23.10.15, 14:10

Streetcom dla dr Gerard. Jedna z największych kampanii marketingu rekomendacji

Paczka ambasadorska
Fot.: materiały prasowe

Producent ciasteczek, dr Gerard rozpoczyna kampanię WOMM, która będzie prowadzona na dwóch rynkach: polskim i węgierskim. Do akcji zaproszono w sumie 32 100 ekspertek. 8100 z nich będzie testować i opiniować produkty marki, 6000 Ambasadorek - w tym 50 blogerek - z polskiej społeczności Streetcom oraz 2100 z bazy węgierskiej. Pozostałe 24 tys., zostaną zaproszone do specjalnej Strefy dr Gerard, w której będą mogły znaleźć między innymi materiały edukacyjne. 

Za pomysł oraz realizację odpowiada agencja marketingu rekomendacji Streetcom Polska. Kampania swoim zasięgiem obejmie działania offline i online, jest on zakładany na poziomie 3,5 mln osób.

Hasłem kampanii jest „Więcej razem”, a jej głównym celem pokazanie produktu jako idealnego kompana do wspólnego spędzania czasu oraz budowanie świadomości marki i trialu w grupie docelowej. Dodatkowo marketer chce poinformować konsumentów o nowych opakowaniach ciasteczek dr Gerard oraz stronie internetowej.

Ważnym elementem projektu ma być tworzenie kontentu – zdjęcia oraz filmiki, przygotowane przez ambasadorki, podczas spotkań rekomendacyjnych. Materiały będą udostępniane na portalach społecznościowych. Ambasadorki otrzymają w paczkach zestawy produktów dr Gerard dla siebie oraz swoich bliskich, którymi będą mogły się dzielić podczas spotkań. Dodatkowo w social mediach będą udostępniać grafiki związane z produktem, a na Facebooku za pośrednictwem specjalnej aplikacji dodawać własne komentarze, zdjęcia ze spotkań oraz hashtagi.

Polska część kampanii rozpoczęła się 22 października i potrwa pięć tygodni. Na Węgrzech kampania rozpocznie się 23 listopada i potrwa sześć tygodni.

Komentarze

Powiązane

21.01.17, 14:01
reklama & PR » informacje
Czteryczwarte Brand Design dla marki MaxigraGo
W wyniku wygranego przetargu, agencja Czteryczwarte Brand Design zaprojektowała wizerunek marki MaxigraGo (Polpharmy). Produkt jest lekiem na zaburzenia erekcji.
21.01.17, 13:01
reklama & PR » informacje
Lighthouse Consultants dla Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Do grona klientów Lighthouse Consultants dołączył Mercedes-Benz Manufacturing Poland. Agencja odpowiada za budowanie pozytywnego wizerunku marki i relacje z interesariuszami lokalnymi w związku z budową fabryki w Jaworze. 
21.01.17, 12:01
reklama & PR » informacje
Gingerbread Latte w SUBWAY wspierana kampanią
Do oferty SUBWAY dołączyła Gingerbread Latte, której towarzyszą m.in. działania digital.
20.01.17, 21:01
reklama & PR » informacje
POiNTB dla Gazuno
Pod koniec 2016 r. agencja PR POiNTB, rozpoczęła współpracę w zakresie Social Media z Gazuno, firmą specjalizującą się w ekologicznych systemach ogrzewania domów i pomieszczeń.
20.01.17, 16:01
reklama & PR » informacje
Warszawa promuje się w brytyjskim radiu JAZZ FM
Ruszyła dziesięciodniowa kampania promująca Warszawę jako atrakcyjną destynację leisure w brytyjskim radiu Jazz FM zainicjowana przez londyński ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej przy współpracy z Warszawską Organizacją Turystyczną.
20.01.17, 14:01
reklama & PR » ludzie
Łukasz Głombicki szefem komunikacji w LifeTube
1 lutego br., Łukasz Głombicki obejmie stanowisko szefa komunikacji w LifeTube - sieci wielokanałowej YouTube (MCN) w regionie Europy Środkowo- Wschodniej . 
20.01.17, 10:01
reklama & PR » informacje
AUDI Q5 wykorzystuje Dynamic Backlight od AMS
AMS wprowadza nowe systemowe rozwiązanie Dynamic Backlight, które polega na dynamicznej prezentacji obrazu na nośnikach typu backlight 6x3m, dającej efekt „gifowej animacji”. 
20.01.17, 09:01
reklama & PR » informacje
Think Kong obsłuży Hoya Lens Poland
Agencja Think Kong, należąca do Grupy On Board Think Kong, odpowiada za obsługę social media Hoya Lens Poland –producenta i dystrybutora soczewek okularowych oraz innych produktów optycznych.
19.01.17, 22:01
reklama & PR » ludzie
Joanna Gancarczyk w PR POiNTB
Joanna Gancarczyk dołączyła do zespołu agencji PR POiNTB.
19.01.17, 19:01
reklama & PR » informacje
K2 wypromuje Warsaw Shore
K2 wygrała przetarg na spot promujący VII sezon programu „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” produkcji MTV Polska. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 01.03.17

Pula nagród w konkursie to aż 102 książki i inne niespodzianki. 

do 20.02.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 22 stycznia 2017
Polecamy
Konferencje

1 II 2017 r., Wrocław.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL