02.10.17, 20:10

Ruszyły zdjęcia do III sezonu Hapa i Leonarda

„Hap i Leonard: The Two-Bear Mambo”
Fot.: materiały prasowe

Nowy sezon serii, która nosi tytuł „Hap i Leonard: The Two-Bear Mambo”, składać się będzie z sześciu odcinków.

W trzeciej odsłonie serii o przygodach dwóch najlepszych kumpli, Hapa i Leonarda, w których wcielają się James Purefoy (Hap) oraz Michael Kenneth Williams (Leonard), do obsady dołączy zdobywca Oscara Louis Gossett Jr. Aktora zobaczymy w roli Bacona, byłego weterynarza, a obecnie kucharza w miejscowej knajpie. W serialu pojawią się także: mający na swoim koncie wiele nominacji do nagród Emmy oraz Złotych Globów, Corbin Bernsen, który wcieli się w rolę Szefa Cantucka, pyskatego i ordynarnego komendanta policji, oraz Andrew Dice Clay, jako Sonny Knox, głoszący niepoprawne politycznie hasła miejscowy DJ. Oprócz tego zobaczymy również: Laurę Allen jako Oficer Reynolds, policjantkę pochodzącą ze wschodniego Teksasu – dewotkę skrywającą swoją prawdziwą naturę za odznaką, oraz muzyka Curtisa Hardinga, który wcieli się w dwie role skonfliktowanych z Klanem postaci – rolę L.C. Soothe’a – legendy bluesa, jak również Bobby’ego Joe – wnuka L.C. Soothe’a.

Kiedy Florida Grange znika bez śladu, Hap i Leonard wyruszają na jej poszukiwania. W miarę odkrywania kolejnych wątków tajemnicy, dwójka kumpli wplącze się w dziwne relacje z typkami spod ciemnej gwiazdy, włączając w to prawdopodobnie przekupionego szeryfa. Po raz kolejny przemierzając wschodni Teksas, na swojej drodze napotkają sztorm na miarę tego z biblijnych przypowieści. Hap i Leonard będą dwoić się i troić, by odnaleźć Floridę, zanim to członkowie Klanu odnajdą ich. Bohaterowie wyniosą z tej historii cenną lekcję o tym, że dobrzy chłopcy nie zawsze wygrywają, a wszystko jest niczym wobec sił Matki Natury.

„Hap i Leonard” to seria powstała w oparciu o prozę Joego Lansdale’a, opowiadająca o przygodach dwóch najlepszych kumpli Hapa Collinsa, białego chłopaka ze wschodniego Teksasu ze słabością do kobiet z Południa oraz Leonarda Pine’a, czarnoskórego geja i weterana wojny wietnamskiej o gorącym temperamencie. Tiffany Mack powróci jako Florida Grange, adwokat Leonarda i obiekt fascynacji Hapa. W serialu ponownie zobaczymy także Cranstona Johnsona jako Detektywa Hansona.

„Hap i Leonard” to serial produkcji AMC Studios. John Wirth ponownie podjął się pracy nad tworzeniem serialu jako showrunner i producent wykonawczy, a jako producenci wykonawczy powrócą także: Jim Mickle, Nick Damici, Jeremy Platt oraz Linda Moran. Reżyserami odcinków będą: Jim Mickle, Abe Sylvia oraz Michael Katleman. Do grona scenarzystów: Nicka Damici, Ione’a Lloyda, Jima Mickle’ego i Johna Wirtha dołączyła Pam Veasey.

III sezon serialu „Hap i Leonard: The Two-Bear Mambo” powróci na antenę AMC w 2018 roku.

Komentarze

Powiązane

19.10.17, 08:10
telewizja » seriale
Amerykański producent przygotuje pilota adaptacji polskiego serialu Artyści
Telewizja Polska podpisała przedwstępną umowę z Intrigue Enrtertaiment na sprzedaż praw do adaptacji serialu „Artyści” na rynek amerykański. W Cannes od 16 do 19 października br. trwają największe światowe targi telewizyjne MIPCOM 2017. 
17.10.17, 15:10
telewizja » informacje
MTV Music już nadaje
VIVA Polska zmieniła się w MTV Music. Tym samym Viacom International Media Networks chce koncentrować się na rozwoju lokalnych wersji swoich flagowych globalnych marek i wzmocnić swoją pozycję w segmencie muzycznym. 
17.10.17, 14:10
telewizja » informacje
Poważne zmiany w Nowa TV. Znika Moda na sukces, mniej publicystyki
Od listopada br. na antenie Nowa TV dominować mają filmy i seriale dokumentalne. Zmienia się także strategia stacji w zakresie dystrybucji oferty newsowo-publicystycznej - część programów pozostaje na antenie, a część jest przenoszona do Internetu.
16.10.17, 20:10
telewizja » informacje
Magazyn 997 nie znalazł się w listopadowym cenniku Biura Reklamy TVP
Biuro Reklamy Telewizji Polskiej nie umieściło magazynu „997” Michała Fajbusiewicza w listopadowym cenniku i ramówce. 
16.10.17, 12:10
telewizja » ludzie
Monika Mazur poprowadzi Lajk! w TVP2
Monika Mazur, aktorka znana m.in. z roli w serialu „Na sygnale, została nową prowadzącą lifestylowy magazyn „Lajk!” emitowany w TVP2. 
16.10.17, 11:10
telewizja » informacje
Ziemowit Piast Kossakowski po tekście o rezydentach i kawiorze zawieszony
Zarząd Telewizji Polskiej zdecydował, że Ziemowit Piast Kossakowski został zawieszony w wykonywaniu obowiązków na czas nieokreślony.
16.10.17, 08:10
telewizja » informacje
Platforma nc+ nabyła prawa do ligi NBA na kolejny sezon
Platforma nc+ przedłużyła prawa telewizyjne do rozgrywek zawodowej amerykańskiej ligi koszykówki NBA na sezon 2017/2018. 
15.10.17, 20:10
telewizja » seriale
Królestwo zwierząt w TNT
„Królestwo zwierząt” to nowy serial TNT opowiadający historię siedemnastoletniego Joshua, chłopaka który po śmierci matki trafia pod opiekę krewnych w południowej Kalifornii. 
15.10.17, 15:10
telewizja » informacje
Koncert Jubileuszowy Jaka to melodia? na Torwarze
21 października br. na Torwarze w Warszawie zorganizowane zostanie muzyczne widowisko z okazji 20-lecia programu „Jaka to melodia?”. 
14.10.17, 18:10
telewizja » seriale
Babylon Berlin. Najdroższy serial w historii niemieckiej TV w HBO
W sobotę, 14 października br. o godz. 22.25 w odkodowanym HBO odbędzie się premiera dwóch pierwszych odcinków wysokobudżetowej produkcji „Babylon Berlin”. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

Kalendarium
Dziś jest 22 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL