26.09.17, 16:30

LeneK oficjalnym ambasadorem Cartoon Network

LeneK oficjalnym ambasadorem Cartoon Network
Fot.: materiały prasowe

Cartoon Network ma swojego oficjalnego vlogera. Został nim Bartosz Lenk (LeneK), który zwyciężył w konkursie CN Vlog It.

Konkurs CN Vlog It wystartował 31 lipca br. i trwał przez cztery tygodnie. W tym czasie uczestnicy nagrywali swoje vlogi i publikowali je na stronie projektu. Spośród wielu zgłoszeń jury wybrało trzech finalistów i zaprosiło ich na warsztaty, które 8 września br. odbyły się w Warszawie. Podczas wspólnych zajęć uczestnicy poznali tajniki vlogowania, a Monika Ćwiek z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która była partnerem akcji, opowiedziała o tym, jak dbać o swoje bezpieczeństwo w sieci.

Warsztaty prowadził ambasador akcji, YouTuber Sheo, który był pozytywnie zaskoczony poziomem prac konkursowych "Znając przedział wiekowy uczestników konkursu nie spodziewałem się, że otrzymamy aż tak kreatywne prace. Wybór finalistów był trudny, ponieważ zgłoszenia były  na bardzo wysokim poziomie. Jednym z ważniejszych kryteriów przy wyborze zwycięzcy była osobowość. Chcieliśmy, żeby laureat był ciekawą postacią i aby jego pozytywna energia była widoczna w filmach, które nagrywa" - powiedzial Sheo.

Ostatnim zadaniem konkursowym dla dzieci, które wzięły udział w finałowym etapie, było przygotowanie relacji z warsztatów w formie vloga. Jury, oceniając przygotowane prace, zdecydowało, że laptop i tytuł oficjalnego vlogera Cartoon Network trafi do Bartosza Lenka, który ma 12 lat. Swoją przygodę z vlogowaniem rozpoczął około rok temu. W swoich filmach opowiada o grach, przekąskach czy znanych YouTuberach. Jest pełen energii, zawsze uśmiechnięty i żądny nowych wyzwań. LeneK będzie mógł teraz jako pierwszy recenzować nowe odcinki seriali Cartoon Network. Zyska też dostęp do gier, zabawek i eventów organizowanych przez stację.

Komentarze

Powiązane

18.01.18, 18:00
| telewizja » informacje
FOX Networks Group Poland wspiera po raz kolejny polskie rysie nizinne
Wystartowała II edycja akcji #PiątkaDlaRysia realizowanej przez FOX Networks Group Poland, nadawcy kanału Nat Geo Wild. Aktywacja, której beneficjentem jest WWF Polska, towarzyszy kampanii mediowej promującej „Miesiąc z wielkimi kotami” – coroczne wydarzenie stacji. 
18.01.18, 10:00
| telewizja » informacje
Kanały Eleven Sports w kolejnych sieciach
Od stycznia br., kanały Eleven Sports są dostępne dla abonentów kolejnych jedenastu operatorów telewizji kablowej.
17.01.18, 19:00
| telewizja » seriale
Drogi wolności, Telewizja Polska przygotowuje nowy serial
TVP rozpoczyna realizację wyjątkowej produkcji. Burzliwe losy krakowskiej rodziny Biernackich zostaną ukazane na tle wielkich wydarzeń historycznych. „Drogi wolności” mają zadebiutować jesienią br. 
17.01.18, 17:32
| telewizja » informacje
TVP: Klaudiusz Pobudzin rezygnuje. Jarosława Olechowski p.o. dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej
Nieoczekiwanie, 17 stycznia br. pełniącym obowiązki dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej został szef zespołu "Wiadomości" Jarosław Olechowski.
17.01.18, 17:00
| telewizja » informacje | reklama & PR » informacje
Biura Reklamy TVP sprzedaje już reklamy na czas ZIO w Pjongczang
Telewizja Polska rozpoczęła sprzedaż czasu reklamowego przy Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Najdrożej zostały wycenione reklamy przy zawodach w skokach narciarskich. Wprowadzone zostały także specjalne zasady dotyczące sponsorowania oraz ogłoszona oferta reklam online.
17.01.18, 15:16
| telewizja » informacje
Więcej sportu w TVP. Publiczny nadawca zakupił licencje od PZLA
Telewizja Polska zakupiła od Polskiego Związku Lekkiej Atletyki prawa do pokazywania mistrzostw Polski i mityngów lekkoatletycznych rozgrywanych w naszym kraju. Umowa będzie obowiązywać do końca 2020 r.
17.01.18, 10:00
| telewizja » seriale
Świat według Kiepskich wróci na antenę Polsatu jesienią 2018 r.
Serial „Świat według Kiepskich” jest produkowany już od 19 lat. Do tej pory zrealizowano ponad 500 odcinków, dzięki czemu serial jest najdłużej emitowanym sitcomem na świecie. 
16.01.18, 20:00
| telewizja » informacje
Ramówka Eurosport 1 podczas igrzysk całkowicie dostosowana do polskiego rynku
Zespół Eurosportu na czas igrzysk olimpijskich wzmocnią m.in. sportowiec Tomasz Sikora, żona i menedżerka dwukrotnego mistrza olimpijskiego Ewa Bilan-Stoch, skoczek narciarski Jakub Kot oraz youtuber Krzysztof Gonciarz. W roli ekspertów i reporterów będą przybliżać kibicom wydarzenia zbliżających się XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018.
16.01.18, 15:00
| telewizja » informacje
INEA z kolejną odsłoną kampanii Dobrzy ludzi od internetu
INEA wprowadziła elastyczną ofertę, umożliwiającą klientom wybór usług dopasowanych do ich potrzeb. Ofercie towarzyszy także kolejna odsłona kampanii „Dobrzy ludzie od internetu”, w której ponownie występują pracownicy INEA.
16.01.18, 14:00
| telewizja » informacje
Kanał Da Vinci dostępny w wersji HD
Od 15 stycznia br., Da Vinci Media GMBH udostępnia wszystkim nadawcom telewizji kablowej w Polsce możliwość retransmisji kanału Da Vinci w wersji HD.
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL