65. Michał Kowalewski (RMF FM)
66. Mariusz Rokos (Trójka)
67. Tomasz zimach (Jedynka)
68. Jolanta Pieńkowska (Trójka)
69. Agata Petela (RMF MAXXX Kraków)
70. Monika Nieckula (RMF MAXXX Kraków)
71. Marek Rusinek (RMF MAXXX Kraków)
72. Marcin Jędrych (Eska Kraków)
73. Tomasz Łysiak (WAWA)
74. Maciej Poloczek (Piekary)
75. Marek Mróz (eM 107,6 FM Katowice)
76. Stanisław Tyczyński (Broker FM)
77. Tomasz Miara (Zet)
78. Jacek Pawlewski (GRA Bydgoszcz)
79. Maja Dutkiewicz (RMF FM)
80. Aleksandra Zwolińska (HIT FM Gdańsk)
81. Barbara Marcinik (Trójka)
82. Edyta Jungowska (Zet)
83. Tomasz Zamiatowski (Gra Bydgoszcz)
84. Jan Ptaszyn Wróblewski (Trójka)
85. Piotr Jaworski (RMF FM)
86. Tomasz Rudnicki (Planeta 106,2 FM Opole)
87. Dorota Sumińska (TOK FM)
88. Jerzy Kordowicz (Trójka)
89. Przemysław Marzec (RMF FM)
90. Witold Odrobina (RMF FM)
91. Jacek Cholewiński (Trójka)
92. Paweł Błędowski (Akademickie Radio Centrum Lublin)
93. Mariusz Smolarek (Planeta)
94. Kuba Wajdzik (mediaFM.net)
95. Marek Niziołek (Plus Gdańsk)
96. Paweł Wądołowski (Białystok)
97. Szymon Majewski (*Zet)
98. Adam Piśko (Radio Kraków)
99. Zbigniew Zegler (Antyradio Warszawa)
100. Tomasz Bednarek (Eska Warszawa)
101. Tomasz Kin (Antyradio Warszawa, Katowice)
102. Bogdan Fabiański (Radio dla Ciebie Warszawa)
103. Blanka Pietrzak (Łódź)
104. Ewa Klesińska (Gra Bydgoszcz)
105. Robert Paciorek (Plus Opole)
106. Łukasz Suda (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
107. Jan Chojnacki (Trójka)
108. Grażyna Dobroń (Trójka)
109. Agnieszka Konieczny (Eska)
110. Wojciech Trzciński (Planeta 106,2 FM Opole)
111. Marcin Buczek (RMF FM)
112. Katarzyna Budzyńska (Jedynka)
113. Magdalena Smęder (RMF Classic)
114. Robert Kozyra (Zet)
115. Paweł Sikora (RMF FM)
116. Marcin Łukawski (Trójka)
117. Robert Grablewski (Akademickie Radio Centrum Lublin)
118. Romuald Jakubowski (Jedynka)
119. Adam Rozwałka (Lublin)
120. Hanna Maria Giza (Dwójka)
121. Paweł Chowaniec (Planeta Kraków)
122. Zbigniew Krajewski (Jedynka)
123. Kamila Ceran (Zet)
124. Bartek Dembowski (Katolickie Radio Ciechanów)
125. Maria Stepan (Zet)
126. Marcin Marchelski (Bab Łomża)
127. Magdalena Jethon (Trójka)
128. Renata Ratajczak (Victoria Łowicz)
129. Marcin Nozdryń - Płotnicki (Eska Warszawa)
130. Beata Gwoździkiewicz (Gdańsk)
131. Marcin Karda (Eska Śląsk)
132. Zygmunt Chajzer (Jedynka)
133. Piotr Zastróżny (Zet)
134. Antoni Krupa (Kraków)
135. Beata Kaczmarek (RMF FM)
136. Maciej Zieliński (Pogoda Łodź)
137. Marek Piechniczek (eM 107,6 FM Katowice)
138. Monika Makowska (Dwójka)
139. Ala Folentarska (Eska Śląsk)
140. Dorota Gawryluk (TOK FM)
141. KatarzynaTondera (RMF MAXXX Kraków)
142. Jarosław Budnik (Zet)
143. Radek Skowron (Antyradio Katowice)
144. Monika Tarka -Kilen (WAWA)
145. Paweł Pawelec (Eska Warszawa)
146. Jacek Pluta (Planeta)
147. Robert Błaszkiewicz (Tak FM Kielce)
148. Tomasz Olszewski (Gdańsk)
149. Katarzyna Świgoń (Złote Przebohe Elita Bydgoszcz)
150. Wojciech Ziółkowski (Gdańsk)
151. Robert Roszak (Flash Konin)
152. Kasia Nowicka (Bis)
153. Bartosz Matusiak (Katolickie Radio Ciechanów)
154. Cezary Szymanek (PiN Warszawa)
155. Konrad Ganzke (Bab Łomża / RPM)
156. Jakub Czerniak (Akademickie Radio Centrum Lublin)
157. Maciej Derleta (ex FM Kraków)
158. Krzysztof Urbaniak (RMF FM)
159. Robert Kantereit (Trójka)
160. Marek Kądziołka (Leliwa Tarnobrzeg)
161. Anna Benoit (Plus Łodź)
162. Jurek Piszcz (Gra Bydgoszcz)
163. Rafał Ziemkiewicz (TOK FM)
164. Marcin Sobesto (PiN Warszawa)
165. Piotr Bartyś (RAM Wrocław)
166. Maciej Turowski (Gra Bydgoszcz)
167. Krzysztof Sadowisk (Akadera Białystok)
168. Robert Kalinowski (RMF FM)
169. Roman Czejarek (Jedynka)
170. Piotr Merecki (Koszalin)
171. Piotr Błękitny (Magic FM)
172. Sebastian Zieliński (Planeta Kraków)
173. Michał Dziwisz (iGOL FM)
174. Małgorzata Mura (eM 107,6 FM Katowice)
175. Małgorzata Cech (Trefl Sopot)
176. Michał Żołądkowski (WAWA)
177. Andrzej Kukuczka (Radio Kraków)
178. Bartek Mocarski (Eska)
179. Paweł Sito (*BIS)
180. Adrian Harasim (Eska Wrocław)
181. Andrzej Janicz (Jedynka)
182. Izabela Szumilewicz (Zet)
183. Łukasz Tymków (*Mega FM Pszczyna)
184. Wojciech Żegolewski (CCM Gliwice)
185. Damian Gadomski (Katolickie Radio Ciechanów)
186. Marek Balawajder (RMF FM)
187. Kuba Mędrzycki (Zet)
188. Karolina Gazda (Gdańsk)
189. Mariusz Nałęcz-Nieniewski (Eska Warszawa)
190. Mariusz Gzyl (BIS)
191. Jacek Swoboda (Piekary)
192. Justyna Waluta (HIT FM Gdańsk)
193. Paweł Mocarski (Bab Łomża)
194. Marek Tajchman (TOK FM)
195. Marek Romański (Jazz Radio)
196. Kuba Mazur (Bielsko)
197. Alina Dragan (RNL)
198. Robert Kilen (WAWA)
199. Piotr Łęgowski (RMF FM)
200. Arek Loska (eM 107,6 FM Katowice)
201. Piotr Jałowiec (Trefl Sopot)
202. Przemysałw Grabowski (Vigor FM Słupsk)
203. Michał Łoskot (Plus Gliwice)
204. Sylwia Kurzela (Eska Łódź)
205. Włodzimierz Raszkiewicz (Gdańsk)
206. Michał Stachowicz (Fama Kielce)
207. Tomasz Galijski (Gdańsk)
208. Katarzyna Karczmarek Karczmarek (Gdańsk)
209. Eliza Kudelska-Nowosad (Bon Ton Radio Chełm)
210. Ewa Szymczewska (Żak Łodź)
211. Małgorzata Dąbrowska (Flash Katowice)
212. Jacek Marciniak (Merkury Poznań)
213. Jarosław Zgirski (Eska Nord Gdynia)
214. Justyna Majchrzak (BIS)
215. Jakub Janiszewski (TOK FM)
216. Krzysztof Głowiński (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
217. Bartek Chaciński (BIS)
218. Krzysztof Żurek (Kolor Wrocław)
219. Tomasz Skory (RMF FM)
220. Konrad Chmiela (Planeta)
221. Irek Pastusiak (Eska Łodź)
222. Adam Maksim (Plus Gdańsk)
223. Marek Milewski (*KRC Ciechanów)
224. Paweł Pawlik (RMF Classic)
225. Paula Michalik (RMF FM)
226. Damian Wójcik (Żak Łódź)
227. Sylwia Paszkowska (RMF FM)
228. Jarek Adamek (Elka Leszno)
229. Barbara Karasińska (Zet)
230. Paweł Turski (PiK Bydgoszcz)
231. Mariola Matuszyk (Planeta Katowice)
232. Przemysław Langa (Fan Knurów)
233. Magdalena Mleczko (Antyradio Katowice)
234. Beata Korzeniowska (Elita Bydgoszcz)
235. Marcin Witkowski (Jazz Radio)
236. Tomasz Nastaj (Złote Przeboje Puls Lublin)
237. Roman Matysik (Planeta)
238. Wiktor Brzozowski (Eska)
239. Arek Perzanowski (Bab Łomża)
240. Aleksandra Bajka (RMF FM)
241. Tadeusz Wojciechowski (RMF FM)
242. Ewelina Kawczak (Bielsko)
243. Barbara Wiśniewska (Łódź)
244. Bogdan Widawka (Blue FM Katowice)
245. Mariusz Kuś (*ALFA Kraków)
246. Marzena Padowska (Bielsko)
247. Magdalena Szpiner (Gdańsk)
248. Krzysztof "Alkoholik" (Antyradio Warszawa)
249. Marek Pyza -TOK FM
250. Iwona Dembska (Plus Gdańsk)

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 21 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL