08.06.12, 09:06

Aplikacje radiowe 24MAS zwiększają zaangażowanie słuchaczy korzystających z urządzeń mobilnych

24MAS Logo

Z roku na rok ilość treści pobieranych mobilnie bije kolejne rekordy, a 24MAS jest jednym z dostawców treści cyfrowych, który wykorzystuje ten sposób konsumpcji mediów przed odbiorców. Śledząc ten niesamowity wzrost firma zauważa, że wielu marketingowców docenia  zalety komunikacji z odbiorcą w miejscu w którym on się znajduje.

24MAS wspiera lojalność i zaangażowanie konsumentów poprzez zróżnicowane portfolio aplikacji funkcjonujących na rozmaitych platformach: smartfonach, tabletach i smart TV, dając nowy strumień dochodów dla właścicieli mediów tradycyjnych i dostawców treści. W tym roku firma rozszerzyła działalność o rynek mobilnych aplikacji radiowych poprzez nagradzaną sieć aplikacji Spodtronic.

Spodtronic.com
Spodtronic łączy około 1500 aplikacji, poprzez które stacje radiowe nadają na żywo na całym świecie. Jak dotąd ponad dwadzieścia pięć milionów osób zainstalowało je na swoich urządzeniach. Liczba nowych użytkowników rośnie w tempie 1,5 miliona nowych użytkowników miesięcznie.

Na rynku polskim, 24MAS obsługuje aplikacje mobilne dla Radia Wrocław oraz Radia RAM. Stacje te umieściły platformę mobilną w ramach swoich strategii dotarcia do młodych fanów muzyki. Oferta radia wspiera takie platformy jak: iOS, Android, Nokia, BlackBerry, Windows Mobile oraz Samsung Bada.

24MAS rozumie i łączy wpływy innowacji, muzyki i social media. W ramach dostępnych modułów aplikacji radiowych jest możliwe konfigurowanie treści, interfejsu użytkownika i schematów monetyzacji, ponieważ chcemy aby różne strategie cyfrowego radia były możliwe w realizacji”  - mówi Mikko Linnamäki, Dyrektor Zarzadzający Radio Business 24MAS.

Mobilne aplikacje radiowe otwierają możliwości zarabiania dzięki reklamom, które mają setki milionów odsłon miesięcznie. 24MAS upraszcza sposób zamawiania i wyświetlania reklam dzięki współpracy z szeroką siecią sprzedaży łączącą największe światowe markami i rynki międzynarodowe.

24MAS skupia się na trzech kluczowych operacjach na rynku - marketingu mobilnym i reklamie, rozwoju i publikowaniu aplikacji oraz dostarczaniu zarządzalnych usług i rozwiązań. To wszystko stwarza dla marek i  deweloperów możliwość dotarcia do abonentów telefonii komórkowej w ponad 80 krajach poprzez aplikacje, reklamę i platformę techniczną. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.24MAS.com, profilu Facebook lub na Twitterze: @ 24MAS.

Firma 24MAS jest sponsorem plebiscytu Zdobywcy Eteru 2011

 

Komentarze

Powiązane

21.11.17, 08:11
radio » informacje
Radio Łódź z osobnymi porankami w Łodzi i Sieradzu
Łódzka rozgłośnia od niedawna nadaje podwójny poranny program. Od poniedziałku do piątku pasmo „Na dzień dobry” (6.00-10.00) ma swoje lokalne wydanie w Sieradzu, Wieluniu i Wieruszowie. 
20.11.17, 14:11
radio » ludzie
Nie żyje Jarosław Hasiński
19 listopada br. zmarł Jarosław Hasiński-Dyrektor Cyfryzacji i Administracji Polskiego Radia Koszalin. Miał 61 lat. 
19.11.17, 12:11
radio » informacje
Poszukiwany/poszukiwana na antenie Czwórki
W każdy wtorek i czwartek po godz. 17.00 na antenie Czwórki – w konkursie „Poszukiwany/poszukiwana” – słuchacze maja za zadanie odnaleźć cel na mapie i wskazują do niego właściwą drogę. Do wygrania przez cały miesiąc są powerbanki i lokalizatory. 
17.11.17, 17:11
radio » informacje
Serce ciemności. Jan Nowicki i Jerzy Trela w słuchowisku z Radia Kraków
Trwają obchody z okazji 160. rocznicy urodzin Josepha Conrada. Z tej okazji Radio Kraków wspólnie z Krakowskim Biurem Festiwalowym zapraszają na słuchowisko „Serce ciemności” z udziałem Jana Nowickiego i Jerzego Treli.
17.11.17, 12:11
radio » ludzie
Michał Cieślik w zespole MUZO.FM. Nowa ramówka od 20 listopada
Od 20 listopada br. do zespołu MUZO.FM dołącza Michał Cieślik. Dziennikarz poprowadzi razem z Martą Tryburą poranne pasmo „Strażnicy Świtu” oraz autorski program w piątki od godziny 20:00. Częściowo zmieni się także ramówka.
16.11.17, 10:11
radio » badania rynku
Kraków: RMF FM w górę, Trójka z największym spadkiem
W Krakowie Radio RMF FM umocniło się na pozycji lidera - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 maja 2017 r. do 31 października 2017 r. (miasto Kraków). 
16.11.17, 09:11
radio » informacje
Nagrody w dziedzinie reportażu i dokumentu radiowego wręczone
15 listopada br. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursów w dziedzinie reportażu i dokumentu radiowego – o Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. 
15.11.17, 20:11
radio » informacje
Kapituły Nagrody Radia ZET: dziennikarz ujawniając informacje poufne nie powinien być z tego tytułu ścigany karnie
Kapituła Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego w specjalnym stanowisku przypomniała, że dziennikarz ujawniając informacje poufne, często niewygodne dla decydentów, działa w interesie publicznym i nie powinien być z tego tytułu ścigany karnie. 
15.11.17, 18:11
radio » informacje
Wojciech Bojanowski laureatem Nagrody Radia ZET im. A. Woyciechowskiego 2017
Wojciech Bojanowski został tegorocznym laureatem prestiżowej dziennikarskiej Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Wyróżnienia honorowe przyznano Michałowi Kołodziejczykowi (WP SportoweFakty) oraz Adamowi Wajrakowi („Gazeta Wyborcza”).
15.11.17, 12:11
radio » informacje
Mirosław Korkosz nie żyje
Zmarł Mirosław Korkosz, założyciel prywatnego łódzkiego Radia Classic.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Konkursy
do 22.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 24 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL