29.09.17, 18:00

Nowy cykl redakcyjny serwisu MetroWarszawa.pl Moja dzielnica

Redakcja MetroWarszawa.pl rozpoczęła nowy cykl redakcyjny prezentujący tajemnice osiemnastu stołecznych dzielnic. „Moja dzielnica” to seria artykułów, które pokażą koloryt, mieszkańców i unikatowy charakter każdej z nich.

"Gdy spytać mieszkańca stolicy, skąd jest, rzadko odpowie "z Warszawy". Odpowie - "z Mokotowa", "z Woli" czy "z Pragi-Północ". Nie wiem, czy w jakimkolwiek innym mieście jego mieszkańcy są równie przywiązani do swojej okolicy. Prawie w każdej dzielnicy działa lokalna społeczność. Mieszkańcy są coraz bardziej świadomi swoich potrzeb, chcą mieszkać w przyjaznym sąsiedztwie, któremu nie brakuje ani miejsc spotkań czy miejsc związanych z kulturą, ani tak ważnej dla nich i ich rodzin infrastruktury jak przedszkola czy żłobki. I są gotowi o to walczyć. Dzięki ich zaangażowaniu, które rozniecają lokalni aktywiści i wierzący w swoją pracę miejscy urzędnicy, każda dzielnica rozwija się w szybkim tempie, zyskując swój własny, wyjątkowy charakter. To sprawia, że jest o czym pisać" - mówi Ewa Jankowska, redaktor naczelna Metrowarszawa.pl.

W cyklu „Moja dzielnica” dziennikarze MetroWarszawa.pl podejmą wiele różnorodnych zagadnień – od tego, jak dana dzielnica się rozwija, poprzez praktyczne wskazówki dotyczące najlepszych restauracji i miejsc na zakupy, aż po informacje na temat spędzania wolnego czasu czy uprawiania sportu. W ramach cyklu redakcja porozmawia z interesującymi osobami z danej dzielnicy – aktywistami, mieszkańcami czy urzędnikami, którzy codziennie starają się, aby ich miejsce zamieszkania było wyjątkowe.

Cykl „Moja dzielnica” to trzy artykuły tygodniowo poświęcone konkretnej dzielnicy. W poniedziałek, 2 października br. serię artykułów o tej dzielnicy rozpoczyna materiał „#MojaDzielnica - nowy cykl w Metrowarszawa.pl. 

MetroWarszawa.pl to lokalny serwis o warszawskim stylu życia, który codziennie ma przybliżać czytelnikom najciekawsze historie związane z miastem, wydarzenia, sposoby na spędzanie wolnego czasu oraz nowe i stare miejsca na mapie stolicy. 

Komentarze

Powiązane

18.01.18, 16:00
| internet » ludzie
Maciej Patla wraca do Grupy Onet - RAS Polska
Maciej Patla dołącza do Grupy Onet - RAS Polska jako Content Commerce Manager. Patla będzie odpowiedzialny m.in. za tworzenie i realizację strategii rozwoju content commerce w Grupie.
18.01.18, 15:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Ströer Digital Media wprowadza do oferty reklamy z gwarancją viewability
Ströer Digital Media wprowadza do oferty kampanie reklamowe z gwarancją viewability. To jeden z pierwszych produktów na polskim rynku, który gwarantuje klientom określony poziom widoczności reklamy. Za pomiar odpowiada firma Meetrics GmbH. 
16.01.18, 12:00
| internet » informacje | reklama & PR » artykuły
Marcin Rupiński: marki premium stawiają na Internet
Jak wynika z najnowszego raportu KPMG dotyczącego dóbr luksusowych w Polsce, rynek ten stale rośnie w siłę. Szacuje się, że w 2021 r. jego wartość może osiągnąć niemal 31 mld zł, a więc wzrośnie o prawie 50 proc. w stosunku do 2017 r. Artykuł ekspercki Marcina Rupińskiego, CEO sieci reklamowej Royal Ad.
16.01.18, 11:00
| telewizja » informacje | internet » informacje
Policja zlikwidowała piracki serwis. Straty dla nadawców wstępnie szacuje się na ok. 3,5 mln zł
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zatrzymali trzech mężczyzn, którym przedstawiono zarzuty nielegalnego rozpowszechniania sygnału płatnych telewizji cyfrowych czyniąc sobie z tego stałe źródło dochodu. 
15.01.18, 10:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
IAB Polska/PwC AdEx: 2,69 mld zł wydatków na reklamę online od stycznia do września 2017 r. (infografika)
Po trzech kwartałach 2017 r., wydatki na reklamę online wyniosły 2,69 mld zł, czyli o 147 mln zł więcej niż rok wcześniej w porównywalnym okresie. Przełożyło się to na dynamikę wzrostu na poziomie 6 proc. Wciąż największy wpływ na wzrost ma wideo online, social media oraz programmatic.
11.01.18, 17:00
| internet » informacje
Babyonline.pl zmienił się w mamotoja.pl
Od stycznia br. serwis babyonline.pl zmienił się w mamotoja.pl. „Mamo, To Ja” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek mediowych dla młodych rodziców.
11.01.18, 13:25
| internet » ludzie
Marcin Watemborski redaktorem prowadzącym WP Fotoblogia
Marcin Watemborski pokieruje WP Fotoblogia – największym serwisem fotograficznym w Polsce. Przez dwa lata pracował jako dziennikarz, a teraz awansował na stanowisko redaktora prowadzącego. Jest fotografem portretowym.
10.01.18, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Gazeta.pl wprowadza trzy nowe formaty reklamowe
Biuro reklamy Gazeta.pl przygotowało nowe, nieinwazyjne formaty reklamowe. Nowe rozwiązania reklamowe zostały stworzone zgodnie ze standardami Coalition for Better Ads i Google.
10.01.18, 14:00
| internet » informacje
Wirtualna Polska zlikwiduje platformę Bloog.pl
Wirtualna Polska wyłączy serwis do blogowania Bloog.pl. Na przeniesienie swoich danych użytkownicy mają czas tylko do końca marca br. Decyzję podjęto z powodu spadającej popularności usługi i zmian na rynku mediów.
10.01.18, 13:00
| internet » ludzie
Agnieszka Odachowska odchodzi z Grupy Onet-RAS Polska
Agnieszka Odachowska zrezygnowała z funkcji Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Grupy Onet-RAS Polska, a jej obowiązki przejmie tymczasowo Agnieszka Skrzypek-Makowska (obecnie Group Communication Manager).
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL