16.10.16, 10:10

Ukazała się ścieżka dźwiękowa do filmu Szkoła uwodzenia Czesława M.

Okładka płyty
Fot.: materiały prasowe

14 października ukazała się płyta z piosenkami do filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.”, który wejdzie do kin 21 października br. W dniu premiery Czesław Mozil ze swoim zespołem ruszają w trasę koncertową promującą album.

„Szkołę uwodzenia Czesława M.” promuje piosenka „Trzeba mieć specjalną skrzynię” w wykonaniu Czesława Mozila i Artura Andrusa - teledysk do piosenki można zobaczyć tutaj. Na płycie znajdują się również zaskakujące wersje hitów takich jak, np. „Zanim pójdę” zespołu Happysad, „Babę zesłał Bóg” Renaty Przemyk czy „Motylem jestem”. 

"Ścieżka dźwiękowa do filmu „Szkoła Uwodzenia Czesława M.” jest mieszanką ulubionych piosenek Aleksandra Dębskiego (reżysera filmu "Szkoła uwodzenia Czesława M.") i moich. Zaprosiłem przyjaciół muzyków, których cenię, aby pomogli nam zagrać, zaśpiewać i wspólnie stworzyć ścieżkę do filmu. Jestem im bardzo wdzięczny za talent i zaufanie" – mówi o ścieżce dźwiękowej do filmu Czesław Mozil.

Trasa koncertowa zespołu Czesław Śpiewa, promująca album z muzyką do filmu, rozpocznie się 14 października br. w Gliwicach. Obejmie m.in. Poznań (16.10.), Warszawę (17.10.), Kraków (13.11.), Wrocław (24.11.), Katowice (26. i 27.11.), Łódź (1.12.) i Gdańsk (2.12.), a zakończy się 4 grudnia br. w Lublinie.

Film „Szkoła uwodzenia Czesława M.”, koprodukowany przez Agorę i dystrybuowany przez NEXT FILM, spółkę z grupy Helios, to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia, gdzie poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, próbujących rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą szkołę uwodzenia dla mężczyzn. 

Komentarze

Powiązane

02.10.17, 09:10
kultura » książki
Cezary Łazarewicz laureatem Nagrody Nike 2017
Laureatem XXI edycji Nagrody Nike został Cezary Łazarewicz - za najlepszą książkę roku jury uznało jego reportaż „Żeby nie było śladów". Najważniejsze literackie wyróżnienie w Polsce zostało wręczone podczas finałowej gali 1 października br. w Warszawie.
01.10.17, 21:10
kultura » książki
Rolnik szuka żony w formie książki
2 października br. w księgarniach i na stronie TVP pojawi się książkowe wydanie popularnego programu TVP1 „Rolnik szuka żony” autorstwa Marty Manowskiej – prowadzącej program.
01.10.17, 18:10
kultura » film
Nowe kino sieci Helios w Krośnie
29 września br. w Krośnie otwarte zostało najnowsze kino sieci Helios. Nowy obiekt mieści się w centrum handlowym VIVO! Krosno i posiada cztery nowoczesne sale z ponad 800 miejscami dla widzów.
26.09.17, 18:09
kultura » książki
Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki: Ania
27 września br. do księgarń trafi biografia Anny Przybylskiej wydana nakładem Agory.
25.09.17, 19:09
kultura » film
Spokój Kieślowskiego po cyfrowej rekonstrukcji w TVP
21 września br. w Gdyńskim Centrum Filmowym podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych odbyła się premiera zrekonstruowanego cyfrowo filmu „Spokój” w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. 
24.09.17, 16:09
kultura » książki
Mariusz Szczygieł: Kaprysik
Kobiety z tajemniczej listy znalezionej pod stolikiem w kawiarni, dentystka, która fotografuje się tylko w przebraniu, dwie przyjaciółki, które piszą do siebie przez 52 lata, ale się nie odwiedzają, aktorka z Polski nominowana do Oscara, która postanawia z Polski uciec - to tylko niektóre bohaterki „damskich historii” Mariusza Szczygła z książki „Kaprysik”.
08.09.17, 20:09
kultura » film
Kolejny rekord w sprzedaży biletów do kina w Polsce
Jak podsumowuje dom sprzedaży reklamy kinowej New Age Media, za najnowszym raportem boxoffice.pl, pierwsze półrocze 2017 r., przynosi kolejne dobre wieści dla całego biznesu kinowego w Polsce. 
03.09.17, 15:09
kultura » książki
Marcin Król: Jaka demokracja?
30 sierpnia br. nakładem Agory ukazała się książka „Jaka demokracja?” profesora Marcina Króla. To wszystko, co powinniśmy zawsze wiedzieć o demokracji, a w naszych czasach szczególnie.
02.09.17, 18:09
kultura » książki
Zdjęcia Krzysztofa Millera: Fotografie, które nie zmieniły świata
30 sierpnia br. nakładem Agory ukazał się album ze zdjęciami Krzysztofa Millera „Fotografie, które nie zmieniły świata”.
26.08.17, 16:08
kultura » książki
Królestwo Buddy. Książka reporterska powstaje dzięki internautom
„Królestwo Buddy” – to roboczy tytuł książki non-fiction, która ma się ukazać w przyszłym roku. Jej twórcą jest Tomasz Augustyniak, niezależny korespondent w Azji Południowej, autor tekstów w „Tygodniku Powszechnym”, „Wprost” i Wirtualnej Polsce. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Konkursy
do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

Kalendarium
Dziś jest 23 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL