24.02.16, 15:02

Rusza 8. edycja konkursu Telemarketer Roku 2016 i Złota Słuchawka

Logo wydarzenia
Fot.: materiały prasowe

Tegoroczna edycja konkursu Telemarketer Roku będzie przebiegać pod hasłem „Telemarketer 3.0 – nowa, lepsza wersja najtrudniejszego zawodu świata.” Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczyna się już 7 marca i potrwa do 8 kwietnia 2016 r. 

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB już po raz ósmy organizuje konkurs Telemarketer Roku. Celem konkursu jest promocja zawodu konsultanta telefonicznego i zwiększenie prestiżu tej trudnej i niedocenianej pracy. Konkurs przeprowadzany jest w celu promocji działań realizowanych za pośrednictwem struktur typu call/contact center poprzez identyfikowanie i propagowanie dobrych praktyk rynkowych.

To jedyne tego typu wydarzenie branży call/contact center. Z roku na rok, do udziału w nim zgłasza się co raz więcej firm. Po siedmiu edycjach konkursu liczba uczestników osiągnęła w sumie wynik 700 osób i 130 firm zgłaszających. SMB przewiduje, że w tym roku uda się pobić kolejny rekord liczby zgłoszeń.

Zgłoszenia są przyjmowane od 7 marca do 8 kwietnia na stronie https://telemarketerroku.pl/ w zakładce WEŹ UDZIAŁ. Co roku do konkursu zgłaszają się pracownicy call center zarówno dużych firm, takich jak banki, firmy ubezpieczeniowe czy telekomunikacyjne oraz mniejszych, dla których jakość pracy call/contact center jest niezwykle ważna.

Nad merytoryczną stroną konkursu czuwa Rada Programowa, złożona z przedstawicieli największych polskich firm, związanych z branżą call/contact center. Wyboru Telemarketera Roku 2016 dokonuje Jury wyłonione przez Radę Programową, złożone z trenerów-praktyków oraz ekspertów rynku call center. W tym roku w Jury zasiądą przedstawiciele takich firm, jak: Alior Bank, Credit Agricole, ING Bank Śląski, BEST, Comarch, PLL LOT, Getin Noble Bank, Orange, Bank BPH, Centrum Bankowości Bezpośredniej, Circinus Training Center, DataContact, Idea Call Center i AXA. Pełna lista składu Jury i Rady Programowej znajduje się na stronie telemarketerroku.pl. Nagrodą w konkursie jest przyznanie tytułu oraz statuetki Telemarketera Roku 2016.

Równolegle z Telemarketerem Roku 2016 prowadzony jest konkurs Złota Słuchawka. Jego celem jest promocja najlepszych praktyk zarządzania działalnością call/contact center, najlepszych projektów realizowanych w tego typu strukturach oraz firm i osób budujących profesjonalizm tej branży.

W wyniku tego konkursu zostaną wyłonione najlepsze projekty w następujących takich kategoriach, jak: kampanie komunikacji z klientami, wewnętrzne projekty optymalizujące, współpraca usługowego call center z klientem zlecającym. Najlepszy projekt zostaje zakwalifikowany do konkursu organizowanego przez ECCCO (European Confederation of Call Center Organization), gdzie będzie rywalizował o nagrodę dla najlepszego projektu telemarketingowego w Europie.

Więcej informacji udziela: Edyta Bach, edyta.bach(at)ipublicity.pl, tel. 501 23 23 02.

Patronat nad wydarzeniem objął portalmedialny.pl.

Komentarze

Powiązane

19.10.17, 19:10
reklama & PR » informacje
Startuje aktywacja konkursowa EnveloBanku
W ramach kampanii interaktywnej dla EnveloBanku, agencja Grandes Kochonos Digital przygotowała aktywację konsumencką, w której udział wzięli influencerzy – Aleksandra Żuraw i Piotr Ogiński.
19.10.17, 17:10
reklama & PR » informacje
Płać Bezpiecznie. Kampania firmy Przelewy24
Przelewy24 rozpoczął kampanię pod hasłem Płać Bezpiecznie (placbezpiecznie.pl).
19.10.17, 15:10
reklama & PR » informacje
Cotchi Warsaw klientem Good One PR
Grono klientów agencji Good One PR powiększyło się o markę Cotchi Warsaw – polskiego producenta ekskluzywnych toreb.
19.10.17, 14:10
reklama & PR » informacje
Polska gościnność motywem przewodnim najnowszej kampanii wizerunkowej MPM
Polska gościnność jest motywem przewodnim najnowszej kampanii wizerunkowej MPM, polskiego producenta urządzeń AGD. 
19.10.17, 11:10
reklama & PR » informacje
Capgemini zmienia wizerunek
Capgemini firma działająca w obszarze doradztwa, technologii i outsourcingu, obchodzi w tym roku 50. rocznicę powstania. Firma zaprezentowała nowe logo, które ma odzwierciedlać zmiany, jakim spółka uległa na przestrzeni lat oraz podkreślić wartości firmy. 
19.10.17, 11:10
reklama & PR » ludzie
Michał Trela w zespole Cube Group
Michał Trela objął stanowisko Senior Affiliate Managera w dziale Publishing & Innovations w agencji Cube Group. 
19.10.17, 10:10
reklama & PR » informacje
BBDO Warszawa po zwycięskim przetargu pracuje dla CEDC
Agencja BBDO Warszawa rozpoczęła współpracę z największym w Polsce producentem wódki i napojów alkoholowych, firmą CEDC.
19.10.17, 09:10
reklama & PR » informacje
Linie Emirates promują port w Dubaju i zachęcającą do podróży
Linie Emirates rozpoczęły wartą 15 mln dolarów kampanię, która ma zachęcić do podróży liniami i promować rozbudowaną ofertę kierunków przewoźnika, w tym jego port macierzysty w Dubaju.
18.10.17, 20:10
reklama & PR » informacje
YieldRiser obsłuży OLX
Firma YieldRiser nawiązała współpracę z portalem z ogłoszeniami OLX.
18.10.17, 19:10
reklama & PR » informacje
Marka Atlantic w portfolio agencji Performante
Performante obsługuje kampanię 777 marki Atlantic. Kampania potrwa do końca br. i dotyczy dziesięciolecia współpracy Atlantic z ambasadorem Krzysztofem Hołowczycem.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

Kalendarium
Dziś jest 21 października 2017
Polecamy
Konferencje

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL