27.09.17, 09:09

Peppermint dla Nowy Adres

Targi Mieszkań i Domów
Fot.: materiały prasowe

Agencja Peppermint nawiązała współpracę projektową z Nowy Adres S.A. w związku z kampanią promocyjną Targów Mieszkań i Domów.

Zadaniem agencji Peppermint było stworzenie nowej komunikacji wizualnej materiałów reklamujących Targi Mieszkań i Domów, które odbywają się w pięciu największych polskich miastach – Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Główne działania kampanijne odbywają się w ATL-u, zaś działania wspierające w digitalu.

Zadaniem Peppermint było stworzenie idei kreatywnej, która pozwoli wyróżnić się Targom Mieszkań i Domów wśród podobnych wydarzeń, a także pozwoli odbiorcy zapamiętać samą markę. Spośród propozycji przygotowanych przez agencję została wybrana  koncepcja „Witamy w domu”.

„Zaproponowany przez agencję motyw wycieraczki i ludzi stojących na progu domu nie był jeszcze wykorzystywany w branży nieruchomości, więc z pewnością ta kreacja będzie się wyróżniać w przestrzeni miejskiej oraz przyciągnie uwagę osób planujących zakup mieszkania” – mówi  Dorota Borowska, Specjalista ds. Marketingu, Nowy Adres S.A.

Efekty współpracy w postaci kampanii OOH i szeroko zakrojonych działań w internecie można zobaczyć w Poznaniu od 28 sierpnia br., w Trójmieście od 1 września br., Warszawie od 16 września br., Krakowie od 16 września br. oraz we Wrocławiu od 1 październiku br.

Komentarze

Powiązane

22.10.17, 20:10
reklama & PR » informacje
GutPR dla Mąki Dolnośląskiej
Właściciel marki „Dolnośląska” – firma WOSEBA - powierzyła agencji GutPR działania PR produktowego dla sztandarowego produktu Młyna Jaczkowice - Dolnośląskiej Mąki Tortowej.
22.10.17, 12:10
reklama & PR » informacje
Sposoby na depresję. Naucz się pomagać. Fabryka Komunikacji Społecznej dla Ministerstwa Zdrowia
Trwa kampania „Sposoby na depresję. Naucz się pomagać”, adresowana do najbliższego otoczenia osób chorych oraz wybranych grup zawodowych, które szczególnie często spotykają się z tym tematem w swojej pracy. 
21.10.17, 08:10
reklama & PR » informacje
Kampania #BePresent ze srebrną statuetką Euro Effie Awards 2017
Kampania #BePresent dla Huawei została nagrodzona srebrną statuetką w prestiżowym konkursie Euro Effie Awards 2017. Kampania miała na celu zachęcenie użytkowników smartfonów do odłożenia urządzeń w okresie świątecznym i poświęcenia uwagi swoim najbliższym.
20.10.17, 17:10
reklama & PR » informacje
Badura prezentuje kolekcję jesień-zima 17/18 w kampanii TV
Trwa nowa kampania polskiej marki Badura. Działania opierają się na sponsoringu wybranych programów telewizyjnych. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Codemedia.
20.10.17, 16:10
reklama & PR » informacje
Multi Communications dla PAYBACK
Multi Communications rozpoczęło współpracę z PAYBACK Polska. Agencja odpowiada za kontakty z mediami oraz zarządzanie profilem programu na portalu społecznościowym LinkedIn. 
20.10.17, 14:10
reklama & PR » informacje
WebTalk obsłuży InPost
InPost wybrał Agencję WebTalk do kompleksowej obsługi kanałów social media należących do InPost. Agencja została wybrana w ramach przetargu i rozpoczęła realizację działań w kwietniu br.
20.10.17, 13:10
reklama & PR » ludzie
Marcin Dobrzyński w Synergic
2 października br. zespół SYNERGIC powiększył się o Marcina Dobrzyńskiego, który objął stanowisko Account Managera w nowo utworzonym dziale digital.
19.10.17, 19:10
reklama & PR » informacje
Startuje aktywacja konkursowa EnveloBanku
W ramach kampanii interaktywnej dla EnveloBanku, agencja Grandes Kochonos Digital przygotowała aktywację konsumencką, w której udział wzięli influencerzy – Aleksandra Żuraw i Piotr Ogiński.
19.10.17, 17:10
reklama & PR » informacje
Płać Bezpiecznie. Kampania firmy Przelewy24
Przelewy24 rozpoczął kampanię pod hasłem Płać Bezpiecznie (placbezpiecznie.pl).
19.10.17, 15:10
reklama & PR » informacje
Cotchi Warsaw klientem Good One PR
Grono klientów agencji Good One PR powiększyło się o markę Cotchi Warsaw – polskiego producenta ekskluzywnych toreb.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 23.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Noc w Piemoncie”.

do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

Kalendarium
Dziś jest 24 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL