10.05.17, 19:05

Zmiany personalne w biurze reklamy Edipresse Polska

Logo wydawnictwa
Fot.: materiały prasowe

1 maja br. nastąpiły zmiany w kierownictwie działu promocji oraz biura reklamy Platformy Poradnikowej Edipresse Polska, w skład której wchodzą dwutygodniki „Przyjaciółka” i „Pani Domu” oraz miesięcznik „Poradnik Domowy”, a także miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”.

Edyta Kordowska, dotychczasowa Dyrektor Biura Reklamy Platformy, po 16 latach pracy zdecydowała o podjęciu nowych wyzwań zawodowych poza strukturami Edipresse, a stanowisko dotychczas przez nią zajmowane objęła Iwona Konopka.

 

Konopka swoją karierę rozpoczęła jako specjalista; a następnie kierownik w biurze reklamy tytułów młodzieżowych wydawnictwa Axel and Springer: Bingo, Dziewczyna i Popcorn. W 2012 r. została kierownikiem sprzedaży serwisu ofeminin.pl w biurze reklamy Media Impact Polska odpowiadając m.in za opracowanie strategii oraz realizowanie polityki sprzedażowej w ramach międzynarodowej grupy aufeminin.com. W 2016 r. przeszła do Wydawnictwa Marquard, gdzie pełniła funkcję dyrektora projektów specjalnych i new business. Iwona Konopka jest także współzałożycielką agencji mediowej Head of Media.

W strukturach Edipresse Polska Konopka będzie bezpośrednio podlegała Dyrektorowi Zarządzającemu Biura Reklamy Agnieszce Bieniek. Do jej głównych zadań będzie należało: zarządzanie zespołem handlowym Platformy Poradnikowej i Be Active; kreowanie i sprzedaż projektów internetowych; crossmediowych oraz z zakresu marketingu 360° dla tych brandów oraz współtworzenie ich strategii sprzedażowej.

Również 1 maja w dziale promocji Platformy Poradnikowej i miesięcznika "Be Active" na stanowisko p.o. dyrektora promocji awansowała Magdalena Kotowska, która podlega Ewie Redel-Bydłowskiej – dyrektorowi wydawniczemu tego segmentu oraz członkowi zarządu Edipresse Polska. Agnieszka Łubiarz, dotychczasowa dyrektor promocji Platformy i jednocześnie dyrektor wydawniczy segmentu True Story podjęła decyzję o kontynuowaniu współpracy z Edipresse wyłącznie w obszarze tytułów True Story.

Kotowska jest związana z Edipresse Polska od 2004 r. Karierę rozpoczynała w dziale promocji tygodnika „Przekrój”, a od ponad ośmiu lat koordynowała prace związane z promocją całej Platformy jako brand manager. Obecnie będzie odpowiedzialna za współtworzenie i realizację strategii marketingowej dla dotychczasowych i nowych projektów w Platformie. Równocześnie Wioletta Wojda-Bambot awansowała na stanowisko product managera Platformy Poradnikowej i Be Active, a Paulina Filipiak na stanowisko specjalisty ds. promocji w Platformie.

Komentarze

Powiązane

13.12.17, 21:12
| prasa » dodatki do gazet
Zwierciadło w cenie 6,99 zł
14 grudnia br. ukaże się styczniowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” w specjalnej cenie 6,99 zł. Numer w sprzedaży dostępny będzie również z kalendarzami na 2018 r. w dwóch energetycznych kolorach do wyboru.
13.12.17, 12:12
| prasa » dodatki do gazet
Twój STYL odświeża makietę. Styczniowy numer z filmem na DVD Boska Florence
Numer styczniowy (1/2018) magazynu „Twój STYL” (Bauer) ukaże się 14 grudnia br. z odświeżoną makietą, która ma nawiązywać do światowych trendów w projektowaniu magazynów.
12.12.17, 11:12
| prasa » informacje
Nowe zasady autoryzacji. Prawo prasowe po zmianach
Zmiana ustawy  Prawo prasowe weszła w życie. Największe zmiany dotyczą autoryzacji. Publikujemy pełna wersję zmian w ustawie. 
11.12.17, 19:12
| prasa » dodatki do gazet
Polityczna biografia Lecha Wałęsy. Specjalne wydanie Ale Historii Extra
12 grudnia br. ukaże się specjalne wydanie „Ale Historii Extra” w całości poświęcone przywódcy „Solidarności”. 
11.12.17, 15:12
| prasa » dodatki do gazet
Gazeta Wyborcza z kalendarzem astronomicznym na przyszly rok
We wtorek, 12 grudnia br. razem z „Gazetą Wyborczą" ukaże się kalendarz astronomiczny na 2018 rok. 
09.12.17, 09:12
| prasa » informacje
Szkoła tematem nowego numeru Psychologii dla rodziców
1 grudnia br., na rynku ukazał się kolejny numer „Psychologii dla rodziców”, wydania specjalnego „Wysokich Obcasów”. Tym razem tematem przewodnim magazynu jest szkoła. 
07.12.17, 17:12
| prasa » ludzie
Sylwia Czubkowska i Sebastian Kucharski w zespole Gazety Wyborczej
Sylwia Czubkowska, dziennikarka zajmująca się innowacjami, technologiami i cyfryzacją administracji państwowej zostanie autorką działu Wyborcza Tech. 
07.12.17, 10:12
| prasa » ludzie
Krzysztof Kraszewski dyrektorem produkcji w Edipresse Polska od lutego 2018 r.
Danuta Kamińska – Adamkowska, dyrektor produkcji Edipresse Polska S.A. , podjęła decyzję o odejściu ze spółki po 22 latach pracy. 
06.12.17, 15:12
| prasa » informacje
Ruszyła VII edycja Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka
Ruszyły zgłoszenia do siódmej edycji Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka. Laureaci zdobywają swoje pierwsze nagrody, oraz budują kunszt dziennikarski.ale również zawierają cenne znajomości. Podobnie jak w poprzednim roku zgłoszenia można nadsyłać w czterech kategoriach.
06.12.17, 15:12
| prasa » informacje
Wprost obchodzi 35 urodziny
35 lat temu, 5 grudnia 1982 r. w Poznaniu ukazał się pierwszy numer tygodnika „Wprost”. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 15.01.18

Do zdobycia jedna gra planszowa. 

do 14.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL