30.03.17, 13:03

13 Ulica z odświeżoną oprawą graficzną i ścieżką dźwiękową od Hansa Zimmera

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

31 marca br. zadebiutuje odświeżona oprawa graficzna 13 Ulicy. Towarzyszyć jej będzie nowa ścieżka dźwiękowa od zdobywcy Oscara, Hansa Zimmera oraz nowości programowe.

Kanał 13 Ulica zmienia oprawę graficzną stacji, która ma zostać wzbogacona o ścieżkę dźwiękową stworzoną przez jednego z najlepszych twórców muzyki filmowej, zdobywcy Oscara i dwóch Złotych Globów, Hansa Zimmera. Wyprodukowany przez należącą do Zimmera firmę Bleeding Fingers, soundtrack zawiera serię elementów dźwiękowych przygotowanych z myślą o działaniach promocyjnych na antenie kanału i poza nią.

Możliwość wywarcia wpływu na wizerunek międzynarodowej marki telewizyjnej stanowiła dla mnie ogromne wyróżnienie” – powiedział Hans Zimmer. „Do tej pory moja twórczość ograniczała się do muzyki filmowej i serialowej, więc pomoc w wykreowaniu nowego charakteru całego kanału telewizyjnego, była dla mnie wielką przyjemnością i wyzwaniem” – skomentował muzyk.

Nowa oprawa graficzna kanału powstała dzięki współpracy działu marketingu NBCUniversal z wielokrotnie nagradzaną agencją kreatywną Red Bee.

„Naszym celem jest zmiana postrzegania 13 Ulicy, z linearnego kanału telewizyjnego do wieloplatformowej marki skoncentrowanej na temacie intrygi i sensacji” – komentuje zmiany Lee Raftery, Chief Marketing Officer, NBCU International.

Wprowadzeniu odświeżonej odsłony graficznej towarzyszy zakup nowych elementów oferty programowej. NBCUniversal Internation Networks nabyło prawa do seriali „Chance” i „Loch Ness”.

24 kwietnia o godz. 22:00 pojawi się po raz pierwszy serial „Chance”, w którym w roli tytułowego, zgorzkniałego neuropsychiatry, dr. Eldona Chance’a, wystąpi znany z serialu „Dr House”, Hugh Laurie. 10-odcinkowy thriller psychologiczny opowiada o borykającym się ze skomplikowaną sprawą rozwodową i znudzonym rutyną swojej dotychczasowej pracy lekarzu, który zostaje wciągnięty do zupełnie zdemoralizowanego, pełnego kłamstw i przemocy świata. W drugiej połowie roku, kanał wyemituje brytyjski serial „Loch Ness”, w którym bohaterowie mają niewiele czasu, aby powstrzymać potwora – seryjnego mordercę – przed kolejną zbrodnią. W rolach głównych zobaczymy Laurę Fraser (znaną z m.in. z „Breaking Bad”) i Siobhan Finneran (m.in. „Downton Abbey”).

Komentarze

Powiązane

20.10.17, 08:10
telewizja » seriale
Havas Media promuje II sezon serialu Belfer
Trwa kampania promująca II sezon serialu BELFER, oryginalnej produkcji CANAL+. Media do kampanii częściowo zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
19.10.17, 08:10
telewizja » seriale
Amerykański producent przygotuje pilota adaptacji polskiego serialu Artyści
Telewizja Polska podpisała przedwstępną umowę z Intrigue Enrtertaiment na sprzedaż praw do adaptacji serialu „Artyści” na rynek amerykański. W Cannes od 16 do 19 października br. trwają największe światowe targi telewizyjne MIPCOM 2017. 
17.10.17, 15:10
telewizja » informacje
MTV Music już nadaje
VIVA Polska zmieniła się w MTV Music. Tym samym Viacom International Media Networks chce koncentrować się na rozwoju lokalnych wersji swoich flagowych globalnych marek i wzmocnić swoją pozycję w segmencie muzycznym. 
17.10.17, 14:10
telewizja » informacje
Poważne zmiany w Nowa TV. Znika Moda na sukces, mniej publicystyki
Od listopada br. na antenie Nowa TV dominować mają filmy i seriale dokumentalne. Zmienia się także strategia stacji w zakresie dystrybucji oferty newsowo-publicystycznej - część programów pozostaje na antenie, a część jest przenoszona do Internetu.
16.10.17, 20:10
telewizja » informacje
Magazyn 997 nie znalazł się w listopadowym cenniku Biura Reklamy TVP
Biuro Reklamy Telewizji Polskiej nie umieściło magazynu „997” Michała Fajbusiewicza w listopadowym cenniku i ramówce. 
16.10.17, 12:10
telewizja » ludzie
Monika Mazur poprowadzi Lajk! w TVP2
Monika Mazur, aktorka znana m.in. z roli w serialu „Na sygnale, została nową prowadzącą lifestylowy magazyn „Lajk!” emitowany w TVP2. 
16.10.17, 11:10
telewizja » informacje
Ziemowit Piast Kossakowski po tekście o rezydentach i kawiorze zawieszony
Zarząd Telewizji Polskiej zdecydował, że Ziemowit Piast Kossakowski został zawieszony w wykonywaniu obowiązków na czas nieokreślony.
16.10.17, 08:10
telewizja » informacje
Platforma nc+ nabyła prawa do ligi NBA na kolejny sezon
Platforma nc+ przedłużyła prawa telewizyjne do rozgrywek zawodowej amerykańskiej ligi koszykówki NBA na sezon 2017/2018. 
15.10.17, 20:10
telewizja » seriale
Królestwo zwierząt w TNT
„Królestwo zwierząt” to nowy serial TNT opowiadający historię siedemnastoletniego Joshua, chłopaka który po śmierci matki trafia pod opiekę krewnych w południowej Kalifornii. 
15.10.17, 15:10
telewizja » informacje
Koncert Jubileuszowy Jaka to melodia? na Torwarze
21 października br. na Torwarze w Warszawie zorganizowane zostanie muzyczne widowisko z okazji 20-lecia programu „Jaka to melodia?”. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

Kalendarium
Dziś jest 23 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL