30.03.17, 13:00

13 Ulica z odświeżoną oprawą graficzną i ścieżką dźwiękową od Hansa Zimmera

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

31 marca br. zadebiutuje odświeżona oprawa graficzna 13 Ulicy. Towarzyszyć jej będzie nowa ścieżka dźwiękowa od zdobywcy Oscara, Hansa Zimmera oraz nowości programowe.

Kanał 13 Ulica zmienia oprawę graficzną stacji, która ma zostać wzbogacona o ścieżkę dźwiękową stworzoną przez jednego z najlepszych twórców muzyki filmowej, zdobywcy Oscara i dwóch Złotych Globów, Hansa Zimmera. Wyprodukowany przez należącą do Zimmera firmę Bleeding Fingers, soundtrack zawiera serię elementów dźwiękowych przygotowanych z myślą o działaniach promocyjnych na antenie kanału i poza nią.

Możliwość wywarcia wpływu na wizerunek międzynarodowej marki telewizyjnej stanowiła dla mnie ogromne wyróżnienie” – powiedział Hans Zimmer. „Do tej pory moja twórczość ograniczała się do muzyki filmowej i serialowej, więc pomoc w wykreowaniu nowego charakteru całego kanału telewizyjnego, była dla mnie wielką przyjemnością i wyzwaniem” – skomentował muzyk.

Nowa oprawa graficzna kanału powstała dzięki współpracy działu marketingu NBCUniversal z wielokrotnie nagradzaną agencją kreatywną Red Bee.

„Naszym celem jest zmiana postrzegania 13 Ulicy, z linearnego kanału telewizyjnego do wieloplatformowej marki skoncentrowanej na temacie intrygi i sensacji” – komentuje zmiany Lee Raftery, Chief Marketing Officer, NBCU International.

Wprowadzeniu odświeżonej odsłony graficznej towarzyszy zakup nowych elementów oferty programowej. NBCUniversal Internation Networks nabyło prawa do seriali „Chance” i „Loch Ness”.

24 kwietnia o godz. 22:00 pojawi się po raz pierwszy serial „Chance”, w którym w roli tytułowego, zgorzkniałego neuropsychiatry, dr. Eldona Chance’a, wystąpi znany z serialu „Dr House”, Hugh Laurie. 10-odcinkowy thriller psychologiczny opowiada o borykającym się ze skomplikowaną sprawą rozwodową i znudzonym rutyną swojej dotychczasowej pracy lekarzu, który zostaje wciągnięty do zupełnie zdemoralizowanego, pełnego kłamstw i przemocy świata. W drugiej połowie roku, kanał wyemituje brytyjski serial „Loch Ness”, w którym bohaterowie mają niewiele czasu, aby powstrzymać potwora – seryjnego mordercę – przed kolejną zbrodnią. W rolach głównych zobaczymy Laurę Fraser (znaną z m.in. z „Breaking Bad”) i Siobhan Finneran (m.in. „Downton Abbey”).

Komentarze

Powiązane

22.01.18, 18:30
| telewizja » badania rynku
Tydzień w TV: TVP1 liderem, bardzo dobry wynik TVP ABC
W ubiegłym tygodniu najpopularniejszą stacją w targecie 4+ była Jedynka, a w grupie komercyjnej Polsat - wynika z danych przygotowanych przez Nielsen Audience Measurement dla portalmedialny.pl za okres od 15 do 21 stycznia 2018 r.
22.01.18, 15:00
| telewizja » informacje
Eurosport uruchania trzy nowe kanały na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018
Eurosport na czas igrzysk uruchomi trzy dodatkowe kanały. Wszystkie będą emitowaly program przez 24 godziny na dobę, w jakości HD oraz bez reklam. Pakiet będzie dostępny w ofercie wybranych operatorów.
22.01.18, 12:00
| telewizja » informacje
Comedy Central Family z nowym pasmem Comedy Central Extra
22 stycznia br. oferta kanału Comedy Central Family zostanie wzmocniona o nowe pasmo programowe – Comedy Central Extra. 
22.01.18, 11:00
| telewizja » informacje
Polsat będzie transmitować rocznie 40 gal UFC
UFC i Polsat zawarły umowę na transmisję gal UFC w Polsce. Grupa Polsat wyemituje wszystkie gale UFC przez najbliższe trzy lata.
20.01.18, 10:00
| telewizja » informacje | internet » informacje
TVP VOD z nowymi aplikacjami
Telewizja Polska udostępniła bezpłatne aplikacje TVP VOD na tablety, smartfony i smart TV. Dzięki nim można zyskać wygodny, łatwy dostęp do seriali, filmów, programów telewizji publicznej.
19.01.18, 22:00
| telewizja » informacje | biznes i technologie » sprzęt
Plus i Cyfrowy Polsat oferują nowy Zestaw Internetu Domowego 300
Wkrótce do oferty sieci Plus i Cyfrowego Polsatu trafi Zestaw Internetu Domowego 300. Jest to najnowsza generacja i kolejny etap rozwoju unikalnego na polskim rynku rozwiązania, które jest oferowane przez Grupę Cyfrowy Polsat od 2014 r.
19.01.18, 19:00
| telewizja » informacje | internet » informacje
Filmy za darmo. Przegląd filmów francuskich w TVP VOD
Patforma TVP VOD zaprasza do oglądania filmów francuskich w ramach VIII edycji MyFrenchFilmFestival. Pozycje festiwalowe dostępne będą przez miesiąc za darmo w serwisie internetowym i w aplikacjach TVP VOD.
19.01.18, 15:00
| telewizja » informacje
Kossakowski. Wtajemniczenie wiosną w TTV
Przemysław Kossakowski pojawi się wiosną na antenie TTV z nowym programem. W serii „Kossakowski. Wtajemniczenie” ma fascynować się tym, co nieznane i skryte na pierwszy rzut oka. 
19.01.18, 13:00
| telewizja » informacje
Beata Tyszkiewicz odchodzi z jury programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami
Beata Tyszkiewicz nie pojawi w składzie jury w ósmej edycji show „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat. 
18.01.18, 18:00
| telewizja » informacje
FOX Networks Group Poland wspiera po raz kolejny polskie rysie nizinne
Wystartowała II edycja akcji #PiątkaDlaRysia realizowanej przez FOX Networks Group Poland, nadawcy kanału Nat Geo Wild. Aktywacja, której beneficjentem jest WWF Polska, towarzyszy kampanii mediowej promującej „Miesiąc z wielkimi kotami” – coroczne wydarzenie stacji. 
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 23.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Warszawa, 31 stycznia 2018 r.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL