27.07.17, 20:07

Nominacje do MTV Video Music Awards 2017

Logo MTV VMA 2017
Fot.: materiały prasowe

Znamy gwiazdy, które walczyć będą o statuetki "MTV Video Music Awards 2017". Stacja MTV ogłosiła nominacje podczas relacji na żywo na Instagramie z udziałem Kendricka Lamar, który zgarnął aż osiem nominacji dla swojego klipu „HUMBLE”. Raperowi po piętach depczą Katy Perry i The Weeknd z pięcioma nominacjami.

Po tym, jak wprowadzenie kategorii nieokreślającej płci podczas "MTV Movie & TV Awards 2017" odbiła się szerokim echem, stacja postanowiła połączyć dotychczasowe kategorie  "Najlepszy teledysk - wokalistka" i " Najlepszy teledysk - wokalista " w jedną - nagrodę dla "Artysta Roku”. Dodatkowo, w tym roku przyznana zostanie statuetka „Walka z Systemem”, nagradzająca teledyski, które zainspirowały widzów do walki z niesprawiedliwością. Transmisja z "MTV Video Music Awards 2017" na żywo z "Fabulous" Forum w Inglewood w Kalifornii, w nocy z 27 na 28 sierpnia br.

Po raz pierwszy na świecie stacja MTV ogłosiła nominacje na żywo podczas transmisji na Instagramie z udziałem światowych gwiazd. Do tej pory żadna wcześniejsza nagroda nie wykorzystała programu Instagram Live do ogłaszania pełnej listy nominowanych. Do udziału w transmisji która dotarła do ponad 30 milionów followersów, zaproszono znanych influencerów: Bretman Rock, Ariel Martin (Baby Ariel), DC Fly Young, Andrea Russet, Chantel Jeffries, Ricky Dillon, StassiBaby, Jay Versace i Nate Garner.

Głosowanie w poszczególnych kategoriach odbywa się na stronie internetowej wydarzenia. Ponadto głosowanie na nagrodę " Najlepszy Nowy Artysta” prezentowane przez Taco Bell®, odbędzie się przed samą galą. Dwóch najwybitniejszych artystów zostanie ujawnionych podczas pre-show, a następnie rozpocznie się głosowanie na żywo w serwisie Twitter. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas głównej transmisji. Nominowani w kategorii „Najlepsza Piosenka Lata”, zostaną ujawnieni w późniejszym terminie.

Relacja z MTV VMA 2017 na żywo w nocy z 27 na 28 sierpnia br.:
Pre – Show, godz. 02:00
Main Show, godz. 03:00

Komentarze

Powiązane

02.10.17, 09:10
kultura » książki
Cezary Łazarewicz laureatem Nagrody Nike 2017
Laureatem XXI edycji Nagrody Nike został Cezary Łazarewicz - za najlepszą książkę roku jury uznało jego reportaż „Żeby nie było śladów". Najważniejsze literackie wyróżnienie w Polsce zostało wręczone podczas finałowej gali 1 października br. w Warszawie.
01.10.17, 21:10
kultura » książki
Rolnik szuka żony w formie książki
2 października br. w księgarniach i na stronie TVP pojawi się książkowe wydanie popularnego programu TVP1 „Rolnik szuka żony” autorstwa Marty Manowskiej – prowadzącej program.
01.10.17, 18:10
kultura » film
Nowe kino sieci Helios w Krośnie
29 września br. w Krośnie otwarte zostało najnowsze kino sieci Helios. Nowy obiekt mieści się w centrum handlowym VIVO! Krosno i posiada cztery nowoczesne sale z ponad 800 miejscami dla widzów.
26.09.17, 18:09
kultura » książki
Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki: Ania
27 września br. do księgarń trafi biografia Anny Przybylskiej wydana nakładem Agory.
25.09.17, 19:09
kultura » film
Spokój Kieślowskiego po cyfrowej rekonstrukcji w TVP
21 września br. w Gdyńskim Centrum Filmowym podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych odbyła się premiera zrekonstruowanego cyfrowo filmu „Spokój” w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. 
24.09.17, 16:09
kultura » książki
Mariusz Szczygieł: Kaprysik
Kobiety z tajemniczej listy znalezionej pod stolikiem w kawiarni, dentystka, która fotografuje się tylko w przebraniu, dwie przyjaciółki, które piszą do siebie przez 52 lata, ale się nie odwiedzają, aktorka z Polski nominowana do Oscara, która postanawia z Polski uciec - to tylko niektóre bohaterki „damskich historii” Mariusza Szczygła z książki „Kaprysik”.
08.09.17, 20:09
kultura » film
Kolejny rekord w sprzedaży biletów do kina w Polsce
Jak podsumowuje dom sprzedaży reklamy kinowej New Age Media, za najnowszym raportem boxoffice.pl, pierwsze półrocze 2017 r., przynosi kolejne dobre wieści dla całego biznesu kinowego w Polsce. 
03.09.17, 15:09
kultura » książki
Marcin Król: Jaka demokracja?
30 sierpnia br. nakładem Agory ukazała się książka „Jaka demokracja?” profesora Marcina Króla. To wszystko, co powinniśmy zawsze wiedzieć o demokracji, a w naszych czasach szczególnie.
02.09.17, 18:09
kultura » książki
Zdjęcia Krzysztofa Millera: Fotografie, które nie zmieniły świata
30 sierpnia br. nakładem Agory ukazał się album ze zdjęciami Krzysztofa Millera „Fotografie, które nie zmieniły świata”.
26.08.17, 16:08
kultura » książki
Królestwo Buddy. Książka reporterska powstaje dzięki internautom
„Królestwo Buddy” – to roboczy tytuł książki non-fiction, która ma się ukazać w przyszłym roku. Jej twórcą jest Tomasz Augustyniak, niezależny korespondent w Azji Południowej, autor tekstów w „Tygodniku Powszechnym”, „Wprost” i Wirtualnej Polsce. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Konkursy
do 23.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Noc w Piemoncie”.

do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

Kalendarium
Dziś jest 24 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL