29.09.17, 19:09

Cartoon Network wzmacnia portfolio modowe z Atomówkami w regionie EMEA

Cartoon Network wzmacnia portfolio modowe z „Atomówkami” w regionie EMEA
Fot.: materiały prasowe

Cartoon Network nawiązał współpracę z takimi europejskimi markami jak Daisy Street i Lefties, a podczas tegorocznego londyńskiego tygodnia mody została zaprezentowana kolekcja Fyodor Golan inspirowana przygodami Bajki, Bójki i Brawurki.

Najnowsi partnerzy licencyjni „Atomówek” reprezentują zarówno modę z najlepszych światowych wybiegów, jak i klasycznych sieciowych sklepów odzieżowych. Skupiają się na kluczowych wartościach obecnych w kreskówce, czyli na sile kobiet, przyjaźni i zabawie. Jednocześnie oferują kreatywne produkty zarówno dla nowych fanów Bajki, Bójki i Brawurki jak i dla tych, którzy przygody trzech sióstr śledzą od lat.

"Wierzymy, że „Atomówki” dzięki swojej popularności, silnym potencjale komercyjnym i nawiązaniom do aktualnych tematów społecznych mają szansę stać się ponadczasową i atrakcyjną marką modową. Co więcej, bogaty i pełen pozytywnej energii wizerunek marki pozwala nam nadążyć za rosnącą popularnością „Atomówek” wśród konsumentów. Udaje się to dzięki wyjątkowej i bardzo kreatywnej współpracy z partnerami handlowymi" - mówi Johanne Broadfield, VP of Cartoon Network Enterprises EMEA

Cartoon Network nawiązał współpracę z szeregiem wiodących marek odzieżowych w Europie. Marka Daisy Street za pośrednictwem swojej strony www wprowadzi na rynek kolekcję odzieży damskiej, w tym koszulki, bluzy i bluzki. Tym samym Daisy Street dołączy do grona takich partnerów jak: jak ASOS, New Look i Zalando. W kategorii mody dziecięcej Cartoon Network nawiązał współpracę z hiszpańskimi firmami Lefties i Commerciale Camana Srl. Będą one odpowiedzialne za wprowadzenie na rynek kolekcji obuwia dla najmłodszych. Produkty wejdą do sprzedaży w styczniu 2018 r.

Cartoon Network podpisał również umowy o współpracy z szeregiem lokalnych firm w całym regionie EMEA, których oferta skierowana jest zarówno do dzieci jak i dorosłych. Wśród najnowszych partnerów znalazły się takie marki jak CYP Imports  (torby i torebki) i SunCity  (odzież dla dzieci i akcesoria) na Półwyspie Iberyjskim, Tvoe (odzież damska) w Rosji,  Cookie  (odzież dziecięca, odzież dla kobiet i akcesoria) w krajach Beneluksu i Sahinler (odzież dziecięca, odzież dla kobiet i akcesoria) we Francji. W Polsce planowane są przede wszystkim kolekcje modowe z Atomówkami. Bizuu – marka stworzona dla modnych, ambitnych kobiet – przygotowuje niespodziankę na przyszły rok. Fash  – nowa  marka modowa na rynku polskim –  zaprezentuje kolekcję dla kobiet, nastolatek i dzieci, Sinsay przedstawi nową odsłonę ubrań dla nastolatek. Dla najmłodszych fanów stacji Cartoon Network, marki Reserved Kids i SMYK zaprojektują kolekcje ubrań i akcesoriów inspirowanych Atomówkami.

Dodatkowo, w ramach tegorocznego London Fashion Week marka modowa Fyodor Golan w trakcie pokazu zaprezentowała śmiałą atomówkową kolekcję jesień-zima 2017. Ponadto, w swoim pop up store zaoferowała konsumentom możliwość zakupu ulubionych produktów z oferty, która jest już dostępna na całym świecie w ekskluzywnych salonach i domach handlowych.

Komentarze

Powiązane

14.12.17, 12:12
| telewizja » informacje
Zoom TV ma zostać międzynarodową marką o charakterze uniwersalnym
Kino Polska TV SA  kupi od Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej 236 udziałów spółki Cable Television Networks & Partners sp. z o.o stanowiących 30 proc. w kapitale zakładowym. Dzięki temu Kino Polska TV SA będzie posiadać 100 proc. udziałów w kapitale zakładowym CTN&P i stanie się jedynym właścicielem Zoom TV.
14.12.17, 09:12
| telewizja » informacje
Zoom TV od stycznia 2018 r. będzie należeć tylko do Kino Polska TV
Kino Polska TV zwiększy do 100 proc. udziały w kapitale zakładowym w spółce Cable Television Networks & Partners, nadawcy Zoom TV. 
14.12.17, 08:12
| telewizja » informacje
Nielsen Audience Measurement rozbuduje panel i wprowadzi Streaming meter
Nielsen Audience Measurement chce rozbudować panel telewizyjny i wprowadzić nowe narzędzie do pomiaru wideo online.
13.12.17, 19:12
| telewizja » informacje
Zoom TV dłużej w oknie otwartym w UPC Polska
Kanał Zoom TV będzie dostępny w oknie otwartym w pakiecie Select UPC Polska do 11 lutego 2018 r. Operator przedłużył okres odkodowania kanału i zduplikował jego sygnał.
13.12.17, 15:12
| telewizja » informacje
Uzasadnienie KRRiT dot. decyzji nałożenia kary pieniężnej dla kanału TVN24
KRRiT opublikowała uzasadnienie dot. decyzji o nałożeniu prawie 1,5 mln zł kary pieniężnej na Spółkę TVN SA, nadawcy TVN24. PRZEDSTAWIAMY SKRÓT OBSZERNEGO UZASADNIENIA. 
13.12.17, 11:12
| telewizja » wywiady | internet » wywiady
Teresa Wierzbowska: Internauci wciąż nie potrafią odróżnić źródeł legalnych od nielegalnych
O piractwie, edukacji w zakresie rozpoznawalności legalności źródeł, kradzieżach sygnału TV i planach Stowarzyszenia Sygnał. Rozmowa z Teresą Wierzbowską, Prezesem Zarządu Stowarzyszenia Sygnał.
13.12.17, 09:12
| telewizja » seriale
Korona królów zadebiutuje w TVP1 1 stycznia 2018 r.
„Korona Królów” w reżyserii Wojciecha Pacyny, pod opieką literacką Ilony Łepkowskiej, będzie emitowana w TVP1 od 1 stycznia 2018 r. od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30.
12.12.17, 20:12
| telewizja » informacje | kultura » film
Komunia nagrodzona. Koprodukcja dokumentalna HBO Europe zdobyła Europejską Nagrodą Filmową
Historia 14-letniej Oli, która bierze na swoje barki obowiązki związane z opieką nad ojcem i bratem wykraczające daleko poza jej wiek, zdobyła Europejską Nagrodę Filmową podczas gali w Berlinie 9 grudnia br. 
12.12.17, 15:12
| telewizja » badania rynku
Gala z okazji 25- lecia Telewizji Polsat: 2,5 mln widzów
Jubileuszowa gala z okazji 25-lecia Telewizji Polsat przyciągnęła przed telewizory średnio ponad 2,5 miliona widzów. 
11.12.17, 20:12
| telewizja » informacje
TVN24 odrzuca oskarżenia KRRiT
TVN24 w komunikacie prasowym odrzuca oskarżenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji przeciwko TVN24 i zapowiada złożenie apelacji od decyzji nakładającej na spółkę karę za obsługę wydarzeń w Sejmie i pod Sejmem RP w grudniu 2016 r. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 15.01.18

Do zdobycia jedna gra planszowa. 

do 14.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL