05.05.16, 17:05

Czy warto kupić iPhone 6S?

Fot.: materiały prasowe

Zastanawiasz się pewnie jak wielu użytkowników, czy to kolejna zachcianka i modny gadżet czy rzeczywiście przydatna rzecz, która ułatwi Ci funkcjonowanie w tym zagonionym świecie. Nie ma jednoznaczniej odpowiedzi na to pytanie. Ilu użytkowników, tyle opinii. Warto więc przyjrzeć się bliżej samemu modelowi by ocenić, czy wiele się w nim zmieniło i czy aby na pewno wpływa to aż tak znacząco na komfort użytkowania telefonów marki Apple. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o iPhone 6S, koniecznie zapoznaj się z naszym materiałem i podejmij decyzję. Mamy nadzieję, że pomożemy!

Na pierwszy rzut oka

Dosłownie chwilę temu pojawił się w naszym kraju i już wzbudził wiele kontrowersji. Jedni mówią o nim w samych superlatywach, inni że jest totalnie niepotrzebnym wydatkiem. Niemniej jednak warto przyjrzeć się mu bliżej. Czym się różni w pierwszym momencie? Można go kupić w jednym z czterech kolorów Silver, Space Grey, Pink oraz Gold, a nie jak to było ostatnio w trzech. Nowa opcja kolorystyczna zapewne bardziej spodoba się paniom, ale ważne, że jest. Co warto zauważyć nowy iPhone 6S jest troszkę grubszy i cięższy od swojego starszego brata. Z tyłu posiada oczywiście znak S, który jako jedyny znak zewnętrzny właściwie pomaga nam rozróżnić te dwa modele od siebie. Jak to jednak było w przypadku iPhone 3GS (eS-ka była skrótem od angielskiego słówka Speed), również w tym wypadku nie jesteśmy zawiedzeni.  Bezsprzecznie mamy bowiem do czynienia z modelem dużo szybszym niż poprzedni.

Co kryje we wnętrzu?

Prócz zewnętrznego designu iPhone 6S zyskał mocno na funkcjonalności. Przede wszystkim zostały wymienione w nim procesory, na procesor A9, który jest znacznie wydajniejszy i wpływa na płynność pracy całego urządzenia. Ponadto, funkcja TouchID pracuje w nim zdecydowanie szybciej, niż w iPhone 6. Co ważne, aparat w iPhone 6S zyskał zupełnie nową matrycę 12 Mpix, a także możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Na uwagę zasługuje (nareszcie) zmieniony przedni aparat, który zamiast marnych 1,2 ma teraz kamerkę rozdzielczości 5 Mpix. Wielu ucieszy się z wieści, że iPhone 6S posiada także wbudowany w wyświetlacz 3D Touch, który rozpoznaje siłę nacisku kciuka na ekran, co umożliwia ustawianie wielu ciekawych opcji, np. podczas odbierania poczty mailowej.

Czy warto kupić iPhone 6s?

Jeśli masz starszy model iPhone’a niż iPhone 6 to nie kupuj iPhone 6. Zamiast tego dołóż do iPhone 6S, a na pewno nie pożałujesz tej decyzji. Zanim jednak zapłacisz, przemyśl jeszcze jedną kwestię, a mianowicie pojemność Twojego nowego telefonu, która jest kluczowa jeśli chodzi o cenę smartfonów marki Apple. Modele dostępne na polskim rynku to klasyczne 16 GB (trochę mało, biorąc pod uwagę możliwość nagrywania w 4K), 64 GB, do kupienia w http://www.play.pl/telefony/apple-iphone-6s-64gb-grey oraz 128 GB. Czasem warto wydać więcej. Jeżeli zaś jesteś osobą, która zmienia iPhone’a z każdą innowacją to przejście z iPhone’a 6 na 6S choć będzie przeskokiem, nie zaskoczy Cię aż tak mocno. Niemniej na pewno sprawi sporo radości, więc naszym zdaniem i tak warto.

Komentarze

Powiązane

28.09.17, 20:09
| technologie & IT » informacje
Innowacyjny długopis cyfrowy w oddziałach PKO Banku Polskiego
Po raz pierwszy w Polsce w oddziałach bankowych startują testy długopisu cyfrowego, dzięki któremu podpisany przez klienta formularz trafia w czasie rzeczywistym do systemów bankowych.
12.09.17, 20:09
| technologie & IT » informacje
Aplikacja zamiast dzienniczka. Ascensia DIabetes Care edukuje chorych na cukrzycę
#CukrzycaWnowymSwietle to hasło kampanii mającej na celu zachęcenie chorych na cukrzycę do monitorowania glikemii (stężenia glukozy we krwi) przy pomocy glukometru, który współpracuje z aplikacją na smartfony i tablety. 
28.08.17, 15:08
| technologie & IT » informacje
80 tys. zł kosztowało firmę architektoniczną projektowanie na nielegalnym oprogramowaniu
W ramach ugody na łączną kwotę blisko 80 tys. zł, zawartej z biurem projektowym z województwa mazowieckiego, w ciągu najbliższych trzech lat producenci zrzeszeni w BSA mają także możliwość skontrolowania firmy pod kątem legalności wykorzystywanego oprogramowania.
16.08.17, 15:08
| technologie & IT » informacje
Cartoon Network z nowym bohaterem OK K.O
Kanał Cartoon Network zaprezentował w specjalnej aplikacji mobilnej swojego nowego bohatera. To zapowiedź serialu Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz”, który na antenie pojawi się w listopadzie br.
10.08.17, 19:08
| technologie & IT » informacje
Aplikacja NIKE SNEAKRS dostępna w Europie
Marka Nike uruchomiła nową aplikację SNEAKRS, w której prezentowane będą najnowsze modele butów wraz z datami premier. Aplikacja, dzięki łatwej nawigacji, pozwala użytkownikom na szybkie wyszukiwanie oraz zakup ulubionych modeli.
01.08.17, 18:08
| technologie & IT » informacje
Przegląd Sportowy dostępny na urządzeniach mobilnych
Grupa Onet-RAS Polska udostępniła nową wersję aplikacji, która umożliwia zakup dziennika "Przegląd Sportowy" w formacie przeznaczonym do czytania na urządzeniach mobilnych.
26.07.17, 16:07
| technologie & IT » informacje
PKL ze specjalną aplikacją dla turystów
Dla tych, którzy zamierzają wybrać się na pieszą wycieczkę po okolicach Kasprowego Wierchu, PKL udostępnia specjalną aplikację pozwalającą zaplanować oraz urozmaicić wędrówkę.
22.07.17, 09:07
| technologie & IT » informacje
Wspólnie z Rybką MiniMini zanurz się w oceanie zabaw.Startuje nowa aplikacja mobilna dla najmłodszych
Rybka MiniMini z myślą o najmłodszych fanach przygotowała niespodziankę. Od teraz każde dziecko będzie miało możliwość wspólnej zabawy z Rybką w aplikacji mobilnej „Wodny świat Rybki MiniMini”.
13.07.17, 12:07
| technologie & IT » informacje
Branża cyfrowa w europarlamencie o reformie prawa autorskiego
O unijnej reformie prawa autorskiego i jej wpływu na krajową oraz europejską gospodarkę cyfrową polscy europosłowie rozmawiali z przedstawicielami ZIPSEE „Cyfrowa Polska”, reprezentującego polską branżę cyfrową podczas debaty w Parlamencie Europejskim.
11.06.17, 10:06
| technologie & IT » telefonia
Roam Like At Home. T-Mobile zmienia zasady roamingu na terenie Unii Europejskiej
Od 15 czerwca br. wszyscy klienci T-Mobile, Heyah oraz tuBiedronka skorzystają z roamingu w UE zgodnie z zasadą „Roam Like At Home”. Użytkownicy nielimitowanych pakietów rozmów, SMS-ów i MMS-ów będą mogli z nich korzystać również w roamingu w UE.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu technologie & IT: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 14.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 13.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL