08.06.12, 09:36

Aplikacje radiowe 24MAS zwiększają zaangażowanie słuchaczy korzystających z urządzeń mobilnych

24MAS Logo

Z roku na rok ilość treści pobieranych mobilnie bije kolejne rekordy, a 24MAS jest jednym z dostawców treści cyfrowych, który wykorzystuje ten sposób konsumpcji mediów przed odbiorców. Śledząc ten niesamowity wzrost firma zauważa, że wielu marketingowców docenia  zalety komunikacji z odbiorcą w miejscu w którym on się znajduje.

24MAS wspiera lojalność i zaangażowanie konsumentów poprzez zróżnicowane portfolio aplikacji funkcjonujących na rozmaitych platformach: smartfonach, tabletach i smart TV, dając nowy strumień dochodów dla właścicieli mediów tradycyjnych i dostawców treści. W tym roku firma rozszerzyła działalność o rynek mobilnych aplikacji radiowych poprzez nagradzaną sieć aplikacji Spodtronic.

Spodtronic.com
Spodtronic łączy około 1500 aplikacji, poprzez które stacje radiowe nadają na żywo na całym świecie. Jak dotąd ponad dwadzieścia pięć milionów osób zainstalowało je na swoich urządzeniach. Liczba nowych użytkowników rośnie w tempie 1,5 miliona nowych użytkowników miesięcznie.

Na rynku polskim, 24MAS obsługuje aplikacje mobilne dla Radia Wrocław oraz Radia RAM. Stacje te umieściły platformę mobilną w ramach swoich strategii dotarcia do młodych fanów muzyki. Oferta radia wspiera takie platformy jak: iOS, Android, Nokia, BlackBerry, Windows Mobile oraz Samsung Bada.

24MAS rozumie i łączy wpływy innowacji, muzyki i social media. W ramach dostępnych modułów aplikacji radiowych jest możliwe konfigurowanie treści, interfejsu użytkownika i schematów monetyzacji, ponieważ chcemy aby różne strategie cyfrowego radia były możliwe w realizacji”  - mówi Mikko Linnamäki, Dyrektor Zarzadzający Radio Business 24MAS.

Mobilne aplikacje radiowe otwierają możliwości zarabiania dzięki reklamom, które mają setki milionów odsłon miesięcznie. 24MAS upraszcza sposób zamawiania i wyświetlania reklam dzięki współpracy z szeroką siecią sprzedaży łączącą największe światowe markami i rynki międzynarodowe.

24MAS skupia się na trzech kluczowych operacjach na rynku - marketingu mobilnym i reklamie, rozwoju i publikowaniu aplikacji oraz dostarczaniu zarządzalnych usług i rozwiązań. To wszystko stwarza dla marek i  deweloperów możliwość dotarcia do abonentów telefonii komórkowej w ponad 80 krajach poprzez aplikacje, reklamę i platformę techniczną. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.24MAS.com, profilu Facebook lub na Twitterze: @ 24MAS.

Firma 24MAS jest sponsorem plebiscytu Zdobywcy Eteru 2011

 

Komentarze

Powiązane

20.02.18, 11:00
| radio » informacje
Witold Lazar ponownie odszedł z ekipy Radia Zet
Witold Lazar, prezenter Radia Zet, definitywnie rozstał się z Radiem Zet. 
15.02.18, 20:00
| radio » informacje
Słuchowisko Tangibile. RadiOpera w Dwójce
W sobotę, 17 lutego br., Program 2 Polskiego Radia wyemituje premierowo słuchowisko Lidii Amejko „Tangibile. RadiOpera” w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz. Początek o godz. 19.00.
15.02.18, 14:00
| radio » informacje
Nowe programy Michała Margańskiego i Michała Migały w Trójce
W ramówce Trojki pojawią się dwie nowe autorskie audycje - „Annały Migały” i „AnagrammarganA”.
14.02.18, 14:00
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: Eska i RMF MAXXX z największym wzrostem
Radio Eska pozostaje liderem wśród sieci radiowych – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 listopada 2017 r. do 31 stycznia 2018 r. (sieci radiowe).
14.02.18, 12:00
| radio » informacje
Festiwal Trójka Górom 2018 ponownie w Szklarskiej Porębie
Koncerty, spotkania i rozmowy z gwiazdami sportu, literatury i ekranu, filmy, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz dyskoteki i kabarety, a wreszcie audycje na żywo – tak zapowiada się kolejna edycja Festiwalu Trójka Górom w Szklarskiej Porębie. 
13.02.18, 14:00
| radio » badania rynku
RMF FM absolutnym liderem. Duży spadek Trójki i Jedynki
Radio RMF FM umacnia się na pozycji lidera. Trójka notuje największy spadek – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 listopada 2017 r. do 31 stycznia 2018 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
13.02.18, 13:00
| radio » informacje
Finał Festiwalu Opera Rara na antenie Dwójki
We wtorek, 13 lutego br., Program 2 Polskiego Radia będzie transmitować koncert zamknięcia Festiwalu Opera Rara w Krakowie. 
12.02.18, 21:00
| radio » informacje
Światowy Dzień Radia w Polskim Radiu
13 lutego br., w siódmy Światowy Dzień Radia, publiczny nadawca przygotował specjalne audycje i programy podkreślające szczególną rolę radia jako środka komunikacji na całym świecie.
12.02.18, 11:00
| radio » informacje | internet » informacje
Weszło FM z audycją z wulgaryzmami. Krzysztof Stanowski nie przebiera w słowach na Twitterze
9 lutego br. w Internecie zadebiutowało nowe radio sportowe Weszło FM, którego założycielem jest Krzysztof Stanowski. Już z soboty na niedzielę słuchacze mogli wysłuchać kontrowersyjnej audycji z wulgaryzmami.
12.02.18, 10:00
| radio » informacje
Trzy Po Trzy w Trójce. Nowy satyryczny cykl Mariusza Cieślika z udziałem satyryków i standuperów
Trójka rozpoczyna emisję nowego cyklu satyrycznego „Trzy Po trzy”. Jego autorem i gospodarzem będzie Mariusz Cieślik –wicedyrektor Programu 3 Polskiego Radia. Audycja „Trzy po trzy” na antenie codziennie o godz. 18.10. 
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

do 20.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL