18.08.17, 15:08

KFC świętuje 60-lecie Kubełka wielką loterią

KFC świętuje 60-lecie Kubełka wielką loterią
Fot.: materiały prasowe

Kultowa pozycja w menu sieci restauracji KFC – Kubełek, wypełniony soczystymi kawałkami kurczaka – obchodzi w tym roku 60. urodziny. Z tej okazji marka przygotowała nowy, telewizyjny spot i zaprasza swoich gości do udziału w wielkiej, urodzinowej loterii.

Z okazji 60. urodzin Kubełka, sieć restauracji przygotowała 30-sekundowy spot telewizyjny, w którym pokazuje łączące ludzi relacje i emocje towarzyszące spotkaniom przy stole.

„W KFC kultywujemy tradycję wspólnego spożywania posiłków, a 60. urodziny Kubełka są idealną okazją do podkreślenia wyznawanych przez naszą markę wartości. W najnowszym spocie skupiamy się na historiach ludzi, którzy w różnych sytuacjach smakują produkty KFC, by w końcu spotkać się przy jednym stole i Kubełku. Podkreślamy towarzyszące jedzeniu pozytywne emocje, które zapadają nam w pamięci i budzą pozytywne skojarzenia” – mówi Olivia Sierota Albornoz, Head of Communications KFC.

Działania promujące urodzinowy Kubełek obejmują spoty w telewizji, internecie, działania w SoMe i promocję w restauracjach. W czasie trwającej cztery tygodnie kampanii kubełki przybiorą wygląd sprzed 60-ciu lat, a obsługa restauracji powita gości w klasycznych uniformach.

Głównym punktem kampanii urodzinowej jest wielka loteria, w której do wygrania będzie łącznie 195 tysięcy nagród. Marka przygotowała urodzinowe koszulki, przypinki, okulary i puszki PEPSI. Aby wziąć udział w loterii, należy zakupić jeden z Kubełków KFC biorących udział w promocji i odebrać kupon ze zdrapką, która może być przepustką do jednej z nagród podstawowych. Kupon podzielony jest na dwie części i daje możliwość zagrania o jedną z głównych nagród. Ci, którzy zarejestrują swoje kupony, mają szansę zdobyć w losowaniu jeden z 10 voucherów biura podróży o wartości 5000,00 PLN oraz 60 Złotych Kubełków z kartą magnetyczną, dzięki której będzie można uzupełniać je codziennie, aż do 31 grudnia br. Kupony będą wydawane wraz z produktami promocyjnymi od 16 sierpnia do 11 września br. we wszystkich restauracjach sieci i w dostawie.

Strategię i kreację kampanii przygotowała agencja McCann&MRM. Produkcją reklamy zajął się dom produkcyjny Dynamo Film, a za wsparcie public relations odpowiada agencja Weber Shandwick.

Komentarze

Powiązane

21.09.17, 17:09
reklama & PR » informacje
Andrzej Kaczmarczyk w Isobar Poland Group
Do Hypermedia - technology hub wchodzącego w skład Isobar Poland Group, dołączył Andrzej Kaczmarczyk, menedżer IT i doradca. Będzie odpowiedzialny za przygotowywanie i wdrożenie modelu operacyjnego Isobar Poland Group w obszarze technologii.
21.09.17, 15:09
reklama & PR » informacje
Wznoszenie Żubra owocuje. Nowy spot już w TV
19 września br. Żubr ukazał się w nowej kampanii. Plenerowe, letnie wyskoki zmieniają się teraz w spokojne wznoszenie Żubra, do czego nawiązuje najnowszy spot marki i aktywacja konsumencka.
21.09.17, 14:09
reklama & PR » ludzie
Maciej Kapuściński awansuje w Result Media
Maciej Kapuściński, który dotychczas zajmował stanowisko SEM Managera w agencji marketingu internetowego Result Media, awansował na stanowisko Dyrektora w Dziale Realizacji Kampanii Reklamowych. 
21.09.17, 13:09
reklama & PR » informacje
Maciej Cłapiński udziałowcem TEN Team
Skład agencji TEN Team powiększył się o nowego udziałowca - Macieja Cłapińskiego. 
20.09.17, 20:09
reklama & PR » informacje
Dobrzy ludzie od internetu. Kampania INEA
„Supermiło, że jesteś naszym klientem”, „Bardzo, ale to bardzo nam na to Tobie zależy” – to hasła z nowej kampanii wizerunkowej INEA „Dobrzy ludzie od internetu”.
20.09.17, 19:09
reklama & PR » informacje
Think Kong dla NN Investment Partners TFI S.A.
Na mocy umowy agencja Think Kong jest odpowiedzialna za wsparcie strategiczne oraz realizację działań content marketingowych i SEO mających na celu promocję produktów inwestycyjnych NN Investment Partners TFI. 
20.09.17, 18:09
reklama & PR » informacje
AXA Assistance nowym klientem iProspect
Agencja performance marketingowa iProspect, należąca do Grupy Dentsu Aegis Network Polska, rozpoczęła współpracę z AXA Assistance. 
20.09.17, 17:09
reklama & PR » informacje
Hyperbook i Hyperbook Studio klientami Galaktus PR
Agencja Galaktus PR nawiązała współpracę z Hyperbook i Hyperbook Studio . 
20.09.17, 16:09
reklama & PR » informacje
Gellwe ze strategią od H2O Creative
W ramach podjętej współpracy, H2O Creative odpowiedzialne jest za przygotowanie i wdrożenie pełnej strategii repozycjonowania marki Gellwe (FoodCare) na polskim rynku.
20.09.17, 15:09
reklama & PR » informacje
Odkryj ją na nowo! Kampania marki Gatta
Gatta przygotowała nową kampanię telewizyjną pod hasłem „Odkryj ją na nowo”. Jej celem jest pokazanie oferty marki szerszej niż tylko rajstopy, stworzonej tak, by różne kobiety mogły w niej odkryć coś dla siebie.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 22.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Ten jeden rok".

do 21.10.17

Do zdobycia jeden egzeplarz książki "Nalewka zapomnienia czyli bajka dla nieco starszych dziewczynek".

do 20.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Fortuna i namiętności. Klątwa".

Kalendarium
Dziś jest 24 września 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL