04.09.17, 12:00

Powracają programu Onetu

Logo Onetu
Fot.: materiały prasowe

Od poniedziałku, 4 września br. ruszają programy publicystyczne Grupy Onet-RAS Polska.

O 7:55 wystartuje trzeci sezon "Onet Rano" – porannego programu prowadzonego przez Jarosława Kuźniara. Tak jak dotychczas, w każdym odcinku programu widzowie będą mogli zobaczyć rozmowy z gośćmi w mobilnym studiu, przegląd prasy i najważniejszych wydarzeń (Onet24) oraz Onet Rano #Wiem. Jeszcze we wrześniu program dwukrotnie wyjedzie poza Warszawę i będzie nadawał z innych miast Polski.

Tego samego dnia po południu odbędzie się emisja pierwszego odcinka czwartej serii autorskiego programu Tomasza Lisa, w którym znane osobowości świata polityki, biznesu, kultury i sportu dzielą się z widzami opiniami i pokazują szerszy kontekst ważnych wydarzeń. W nowej ramówce program będzie nadawany w poniedziałki o godz. 15.

Od wtorku 5 września wraca w Onecie pasmo "Opinie", w którym Renata Kim, Agnieszka Burzyńska, Andrzej Stankiewicz i Bartosz Węglarczyk omawiają ze swoimi gośćmi najważniejsze aktualne sprawy polityczne i społeczne. Wszystkie premierowe odcinki w paśmie "Opinie" będą emitowane od wtorku do piątku o godz. 9.30.

Nowy sezon programu sportowego – Misji futbol, w którym Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski komentują najważniejsze wydarzenia piłkarskie, rozpoczął się w sierpniu. Premierowe odcinki są emitowane w poniedziałki o 10.15.

Komentarze

Powiązane

22.01.18, 16:00
| internet » ludzie
Agata Lauko na stanowisku Prezesa Zarządu Netsprint
Od marca br. stanowisko Prezesa Zarządu Netsprint S.A. obejmie Agata Lauko, która na tym stanowisku zastąpi Jarosława Dmowskiego, który 31 stycznia rozstaje się ze spółką.
21.01.18, 20:00
| internet » informacje
Materiały video na INFOR Akademia
Platforma INFOR AKADEMIA to nowa propozycja, która znalazła się w portfolio Grupy INFOR PL. INFOR nagrywa wideoszkolenia w uruchomionym w 2017 r. własnym studio TV i udostępnia je na platformie szkoleniowej.
20.01.18, 13:00
| internet » informacje
Avanti24 z nowym formatem wideo Klips
Serwis Avanti24 uruchamia nowy format video pod nazwą Klips. Mobilny format zostanie udostępniony w serwisie Avanti24 oraz na Facebooku.
20.01.18, 10:00
| telewizja » informacje | internet » informacje
TVP VOD z nowymi aplikacjami
Telewizja Polska udostępniła bezpłatne aplikacje TVP VOD na tablety, smartfony i smart TV. Dzięki nim można zyskać wygodny, łatwy dostęp do seriali, filmów, programów telewizji publicznej.
19.01.18, 21:00
| internet » informacje
mytaxi w gronie firm członkowskich e-Izby
Firma mytaxi dołączyła do Izby Gospodarki Elektronicznej reprezentującej i wspierającej interesy firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce.
19.01.18, 19:00
| telewizja » informacje | internet » informacje
Filmy za darmo. Przegląd filmów francuskich w TVP VOD
Patforma TVP VOD zaprasza do oglądania filmów francuskich w ramach VIII edycji MyFrenchFilmFestival. Pozycje festiwalowe dostępne będą przez miesiąc za darmo w serwisie internetowym i w aplikacjach TVP VOD.
18.01.18, 17:00
| internet » informacje
Startuje InfoSecurity24.pl o służbach mundurowych
Grupa Defence24 postanowiła przekształcić dział „Służby mundurowe” w obszerny portal poświęcony tej tematyce. InfoSecurity24.pl oficjalnie ruszyło 17 stycznia br. Redaktorem naczelnym portalu jest Jędrzej Graf. 
18.01.18, 16:00
| internet » ludzie
Maciej Patla wraca do Grupy Onet - RAS Polska
Maciej Patla dołącza do Grupy Onet - RAS Polska jako Content Commerce Manager. Patla będzie odpowiedzialny m.in. za tworzenie i realizację strategii rozwoju content commerce w Grupie.
18.01.18, 15:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Ströer Digital Media wprowadza do oferty reklamy z gwarancją viewability
Ströer Digital Media wprowadza do oferty kampanie reklamowe z gwarancją viewability. To jeden z pierwszych produktów na polskim rynku, który gwarantuje klientom określony poziom widoczności reklamy. Za pomiar odpowiada firma Meetrics GmbH. 
16.01.18, 12:00
| internet » informacje | reklama & PR » artykuły
Marcin Rupiński: marki premium stawiają na Internet
Jak wynika z najnowszego raportu KPMG dotyczącego dóbr luksusowych w Polsce, rynek ten stale rośnie w siłę. Szacuje się, że w 2021 r. jego wartość może osiągnąć niemal 31 mld zł, a więc wzrośnie o prawie 50 proc. w stosunku do 2017 r. Artykuł ekspercki Marcina Rupińskiego, CEO sieci reklamowej Royal Ad.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 22.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL