16.10.16, 10:00

Ukazała się ścieżka dźwiękowa do filmu Szkoła uwodzenia Czesława M.

Okładka płyty
Fot.: materiały prasowe

14 października ukazała się płyta z piosenkami do filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.”, który wejdzie do kin 21 października br. W dniu premiery Czesław Mozil ze swoim zespołem ruszają w trasę koncertową promującą album.

„Szkołę uwodzenia Czesława M.” promuje piosenka „Trzeba mieć specjalną skrzynię” w wykonaniu Czesława Mozila i Artura Andrusa - teledysk do piosenki można zobaczyć tutaj. Na płycie znajdują się również zaskakujące wersje hitów takich jak, np. „Zanim pójdę” zespołu Happysad, „Babę zesłał Bóg” Renaty Przemyk czy „Motylem jestem”. 

"Ścieżka dźwiękowa do filmu „Szkoła Uwodzenia Czesława M.” jest mieszanką ulubionych piosenek Aleksandra Dębskiego (reżysera filmu "Szkoła uwodzenia Czesława M.") i moich. Zaprosiłem przyjaciół muzyków, których cenię, aby pomogli nam zagrać, zaśpiewać i wspólnie stworzyć ścieżkę do filmu. Jestem im bardzo wdzięczny za talent i zaufanie" – mówi o ścieżce dźwiękowej do filmu Czesław Mozil.

Trasa koncertowa zespołu Czesław Śpiewa, promująca album z muzyką do filmu, rozpocznie się 14 października br. w Gliwicach. Obejmie m.in. Poznań (16.10.), Warszawę (17.10.), Kraków (13.11.), Wrocław (24.11.), Katowice (26. i 27.11.), Łódź (1.12.) i Gdańsk (2.12.), a zakończy się 4 grudnia br. w Lublinie.

Film „Szkoła uwodzenia Czesława M.”, koprodukowany przez Agorę i dystrybuowany przez NEXT FILM, spółkę z grupy Helios, to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia, gdzie poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, próbujących rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą szkołę uwodzenia dla mężczyzn. 

Komentarze

Powiązane

17.12.17, 09:00
| kultura » informacje
Lemowski mural na Galerii Krakowskiej
Nieco ponad dwa miesiące po rozstrzygnięciu konkursu na mural, inspirowany twórczością Stanisława Lema, na Galerii Krakowskiej w Krakowie pojawiło się wielkoformatowe malowidło, zaprojektowane przez Marcina Czaję. 
15.12.17, 08:00
| prasa » informacje | kultura » książki
450 punktów Strefy książki w salonikach Kolportera
Do 450 punktów urosła w tym roku liczba saloników Kolportera z wydzieloną „Strefą książki”. Klienci mogą znaleźć w niej bestsellery wydawnicze, o zróżnicowanej tematyce.
15.12.17, 07:00
| kultura » film
Helios otwiera kino w Stalowej Woli
Od 15 grudnia br. w Stalowej Woli będzie działać nowe, wielosalowe kino Helios. Najnowszy multipleks, posiadający cztery sale z 650 miejscami dla widzów, zostanie otwarty w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola.
12.12.17, 20:00
| telewizja » informacje | kultura » film
Komunia nagrodzona. Koprodukcja dokumentalna HBO Europe zdobyła Europejską Nagrodą Filmową
Historia 14-letniej Oli, która bierze na swoje barki obowiązki związane z opieką nad ojcem i bratem wykraczające daleko poza jej wiek, zdobyła Europejską Nagrodę Filmową podczas gali w Berlinie 9 grudnia br. 
07.12.17, 12:22
| radio » informacje | kultura » muzyka
Felix Cassubia czyli w święta po kaszubsku z Radiem Koszalin
6 grudnia br. na rynku pojawiło się niezwykłe wydawnictwo. „Felix Cassubia” to płyta ze śpiewnikiem, zawierająca teksty i utwory w języku kaszubskim. Płyta powstała w Studiu Nagraniowo - Koncertowym im. Cz. Niemena Polskiego Radia Koszalin, a prace nad nią trwały blisko pół roku.
06.12.17, 14:03
| kultura » książki
Sukces jest Kobietą po raz czwarty
Już po raz czwarty na rynku ukazała się publikacja pod tytułem "Sukces jest Kobietą". Również i tym razem czytelnicy będą mieli okazję poznać historię sukcesu kilkudziesięciu Polek. Premiera książki odbyła się 24 listopada br. w warszawskim Hotelu BOSS.
05.12.17, 19:00
| kultura » film
Bilety kina po 12 zł. Święto Kina 9 i 10 grudnia
9-10 grudnia br. odbędzie się ogólnopolskie „Święto Kina”. Celem akcji jest popularyzowanie kinematografii, kultury chodzenia do kina i oglądanie filmów na dużym ekranie. W te dni ceny biletów we wszystkich kinach biorących udział w akcji zostaną obniżone do 12 zł. 
02.12.17, 15:00
| kultura » książki
Gotuj z Rodzinką.pl. Tydzień w boskiej kuchni. Książka z przepisami kulinarnymi
29 listopada br. odbyła się premiera książki „Gotuj z Rodzinką.pl. Tydzień w boskiej kuchni” z przepisami bohaterów serialu.
30.11.17, 14:00
| kultura » film
PMPG Polskie Media, Water Color Studio i Matthew Tyrmand zekranizują Złego
PMPG Polskie Media, Water Color Studio i Matthew Tyrmand podpisali list intencyjny o współpracy przy ekranizacji powieści Leopolda Tyrmanda „Zły”. Zdjęcia do filmu mają ruszyć w 2018 r., premiera planowana jest na przełom roku 2019 i 2020, w przededniu 65. rocznicy wydania kultowej powieści.
29.11.17, 21:00
| kultura » książki
Pegaz zdębiał. Nowe wydanie dzieła Stanisława Barańczaka
„Pegaz zdębiał” to zbiór purnonsensowych, pomysłowych i nieodparcie śmiesznych tekstów Stanisława Barańczaka, głównie napisanych w wymyślonych przez autora gatunkach. Nowe, poszerzone wydanie ukazało się 29 listopada br. 
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL