20.04.12, 12:04

Zdobywcy Eteru 2010: Radiowiec Roku

Wyniki "Zdobywców Eteru 2010" w kategorii "Radiowiec Roku".

Wyniki "Zdobywców Eteru 2010" w kategorii "Radiowiec Roku".

Zdobywcy Eteru 2010 - Radiowiec Roku - według czytelników mediafm.net:

1.    Marek Niedźwiecki (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
2.   Wojciech Mann (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
3.   Piotr Baron (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
4.   Tomasz Dudkiewicz (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
5.   Aleksandra Kaczkowska (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
6.   Grzegorz Zembrowski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
7.   Piotr Kaczkowski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
8.   Marcin Jędrych (RMF FM)
9.   Rafał Działach (Radio Fest, Gliwice)
10. Daniel Dyk (RMF FM)

11.    Grzegorz Chyliński (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
12.    Kuba Wojewódzki (Eska Rock)
13.    Piotr Stelmach (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
14.    Jerzy Raczek (Radio CCM, Gliwice)
15.    Marcin Nozdryń-Płotnicki "Puoteck" (Eska)
16.    Agnieszka Szydłowska (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
17.    Mariusz Smolarek (Antyradio)
18.    Mateusz Żelazny (Radio Plus, Kielce)
19.    Karol Ferenc (Akademickie Radio Luz, Wrocław)
20.    Marcin Puszka (Akademickie Radio Centrum, Lublin)

21.    Piotr Duster (Radio Centrum, Kalisz)
         Robert Konatowicz (RMF FM)
         Piotr Kosiński  (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
24.    Piotr Metz (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
25.    Adam Droździk (Radio PiK, Bydgoszcz)
26.    Michał Figurski (Radio Eska Rock)
         Dariusz Maciborek (RMF FM)
28.    Przemysław Skowron (RMF FM)
29.    Monika Olejnik (Radio Zet)
30.    Dominik Kicun (Akademickie Radio Centrum, Lublin)

31.    Kuba Strzyczkowski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
32.    Witold Lazar (RMF FM)
33.    Artur Chachlowski (Radio Alfa, Kraków)
34.    Tomasz Żąda (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
35.    Marcin Wojciechowski (Radio Zet)
36.    Leszek Adamczyk (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
37.    Dariusz Maląg (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
38.    Rafał Żygiel (Antyradio)
39.    Kuba Czerniak (Akademickie Radio Centrum, Lublin)

40.    Anna Gacek  (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
        Wojciech Ossowski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
         Mariusz Owczarek (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
43.    Dariusz Bugalski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
44.    Marcin Łukawski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
45.    Alicja Myśliwiec (RMF MAXXX)
46.    Agnieszka Prokop (Radio Alfa, Kraków)
47.    Mariola Matuszczyk (Antyradio)
48.    Mateusz Tomaszuk (Akademickie Radio Kampus, Warszawa)
49.    Jerzy Różycki (Radio CCM, Gliwice)
50.    Paweł Typiak (Akademickie Radio Centrum, Lublin)

51.    Marcin Janota (Radio Fest, Gliwice)
         Michał "Michu" Sobkowski (Radio Eska)
         Radosław Wielochowski (Antyradio)
54.    Michał Rusinek (RMF MAXXX)
55.    Michał Owczarek (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
56.    Anna Struska (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
57.    Marcin Fugiel (Radio Planeta FM, Kielce)
58.    Bartłomiej Majzel (Radio eM 107.6 fm, Katowice)
59.    Aneta Czaban (Radio Fama, Kielce)
60.    Joanna Zientarska (Antyradio)

61.    Kamil Wszołek (RDN Małopolska, Tarnów)
62.    Krzysztof "Jankes" Jankowski (Eska)
63.    Krzysztof Dowgird (Antyradio)
64.    Przemysław Frankowski (Antyradio)
65.    Robert Kanterait (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
66.    Grzegorz Albrycht (PRL 24 Londyn)
         Artur Andrus (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
         Wojciech Cejrowski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
         Zbigniew Deka (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
         Tomasz Kasprzyk (Antyradio)

71.    Marzena Chełminiak (Radio Zet)
        Michał Dobrołowicz (Radio Kolor, Warszawa)
        Marcin Rachubka (Radio Fest, Gliwice)
        Tomasz Olbratowski (RMF FM)
75.   Wojciech Babiarczyk (Radio Złote Przeboje)
        Piotr „Makak” Szarłacki (Antyradio)
        Karol Szcześniak (Radio Freee, Lublin)
78.   Grażyna Dobroń (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
        Bogdan Zalewski (RMF FM)

80.    Karol Kaleta (Radio Planeta FM, Kielce)
        Cezary Łasiczka (TOK FM)
        Paweł Pawelec (Radio Eska)
83.   Jan Chojnacki (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
       Jacek Folęga (Radio Vanessa, Racibórz)
85.   Rafał Adamczak (Radio Eska)
       Robert Grablewski (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
       Michał Hanczak (Radio Eska)
       Gabriel Menet (Akademickie Radio Centrum, Lublin)

89.    Paweł Loroch (Antyradio)
        Kamil Łukaszyk (Radio Elka, Leszno)
        Kamil Olszewski (Radio Eska Rock)
        Marek Starybrat (Radio Zet)
93.    Krzysztof Jaworski (Radio El, Elbląg)
94.    Marcin Kusy (Radio Kolor, Warszawa)
95.    Jerzy Sosnowski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
96.    Grzegorz Stasiak (Radio Fest, Gliwice
97.    ks. dr Mariusz Wedziuk (Radio Warszawa)
98.    Michał Zarzycki (Radio PLUS)
99.    Mariusz Kuś (Radio PLUS, Kraków)
100.    Sławomir Kowalewski (RMF FM)

101.    Dariusz Rosiak (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
102.    Wojciech Waglewski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
103.    Janusz Juszczak (Radio Afera, Poznań)
104.    Krzysztof Urbaniak (RMF FM)
105.    Maciej Gaweł (Antyradio)
106.    Jarosław Giers (Antyradio)
107.    Maja Dudkiewicz (RMF FM)
108.    Marcin Kydryński (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
109.    Piotr Mika (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
110.    Rafał Gajzler (Radio Centrum, Kalisz)

111.    Robert Roszak (Radio Konin)
112.    Robert Karpowicz (RMF MAXXX)
113.    Sylwia Pawłowska (RMF MAXXX)
114.    Łukasz Ciechański (Antyradio)
          Marzena Kozłowska (Radio CCM, Gliwice)
          Ewa Kwaśny (RMF FM)
          Justyna Mączka (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
         Krzysztof Skowroński (Wnet na antenach rozgłośni FM)
         Rafał Witkowski (Radio Kolor, Warszawa)
         Marcin Ziobro (RMF FM)

121.    Małgorzata Błażewicz (Radio Eska)
          Tomasz Florkiewicz (Radio Zet)
          Romuald Jakubowski (Jedynka, Program 1 Polskiego Radia)
          Tomasz Kowalewicz (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
          Małgorzata Kowalewska (Radio Kolor, Warszawa)
          Sylwia Kurzela (Radio Eska)
          Katarzyna Pilarska (Radio Katowice)
          Marcin Rozner (Radio CCM, Gliwice)
          Justyna Sokołowska (Radio Kolor, Warszawa)
          Agnieszka Szkuta-Cukierska (Radio Eska Rock)
          Ziutek Wieczorski (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
          Jan Ptaszyn Wróblewski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
          Krzysztof Żołądek (Radio Plus, Kielce)
134.    Halina Wachowicz (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
133.    Barbara Byczkowska-Kardasiewicz (Radio ALL FM 96.9 Manchester)
          Michał Celeda (Radio Eska)
          Roman Czejarek (Jedynka, Program 1 Polskiego Radia)
          Kamil Gierczak
          Krystian Hanke (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
          Ks. Krzysztof Jurczak (Radio Nadzieja, Łomża)
          Agnieszka Kołodziejska (Radio Zet)
          Jacek Kurek (Radio eM 107.6 fm, Katowice)
          Karol Macek (Radio Planeta FM, Kielce)
          Piotr Majewski (Radio PiK, Bydgoszcz)
          Kuba Marcinowicz (Czwórka - Program 4 Polskiego Radia)
          Piotr Marek (Radio Alfa Kraków)
          Paweł Markowski (Radio Koszalin)
          Leszek Ottawa (Radio 90, Rybnik)
          Jadwiga Polus (RMF Classic)
          Jerzy Rozynek (Radio Elka, Leszno)
          Przemysław Sasowski (Radio PLUS)
          Dariusz Stolarczyk (Antyradio)
          Bartek Mocarski (Radio Planeta FM)
          Kuba Tajduś (Akademickie Radio Kampus, Warszawa)
          Idalia Tomczak (Radio Eska Rock)
          Ks. Janusz Wiśniewski (Radio i, Białystok)
          Agnieszka Wrońska-Bęben (Radio Kraków)
          Tomasz Zimoch (Jedynka, Program 1 Polskiego Radia)
159.    Gabriela Andrychowicz (Chilli ZET)
          Grzegorza Burzawa (Akademickie Radio Luz, Wrocław)
          Dariusz Ciszewski (Radio Fiat, Częstochowa)
          Agata Czarkowska (Akademickie Radio Luz, Wrocław)
          Adam Grabałowski (Antyradio)
          Marta Grzywacz (RMF FM)
          Filip Janowski (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
          Joanna Kruk (Radio Złote Przeboje)
          Marcin Kwapik (Radio Alfa, Kraków)
          Bartosz Lichawski (Radio Złote Przeboje)
          Andrzej Masłowski (Radio Afera, Poznań)
          Joanna Raś (Radio eM 107.6 fm, Katowice)
          Adam Sosnowski (RMF FM)
          Artur Orzech (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
          Marcin Sońta (Radio Zet)
          Łukasz Tymków (Radio Silesia / Radio Planeta FM)
          Bartek Waglewski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
          Anna Walendowska (RMF MAXXX)
          Bartek Wasilewski (Czwórka, Program 4 Polskiego Radia)
178.    Paweł Adamczyk (Radio Centrum, Kalisz)
          Radosław Bartkowiak (Radio Konin)
          Norbert Bieńkowski (Radio Kolor, Warszawa)
          Mariusz Bojarowicz (Radio Olsztyn)
          Tomasz Brehl (RMF FM)
          Wiktor Brzozowski (Radio Eska)
          Paweł Chowaniec (Antyradio)
          Ryszard Jaźwiński (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
          Magdalena Jethon (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
          Piotr Jędrzejewski (Radio Kraków)
          Przemek Grabowski (RMF MAXXX / Radio 90, Rybnik)
          Urszula Kaczyńska (Czwórka – Program Czwarty Polskiego Radio)
          Michał Karnowski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
          Piotr Kędzierski (ROXY FM)
          Karol Krzeszowiec (Radio Eska)
          Miłka Malzahn (Radio Białystok)
          Tomasz Szachowski (Dwójka, Program 2 Polskiego Radia)
          Wojciech Tomanek (Radio eM 107.6 fm, Katowice)
          Marcin Wiśniewski (Radio Gra)
          Włodzimierz Zientarski (Antyradio)
198.    Michał Margański (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
          Beata Michniewicz (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
          Paweł Sołtysik (Radio Kraków)

Pozostałe nominowane osoby do tytułu Zdobywca Eteru 2010:

Sławomir Bajew (Radio Merkury, Poznań)
Jan Bajorek (Radio Planeta FM)
Maria Baliszewska (Dwójka, Program 2 Polskiego Radia)
Monika Bartkowicz (Radio PLUS)
Marcin Bąk (Radio PLUS)
Wojciech Bernard (Radio Merkury, Poznań)
Krzysztof Białkowski (Radio Zet)
Katarzyna Bodych (Radio Niepokalanów)
Krzysztof Borowiec (RDN Małopolska, Tarnów)
Katarzyna Borowiecka (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Marek Brzeziński (Polskie Radio)
Piotr Bukartyk (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Piotr Bukowski (Traffic FM, Wrocław)
Przemysław Cacak (Radio Zet)
Damian Cebula (Radio PARK FM, Kędzierzyn Koźle)
Bartek Chaciński (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Adam Czerwiński (RMF FM)
Ewa Dados (Radio Lublin)
Kamil Dąbrowa (TOK FM)
Małgorzata Dąbrowska (Antyradio)
Andrzej Dąbrowski (Radio Centrum, Kalisz)
Marcin Dobrowolski (Radio PiN)
Wojciech Dominik (Radio Merkury, Poznań)
Rafał Drabek (Radio Katowice)
Aneta Fedko (Radio Alfa, Kraków)
Piotr Filas (Radio Express, Śląsk)
Marta Garczyńska (Radio PLUS)
Paweł Gładysz (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Karol Gnat (Radio Planeta FM)
Olek Gorat (Radio Silesia -TVS)
Tomasz Gorazdowski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Henryk Grzonka (Radio Katowice)
Urszula Gwiazda (RMF FM)
Jacek Hawryluk (Dwójka, Program 2 Polskiego Radia)
Eryk Hełminiak (Radio PiK, Bydgoszcz)
Grzegorz Hoffmann (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Anna Iwaszkiewicz (Antyradio)
Wojciech Jagielski (Radio Zet)
Ilona Janiszewska (Radio Planeta FM, Konin)
Jerzy Janiszewski (Radio Lublin)
Magdalena Janus (Radio Alfa, Kraków)
Sebastian Jasiński (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
Andrzej Jaszczyszyn (Radio Eska)
Paweł Jawor (Radio i, Białystok)
Piotr Jaworski (RMF FM)
Marta Jeż (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Anna Józefowicz (Radio Zet)
Magdalena Juszczyk (Radio PiN)
Stanisław Kaczyński (Radio Weekend, Chojnice)
Kamil Kalicki (Radio Białystok)
Maciej Kasprzyk (DJ Lexus) (ROXY FM)
Katarzyna Kawka (Antyradio)
Tomasz Kaźmierski (Radio PiK, Bydgoszcz)
Katarzyna Kłosińska (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Michał Konieczny (Radio Elka, Leszno)
Andrzej Konopko (Radio Nadzieja, Łomża)
Sebastian Kończak (MC Radio, Poznań)
Grzegorz Kornacki (Antyradio)
Agnieszka Korzeniewska (Radio Gra)
Monika Kowal (Akademickie Radio Luz, Wrocław)
Karolina Kozak (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Michał Kruk (Radio Alfa, Kraków)
Mikołaj Kruk (Radio Planeta FM)
Marcin Kubat (Radio Zet)
Aneta Kwiatkowska (Radio Konin)
Agnieszka Lipka (Radio dla Ciebie, Warszawa)
Piotr Łodej (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Piotr Majewski (Radio Gra)
Michał Maruszak (Radio Fama, Tomaszów)
Anna Matusiak (Radio dla Ciebie, Warszawa)
Roman Matysik (Radio Planeta FM, Katowice)
Piotr Matwiejczuk (Dwójka, Program 2 Polskiego Radia)
Bartłomiej Maziarz (Radio Kraków)
Kuba Mazur (Radio Bielsko)
Marzena Mazur (TOK FM)
Marcin Meller (ROXY FM)
Marek Mędela (Radio Kraków)
Dariusz Michalski (Jedynka, Program 1 Polskiego Radia)
Krzysztof Michalski (Jedynka, Program 1 Polskiego Radia)
Patrycja Michońska (Radio PLUS)
Magdalena Miśka-Jackowska (RMF Classic)
Natalia Mróz (Radio Alfa, Kraków)
Mirek Mrzygłód
Michał Nogaś (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Anna Nowaczyk (Eska Rock)
Kasia Nowicka (Novika) (ROXY FM)
Wojciech Olszak (TOK FM)
Janina Paradowska (TOK FM)
Paweł Pawlik (RMF Classic)
Beata Pawlikowska (Radio Zet)
Justyna Polaczyk (Akademickie Radio Luz, Wrocław)
Agnieszka Ponikiewska (Radio PLUS)
Ola Pruchnicka (Radio Planeta FM)
Mateusz Ptaszyński (Radio Planeta FM)
Paweł Ptaszyński (Radio PLUS)
Mariusz Pucyło (RMF MAXXX)
Arkadiusz Rabiega (Radio Planeta, Konin)
Jakub Rożek (Radio Kielce)
Zbigniew Sapiński (Radio eR, Rozgłośnia Archidiecezji Lubelskiej)
Ariel Sawczuk (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Tomasz Sejut (Radio Traffic FM, Wrocław)
Agnieszka Sielańczyk (ROXY FM)
Marcin Skała (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Jerzy Skarżyński (Radio Kraków)
Dominik Stachyra (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Tomasz Staniszewski (RMF FM)
Barbara Stępniak-Wilk (Radio Kraków)
Katarzyna Stoparczyk (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Sylwester Strzałkowski (Radio eM 107.6 fm, Katowice)
Łukasz Suda (Radio Kolor, Warszawa)
Kacper Sulowski (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Karol Szałapski (Radio Eska)
Dominika Szczawińska (Radio eM 107.6 fm, Katowice)
Tomasz Szelongiewicz (Radio VIA, Rzeszów)
Anna Szewczuk (Dwójka, Program 2 Polskiego Radia)
Iza Szewczyk (Radio Planeta FM)
Rafał Szymczyk (Radio Kielce)
Jan Taraszkiewicz (Radio Centrum Lublin)
Wojciech Tochman (TOK FM)
Wojciech Tomczyk (Akademickie Radio Luz, Wrocław)
Jarosław Tworek (RMF MAXXX)
Magdalena Wadowska (Radio Kraków)
Marek Wałkuski (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Karolina Wasielewska (Chilli Zet)
Janusz Weiss (Radio Zet)
Dawid Wenzel (Muzyczne Radio)
Radosław Werbowski (Radio Freee, Lublin)
Katarzyna Widera-Podsiadło (Radio eM 107.6 fm, Katowice)
Maciej Wilkowski (Radio PiK, Bydgoszcz)
Maciej Wowk (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
Hirek Wrona (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Agnieszka Zaryan (Chilli Zet)
Katarzyna Zawadzka (Radio CCM, Gliwice)
Robert Zawieja (Radio Eska Rock)
Paweł Zięba (Radio CCM, Gliwice)
Wojciech Zimiński (Trójka - Program 3 Polskiego Radia)
Adam Złotorowicz (Antyradio)
Ernest Zozuń (Trójka – Program 3 Polskiego Radia)
Piotr Zworski (Radio PLUS)
Dawid Zygmunt (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Aleksandra Żaczek (Czwórka - Program 4 Polskiego Radia)
Jacek Żakowski (TOK FM)
Marcin Żyski (Radio Planeta FM, Poznań)

Od redakacji: Mimo wielokrotnej korekty, zestawienie może zawierać błędy ze względu na otwartą formułę plebiscytu. Jeśli je dostrzeżesz, prosimy o nadesłanie korekty: redakcja(at)portalmedialny.pl. Dziękujemy za pomoc w "rozszyfrowywaniu" niektórych głosów dyrekcji i pracownikom wielu rozgłośni radiowych.

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 15.01.18

Do zdobycia jedna gra planszowa. 

do 14.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL