25.10.16, 09:10

Trzecia edycja konferencji Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu przed nami

Plakat promujący wydarzenie
Fot.: materiały prasowe

Wymiana dobrych praktyk i wiedzy w zakresie CSR i współpracy międzysektorowej, to główne założenia konferencji, która już po raz trzeci odbędzie się we Wrocławiu. „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” - wydarzenie skierowane do przedstawicieli firm, instytucji publicznych i NGO, odbędzie się już 29 listopada 2016 r.

"Organizacje pozarządowe poszukują nowych pomysłów i rozwiązań dla swojej działalności. Biznes poszukuje partnerów, z którymi mogą realizować projekty społeczne, dzięki którym mogą wpływać i wspierać na swoje otoczenia. Konferencja „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” to idealne miejsce, aby umożliwić taką wymianę wiedzy oraz do-świadczeń wszystkich sektorów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie" – tłumaczy Daria Ostrowska, wiceprezes Fundacji.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia spotkamy się, m.in. z Iwoną Sarachman, dyrektor ds. PR w AmRest, Karoliną Mróz, prezes fundacji „Dom Pokoju” czy Ewą Zamościcką, starszym konsultantem CSR w firmie edukacyjno-doradczej CSRinfo. Formuła spotkania nie uległa zmianie. Podobnie jak w latach poprzednich zostaną zaprezentowane case studies, które najlepiej obrazują, jak w praktyce wygląda społeczna odpowiedzialność biznesu lub wolontariat kompetencyjny. Cykl wystąpień zakończy panel dyskusyjny oraz warsztaty kompetencyjne. "Rosnące zainteresowanie konferencją, a także pozytywne opinie, jakie otrzymaliśmy po zrealizowaniu dwóch wcześniejszych edycji, utwierdzają nas w przekonaniu, że istnieje potrzeba organizowania tego typu wydarzeń" - tłumaczy Stanisław Skórski, prezes Fundacji. Jak dodaje, ogromnie nas cieszy, gdy spotkamy uczestników wcześniejszych edycji wydarzenia i dowiadujemy się, że dzięki pozyskanym informacjom i kontaktom, mogą realizować interesujące projekty.

Trzecia edycja konferencji „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” odbędzie się 29 listopada 2016 roku w „Krzywym Kominie” we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja. Zapisy ruszają z początkiem października.

Więcej informacji o konferencji znajduje się pod adresem: www.akademiaodpowiedzialnosci.pl.

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

Kalendarium
Dziś jest 23 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL