20.04.12, 12:04

Zdobywcy Eteru 2006

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2006".

Zdobywcy Eteru 2006

1.Marek Niedźwiecki (Trójka)
2.Wojciech Mann (Trójka)
3.Piotr Kaczkowski (Trójka)
4.Piotr Baron (Trójka)
5.Artur Chachlowski (Alfa Kraków)
6.Piotr Kosiński (Trójka)
7.Dariusz Maciborek (RMF FM)
8.Piotr Metz (Trójka)
9.Monika Olejnik (Radio Zet)
10.Michał Figurski (Antyradio)

11.Małgorzata Kościelniak (RMF FM)
12.Piotr Stelmach (Trójka)
13.Kuba Strzyczkowski (Trójka)
14.Tomasz Olbratowski (RMF FM)
15.Przemysław Skowron (RMF FM)
16.Marek Starybrat (Radio Zet)
17.Marzena Chełminiak (Radio Zet)
18.Beata Pawlikowska (Radio Zet)
19.Jerzy Raczek (CCM)
20.Janusz Weiss (Radio Zet)
21.Artur Andrus (Trójka)
22.Marcin Kydryński (Trójka)
23.Adam Droździk (PiK)
24.Mariusz Smolarek (Antyradio Katowice)
25.Robert Roszak (Flash Konin)
26.Sławomir Kowalewski (RMF FM)
27.Witold Lazar (RMF FM)
28.Jakub Wajdzik (mediaFM.net / Alfa Kraków)
29.Tadeusz Sznuk (Jedynka)
30.Kuba Wojewódzki (Antyradio)
31.Mirosław Mrzygłód (Bielsko)
32.Tomasz Kasprzyk (Antyradio)
33.Rafał Żygiel (RMF MAXXX)
34.Agnieszka Szydłowska (Trójka)
35.Janusz Kosiński (Antyradio)
36.Marcin Łukawski (Trójka)
37.Damian Cebula (Radio Sygnały Opole)
38.Dominik Borkowicz (Eska Śląsk)
39.Marcin Janota (Plus Gliwice)
40.Tomasz Sadowy (Antyradio)
41.Marcin Jędrych (RMF FM)
42.Tomasz Kin (Antyradio)
43.Krzysztof Jankowski (Eska Śląsk)
44.Robert Konatowicz (RMF FM)
45.Kamil Durczok (RMF FM)
46.Katarzyna Hnat (Złote Przeboje Kraków)
47.Wojciech Trzciński (Planeta)
48.Sławomir Rybczyński (Planeta)
49.Tomasz Kosiorek (Bis)
50.Renata Ratajczak (Victoria)

51.Mariusz Owczarek (Trójka)
52.Piotr Bartyś (RAM Wrocław)
53.Robert Grablewski (Centrum)
54.Michał Czernek (Eska Śląsk)
55.Roman Matysik (Planeta)
56.Przemysław Grabowski (RMF MAXXX)
57.Zbigniew Krasny (Radio Rzeszów)
58.Piotr Wikar (Eska Śląsk)
59.Tomasz Rudnicki (Planeta Opole)
60.Piotr Jaworski (RMF FM)
61.Łukasz Suda (Radiostacja)
62.Marcin Rachubka (Express Śląsk)
63.Jacek Żakowski (TOK FM)
64.Dominika Sygiet (Kolor Warszawa)
65.Krystian Karwaszewski (Plus Bydgoszcz)
66.Zbigniew Fidos (Pogoda Łódź)
67.Tomasz Florkiewicz (Radio Zet)
68.Bartek Mocarski (Radiostacja)
69.Łukasz Szelecki (TOK FM)
70.Bogdan Zalewski (RMF FM)
71.Witold Odrobina (Antyradio)
72.Radosław Skowron (Vanessa Racibórz)
73.Michał Kowalewski (RMF FM)
74.Jerzy Skarżyński (Radio Kraków)
75.Tomasz Skory (RMF FM)
76.Marek Anioł (Alfa Kraków)
77.Marcin Wojciechowski (TOK FM)
78.Kamil Gierczak (RMF MAXXX)
79.Łukasz Wojtusik (Złote Przeboje Kraków)
80.Przemysław Zych (Eska Opole)
81.Agata Chmielowska (Express Śląsk)
82.Alicja Folentarska (Eska Śląsk)
83.Adam Misterkiewicz (Park Kędzierzyn-Koźle)
84.Tomasz Słodki (Bis)
85.Maciej Józefowicz (Hit FM)
86.Beata Dominiak (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
87.Agnieszka Konieczny (Eska)
88.Wojciech Olczak (Tok FM)
89.Małgorzata Dąbrowska (Antyradio Katowice)
90.Zdrojewska Kinga (Eska Kraków)
91.Krzysztof Kiryczuk (TOK FM)
92.Grzegorz Wasowski (Trójka)
93.Tomasz Zimoch (Jedynka)
94.Tomasz Brehl (RMF FM)
95.Jakub Janiszewski (TOK FM)
96.Dariusz Bugalski (Trójka)
97.Grażyna Dobroń (Trójka)
98.Aneta Grzegorczyk (Alfa Kraków)
99.Tomasz Miara (Radio Zet)
100.Sylwia Pawłowska (RMF MAXXX)
101.Piotr Duster (Centrum Kalisz)
102.Marek Pyza (TOK FM)
103.Adam Piśko (Trójka)
104.Tomasz Zalewa (Złote Przeboje Lublin)
105.Adam Gruca (Radio Piekary)
106.Tomasz Buszewski (Eska Kraków)
107.Aleksandra Próchnicka (Planeta Katowice)
108.Tomasz Pajor (Maks Tarnów)
109.Monika Selimi (RMF MAXXX)
110.Rafał Bryndal (Radio Zet)
111.Andrzej Gozdek
112.Paweł Loroch (Antyradio)
113.Artur Pieczarka (Plus Opole)
114.Łukasz Bernas (Plus Gorzów)
115.Ewa Kwaśny (RMF FM)
116.Jan Ptaszyn-Wróblewski (Trójka)
117.Roman Czejarek (Jedynka)
118.Kuba Mazur (Bielsko)
119.Michał Dziwisz (Friko)
120.Adrian Harasim (Eska Wrocław)
121.Jarosław Sobierajewicz (Eska Rock)
122.Sławomir Herman (Radio Katowice)
123.Magdalena Kaliniak (Złote Przeboje Kraków)
124.Małgorzata Świtała (RMF FM)
125.Paweł Kostrzewa (Jedynka)
126.Maria Szabłowska (Jedynka)
127.Daniel Grzyb (Eska Kraków)
128.Robert Karpowicz (RMF MAXXX)
129.Dariusz Zalewski (Złote Przeboje Kraków)
130.Piotr Szarłacki (Antyradio)
131.Robert Motyka (ROXY FM)
132.Tomasz Szelongiewicz (Maks Tarnów)
133.Robert Zawieja (Eska Rock)
134.Jarosław Budnik (Radio Zet)
135.Karina Kisiel (Eska Rock)
136.Maciej Wowk (Muzyczne Radio Jelenia Góra)
137.Paweł Roguski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
138.Daniel Grzyb (Eska Kraków)
139.Marcin Nozdryń-Płotonicki Puoteck (Eska Warszawa)
140.Marcin Orzepiński (Pogoda Łódź)
141.Rafał Adamczak (EskaWarszawa)
142.Krzysztof Wójcik (Pogoda Łódź)
143.Joanna Kruk (Złote Przeboje Poznań)
144.Agata Petela (Eska Kraków)
145.Michał Puzio (Eska Warszawa)
146.Łukasz Borys (Friko)
147.Krzysztof Sagan (RadioPolska.pl)
148.Marek Mędela (Radio Kraków)
149.Andrzej Cichocki (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
150.Bogdan Fabiański (RDC Warszawa)
151.Michał Celeda (Eska)
152.Paweł Czaplicki (Eska Rock)
153.Ewa Dados (Radio Lublin)
154.Marcin Fugiel (Planeta Kielce)
155.Marcin Graczyk (TOK FM)
156.Karol Kaleta (Planeta Kielce)
157.Michał Karnowski (Trójka)
158.Artur Karpińczuk (Wawa)
159.Piotr Kordaszewski (Bis)
160.Ewa Kowalczyk (Sud Kępno)
161.Tomasz Lis (POLSAT)
162.Szymon Majewski (TVN)
163.Andrzej Kukuczka (Radio Kraków)
164.Jerzy Sosnowski (Trójka)
165.Waldemar Wojtas (Eska Kraków)
166.Piotr Urbaniak (RM Classic)
167.Marek Piechniczek (eM Katowice)
168.Dawid Pytlik (Eska Kraków)
169.Stanisław Tyczyński (BROKER FM)
170.Monika Piasecka (Roxy FM)
171.Eliza Kudelska-Nowosad (Bon Ton Radio Chełm)
172.Krzysztof Kot (RMF FM)
173.Aleksander Ostrowski (Antyradio)
174.Michał Ogórek (TOK FM)
175.Zbigniew Krajewski (Jedynka)
176.Paweł Pawlik (RMF Classic)
177.Krzysztof Skowroński (Trójka)
178.Robert Paciorek (Plus Opole)
179.Krystyna Hejnowicz (PR Gdańsk)
180.Piotr Barbachowski
181.Bartek Dembowski (KRC)
182.Marek Rusinek (RMF MAXXX)
183.Tomasz Michniewicz (Bis)
184.Ryszard Nejman (Power Wir FM Tarnów)
185.Konrad Chmiela (Eska Kraków)
186.Robert Gawłowski (Radio Wrocław)
187.Piotr Majewski (PiK Bydgoszcz)
188.Maciej Natowski (PR Rzeszów)
189.Paweł Gołębski (RAM Wrocław)
190.Jacek Koleśnik (Eska Opole)
191.Monika Henschel (Eska Poznań)
192.Waldemar Domański (Radio Kraków)
193.Waldemar Kmiec (Power Wir FM Tarnów)
194.Marek Kowalczuk (Pogoda Łódź)
195.Jacek Koleśnik (Eska Opole)
196.Łukasz Szmel (Radiostacja)
197.Jacek Balkan (TOK FM)
198.Jan Chojnacki (Trójka)
199.Gabriela Andrychowicz (Radiostacja)

200.Maja Dutkiewicz (RMF FM)
201.Wojciech Czerniatowicz (Radio Wrocław)
202.Jacek Folęga (Vanessa Racibórz)
203.Cezary Łosiczka (TOK FM)
204.Beata Michniewicz (Trójka)
205.Ziemowit Pędziwiatr (Kolor Warszawa)
206.Dariusz Staszak (Sud Kępno)
207.Michał Ulman (Friko)
208.Paweł Chudzio (Eska Rock)
209.Mikołaj Harasimiuk (Bis)
210.Krzysztof Janos (RAM Wrocław)
211.Maciej Jastrzębski (PiK Bydgoszcz)
212.Ewelina Kroczek (Bielsko)
213.Andrzej Łukaszewicz (Friko)
214.Wojciech Marczyk (RdC Warszawa)
215.Tomasz Staniszewski (RMF FM)
216.Karel Rychly (Frekvence)
217.Mariusz Ryszka (90 FM Śląsk)
218.Alicja Stolarczyk (Plus)
219.Marek Solecki (Radio Kraków)
220.Marian Staszyński (Radio Opole)
221.Jarosław Tworek (RMF MAXXX)
222.Radosław Wielochowski (Antyradio)
223.Kamil Wojtczak (Victoria Łowicz)
224.Leszek Śledziński (RMF FM)
225.Bernadetta Zięba (Złote Przeboje)
226.Piotr Bielawski (Radio Łódź)
227.Mateusz Dublikowski (Friko)
228.Maciej Gaweł (Antyradio)
229.Dorota Gawryluk (Jedynka)
230.Piotr Gociek (Plus)
231.Krzysztof Grzesiowski (Jedynka)
232.Andrzej Janicz (Jedynka)
233.Jerzy Janiszewski (Radio Lublin)
234.Dorota Sumińska (TOK FM)
235.Bartosz Lichawski (Złote Przeboje Łódź)
236.Ewa Klesińska (Plus Bydgoszcz)
237.Joanna Kowalska-Ekert (Pogoda Łódź)
238.Mariusz Nałęcz-Nieniewski (Roxy FM)
239.Marek Tejchman (TOK FM)
240.Paweł Turski (PiK Bydgoszcz)
241.Jakub Baran (Eska Kraków)
242.Artur Orzech (Trójka)
243.Andrzej Sowa (Forum RadioPolska.pl)
244.Robert Jastrzębski (Planeta Kraków)
245.Urszula Urzędowa (Złote Przeboje Warszawa)
246.Łukasz Bodziarczyk (Alfa Kraków)
247.Aleksandra Kaczkowska (Trójka)
248.Robert Janowski (RMF FM)
249.Katarzyna Zdulska (Eska Rock)
250.Mariusz Majeran (Radio Opole)
251.Małgorzata Mura (eM Katowice)
252.Leszek Ottawa (90 FM Śląsk)
253.Marta Grzywacz (RMF FM)
254.Antoni Krupa (Radia Kraków)
255.Kamila Kalińczak (Radiostacja)
256.Marlena Wrzód (Eska Kraków)
257.Krzysztof Kubik (PR Wrocław)
258.Wojciech Cejrowski (Trójka)
259.Michał Owczarek (Bis)
260.Marcin Sońta (Radiostacja)
261.Piotr Rogósz (Pogoda Łódź)
262.Sonia Neumann (Hit FM)
263.Paweł Żuchowski (RMF FM)
264.Dariusz Rosiak (Trójka)
265.Dorota Wysocka (Jedynka)
266.Agnieszka Barańska (Radio Kraków)
267.Marcin Ziobro (RMF FM)
268.Wiktor Legowicz (Trójka)
269.Maciej Gramatyka (eM Katowice)
270.Marek Balawajder (RMF FM)
271.Jarosław Kuźniar (Radio Zet)
272.Jacek Pluta (Planeta)
273.Ryszard Lewandowski (PiK Bydgoszcz)
274.Krzysztof Miller (IRN)
275.Edyta Morawska (Planeta)
276.Roman Owsiak (PR Rzeszów)
277.Zdzisław Pająk (PiK Bydgoszcz)
278.Krzysztof Serek (RDN Małopolska)
279.Marek Moc (90 FM Śląsk)
280.Konrad Piasecki (RMF FM)
281.Ewa Podolska (TOK FM)
282.Magdalena Nowikowska (Planeta Kraków)
283.Tomasz Sakiewicz (Jedynka)
284.Aleksandra Majewska (Eska Wrocław)
285.Robert Krupa (RPM)
286.Sebastian Szczęsny (RMF FM)
287.Michał Słabicki (Friko)

288 - 291

Szymon Smoczek (Radiosfera)
Paweł Wylegała (Eska Poznań)
Marcin Kwapik (Alfa Kraków)
Piąty (RMF FM)

292 - 293
Agnieszka Kołodziejska (Pogoda Łódź)
Tomek Grzegorek (Eska Kraków)

294 - 296
Magdalena Gałczyńska (Tok FM)
Grzegorz Kowalczyk (Wawa)
Joanna Skrzypiec (Antyradio)

297 - 301
Sebastian Stelmach (Friko)
Piotr Sworakowski (Radio Zet)
O. Jacek Szymczak (Radio Niepokalanów)
Tomasz Żąda (Trójka)
Marcin Sobesto (Radio PiN)


302 - 305
Monika Faron-Miśtak (Maks Tarnów)
Wojciech Jaworski (Alfa Kraków)
Robert Kilen (Wawa)
Rafał Nowak (Radio Kraków)

306-307
Barbara Podmiotko (Trójka)
o. Tadeusz Rydzyk (Radio Maryja)

308 - 315
Tomasz Jędruchów (Alfa Kraków)
Paweł Chowaniec (Planeta Kraków)
Krzysztof Kaczmarczyk (Jedynka)
Tomasz Łysiak (Wawa)
Ryszard Pragłowski (Muzyczne Radio Jelenia Góra)
Piotr Zastróżny (Radio Zet)
Magdalena Gaisek (Alfa Kraków)
Ryszard Kętrzyński (Puls FM Mielec)

316 - 319
Marcin Marzec (eR Lublin)
Andrzej Zaucha (RMF FM)
Beata Kaczmarek (RMF FM)
Sławomir Zagórski

320 - 328
Edyta Jungowska (Radio Zet)
Tomasz Kammel (TVP1)
Piotr Dobosz (RMF FM)
Przemysław Sikorski (Kolor Warszawa)
Wojciech Słoń (RMF FM)
Wiesław Molak (Jedynka)
Monika Tarka (Wawa)
Tomasz Achtelik (Roxy)
Dominik Lewicki (Kaszebe)

329 - 330
Zbigniew Sapiński (eR)
Marta Trybura (Eska Poznań)

331 - 335
Ewa Czyż (Radio Weekend Chojnice)
Magdalena Bauer (Radiostacja)
Tomasz Gorazdowski (Trójka)
Piotr Łęgowski (VOX FM Kraków)
Jacek Gratkiewicz (Pogoda Łódź)

336 - 340
Przemysław Frankowski (Antyradio)
Robert Kanterait (Trójka)
Michał Rejduch (Alfa Kraków)
Marcin Dworak (Eska Wrocław)
Andrzej Masłowski (Afera Poznań)

341- 345
Dawid Wenzel (Muzyczne Radio Jelenia Góra)
Teresa Drozda (RdC)
Piotr Filas (Express)
Marcin Chłopaś (Eska Kraków)
Paweł Homa (Trójka)

346 - 348
Zygmunt Chajzer (Jedynka)
Marcin Kudełka (Radiostacja)
Jacek Sosnowski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)

349 - 353
Adrian Adamowicz (Radio Koszalin)
Jolanta Jachimowicz (RMF MAXX)
Adam Kołaciński (Radio Łódź)
Rafał Karpińczuk (Wawa)
Bartosz Sroczyński (Ale Radio Polska)

354 - 356
Piotr Furtas (Radio Opole)
Maciej Pałachicki (RMF FM)
Jacek Hustler (Ale Radio Polska)

357 - 363
Wojciech Jakubowski (RAM Wrocław)
Maria Stepan (Radio Zet)
Marek Gaszyński (RdC Wrocław)
Marek Cegielski (Radio Gdańsk)
Robert Kozyra (Radio Zet)
Jarosław Gugała (TOK FM)
Halina Wachowicz (Trójka)

364 - 367
Daniel Dyk (RMF FM)
Celina Czarnecka (Roxy FM)
Hanna Maria Giza (Dwójka)
Krzysztof Urbaniak (RMF FM)

368 -380
Artur Siuta (Galicja)
Maciej Walencow (Galicja)
Rafał Turowski (PiN)
Jacek Kurski (Tok FM)
Daniel Matolicz (RMF FM)
Piotr Maciszewski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
Krzysztof Głowiński (Press)
Romuald Jakubowski (Jedynka)
Monika Jaworska (RAM Wrocław)
Michał Marcinkiewicz (Weekend Chojnice)
Joanna Mielewczyk (Trójka)
Piotr Szygalski (Wawa)
Łukasz Basta (Roxy)

381 - 385
Jerzy Jasiński (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
Piotr Matwiejczuk (Dwójka)
Marcin Pawlikowski (Złote Przeboje Częstochowa)
Maciej Pańkowski (Ale Radio Polska)
Justyna Pochanke (TVN/TVN24)

386 - 389
Adam Rozwałka (Radio Lublin)
Konrad Ganzke (RPM)
Stanisław Smółka (RMF FM)
Ewa Turska (Radio Bez Kitu Kraków)

390 - 415
Wiktor Brzozowski (Eska)
Michał Loskot (Plus Gliwice)
Bartek Lis (RMF MAXXX)
Marcin Buczek (RMF FM)
Wojciech Tomanek (eM Katowice)
Andrzej Watenborski (RMF MAXXX)
Łukasz Wysocki (RMF FM)
Mariusz Szczechowicz (RSC Skierniewice)
Sebastian Jasiński (Muzyczne Radio Jelenia Góra)
Dagmara Kowalczyk (Złote Przeboje)
Mariusz Syta (Radio Łódź)
Tina Żyro (Radio Zet)
Daniel Wójtowicz (Alfa Kraków)
Adam Czerwiński (RMF FM)
Piotr Gembarowski (Antyradio)
Alina Dragan (Trójka / RNL)
Joanna Holcer (Alfa Kraków)
Piotr Marek (Alfa Kraków)
Marek Niziołek (Plus Gdańsk)
Adam Górczewski (RMF FM)
Rafał Ziemkiewicz (VOX)
Marek Wiernik (RdC)
Michał Olszański (Trójka)
Maciej Kozielski (MediaLink)
Jarosław Paszkowski (Wawa)
Przemysław Thiele (Radio Szczecin)

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 22.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 23 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL