18.08.17, 15:08

KFC świętuje 60-lecie Kubełka wielką loterią

KFC świętuje 60-lecie Kubełka wielką loterią
Fot.: materiały prasowe

Kultowa pozycja w menu sieci restauracji KFC – Kubełek, wypełniony soczystymi kawałkami kurczaka – obchodzi w tym roku 60. urodziny. Z tej okazji marka przygotowała nowy, telewizyjny spot i zaprasza swoich gości do udziału w wielkiej, urodzinowej loterii.

Z okazji 60. urodzin Kubełka, sieć restauracji przygotowała 30-sekundowy spot telewizyjny, w którym pokazuje łączące ludzi relacje i emocje towarzyszące spotkaniom przy stole.

„W KFC kultywujemy tradycję wspólnego spożywania posiłków, a 60. urodziny Kubełka są idealną okazją do podkreślenia wyznawanych przez naszą markę wartości. W najnowszym spocie skupiamy się na historiach ludzi, którzy w różnych sytuacjach smakują produkty KFC, by w końcu spotkać się przy jednym stole i Kubełku. Podkreślamy towarzyszące jedzeniu pozytywne emocje, które zapadają nam w pamięci i budzą pozytywne skojarzenia” – mówi Olivia Sierota Albornoz, Head of Communications KFC.

Działania promujące urodzinowy Kubełek obejmują spoty w telewizji, internecie, działania w SoMe i promocję w restauracjach. W czasie trwającej cztery tygodnie kampanii kubełki przybiorą wygląd sprzed 60-ciu lat, a obsługa restauracji powita gości w klasycznych uniformach.

Głównym punktem kampanii urodzinowej jest wielka loteria, w której do wygrania będzie łącznie 195 tysięcy nagród. Marka przygotowała urodzinowe koszulki, przypinki, okulary i puszki PEPSI. Aby wziąć udział w loterii, należy zakupić jeden z Kubełków KFC biorących udział w promocji i odebrać kupon ze zdrapką, która może być przepustką do jednej z nagród podstawowych. Kupon podzielony jest na dwie części i daje możliwość zagrania o jedną z głównych nagród. Ci, którzy zarejestrują swoje kupony, mają szansę zdobyć w losowaniu jeden z 10 voucherów biura podróży o wartości 5000,00 PLN oraz 60 Złotych Kubełków z kartą magnetyczną, dzięki której będzie można uzupełniać je codziennie, aż do 31 grudnia br. Kupony będą wydawane wraz z produktami promocyjnymi od 16 sierpnia do 11 września br. we wszystkich restauracjach sieci i w dostawie.

Strategię i kreację kampanii przygotowała agencja McCann&MRM. Produkcją reklamy zajął się dom produkcyjny Dynamo Film, a za wsparcie public relations odpowiada agencja Weber Shandwick.

Komentarze

Powiązane

23.11.17, 11:11
reklama & PR » informacje
MediaCom przejmuje budżet mediowy marki Opel
Dom mediowy MediaCom przejmuje obsługę budżetu mediowego marki Opel od Carat Polska. Przejęcie budżetu jest wynikiem wygrania europejskiego przetargu organizowanego przez Grupę PSA. 
23.11.17, 11:11
reklama & PR » informacje
Firma AMS postawiła pięć nowych wiat Warta w Poznaniu
Nowością w miejskiej infrastrukturze Poznania, która pojawiła się po remoncie torowiska tramwajowego na ul. Królowej Jadwigi, są nowoczesne, rozświetlające przestrzeń wiaty zainstalowane przez AMS.
23.11.17, 10:11
reklama & PR » informacje
Deloitte Digital CE współpracuje z Acne
Firma Deloitte Digital Central Europe nawiązała współpracę z agencją kreatywną Acne ze Sztokholmu, która została kupiona przez Deloitte NWE (struktura Deloitte na region Europy Północnej i Zachodniej) w sierpniu br. 
22.11.17, 18:11
reklama & PR » informacje
Marka SINSKIN w portfolio They.pl
We wrześniu br. na rynku pojawiła się nowa marka semi-profesjonalnych kosmetyków kolorowych, dostępna w drogeriach Rossmann. They.pl odpowiada za launch SINSKIN w digitalu.
22.11.17, 17:11
reklama & PR » informacje
Prze!BIJEMY ceny innych sklepów. OleOle.pl rusza ze świąteczną kampanią
"Prze!BIJEMY ceny innych sklepów" to hasło tegorocznej kampanii świątecznej sklepu internetowego z elektroniką użytkową, AGD i RTV - OleOle.pl.
22.11.17, 16:11
reklama & PR » informacje
Napoleon w kolejnej kampanii Carrefour
Rozpoczęła się najnowsza kampania marki Carrefour autorstwa Saatchi & Saatchi IS. Po raz kolejny akcją zarządza Napoleon. 
W najnowszej odsłonie kampanii Carrefour.
22.11.17, 15:11
reklama & PR » informacje
INSIGNIA obsłuży social media dla Ceramiki Paradyż w 2018 r.
Ceramika Paradyż (Grupa Paradyż) powierzyła prowadzenie działań komunikacyjnych w social mediach krakowskiej agencji INSIGNIA. 
22.11.17, 13:11
reklama & PR » informacje
Fisz głosem w nowej kampanii IKEA
Na początku listopada br. ruszyła świąteczna odsłona kampanii IKEA, która ma zachęcać Polaków nie tylko do zmian w domu z okazji Świąt i wizyt bliskich, lecz proponuje także zmianę sposobu postrzegania pozornych truizmów. 
22.11.17, 12:11
reklama & PR » wydarzenia branżowe
Marketing miejsc to coś więcej niż reklama. VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach
Tworzenie tożsamości marki jaką jest miejscowość czy cały region staje się coraz ważniejszym narzędziem rozwoju samorządów. O tym i innych ważnych z punktu widzenia samorządu kwestiach będzie mowa podczas VII Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, który odbędzie się w dniach 30 listopada oraz 1 grudnia w Rzeszowie.
22.11.17, 11:11
reklama & PR » informacje
Grupa Havas inwestuje w platformę Octoly
Komercyjna platforma Octoly zrzeszająca influencerów modowych, lifestylowych i beauty, została dofinansowana kwotą 10 mln dolarów i uruchomiła serwis OctoPrime.co. Pozwoli on 10 tys. influencerek na sprzedaż recenzowanych produktów w osobistym sklepie online.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 22.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 25 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL