29.09.17, 18:09

Nowy cykl redakcyjny serwisu MetroWarszawa.pl Moja dzielnica

Redakcja MetroWarszawa.pl rozpoczęła nowy cykl redakcyjny prezentujący tajemnice osiemnastu stołecznych dzielnic. „Moja dzielnica” to seria artykułów, które pokażą koloryt, mieszkańców i unikatowy charakter każdej z nich.

"Gdy spytać mieszkańca stolicy, skąd jest, rzadko odpowie "z Warszawy". Odpowie - "z Mokotowa", "z Woli" czy "z Pragi-Północ". Nie wiem, czy w jakimkolwiek innym mieście jego mieszkańcy są równie przywiązani do swojej okolicy. Prawie w każdej dzielnicy działa lokalna społeczność. Mieszkańcy są coraz bardziej świadomi swoich potrzeb, chcą mieszkać w przyjaznym sąsiedztwie, któremu nie brakuje ani miejsc spotkań czy miejsc związanych z kulturą, ani tak ważnej dla nich i ich rodzin infrastruktury jak przedszkola czy żłobki. I są gotowi o to walczyć. Dzięki ich zaangażowaniu, które rozniecają lokalni aktywiści i wierzący w swoją pracę miejscy urzędnicy, każda dzielnica rozwija się w szybkim tempie, zyskując swój własny, wyjątkowy charakter. To sprawia, że jest o czym pisać" - mówi Ewa Jankowska, redaktor naczelna Metrowarszawa.pl.

W cyklu „Moja dzielnica” dziennikarze MetroWarszawa.pl podejmą wiele różnorodnych zagadnień – od tego, jak dana dzielnica się rozwija, poprzez praktyczne wskazówki dotyczące najlepszych restauracji i miejsc na zakupy, aż po informacje na temat spędzania wolnego czasu czy uprawiania sportu. W ramach cyklu redakcja porozmawia z interesującymi osobami z danej dzielnicy – aktywistami, mieszkańcami czy urzędnikami, którzy codziennie starają się, aby ich miejsce zamieszkania było wyjątkowe.

Cykl „Moja dzielnica” to trzy artykuły tygodniowo poświęcone konkretnej dzielnicy. W poniedziałek, 2 października br. serię artykułów o tej dzielnicy rozpoczyna materiał „#MojaDzielnica - nowy cykl w Metrowarszawa.pl. 

MetroWarszawa.pl to lokalny serwis o warszawskim stylu życia, który codziennie ma przybliżać czytelnikom najciekawsze historie związane z miastem, wydarzenia, sposoby na spędzanie wolnego czasu oraz nowe i stare miejsca na mapie stolicy. 

Komentarze

Powiązane

19.10.17, 13:10
internet » informacje
Grupa Onet RAS-Polska partnerem Legia eSports
Grupa Onet-RAS Polska podpisała umowę partnerską z klubem Legia Warszawa. W ramach porozumienia, Legia eSports rozpocznie współpracę z portalem Onet.pl, który zostanie oficjalnym Partnerem Medialnym sekcji e-sportowej Legii Warszawa.
19.10.17, 12:10
internet » wywiady
Michał Siegieda zostanie rzecznikiem prasowym spółki Wirtualna Polska Holding
1 listopada br. obowiązki rzecznika prasowego spółki Wirtualna Polska Holding obejmie Michał Siegieda. Ma odpowiadać za komunikację zewnętrzną.
18.10.17, 12:10
internet » informacje
Zapytaj.onet.pl w nowej mobilnej odsłonie i z nowym logotypem oraz layoutem
Ruszyła nowa odsłona społecznościowego serwisu wymiany wiedzy Zapytaj.onet.pl. Na wersji mobilnej wprowadzono innowacyjną technologię PWA oraz możliwość korzystania z niej offline. Dodatkowo zmienił się logotyp i layout serwisu.
17.10.17, 09:10
internet » informacje
Wystartował NewsMavens.com. Europa w oczach kobiet
15 dziennikarek z 12 mediów i przegląd najistotniejszych z perspektywy kobiet artykułów z opiniotwórczych europejskich tytułów – tak prezentuje się NewsMavens.com, nowy anglojęzyczny serwis Agory. 
16.10.17, 13:10
internet » informacje
Business Insider Polska głównym dostawcą treści dla Onetu
Business Insider Polska staje się głównym dostawcą treści dla Onetu. W serwisie dostępne są już poszerzone informacje i nowe kategorie tematyczne. 
16.10.17, 06:10
internet » informacje
Serwisy sportowe Wirtualnej Polski nadal najpopularniejsze
Według badań Gemius/ PBI za wrzesień 2017 r., Serwisy sportowe należące do Wirtualnej Polski ponownie odnotowały znakomite wyniki i po raz kolejny były najchętniej wybieranymi witrynami w kategorii Sport.
15.10.17, 08:10
internet » informacje
IMAGINE wspiera debiut EnveloBanku w obszarze digital
IMAGINE wspiera digitalowo debiut EnveloBanku - cyfrowej marki Banku Pocztowego. Agencja przygotowała dla marki koncepcję i design serwisu informacyjnego, a także wsparcie digital.
14.10.17, 19:10
internet » informacje
Grupa Onet-RAS Polska współpracuje z Uniwersytetem SWPS w ramach programu Digital Media Campus
Program szkoleniowy Digital Media Campus Grupy Onet-RAS Polska w zakresie dziennikarstwa internetowego, będzie realizowany w nowym roku akademickim na Uniwersytecie SWPS na kierunku Digital Media na poziomie studiów podyplomowych. 
14.10.17, 10:10
internet » informacje
Wyborcza.pl bezpłatnie dla klientów sieci T-Mobile przez 90 dni
„Gazeta Wyborcza” rozpoczęła współpracę z siecią T-Mobile. Klienci tego operatora przez 90 dni mają bezpłatny dostęp do serwisów Wyborcza.pl. 
13.10.17, 20:10
internet » badania rynku
Smaker umacnia się na pozycji lidera
Należący do Interii Smaker jest nie tylko najpopularniejszym, ale i najszybciej rozwijającym się serwisem kulinarnym w polskim internecie – wynika z badań Gemius/PBI. We wrześniu br. skorzystało z niego ponad 3,6 mln użytkowników. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 23.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Noc w Piemoncie”.

do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

Kalendarium
Dziś jest 24 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL