20.04.12, 12:04

Zdobywcy Eteru 2008

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2008".

Zdobywcy Eteru 2008: Radiowiec Roku (wyniki)

Piotr Kaczkowski został Radiowcem Roku 2008. Przedstawiamy pełną listę Zdobywców Eteru 2008.

1. Piotr Kaczkowski - Trójka
2. Wojciech Mann - Trójka
3. Marek Niedźwiecki - Złote Przeboje 
4. Piotr Baron - Trójka
5. Mariusz Smolarek - Antyradio
6. Dariusz Maciborek - RMF FM
7. Marek Starzyk - Trójka
8. Jerzy Raczek - Radio CCM, Gliwice
9. Grzegorz Połatyński - Trójka
10. Michał Figurski - Eska Rock

11. Kuba Strzyczkowski - Trójka
12. Przemysław Frankowski - Antyradio
13. DJ Luna - Trójka
14. Artur Chachlowski - Radio Alfa, Kraków
15. Bartek Lis - RMF MAXXX
16. Irek Jakubek - RMF MAXXX
17. Piotr Kosiński - Trójka
18. Mateusz Winiarski - Planeta FM
19. Piotr Stelmach - Trójka
20. Tomasz Kasprzyk - Antyradio

21. Monika Olejnik - Radio Zet
22. Tomasz Sadowy - Eska
23. Piotr Metz - Trójka
24. Marcin Jedrych - RMF FM
25. Piotr Szarłacki - Antyradio
26. Paweł Loroch - Antyradio
      Przemysław Grabowski - RMF MAXXX
28. Kuba Wojewódzki - Eska Rock
29. Łukasz Kowalczyk - Radio Fama, Tomaszów Mazowiecki
     Grzegorz Wasowski - Trójka
31. Marcin Rozner - Radio CCM, Gliwice
32. Jarosław Pioterczak - RMF MAXXX
      Sylwia Pawłowska - RMF MAXXX
34. śp. Janusz "Kosa" Kosiński - Antyradio
      Przemysław Skowron - RMF FM
36. Jarosław Tworek - RMF MAXXX 
37. Adam Droźdik - PiK, Bydgoszcz
38. Mariusz Owczarek - Trójka
39. Karol Ferenc - LUZ, Wrocław
40. Jerzy Różycki - CCM, Gliwice 
41. Włodzimierz Zientarski - Antyradio
42. Agnieszka Szydłowska - Trójka
     Janusz Weiss - Radio Zet
44. Artur Andrus - Trójka
     Michał Owczarek - Trójka
46. Aleksander Ostrowski - Antyradio
47. Katarzyna Kawka - Antyradio
48. Marek Starybrat - Radio Zet
49. Aleksander Gortat - Radio CCM, Gliwice
50. Małgorzata Kościelniak - RMF FM

51. Robert Karpowicz - RMF MAXXX
52. Iza Szewczyk - Planeta FM
53. Witold Odrobina - Euro
54. Maciej Gaweł - Antyradio
     Marcin Łukawski - Trójka
56. Marcin Kydryński - Trójka
     Mariola Matuszyk - Antyradio
58. Tomasz Olbratowski - RMF FM
59. Wojciech Cejrowski - Trójka
60. Roman Matysik - Planeta FM
61. Jerzy Kordowicz - Trójka
62. Wojciech Ossowski - Trójka
63. Zdzisław Pająk - PiK, Bydgoszcz
64. Tomek Miara - Radio Zet
     Tomasz Brhel - RMF FM
66. Krzysztof Dowgird - Antyradio
67. Dominik Borkowicz - Eska
     Joanna Zientarska - AntyRadio
69. Tomasz Kowalczyk - Jedynka
70. Roman Kłosowski - Eska Rock
71. Aleksandra  Kaczkowska - Trójka
72. Krzysztof Skowroński - Trójka
     Marzena Chełminiak - Radio Zet
     Tomasz Rudnicki - Planeta FM
     Wojciech Trzciński - Planeta FM
76. Ula Kaczyńska - Euro
      Daniel Dyk - RMF FM
78. Sławek Rybczyński - Planeta FM
79. Kamil Baleja - RMF MAXXX
      Marek Rusinek - RMF MAXXX
81. Aneta Szymańska -Antyradio
82. Jarek Budnik - Radio Zet 
83. Krystian Hanke - Trójka
     Mirek Mrzygłód - Radio Bielsko
85. Dariusz Rosiak - Trójka
     Krzysiek Jankowski - Eska
     Krystian Skrzypek - Muzyczne Radio, Jelenia Góra
88. Agnieszka Krzemień - RMF MAXX
     Aneta Małecka - Antyradio)
     Dawid Wenzel - Muzyczne Radio, Jelenia Góra
     Łukasz Basta - RAM, Wrocław
     Tomasz Kosiorek - Euro
93. Michał Hanczak - Eska
     Michał Jarczok - Planeta FM
     Sylwia Kurzela - Eska
     Witold Lazar - RMF FM
97. Małgorzata Dąbrowska - Antyradio
98. Piotr Majewski - Radio PiK
99. Bogdan Zalewski - RMF FM
      Dariusz Bugalski - Trójka
      Jacek Kurek - eM, Katowice
      Rafał Bryndal - Radio Zet
      Robert Błaszczyk - Traffic, Wrocław

104. Grzegorz Zembrowski - Trójka
     Jerzy Skarżyński - PR Kraków
106. Beata Pawlikowska - Radio Zet
     Paweł Chowaniec - Antyradio
108. Damian Cebula - Park, Kędzierzyn-Koźle
     Jakub Janiszewski - TOK FM
     Kamil Gierczak - RMF MAXXX
     Tomasz Woźniak - ROXY FM
     Tomek Dudkiewicz - Muzyczne Radio, Jelenia Góra
113. Anna Olczyk - Fama, Kielce
     Andrzej Janisz - Jedynka
     Monika Jaworska - RAM, Wrocław
     Tomek Achtelik - ROXY FM
117. Krzysztof Rogoziński - PiK, Bydgoszcz
     Magdalena Nowak - Planeta FM
     Piotr Duster - Centrum, Kalisz
     Piotr Wikar - Eska
     Robert Konatowicz - RMF FM
     Robert Zawieja - Eska Rock 
     Szczepan Maślanka - Twoje Radio AM
124. Aleksandra Pruchnicka - Planeta FM
     Grażyna Dobroń - Trójka
     Idalia Tomczak - Wawa
     Robert Paciorek - Plus Opole
     Tomasz Puchalski - Merkury, Poznań
     Wojciech Słoń - RMF FM
     Wojciech Musiał - RMF Classic

131. Halina Wachowicz - Trójka
     Michał Rejduch, Galicja / RMF MAXXX
133. Anna Gacek - Trójka
     Jerzy Rutkowski - CCM, Gliwice
     Maciej Wowk - Muzyczne Radio, Jelenia Góra
     Radosław Wielochowski - Antyradio
137. Bartek Mocarski - Planeta FM
     Roman Czejarek - Vox FM
     Tadeusz Sznuk - Hobby, Legionowo
140. Barbara Chlewicka - Fama, Kielce
     Waldek Wojtas - Galicja, Nowy Sącz /Planeta FM
     Robert Kawka - Antyradio
     Rafał Żygiel - RMF Maxxx
144. Adam Grabałowski - Antyradio
     Andrzej Matul - Jedynka
     Dariusz Gross - PiK, Bydgoszcz
     Marek Wiernik - Radio dla Ciebie, Warszawa
     Marta Januszewska - VIA, Rzeszów
     Piotr Trzciński - Antyradio
150. Anna Sekudewicz - PR Katowice
     Artur Jarząbek - Eska
     Jakub Wajdzik - MediaFM.net / Jutrzenka, Warszawa
     Jarosław Sobierajewicz - Eska Rock
     Marcin Pawlenka - CCM, Gliwice
     Marcin Wojciechowski - Radio Zet
     Patrycjusz Tomaszewski - Planeta FM
     Wojciech Babiarczyk - Złote Przeboje
158. Andrzej Szarometa - Plus Opole
     Cezary Łasiczka - TOK FM
     Kamil Dąbrowa - TOK FM
     Karolina Wasielewska - Eska
     Magdalena Wojewoda - RMF Classic
     Mariusz Kuś - VOX FM Kraków
     Michał Sobkowski - Eska Warszawa
     Michał Wichłacz - Katolickie Radio Ciechanów
     Paweł Krotoski - RAM, Wrocław
     Paweł Sztompke - Jedynka / Trójka
     Radosław Skowron - Vanessa, Racibórz
169. Adam Piśko - Trójka
     Andrzej Jakubowski - FaMa, Kielce
     Bartłomiej Majzel - eM, Katowice
     Łukasz Jakubczyk - Vanessa FM, Racibórz
     Magda Jasińska - PiK, Bydgoszcz
     Marcin Sobesto - PiN
     Michał Maruszak - Fama, Tomaszów Mazowiecki
     Michał Słabicki - Alfa, Kraków
     Paweł Oksanowicz - RMF FM
     Rafał Tomkiewicz - Traffic, Wrocław
     Robert Janowski - RMF FM
     Sławomir Kowalewski - RMF FM
     Tomasz Zimoch - Jedynka
     Wiktor Brzozowski - Eska
183. Bartek Chaciński - Trójka
     Bartek Czarkowski - Euro
     Jan Ptaszyn Wróblewski - Trójka
     Maciej Barabasz - Katolickie Radio Ciechanów
     Mariusz Nałęcz-Nieniewski - ROXY FM
     Marzena Kozłowska - CCM, Gliwice
     Monika Selimi - Traffic, Wrocław
     Zbigniew Krasny - Radio Rzeszów
191. Agnieszka Kołodziejska - Radio ZET
     Aneta Grzegorczyk - BON TON, Chełm
     Anna Nowaczyk - Eska Rock
     Anna Tarkota - Muzyczne Radio, Jelenia Góra
     Dariusz Stolarczyk - Antyradio
     DJ Bert - Euro
     Hanna Dołęgowska - EURO
     Krzysztof Janoś - RAM, Wrocław
     Krzysztof Ratajczak - Merkury, Poznań
     Marzena Rogalska - Złote Przeboje
     Tomasz Szelongiewicz - Via, Rzeszów
202. Arek Pogłud - Eska
     Dariusz Maląg - Muzyczne Radio, Jelenia Góra
     Jacek Karnowski - Trójka
     Maciej Włodarczyk - Afera, Poznań
     Magdalena Mleczko - Antyradio
     Marcin Rachubka - Express Śląsk
     Tomasz Wolff - CCM, Gliwice
     Wiesiek Kaczmar - PR Opole
210. Grzegorz Albrycht - Polskie Radio Londyn
     Jacek żakowski - TOK FM
     Kamil Olszewski - Eska
     Katarzyna Sobiechowska - Szuchta - RMF FM
     Krzysztof Urbaniak - RMF FM
     Marek Sierocki - VOX FM
     Mariusz Osyra - Złote Przeboje
     Paweł Sołtysik - PR Kraków
     Piotr Filas - Express FM
     Roman Kurkiewicz - TOK FM
     Ryszard Lewandowski - PiK, Bydgoszcz
     Tomasz Rudnicki - Planeta FM
222. Alicja Folentarska - Eska
     Alina Dragan - Radio Złote Przeboje / Merkury, Poznań
     Anna Kruszewska - Planeta FM
     Artur Orzech - Trójka / Radio dla Ciebie, Warszawa
     Asia Harczuk - RMF MAXXX
     Dominik Lewicki - Kaszebe, Władysławowo
     Kuba Marcinowicz - Euro
     Łukasz Suda - Kolor, Warszawa
     Małgorzata Świtała - RMF FM
     Marcin Mańka - ROXY FM
     Marcin Nozdryń - Płotnicki - Eska
     Monika Henschel - Eska
     Przemysław Cacak - Planeta FM
235. Ewa Wanat - TOK FM
     Grzegorz Jasiński - RMF FM
     Jacek Cygan - Złote Przeboje
     Konrad Piasecki - RMF FM
     Marek Wałkuski - Polskie Radio
     Michał Andruszko - Park, Kędzierzyn-Koźle
     Paweł Zięba - RMF MAXXX
     Piotr Bartyś - RAM, Wrocław
     Wojciech Rodek - Akademickie Radio Kampus, Warszawa
244. Andrzej Masłowski - Afera, Poznań
     Artur Kieruzal - Polskie Radio Lodnyn
     Dawid Podhajski - Kolor, Warszawa
     Jacek Gratkiewicz - Chilli ZET
     Jan Chojnacki - Trójka
     Janina Paradowska - TOK FM
     Jerzy Rozynek - Elka, Leszno
     Kamil Nosel - Złote Przeboje
     Krzysztof Wilczyński - PiK, Bydgoszcz
     Kuba Czerniak - Akademickie Radio Centrum, Lublin
     Kuba Mazur - Radio Bielsko / Express Śląsk
     Kuba Szubski - Radio HIT, Włocławek
     Łukasz Borys - Planeta FM
     Malwina Szymańska - Radio Niepokalanów
     Marcin Buczek - RMF FM
     Mariusz Filar - Euro
     Paweł Markowski - Planeta FM
     Piotr Orawski - Dwójka
     Radek Kryszkiewicz - Katolickie Radio Ciechanów
     Robert Kanterait - Trójka
     Stanisław Trzciński - PiN, Warszawa
     Tomasz Kazimierski - PiK, Bydgoszcz
     Tomasz Kin - ROXY FM
     Tomasz Staniszewski - RMF FM
     Tomek Sejut - Traffic FM, Wrocław
     Wiesław Molak - Jedynka
     Wojciech Jaworski - Alfa, Kraków
271.  Adam Lecibil - Park FM, Kędzierzyn-Koźle
     Andrzej Watemborski - Radio Koszalin
     Anna Sobocińska - Nadzieja, Łomża
     Antoni Krupa - PR Kraków
     Beata Michniewicz - Trójka
     Cezary Gurjew - Jedynka
     Darek Wojtysiak - Strefa FM, Piotrków Trybunalski
     Ewa Dąbrowska - PiK, Bydgoszcz
     Krzysztof Klepczyński - PR Katowice
     Łukasz Michalczyk, Fama, Tomaszów Mazowiecki
     Magdalena Miska - RMF Classic
     Małgorzata Oczoś - VIA, RZeszów
     Marcin Hermanowski - Eska Rock
     Michael Moritz - PiN, Warszawa
     Romuald Wójcik - Euro
     Sebastian Jasiński - Muzyczne Radio, Jelenia Góra
     Tomasz Skory - RMF FM
     Tomasz Wołodźko - Eska
     Zbyszek Deka - Muzyczne Radio, Jelenia Góra
290. Agata Chmielowska - CCM, Gliwice
     Aneta Berg - Fama Kielce
     Anna Wachowska - RMF FM
     Arkadiusz Żabka - 90 FM, Rybnik
     Ewa Podolska - TOK FM
     Grzegorz Górecki - HIT, Włocławek
     Grzegorz Hoffman - Trójka
     Jacek Hawryluk - Trójka
     Jacek Pluta - b. Planeta FM
     Jarek Węgrowski - Eska Rock
     Kamil Sosnowski - Akademickie Radio Kampus, Warszawa
     Karolina Kozak - Trójka
     Katarzyna Turaj-Kalińska - Radio Alfa
     Krzysztof Skrzypkowski - Eska
     Magdalena Bajor - Traffic FM
     Małgorzata Gałka - Euro
     Marek Mędela - PR Kraków
     Marta Grzywacz - RMF FM
     Natalia Grosiak - RAM, Wrocław
     Paweł Homa - Trójka
     Paweł Wylegała - Eska
     Piotr Matwiejczuk - Dwójka
     Piotr Schulz - Vanessa, Racibórz
     Rafał Szewczyk - Fama, Kielce
     Robert Koślik - Antyradio
     Robert Tekieli - Radio PLUS Józef, Warszawa
     Romuald Jakubowski - Jedynka
     Sława Bieńczycka - Jedynka
     Tomasz Dudek - RMF MAXXX
     Tomasz Ławnicki - Trójka
     Wojciech Orszewski - RAM Wrocław
321. Agnieszka Furtak - Trójka
     Bartosz Kustra - PiK, Bydgoszcz
     Damian Gadomski - Radio dla Ciebie, Warszawa
     Eliza Kudelska- Nowosad - Bon Ton, Chełm
     Jakub Urlich - Jedynka
     Jurek Owsiak - Eska Rock
     Katarzyna Nowakowska - Eska Rock
     Katarzyna Stoparczyk - Trójka
     Konrad Ganzke - RPM
     Kuba Wasiak - RMF FM
     Maciej Szczawiński - PR Katowice
     Małgorzata Kron - Radio dla Ciebie, Warszawa
     Marcin Haladyn - Radio Bielsko
     Marek Anioł - Alfa, Kraków
     Michał Hącia - eM, Katowice
     Michał Łanuszka - RMF Classic
     Michał Olszański - Trójka
     Michał Sierlecki - RAM, Wrocław
     Monika Faron-Miśtak - RDN Małopolska
     Piotr Gładkowski - Radio Fama, Kielce
     Piotr Jaworski - RMF FM
     Piotr Łodej - Trójka
     Piotr Mika - Trójka
     Robert Kalinowski - Euro
     Ryszard Jaźwiński - Trójka
     Sławomir Bajew - Merkury, Poznań
     Tomasz Budek - Katolickie Radio Podlasie,
     Tomasz Dutkiewicz - Muzyczne Radio, Jelenia Góra
350. Agnieszka Sielańczyk - ROXY FM
     Aneta Czaban - Fama, Kielce
     Anna Zaleśna - Trójka
     Antoni Kreis - Radio Piekary
     Bartosz Broński - Akademickie Radio Luz, Wrocław
     Dorota Cierpińska - Złote Przeboje
     Dorota Gawryluk - Jedynka
     Emil Marat - PiN, Warszawa
     Ewa Dąbska - PiK, Bydgoszcz
     Halina Ostas - Program dla zagranicy P.R.
     Jarek Jabłoński - Planeta FM
     Kamil Mrozkowiak - Akademickie Radio Kampus, Warszawa
     Karolina Bierońska - CCM, Gliwice
     Katarzyna Klepaczewska - Euro
     Katarzyna Kozimor - WAWA
     Krzysztof Łucki - Vanessa FM, Racibórz
     Łukasz Kołodziejski - Fama, Tomaszów
     Maciej Marcinowicz - Eska
     Maciej Stajniak - Radio Eska
     Marcin Kwaśny - Alfa, Kraków
     Marcin Lewandowicz - TOK FM
     Michał Cieślik - Eska Rock
     Michał Łakomecki - Afera, Poznań
     Paweł Kostrzewa - b. Eska Rock
     Paweł Turski - PiK, Bydgoszcz
     Piotr Wróblewski- PR Lublin
     Przemysław Sasowski - Plus
     Rafał Witkowski - Kolor, Warszawa
     Sławomir Janelt - Centrum, Kalisz
     Sławomir Zawadzki - Park, Kędzierzyn-Koźle
     Wojciech Bernard - Merkury, Poznań
     Wojciech Kuczyński - Jard, Białystok
     Zbigniew Krajewski - Jedynk
     Żaneta Walentyn - PiK, Bydgoszcz

384. Adam Misterkiewicz - Park FM, Kędzierzyn-Koźle
     Adam Złotorowicz - Antyradio 
     Andrzej Zalewski - Jedynka
     Anna Kulbicka - RMF MAXXX
     Artur Karpińczuk - Wawa
     Barbara Stępniak-Wilk - PR Kraków
     Bogumiła Wresiło - PiK, Bydgoszcz
     Dawid Pytlik - Eska
     Ewa Kwaśny - RMF FM
     Ewelina Spodniewska-Koszuk - Bon Ton, Chełm
     Jacek Swoboda - Radio Piekary
     Jowita Dziedzic-Golec - RMF Classic
     Kamil Kozłowski - Katolickie Radio Fiat, Częstochowa
     Kamila Ryciak - ESKA
     Katarzyna Nowicka - ROXY FM
     Katarzyna Pawlak - Eska
     Maciek Józefowicz - Eska
     Marcin Dworak - Eska
     Marek Kołdras - Eska
     Mariusz Rokos - Chilli Zet
     Michał Dzienyński - Eska
     Michał Korościel - Radio Zet
     Monika Podyma - IAR
     Piotr Biskupski - PiK, Bydgoszcz
     Rafał Drabek  - PR Katowice
     Robert Krupa - RPM
     Sebastian Grabowski - Akademickie Radio Kampus, Warszawa
     Stanisław Janicki - RMF Classic
     Teresa Drozda - Radio dla Ciebie, Warszawa
     Tomasz Kargol - 90 FM, Rybnik
     Tomek Kaźmierski - PiK, Bydgoszcz
     Wojciech Olszewski - TOK FM
     Wojciech Sobociński - PiK, Bydgoszcz

418. Aneta Lingowska 
     Bartosz Dąbrowski - TOK FM
     Beata Wolska - Antyradio
     DJ Martinez - Radio Gra
     Elżbieta Mazur - TOK FM
     Ewa Dados - PR Lublin
     Ewa Kowalewska - RMF MAXXX
     Izabela Andryszczyk - Radio Niepokalanów
     Jacek Jarawka, Radio FIAT Częstochowa
     Justyna Krakowiak - Eska
     Kasia Zawadzka - Traffic FM, Wrocław
     Kinga Bacewicz - Luz, Wrocław
     Konrad Olszewski - Eska Rock
     Krzysztof Borowiec - RDN Małopolska
     Łukasz Ciechański - Antyradio
     Maciej Pakulski - PiK, Bydgoszcz
     Marek Marcinkiewicz - Weekend, Chojnice
     Marek Moc - 90 FM, Rybnik
     Michał Banasiak - Rekord FM, Radom
     Patrycja Michońska - Plus
     Robert Gajewski - Akademickie Radio Kampus, Warszawa
     Tomasz Buszewski - Eska
     Zbigniew Zagajewski, Radio Niepokalanów


441. Adam Królikowski - Plus
     Adam Masłowski - Aplauz, Wrocław
     Adam Nowacki - Roxy FM
     Andrzej Klee - PR Rzeszów
     Barbara Marcinik - Trójka
     Darek Janik - Planeta FM
     Eryk Hełminiak - Pik, Bydgoszcz
     Grzegorz Wójcik - Vanessa FM, Racibórz
     Jarosław Giers - Antyradio
     Jerzy Janiszewski - PR Lublin
     Katarzyna Zagórska - Emaus, Wrocław
     Krzysztof Sagan - Euro / RadioPolska.pl
     Łukasz Styczeń - Luz, Wrocław
     Maciej Krzywoszyński - Merkury, Poznań
     Maciej Zieliński - RMF MAXXX
     Małgorzata Opczowska - Alfa, Kraków
     Marek Filipowski - Planeta FM
     Paweł Kamiński - Akademickie Radio Kampus, Warszawa
     Paweł Typiak - Centrum, Lublin
     Rafał Adamczak - Eska
     Rafał Turowski - Chilli ZET
     Sebastian Drausal - RMF MAXXX
     Tomasz Bazan - Radio Opole
     Tomasz Żąda - Trójka
     Wojciech Olszak - TOK FM

466. Anna Kowalik - Radio Zet
     Anna Walendowska - RMF Maxxx
     Grzegorz Burzawa - Luz, Wrocław
     Kinga Nyga - RMF MAXXX
     Krzysztof Kot - RMF FM
     Krzysztof Łoniewski - Trójka
     Leszek Otawa - 90 FM, Rybnik
     Łukasz Tura - eM, Katowice
     Marcin Cecotka - Strefa FM, Piotrków Trybunalski
     Marcin Janota - b. Eska
     Mariusz Składanowski - Gra, Toruń
     Martyna Szymczakowska - Radio dla Ciebie, Warszawa
     Michał Celeda - Eska
     Michał Zieliński - RMF FM   
     Paweł Drożdż - RMF MAXXX
     Piotr Gebethner - Akademickie Radio Kampus, Warszawa   
     Tiesto - RMF MAXXX   
     Tomasz Florkiewicz - Radio Zet
     Tomasz Śliwiński - Planeta FM
     Waldek Maniewski - Eska

487. Adam Kowalik - Planeta FM
     Aga Zaryan - Chilli Zet
     Agnieszka Iwanicka - Radio Parada, Łódź
     Edyta Jungowska - Radio Zet
     Ewa Kurzawa - PiK, Bydgoszcz
     Ewa Mierzejewska - Euro
     Jacek Filipowicz - Radio dla Ciebie, Warszawa
     Jarosław Wendrowski - Eska Rock
     Jerzy Szlachta - PR Rzeszów
     Krzysztof Grabowski - ROXY FM
     Kuba Mędrzycki - Radio Zet
     Lucyna Ruchała - eR, Lublin
     Maciej Przestalski - LUZ, Wrocław
     Magdalena Grydniewska - PR Lublin
     Magdalena Luniak - PR Opole
     Marcin Sońta - Planeta FM
     Marcin Walkowicz - RDN Małopolska
     Marek Cegielski PR Gdańsk
     Mariusz Pucyło - RMF MAXX
     Michał Janczak - RMF FM
     Michał Poklękowski - TOK FM
     Michał Radkowski - Radio Warszawa
     Michał Zarzycki - Radio Plus
     Norbert Łaciński - Alfa, Kraków
     Norbi - PR Olsztyn
     Paweł Bobrowski - Radio Dla Ciebie, Warszawa
     Piotr Grabka - Euro
     Piotr Klatt - Trójka
     Przemysław Woś - PR Gdańsk
     Robert Jastrzębski - Antyradio
     Robert Kilen - WAWA
     Ryszard Pragłowski - Muzyczne Radio, Jelenia Góra
     Weronika Worobiej - Pik, Bydgoszcz
     Zbigniew Hołdys - Złote Przeboje

Błedy prosimy zgłaszać na adres: redakcja(at)mediafm.net

errata 26.04.09

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

Kalendarium
Dziś jest 22 października 2017
Polecamy
Konferencje

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL