18.08.17, 15:00

KFC świętuje 60-lecie Kubełka wielką loterią

KFC świętuje 60-lecie Kubełka wielką loterią
Fot.: materiały prasowe

Kultowa pozycja w menu sieci restauracji KFC – Kubełek, wypełniony soczystymi kawałkami kurczaka – obchodzi w tym roku 60. urodziny. Z tej okazji marka przygotowała nowy, telewizyjny spot i zaprasza swoich gości do udziału w wielkiej, urodzinowej loterii.

Z okazji 60. urodzin Kubełka, sieć restauracji przygotowała 30-sekundowy spot telewizyjny, w którym pokazuje łączące ludzi relacje i emocje towarzyszące spotkaniom przy stole.

„W KFC kultywujemy tradycję wspólnego spożywania posiłków, a 60. urodziny Kubełka są idealną okazją do podkreślenia wyznawanych przez naszą markę wartości. W najnowszym spocie skupiamy się na historiach ludzi, którzy w różnych sytuacjach smakują produkty KFC, by w końcu spotkać się przy jednym stole i Kubełku. Podkreślamy towarzyszące jedzeniu pozytywne emocje, które zapadają nam w pamięci i budzą pozytywne skojarzenia” – mówi Olivia Sierota Albornoz, Head of Communications KFC.

Działania promujące urodzinowy Kubełek obejmują spoty w telewizji, internecie, działania w SoMe i promocję w restauracjach. W czasie trwającej cztery tygodnie kampanii kubełki przybiorą wygląd sprzed 60-ciu lat, a obsługa restauracji powita gości w klasycznych uniformach.

Głównym punktem kampanii urodzinowej jest wielka loteria, w której do wygrania będzie łącznie 195 tysięcy nagród. Marka przygotowała urodzinowe koszulki, przypinki, okulary i puszki PEPSI. Aby wziąć udział w loterii, należy zakupić jeden z Kubełków KFC biorących udział w promocji i odebrać kupon ze zdrapką, która może być przepustką do jednej z nagród podstawowych. Kupon podzielony jest na dwie części i daje możliwość zagrania o jedną z głównych nagród. Ci, którzy zarejestrują swoje kupony, mają szansę zdobyć w losowaniu jeden z 10 voucherów biura podróży o wartości 5000,00 PLN oraz 60 Złotych Kubełków z kartą magnetyczną, dzięki której będzie można uzupełniać je codziennie, aż do 31 grudnia br. Kupony będą wydawane wraz z produktami promocyjnymi od 16 sierpnia do 11 września br. we wszystkich restauracjach sieci i w dostawie.

Strategię i kreację kampanii przygotowała agencja McCann&MRM. Produkcją reklamy zajął się dom produkcyjny Dynamo Film, a za wsparcie public relations odpowiada agencja Weber Shandwick.

Komentarze

Powiązane

16.02.18, 19:00
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Brejnak-Kowalska w VML
Do działu Client Service agencji VML dołączyła Magdalena Brejnak-Kowalska na stanowisku Account Director. Pokieruje zespołem zajmującym się mBankiem, w którym będzie odpowiadać za strategiczny rozwój biznesu Klienta i nadzór nad projektami 360 digital. 
16.02.18, 18:00
| reklama & PR » informacje
Snow PR dla Garmin Polska
Snow PR zajmie się kompleksową obsługą w zakresie public relations marki Garmin, producenta urządzeń wykorzystujących system nawigacji satelitarnej.
16.02.18, 16:00
| reklama & PR » informacje
Nie ma miłości bez procentów. Spot i bezalkoholowe piwo na rzecz Fundacji Rak’n’Roll
Fundacja Rak’n’Roll opublikowała w Walentynki w mediach społecznościowych spot pt. „Nie ma miłości bez procentów”, który ma przekonywać do przełamania tabu związanego z mówieniem o chorobie, ale przede wszystkim ma opowiadać o prawdziwej miłości Gosi i Dawida. 
16.02.18, 15:54
| internet » wydarzenia branżowe | reklama & PR » wydarzenia branżowe
Akademia WhitePress - startuje nowy projekt edukacyjny
WhitePress - największa w Polsce platforma realizująca kampanie influencer i content marketingowe  - uruchamia projekt edukacyjny skierowany do marketerów i właścicieli firm.  Eksperci Akademii WhitePress będą realizować temat przewodni projektu: "Wiedza oparta na praktyce".
16.02.18, 14:00
| reklama & PR » ludzie
Laura Sabella oraz Karolina Kowner w zespole Linkleaders
Laura Sabella (copywriter) oraz Karolina Kowner (ekspert Digital) wzmacniają kompetencje employer brandingowe w agencji Linkleaders.
16.02.18, 13:00
| reklama & PR » ludzie
Justyna Krzyżanowska przechodzi do New Age Media
Justyna Krzyżanowska objęła stanowisko International Marketing Manager w domu sprzedaży reklamy kinowej New Age Media. 
16.02.18, 11:28
| reklama & PR » ludzie
Tomasz Szewczyk w Kalicińscy.com
Tomasz Szewczyk dołącza do zespołu kreacji agencji Kalicińscy.com jako Senior Copywriter.
15.02.18, 19:00
| reklama & PR » informacje
Grupa Prawna Koksztys klientem 38PR & Content Communication
Do grona klientów 38PR & Content Communication dołączyła kancelaria prawna – Grupa Koksztys. 
15.02.18, 18:00
| reklama & PR » informacje
Winter Foch. Ruszyła loteria konsumencka marki evrēe
Rozpoczęła się loteria konsumencka marki evrēe pod hasłem WINTER FOCH, w której można wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Loterię będą wspierać różnorodne działania PR, kampania reklamowa w prasie, internecie oraz szereg materiałów POS w punktach sprzedaży.
15.02.18, 17:00
| reklama & PR » informacje
Up&More dla Easyshare
Agencja interaktywna Up&More rozpoczęła współpracę z Easyshare – nowym graczem na rynku carshearing'u.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 16.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 15.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL