09.11.16, 11:00

NOWA TV już nadaje

Logo stacji
Fot.: materiały prasowe

9 listopada br., o godz. 6:00 wystartowała ogólnodostępna, bezpłatna telewizja Grupy ZPR Media – NOWA TV. To po ZOOM TV drugi tak duży debiut w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej w tym roku.

Telewizja NOWA TV ma być stacją o charakterze uniwersalnym. Znajdują się w niej propozycje adresowane do szerokiego kręgu odbiorców. Jej oferta programowa powstała w oparciu o cztery filary: informacje, kabarety, filmy i seriale. 

NOWA TV mocno chce postawić na informacje i publicystykę. Zespół ponad stu redaktorów pracujących w całej Polsce, pod kierownictwem Tomasza Syguta, redaktora naczelnego działu publicystyki i informacji, codziennie przygotowuje wydanie programu „24 godziny oline.pl”, które widzowie zobaczą na antenie o 18:30. Prowadzić go będą: Beata Tadla, Jarosław Kulczycki, Joanna Dunikowska oraz Marek Czyż. Po zakończeniu serwisu, emitowana będzie publicystyka "Tu i teraz", która ma być rozwinięciem jednego z tematów przedstawionych w materiałach „24 godzin”. W piątkowe wieczory, w programie „Ale o co chodzi” Sławomir Jastrzębowski z zaproszonymi do studia politykami będzie rozmawiać na tematy, które aktualnie interesują opinię publiczną. Natomiast w każdą sobotę, Marka Czyż wraz ze swoimi gośćmi postara się znaleźć odpowiedzi na ważne, ale często bardzo proste pytania („Proste pytanie" w soboty, po wydaniu „24 godzin”). W niedziele na „Teraz ja" zapraszać będzie widzów Tomasz Sekielski. Jego autorski projekt ma łączyć dziennikarskie gatunki: klasyczny wywiad z programem typu „one man show” oraz reporterskimi relacjami z całego kraju. 

Jednym ze sztandarowych programów nowej stacji ma być show „Nowa Rewia Kabaretowa”, w którym występować będą największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej, m.in.: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Łowcy.B oraz soliści: Jerzy Kryszak, Andrzej Grabowski, Tomasz Jachimek i Katarzyna Pakosińska.

NOWA TV to oferta różnorodnych filmów fabularnych. Wśród nich znajdą się obrazy uznanych reżyserów („American Beauty”, „Ostatni cesarz”), znane produkcje, do których widzowie chętnie wracają („Opowieść Wigilijna”, „Wściekłe psy”), świene filmy
w gwiazdorskiej obsadzie („W chmurach”, „Miss Potter”, „Dobry agent”). W ofercie pojawią się także komedie („Rodzina Addamsów”, „Idealny mąż”), filmy obyczajowe („Family Man”, „Rozważna i romantyczna”, „Moi chłopcy”) oraz sensacyjnych produkcji („Krwawa gra”, „Poza prawem”, „Gliniarz”).

Nowa TV zaproponuje także seriale, m.in. nieemitowany dotąd w ogólnodostępnej polskiej telewizji, szpiegowski „No Limit” (serial wyprodukowany przez Luca Bessona), francuska, kryminalna nowość pt. „Detektyw Cain” oraz pełen zwrotów akcji, sensacyjny „Transporter”. Na ekrany po dłuższej przerwie wróci też serial „Moda na sukces”, którego emisję zaplanowano od poniedziałku do piątku o godz.19:30. W ofercie znajda się także polskie produkcje, m.in. „Redakcja. Dział Śledczy”, ukazujący pracę dziennikarzy śledczych gazety codziennej, którzy rozpracowują trudne sprawy oszustw, kradzieży, szantażów i innych przestępstw kryminalnych. Stacja zapowiada także grudniowe nowości, m.in. kostiumowy serial wyprodukowany przez Ridleya Scotta „Mercy Street:, którego akcja rozgrywa się w XIX wieku w Ameryce oraz zrealizowany z rozmachem oraz wielokrotnie nagradzany telewizyjny hit „Dynastia Tudorów”.

Komentarze

Powiązane

19.01.18, 22:00
| telewizja » informacje | biznes i technologie » sprzęt
Plus i Cyfrowy Polsat oferują nowy Zestaw Internetu Domowego 300
Wkrótce do oferty sieci Plus i Cyfrowego Polsatu trafi Zestaw Internetu Domowego 300. Jest to najnowsza generacja i kolejny etap rozwoju unikalnego na polskim rynku rozwiązania, które jest oferowane przez Grupę Cyfrowy Polsat od 2014 r.
19.01.18, 19:00
| telewizja » informacje | internet » informacje
Filmy za darmo. Przegląd filmów francuskich w TVP VOD
Patforma TVP VOD zaprasza do oglądania filmów francuskich w ramach VIII edycji MyFrenchFilmFestival. Pozycje festiwalowe dostępne będą przez miesiąc za darmo w serwisie internetowym i w aplikacjach TVP VOD.
19.01.18, 15:00
| telewizja » informacje
Kossakowski. Wtajemniczenie wiosną w TTV
Przemysław Kossakowski pojawi się wiosną na antenie TTV z nowym programem. W serii „Kossakowski. Wtajemniczenie” ma fascynować się tym, co nieznane i skryte na pierwszy rzut oka. 
19.01.18, 13:00
| telewizja » informacje
Beata Tyszkiewicz odchodzi z jury programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami
Beata Tyszkiewicz nie pojawi w składzie jury w ósmej edycji show „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat. 
18.01.18, 18:00
| telewizja » informacje
FOX Networks Group Poland wspiera po raz kolejny polskie rysie nizinne
Wystartowała II edycja akcji #PiątkaDlaRysia realizowanej przez FOX Networks Group Poland, nadawcy kanału Nat Geo Wild. Aktywacja, której beneficjentem jest WWF Polska, towarzyszy kampanii mediowej promującej „Miesiąc z wielkimi kotami” – coroczne wydarzenie stacji. 
18.01.18, 10:00
| telewizja » informacje
Kanały Eleven Sports w kolejnych sieciach
Od stycznia br., kanały Eleven Sports są dostępne dla abonentów kolejnych jedenastu operatorów telewizji kablowej.
17.01.18, 19:00
| telewizja » seriale
Drogi wolności, Telewizja Polska przygotowuje nowy serial
TVP rozpoczyna realizację wyjątkowej produkcji. Burzliwe losy krakowskiej rodziny Biernackich zostaną ukazane na tle wielkich wydarzeń historycznych. „Drogi wolności” mają zadebiutować jesienią br. 
17.01.18, 17:32
| telewizja » informacje
TVP: Klaudiusz Pobudzin rezygnuje. Jarosława Olechowski p.o. dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej
Nieoczekiwanie, 17 stycznia br. pełniącym obowiązki dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej został szef zespołu "Wiadomości" Jarosław Olechowski.
17.01.18, 17:00
| telewizja » informacje | reklama & PR » informacje
Biura Reklamy TVP sprzedaje już reklamy na czas ZIO w Pjongczang
Telewizja Polska rozpoczęła sprzedaż czasu reklamowego przy Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Najdrożej zostały wycenione reklamy przy zawodach w skokach narciarskich. Wprowadzone zostały także specjalne zasady dotyczące sponsorowania oraz ogłoszona oferta reklam online.
17.01.18, 15:16
| telewizja » informacje
Więcej sportu w TVP. Publiczny nadawca zakupił licencje od PZLA
Telewizja Polska zakupiła od Polskiego Związku Lekkiej Atletyki prawa do pokazywania mistrzostw Polski i mityngów lekkoatletycznych rozgrywanych w naszym kraju. Umowa będzie obowiązywać do końca 2020 r.
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 22.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL