29.09.17, 19:09

Cartoon Network wzmacnia portfolio modowe z Atomówkami w regionie EMEA

Cartoon Network wzmacnia portfolio modowe z „Atomówkami” w regionie EMEA
Fot.: materiały prasowe

Cartoon Network nawiązał współpracę z takimi europejskimi markami jak Daisy Street i Lefties, a podczas tegorocznego londyńskiego tygodnia mody została zaprezentowana kolekcja Fyodor Golan inspirowana przygodami Bajki, Bójki i Brawurki.

Najnowsi partnerzy licencyjni „Atomówek” reprezentują zarówno modę z najlepszych światowych wybiegów, jak i klasycznych sieciowych sklepów odzieżowych. Skupiają się na kluczowych wartościach obecnych w kreskówce, czyli na sile kobiet, przyjaźni i zabawie. Jednocześnie oferują kreatywne produkty zarówno dla nowych fanów Bajki, Bójki i Brawurki jak i dla tych, którzy przygody trzech sióstr śledzą od lat.

"Wierzymy, że „Atomówki” dzięki swojej popularności, silnym potencjale komercyjnym i nawiązaniom do aktualnych tematów społecznych mają szansę stać się ponadczasową i atrakcyjną marką modową. Co więcej, bogaty i pełen pozytywnej energii wizerunek marki pozwala nam nadążyć za rosnącą popularnością „Atomówek” wśród konsumentów. Udaje się to dzięki wyjątkowej i bardzo kreatywnej współpracy z partnerami handlowymi" - mówi Johanne Broadfield, VP of Cartoon Network Enterprises EMEA

Cartoon Network nawiązał współpracę z szeregiem wiodących marek odzieżowych w Europie. Marka Daisy Street za pośrednictwem swojej strony www wprowadzi na rynek kolekcję odzieży damskiej, w tym koszulki, bluzy i bluzki. Tym samym Daisy Street dołączy do grona takich partnerów jak: jak ASOS, New Look i Zalando. W kategorii mody dziecięcej Cartoon Network nawiązał współpracę z hiszpańskimi firmami Lefties i Commerciale Camana Srl. Będą one odpowiedzialne za wprowadzenie na rynek kolekcji obuwia dla najmłodszych. Produkty wejdą do sprzedaży w styczniu 2018 r.

Cartoon Network podpisał również umowy o współpracy z szeregiem lokalnych firm w całym regionie EMEA, których oferta skierowana jest zarówno do dzieci jak i dorosłych. Wśród najnowszych partnerów znalazły się takie marki jak CYP Imports  (torby i torebki) i SunCity  (odzież dla dzieci i akcesoria) na Półwyspie Iberyjskim, Tvoe (odzież damska) w Rosji,  Cookie  (odzież dziecięca, odzież dla kobiet i akcesoria) w krajach Beneluksu i Sahinler (odzież dziecięca, odzież dla kobiet i akcesoria) we Francji. W Polsce planowane są przede wszystkim kolekcje modowe z Atomówkami. Bizuu – marka stworzona dla modnych, ambitnych kobiet – przygotowuje niespodziankę na przyszły rok. Fash  – nowa  marka modowa na rynku polskim –  zaprezentuje kolekcję dla kobiet, nastolatek i dzieci, Sinsay przedstawi nową odsłonę ubrań dla nastolatek. Dla najmłodszych fanów stacji Cartoon Network, marki Reserved Kids i SMYK zaprojektują kolekcje ubrań i akcesoriów inspirowanych Atomówkami.

Dodatkowo, w ramach tegorocznego London Fashion Week marka modowa Fyodor Golan w trakcie pokazu zaprezentowała śmiałą atomówkową kolekcję jesień-zima 2017. Ponadto, w swoim pop up store zaoferowała konsumentom możliwość zakupu ulubionych produktów z oferty, która jest już dostępna na całym świecie w ekskluzywnych salonach i domach handlowych.

Komentarze

Powiązane

19.10.17, 08:10
telewizja » seriale
Amerykański producent przygotuje pilota adaptacji polskiego serialu Artyści
Telewizja Polska podpisała przedwstępną umowę z Intrigue Enrtertaiment na sprzedaż praw do adaptacji serialu „Artyści” na rynek amerykański. W Cannes od 16 do 19 października br. trwają największe światowe targi telewizyjne MIPCOM 2017. 
17.10.17, 15:10
telewizja » informacje
MTV Music już nadaje
VIVA Polska zmieniła się w MTV Music. Tym samym Viacom International Media Networks chce koncentrować się na rozwoju lokalnych wersji swoich flagowych globalnych marek i wzmocnić swoją pozycję w segmencie muzycznym. 
17.10.17, 14:10
telewizja » informacje
Poważne zmiany w Nowa TV. Znika Moda na sukces, mniej publicystyki
Od listopada br. na antenie Nowa TV dominować mają filmy i seriale dokumentalne. Zmienia się także strategia stacji w zakresie dystrybucji oferty newsowo-publicystycznej - część programów pozostaje na antenie, a część jest przenoszona do Internetu.
16.10.17, 20:10
telewizja » informacje
Magazyn 997 nie znalazł się w listopadowym cenniku Biura Reklamy TVP
Biuro Reklamy Telewizji Polskiej nie umieściło magazynu „997” Michała Fajbusiewicza w listopadowym cenniku i ramówce. 
16.10.17, 12:10
telewizja » ludzie
Monika Mazur poprowadzi Lajk! w TVP2
Monika Mazur, aktorka znana m.in. z roli w serialu „Na sygnale, została nową prowadzącą lifestylowy magazyn „Lajk!” emitowany w TVP2. 
16.10.17, 11:10
telewizja » informacje
Ziemowit Piast Kossakowski po tekście o rezydentach i kawiorze zawieszony
Zarząd Telewizji Polskiej zdecydował, że Ziemowit Piast Kossakowski został zawieszony w wykonywaniu obowiązków na czas nieokreślony.
16.10.17, 08:10
telewizja » informacje
Platforma nc+ nabyła prawa do ligi NBA na kolejny sezon
Platforma nc+ przedłużyła prawa telewizyjne do rozgrywek zawodowej amerykańskiej ligi koszykówki NBA na sezon 2017/2018. 
15.10.17, 20:10
telewizja » seriale
Królestwo zwierząt w TNT
„Królestwo zwierząt” to nowy serial TNT opowiadający historię siedemnastoletniego Joshua, chłopaka który po śmierci matki trafia pod opiekę krewnych w południowej Kalifornii. 
15.10.17, 15:10
telewizja » informacje
Koncert Jubileuszowy Jaka to melodia? na Torwarze
21 października br. na Torwarze w Warszawie zorganizowane zostanie muzyczne widowisko z okazji 20-lecia programu „Jaka to melodia?”. 
14.10.17, 18:10
telewizja » seriale
Babylon Berlin. Najdroższy serial w historii niemieckiej TV w HBO
W sobotę, 14 października br. o godz. 22.25 w odkodowanym HBO odbędzie się premiera dwóch pierwszych odcinków wysokobudżetowej produkcji „Babylon Berlin”. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

Kalendarium
Dziś jest 22 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL