30.06.14, 08:45

Dwie prawdy. Nowy program Jana Wróbla i Romana Kurkiewicza na antenie TVN24

Roman Kurkiewicz i Jan Wróbel
Fot.: Grupa TVN

W poniedziałek, 30 czerwca br. o godzinie 21:00 na antenie TVN24 publicyści Jan Wróbel i Roman Kurkiewicz zapraszają na premierę programu „Dwie prawdy”. W magazynie prowadzący wezmą pod lupę najgorętsze współczesne spory światopoglądowe, obyczajowe i polityczne. 

Gospodarze programu „Dwie prawdy” będą próbowali skonfrontować swoje poglądy w sprawach swobód obywatelskich, praw mniejszości, relacji państwa z Kościołem oraz stylu życia. Jakie są racje Jana Wróbla, a jakie Romana Kurkiewicza? Który z dziennikarzy będzie twardo bronił swoich przekonań, a który ustąpi pola w starciu światopoglądów? A może znajdą wspólny punkt widzenia i ogłoszą rozejm?

Od dziecka lubię się spierać. Nawet nie zauważyliśmy, kiedy słowo "spór" zaczęło być synonimem pojęć: "chamstwo", "krzyk", "wojna" oraz "ja panu nie przerywałem". Na szczęście są w Polsce trzy osoby, które mają bardzo mocne poglądy, lubią je energicznie wyrażać i na dodatek ścierają się z wdziękiem. Jedną z nich jest Roman Kurkiewicz, drugą ja, a personaliów trzeciej nie podam, bo po co nam konkurencja” – mówi Jan Wróbel.

Do dzielenia się swoimi opiniami prowadzący zaproszą także widzów i internautów. W trakcie emisji programu będą mogli na żywo uczestniczyć w dyskusji na portalach internetowych, gdzie publikowane zostaną ich spostrzeżenia i komentarze. Publicyści na bieżąco odniosą się do poglądów i uwag internautów zaangażowanych w rozmowę w sieci.

"Nie wiem dlaczego trzeba mieć pozwolenie na broń, a już na używanie słowa "prawda" - nie. Nie wiem czy istnieje prawda, a jeśli nawet, to na pewno nie jedna. Zacznijmy zatem od co najmniej dwóch prawd, aż dojdziemy do wszystkich. Albo nie" – dodaje Roman Kurkiewicz.

„Dwie prawdy” to codzienny magazyn na żywo na antenie TVN24. Premiera: 30 czerwca br. o godzinie 21:00. Program emitowany będzie od poniedziałku do piątku. 

Komentarze

Powiązane

18.01.18, 18:00
| telewizja » informacje
FOX Networks Group Poland wspiera po raz kolejny polskie rysie nizinne
Wystartowała II edycja akcji #PiątkaDlaRysia realizowanej przez FOX Networks Group Poland, nadawcy kanału Nat Geo Wild. Aktywacja, której beneficjentem jest WWF Polska, towarzyszy kampanii mediowej promującej „Miesiąc z wielkimi kotami” – coroczne wydarzenie stacji. 
18.01.18, 10:00
| telewizja » informacje
Kanały Eleven Sports w kolejnych sieciach
Od stycznia br., kanały Eleven Sports są dostępne dla abonentów kolejnych jedenastu operatorów telewizji kablowej.
17.01.18, 19:00
| telewizja » seriale
Drogi wolności, Telewizja Polska przygotowuje nowy serial
TVP rozpoczyna realizację wyjątkowej produkcji. Burzliwe losy krakowskiej rodziny Biernackich zostaną ukazane na tle wielkich wydarzeń historycznych. „Drogi wolności” mają zadebiutować jesienią br. 
17.01.18, 17:32
| telewizja » informacje
TVP: Klaudiusz Pobudzin rezygnuje. Jarosława Olechowski p.o. dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej
Nieoczekiwanie, 17 stycznia br. pełniącym obowiązki dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej został szef zespołu "Wiadomości" Jarosław Olechowski.
17.01.18, 17:00
| telewizja » informacje | reklama & PR » informacje
Biura Reklamy TVP sprzedaje już reklamy na czas ZIO w Pjongczang
Telewizja Polska rozpoczęła sprzedaż czasu reklamowego przy Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Najdrożej zostały wycenione reklamy przy zawodach w skokach narciarskich. Wprowadzone zostały także specjalne zasady dotyczące sponsorowania oraz ogłoszona oferta reklam online.
17.01.18, 15:16
| telewizja » informacje
Więcej sportu w TVP. Publiczny nadawca zakupił licencje od PZLA
Telewizja Polska zakupiła od Polskiego Związku Lekkiej Atletyki prawa do pokazywania mistrzostw Polski i mityngów lekkoatletycznych rozgrywanych w naszym kraju. Umowa będzie obowiązywać do końca 2020 r.
17.01.18, 10:00
| telewizja » seriale
Świat według Kiepskich wróci na antenę Polsatu jesienią 2018 r.
Serial „Świat według Kiepskich” jest produkowany już od 19 lat. Do tej pory zrealizowano ponad 500 odcinków, dzięki czemu serial jest najdłużej emitowanym sitcomem na świecie. 
16.01.18, 20:00
| telewizja » informacje
Ramówka Eurosport 1 podczas igrzysk całkowicie dostosowana do polskiego rynku
Zespół Eurosportu na czas igrzysk olimpijskich wzmocnią m.in. sportowiec Tomasz Sikora, żona i menedżerka dwukrotnego mistrza olimpijskiego Ewa Bilan-Stoch, skoczek narciarski Jakub Kot oraz youtuber Krzysztof Gonciarz. W roli ekspertów i reporterów będą przybliżać kibicom wydarzenia zbliżających się XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018.
16.01.18, 15:00
| telewizja » informacje
INEA z kolejną odsłoną kampanii Dobrzy ludzi od internetu
INEA wprowadziła elastyczną ofertę, umożliwiającą klientom wybór usług dopasowanych do ich potrzeb. Ofercie towarzyszy także kolejna odsłona kampanii „Dobrzy ludzie od internetu”, w której ponownie występują pracownicy INEA.
16.01.18, 14:00
| telewizja » informacje
Kanał Da Vinci dostępny w wersji HD
Od 15 stycznia br., Da Vinci Media GMBH udostępnia wszystkim nadawcom telewizji kablowej w Polsce możliwość retransmisji kanału Da Vinci w wersji HD.
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL