02.10.17, 17:10

Grupa Uzdrowiska Polskie z odświeżoną szatą graficzną

Logo Uzdrowiska Polskie
Fot.: materiały prasowe

Grupa Uzdrowiska Polskie zakończyła prace nad odświeżeniem wizualnym identyfikacji Uzdrowiska Konstancin-Zdrój, Uzdrowiska Nałęczów, Uzdrowiska Kamień Pomorski oraz Uzdrowiska Iwonicz-Zdrój.

Nowy, spójny system wizualny ma być ważnym elementem komunikacji, zarówno z klientami, jak i z mediami. Jego podstawę stanowi specjalnie zaprojektowane logo. 

„Przy opracowywaniu znaków firmowych zależało nam przede wszystkim na ujednoliceniu wizerunku Grupy, dlatego też wprowadziliśmy element łączący wszystkie znaki, którym jest zielona mapa Polski. Ma się on kojarzyć z tradycją - a co za tym idzie - ma w pełni wykorzystać potencjał faktu, że Uzdrowiska cechuje wiele lat doświadczeń w lecznictwie i bliskości z naturą. Wkomponowanie w znak konturu Polski, wpisuje się w promocję poczucia tożsamości narodowej” – mówi Maciej Markowski, wiceprezes Zarządu Uzdrowiska Konstancin-Zdrój.

Znaki wszystkich Uzdrowisk zostały zaprojektowane w tym samym stylu, a elementem rozróżniającym poszczególne z nich (poza nazwą lokalizacji) ma być symbol nawiązujący do danego miejsca. W celu łatwiejszego rozróżnienia, do każdego Uzdrowiska został przypisany odmienny kolor przewodni.

W wyniku prac nad SIW w Uzdrowiskach powstała „Księga Znaku”, która w sposób kompleksowy opisuje elementy systemu identyfikacji wizualnej oraz sposoby i zasady ich wykorzystania. Księga obejmuje wszelkie elementy wizualnej identyfikacji Uzdrowisk.

„Spójna identyfikacja wizualna Grupy Uzdrowiska Polskie niesie ze sobą wiele korzyści. Mamy nadzieję, że nowe logo będzie zapadało w pamięć, co z kolei pozwoli także wizualnie wyróżnić nas spośród konkurencyjnych uzdrowisk a także wzmocni siłę komunikacji i efekt synergii 4 Uzdrowisk” – podkreśla Maciej Markowski.

Komentarze

Powiązane

18.10.17, 15:10
reklama & PR » informacje
OS3 obsłuży w digitalu markę LOYD
OS3 wygrało postępowanie na obsługę jednej z kluczowych marek polskiego producenta kaw, herbat, napojów czekoladowych i musli – firmy Mokate. 
18.10.17, 14:10
reklama & PR » informacje
Cut The Mustard dla Etopiryna i Pyralgina
Agencja Cut The Mustard w ramach wygranego przetargu stworzyła nowe platformy komunikacji leków przeciwbólowych Etopiryna i Pyralgina, produkowanych przez Polpharmę. 
18.10.17, 13:10
reklama & PR » ludzie
Katarzyna Wolska w Grandes Kochonos Digital
Katarzyna Wolska zasiliła dział kreacji agencji Grandes Kochonos Digital.
18.10.17, 11:10
reklama & PR » informacje
Playtime. Anytime. Golden Tulip zmienia tożsamości marki
Golden Tulip zmienia tożsamość swojej marki, aby stać się wiodącą na świecie siecią ekskluzywnych hoteli. Kluczowa dla nowej strategii marki ma być teraz idea wszechobecnej zabawy. Proces rebrandingu dla istniejących już hoteli potrwa dwa lata.
18.10.17, 10:10
reklama & PR » informacje
Kuba Błaszczykowski w nietypowej roli w nowej kampanii  Lay’s autorstwa BBDO Warszawa 
Wystartowała jedna z najważniejszych, jesienna kampania marki Lay’s pod hasłem „Filmy smakują lepiej z Lay’s”.
17.10.17, 22:10
reklama & PR » informacje
Kemon sponsorem w programie #Supermodelka Plus Size
Na planie programu goszczą produkty włoskiego producenta, a o fryzury uczestniczek i jury programu show dba jeden z jej instruktorów - Klaudiusz Iciek „Claudius”.
17.10.17, 20:10
reklama & PR » informacje
EOS Otwarcie o windykacji. Ruszyła kampania edukacyjna
16 października br. rozpoczęła się kampania edukacyjna „EOS Otwarcie o windykacji”, realizowana przez firmę EOS KSI Polska. Ma ona na celu zainicjowanie dyskusji na temat procesu odzyskiwania należności oraz konfrontację ze stereotypami. 
17.10.17, 19:10
reklama & PR » informacje
Clear Communication Group dla Siemens Finance
Agencja Clear Communication Group wdroży kompleksową strategię działań PR dla Siemens Finance, podmiotu specjalizującego się w leasingu.
17.10.17, 18:10
reklama & PR » informacje
Podaj dalej. Kampania Fervex Junior
Na polski rynek powraca Fervex Junior w nowym smaku. A&D Pharma Poland, dystrybutor marki Fervex, wystartował właśnie z kampanią całej marki w głównych stacjach telewizyjnych. 
17.10.17, 17:10
reklama & PR » informacje
WebEye klientem 365PR
We wrześniu br. do grona Klientów 365PR, marki 365 agencja, dołączyła węgierska firma WebEye. Agencja odpowiada za działania PR na rynku polskim.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

do 17.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Szczęście na widelcu. Powieść w pięciu daniach”.

do 16.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Czynnik miłości”.

Kalendarium
Dziś jest 18 października 2017
Polecamy
Konferencje

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL