29.06.12, 00:06

POPloty

POPloty
fot.: portalmedialny.pl

POPloty (29.06.2012 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razme piszemy m.in.: o ramówce TV Puls2, zwolnieniach w mediach i pożegnaniu z Porannym WF... 

W Presspublice kolejne zwolnienia. Właściciel wydawnictwa i wielki wizjoner mediów postanowił rozstać się z jedną czwartą pozostałych przy stołkach pracowników. Może by tak do wyprawki dołączać skazańcom w pakiecie Przekrój? Zawsze można powiedzieć później, że się poprawiło wyniki sprzedaży.

Hucznie ogłoszono nową ramówkę drugiego kanału TV Puls. OCzywiście, wyszło na nasze, bo ramówka to w zasadzie TV Puls2 + 1. Na razie będzie tylko 12 godzin powtórek, ale potem będzie jeszcze więcej. Ilość odgrzewanych kotletów  spowoduje niejedne konwulsje żołądkowe.

Kto żywy, czy z prawa, czy z lewa, bije w Wojewódzkiego i Figurskiego. Grożba utraty koncesji od Krajowej Rady Cenzury spowodowała wyrzucenie programu z ramówki. Czekamy, aż POPlotami KRC się zajmie. 

Miało w czasie Euro nie być o samolocie, jednak nie każdy potrafi wytrzymać pustkę wywołaną brakiem informacji o zamachach, wybuchach i innych cudach. Hitem ostatnich dni jest betonowy pomnik Tu-154 na kołach poloneza. Patrząc na ten bezmiar kiczu i pseudoartystycznej głupoty, sami zaczynamy snuć teorie spiskowe. Może na przykładzie modelu z Kałkowa sprawdzić, czy samolot wypełniony trotylem może się rozpaść w powietrzu?

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 15.01.18

Do zdobycia jedna gra planszowa. 

do 14.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL