10.05.17, 19:05

Zmiany personalne w biurze reklamy Edipresse Polska

Logo wydawnictwa
Fot.: materiały prasowe

1 maja br. nastąpiły zmiany w kierownictwie działu promocji oraz biura reklamy Platformy Poradnikowej Edipresse Polska, w skład której wchodzą dwutygodniki „Przyjaciółka” i „Pani Domu” oraz miesięcznik „Poradnik Domowy”, a także miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”.

Edyta Kordowska, dotychczasowa Dyrektor Biura Reklamy Platformy, po 16 latach pracy zdecydowała o podjęciu nowych wyzwań zawodowych poza strukturami Edipresse, a stanowisko dotychczas przez nią zajmowane objęła Iwona Konopka.

 

Konopka swoją karierę rozpoczęła jako specjalista; a następnie kierownik w biurze reklamy tytułów młodzieżowych wydawnictwa Axel and Springer: Bingo, Dziewczyna i Popcorn. W 2012 r. została kierownikiem sprzedaży serwisu ofeminin.pl w biurze reklamy Media Impact Polska odpowiadając m.in za opracowanie strategii oraz realizowanie polityki sprzedażowej w ramach międzynarodowej grupy aufeminin.com. W 2016 r. przeszła do Wydawnictwa Marquard, gdzie pełniła funkcję dyrektora projektów specjalnych i new business. Iwona Konopka jest także współzałożycielką agencji mediowej Head of Media.

W strukturach Edipresse Polska Konopka będzie bezpośrednio podlegała Dyrektorowi Zarządzającemu Biura Reklamy Agnieszce Bieniek. Do jej głównych zadań będzie należało: zarządzanie zespołem handlowym Platformy Poradnikowej i Be Active; kreowanie i sprzedaż projektów internetowych; crossmediowych oraz z zakresu marketingu 360° dla tych brandów oraz współtworzenie ich strategii sprzedażowej.

Również 1 maja w dziale promocji Platformy Poradnikowej i miesięcznika "Be Active" na stanowisko p.o. dyrektora promocji awansowała Magdalena Kotowska, która podlega Ewie Redel-Bydłowskiej – dyrektorowi wydawniczemu tego segmentu oraz członkowi zarządu Edipresse Polska. Agnieszka Łubiarz, dotychczasowa dyrektor promocji Platformy i jednocześnie dyrektor wydawniczy segmentu True Story podjęła decyzję o kontynuowaniu współpracy z Edipresse wyłącznie w obszarze tytułów True Story.

Kotowska jest związana z Edipresse Polska od 2004 r. Karierę rozpoczynała w dziale promocji tygodnika „Przekrój”, a od ponad ośmiu lat koordynowała prace związane z promocją całej Platformy jako brand manager. Obecnie będzie odpowiedzialna za współtworzenie i realizację strategii marketingowej dla dotychczasowych i nowych projektów w Platformie. Równocześnie Wioletta Wojda-Bambot awansowała na stanowisko product managera Platformy Poradnikowej i Be Active, a Paulina Filipiak na stanowisko specjalisty ds. promocji w Platformie.

Komentarze

Powiązane

17.10.17, 08:10
prasa » informacje
Opiekun. Nowe pismo Agory
17 października br. na rynku prasowym zadebiutował „Opiekun” - nowe pismo Agory skierowane do osób, które na stałe opiekują się bliskimi. W magazynie mają się znaleźć niezbędne informacje, praktyczne porady oraz pomoc i wsparcie.
15.10.17, 13:10
prasa » ludzie
Zmiany w zakresie odpowiedzialności digital COO Edipresse Polska S.A.
Od 1 października br. zwiększył się zakres odpowiedzialności Macieja Klepackiego, dyrektora operacyjnego digital (digital COO) w Edipresse Polska.
15.10.17, 12:10
prasa » ludzie
Nowi pracownicy Wydawnictwa KUKBUK
Do zespołu wydawnictwa kulturalno-kulinarnego KUKBUK dołączyło sześć nowych osób. Pracę w KUKBUK-u rozpoczęli: Agnieszka Berlińska, Monika Rosłoniec, Magdalena Olszewska, Marcin Liwarski i Zuzanna Rożek. Z wydawnictwem podjęła stałą współpracę Małgorzata Minta. 
12.10.17, 20:10
prasa » informacje
Wydanie specjalne Dużego Formatu z 25 opowieściami o rodzinie już w sprzedaży
11 października br., ukazało się specjalne wydanie tygodnika „Duży Format. Magazyn Reporterów ”. To 25 opowieści o polskich rodzinach, m.in. o tym, jak wyglądają nasze wzajemne relacje, jak się kochamy, kłócimy i jak wychowujemy dzieci.
12.10.17, 13:10
prasa » dodatki do gazet
Zwierciadło z III edycją akcji Niezła Sztuka!
12 października br., ukazało się listopadowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” w specjalnej cenie 6,99 zł. Wydanie można kupić m.in. razem z audiobookiem lub książką lub kalendarzem.
11.10.17, 18:10
prasa » informacje
Viva! 20 lat. Wystawa fotografii z okazji jubileuszu magazynu
Do 30 października 2017 r. w Galerii Plenerowej w Łazienkach Królewskich w Warszawie można oglądać wystawę składającą się z 60 fotografii z sesji publikowanych na łamach magazynu „Viva!”. 
11.10.17, 14:10
prasa » ludzie
Anna Szaluś szefem działu reklamy w Wydawnictwie Zwierciadło
1 października br., Anna Szaluś objęła stanowisko dyrektora działu reklamy wydawnictwa Zwierciadlo.
10.10.17, 14:10
prasa » informacje
Kobiece tytuły i krzyżówki najchętniej kupowane latem w sieci Kolporter
Czasopisma dla pań i krzyżówki to dwie kategorie wydawnictw prasowych, po które najchętniej Polacy sięgali podczas tegorocznych wakacji – wynika z analiz przeprowadzonych przez Kolportera. 
10.10.17, 14:10
prasa » dodatki do gazet
Twój STYL z kalendarzykiem i przewodnikiem po zabiegach medycyny estetycznej
Do listopadowego wydania miesięcznika "Twój Styl" zostanie dołączony kalendarzyk oraz przewodnik po zabiegach medycyny estetycznej. 
10.10.17, 12:10
prasa » wywiady
Daria Pawlewska i Oliwia Gede-Niewiadomska: Dzięki pasji KUKBUK to pismo autentyczne. W tym tkwi nasza siła
Rozmowa z Darią Pawlewską – wydawczynią i redaktorka naczelna magazynu kulturalno- kulinarnego „KUKBUK” oraz Oliwią Gede-Niewiadomską, dyrektor artystyczną na temat specjalnego wydania magazynu "KUKBUK Dzieciaki".
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

Kalendarium
Dziś jest 22 października 2017
Polecamy
Konferencje

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL