26.09.17, 16:09

LeneK oficjalnym ambasadorem Cartoon Network

LeneK oficjalnym ambasadorem Cartoon Network
Fot.: materiały prasowe

Cartoon Network ma swojego oficjalnego vlogera. Został nim Bartosz Lenk (LeneK), który zwyciężył w konkursie CN Vlog It.

Konkurs CN Vlog It wystartował 31 lipca br. i trwał przez cztery tygodnie. W tym czasie uczestnicy nagrywali swoje vlogi i publikowali je na stronie projektu. Spośród wielu zgłoszeń jury wybrało trzech finalistów i zaprosiło ich na warsztaty, które 8 września br. odbyły się w Warszawie. Podczas wspólnych zajęć uczestnicy poznali tajniki vlogowania, a Monika Ćwiek z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która była partnerem akcji, opowiedziała o tym, jak dbać o swoje bezpieczeństwo w sieci.

Warsztaty prowadził ambasador akcji, YouTuber Sheo, który był pozytywnie zaskoczony poziomem prac konkursowych "Znając przedział wiekowy uczestników konkursu nie spodziewałem się, że otrzymamy aż tak kreatywne prace. Wybór finalistów był trudny, ponieważ zgłoszenia były  na bardzo wysokim poziomie. Jednym z ważniejszych kryteriów przy wyborze zwycięzcy była osobowość. Chcieliśmy, żeby laureat był ciekawą postacią i aby jego pozytywna energia była widoczna w filmach, które nagrywa" - powiedzial Sheo.

Ostatnim zadaniem konkursowym dla dzieci, które wzięły udział w finałowym etapie, było przygotowanie relacji z warsztatów w formie vloga. Jury, oceniając przygotowane prace, zdecydowało, że laptop i tytuł oficjalnego vlogera Cartoon Network trafi do Bartosza Lenka, który ma 12 lat. Swoją przygodę z vlogowaniem rozpoczął około rok temu. W swoich filmach opowiada o grach, przekąskach czy znanych YouTuberach. Jest pełen energii, zawsze uśmiechnięty i żądny nowych wyzwań. LeneK będzie mógł teraz jako pierwszy recenzować nowe odcinki seriali Cartoon Network. Zyska też dostęp do gier, zabawek i eventów organizowanych przez stację.

Komentarze

Powiązane

20.10.17, 15:10
telewizja » seriale
FOX wspiera kampanią premierę VIII sezonu The Walking Dead
Kanał FOX prowadzi intensywną kampanię wspierającą premierę najnowszego sezonu kultowego serialu „The Walking Dead”. Polska premiera telewizyjna najnowszej serii odbędzie się zaledwie 18 godzin po premierze w USA – w poniedziałek, 23 października br. o godzinie 22:00 na kanale FOX.
20.10.17, 12:10
telewizja » informacje
Eurosport i Snapchat będą współpracować w kontekście XXIII Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu
Należący do Discovery Communications Eurosport oraz właściciel Snapchata - Snap Inc., zawarły umowę o współpracy w zakresie promocji i kontentu w kontekście nadchodzących XXIII Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. 
20.10.17, 08:10
telewizja » seriale
Havas Media promuje II sezon serialu Belfer
Trwa kampania promująca II sezon serialu BELFER, oryginalnej produkcji CANAL+. Media do kampanii częściowo zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
19.10.17, 08:10
telewizja » seriale
Amerykański producent przygotuje pilota adaptacji polskiego serialu Artyści
Telewizja Polska podpisała przedwstępną umowę z Intrigue Enrtertaiment na sprzedaż praw do adaptacji serialu „Artyści” na rynek amerykański. W Cannes od 16 do 19 października br. trwają największe światowe targi telewizyjne MIPCOM 2017. 
17.10.17, 15:10
telewizja » informacje
MTV Music już nadaje
VIVA Polska zmieniła się w MTV Music. Tym samym Viacom International Media Networks chce koncentrować się na rozwoju lokalnych wersji swoich flagowych globalnych marek i wzmocnić swoją pozycję w segmencie muzycznym. 
17.10.17, 14:10
telewizja » informacje
Poważne zmiany w Nowa TV. Znika Moda na sukces, mniej publicystyki
Od listopada br. na antenie Nowa TV dominować mają filmy i seriale dokumentalne. Zmienia się także strategia stacji w zakresie dystrybucji oferty newsowo-publicystycznej - część programów pozostaje na antenie, a część jest przenoszona do Internetu.
16.10.17, 20:10
telewizja » informacje
Magazyn 997 nie znalazł się w listopadowym cenniku Biura Reklamy TVP
Biuro Reklamy Telewizji Polskiej nie umieściło magazynu „997” Michała Fajbusiewicza w listopadowym cenniku i ramówce. 
16.10.17, 12:10
telewizja » ludzie
Monika Mazur poprowadzi Lajk! w TVP2
Monika Mazur, aktorka znana m.in. z roli w serialu „Na sygnale, została nową prowadzącą lifestylowy magazyn „Lajk!” emitowany w TVP2. 
16.10.17, 11:10
telewizja » informacje
Ziemowit Piast Kossakowski po tekście o rezydentach i kawiorze zawieszony
Zarząd Telewizji Polskiej zdecydował, że Ziemowit Piast Kossakowski został zawieszony w wykonywaniu obowiązków na czas nieokreślony.
16.10.17, 08:10
telewizja » informacje
Platforma nc+ nabyła prawa do ligi NBA na kolejny sezon
Platforma nc+ przedłużyła prawa telewizyjne do rozgrywek zawodowej amerykańskiej ligi koszykówki NBA na sezon 2017/2018. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 23.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Noc w Piemoncie”.

do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

Kalendarium
Dziś jest 24 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL