02.10.17, 09:00

Radio Kampus wprowadza jesienną ramówkę

Logo stacji
Fot.: materiały prasowe

Nowe audycje autorskie, transmisje koncertów, sety grane z klubów oraz przyjazne przejęcia anteny – to część z propozycji dla słuchaczy Kampusa w jesiennej ramówce.

Na antenie pojawią się nowe cykle tematyczne o muzyce, kulturze, Warszawie, a także sporcie, kuchni, nowych technologiach, podróżach i motoryzacji. Powróci Haiku czytane przez mistrza gatunku - Dariusza Brzóskę Brzuskiewicza, pojawi się też znawca motoryzacji - Tymon Grabowski (Złomnik). Stacja szykuje nietypowy projekt łączący motoryzację i miejskie legendy.
Od października w Kampusie zagości również cykl „Legalna Kultura”, powstający we współpracy z Fundacją Legalna Kultura. Program podejmie tematy związane z legalnymi źródłami i prawem autorskim. Kolejny sezon zainauguruje Marcin Kuc i jego program „Jaja w kuchni”, do którego zaprasza szefów kuchni warszawskich restauracji. O piłce nożnej z gośćmi rozmawiał będzie Seweryn Dmowski. Do ekipy dołączył także Tomasz Leś, który specjalizuje się w nowych technologiach i Internecie. Po wakacjach powraca cykl o aplikacjach mobilnych „Łapp App”, realizowany wspólnie z Fundacją Culture Shock.

Muzycznie Radio Kampus realizuje swoje hasło „Same Sztosy”, grając świeżą muzykę, śledząc trendy i prezentując młodych artystów. Swoją selekcję w audycjach autorskich prezentuje duża ekipa producentów, promotorów i muzyków. Wśród nich: Michał Trzciński (BuenoBros) – audycja „Nie w to ucho”, Michał „Pouć” Płociński i Marcin Natali (Popkiller) – „Rap Sesja”, Michał „Proceente” Kosiorowski i Piotrek „DJ Anusz” Anuszewski - „Hip Hop Kampus”. Na antenie nie zabraknie setów granych na żywo - Ant zaprasza didżejów i producentów do audycji Sety Didżejskie. Kolejny radiowy sezon również przed Grohem i Buszkersem (U Know Me Records) w audycji „U Know Me Radio” i Kamilem Pivotem („Pozykiwka”). Adela i Hrabia jak do tej pory grają do tańca w sobotniej audycji „Bastronomy”; sprawdzone sety i autorska selekcja znajdzie się także w audycji Grześka Dworakowskiego „Digital Meditation” i w magazynie „Ktoś Cię Kocha” producenta Eltrona Johna.

Na słuchaczy czekają także akcje nietypowe - przyjazne przejęcia anteny czyli takeovery. Muzycy, artyści, producenci, DJe i promotorzy przejmują eter Radia Kampus i prezentują własny wybór muzyki. Jesienią można spodziewać się takeoverów Łukasza Stasiaka (Alkopoligamia), kolektywu Ćmy (Wojtek Urbański i Piotr Kalicki). Przed mikrofonem zasiądą także: Earl Jacob, Bovska (Magda Grabowska Wacławek), Marcelina, Pablopavo, i Sonar Soul.

Komentarze

Powiązane

19.01.18, 10:00
| radio » badania rynku
Kraków: duża przewaga RMF FM nad konkurencją
Radio RMF FM umocniło się na pozycji lidera w Krakowie – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lipca 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. (Kraków).
18.01.18, 12:00
| radio » badania rynku
Aglomeracja Śląska: RMF FM ma już 35 proc. udziału w rynku, rekord Radia Express
Radio RMF FM umocniło pozycję lidera na terenie Aglomeracji Śląskiej – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lipca 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. (Aglomeracja Śląska).
18.01.18, 11:00
| radio » informacje
Trzecie urodziny Off Radia Kraków
To już trzecie urodziny Off Radia Kraków, drugiej anteny krakowskiego nadawcy. Impreza urodzinowa odbędzie się 27 stycznia br.
18.01.18, 08:00
| radio » informacje
Krzysztof Zalewski z autorskim programem w Trójce. Zastąpi Monikę Brodkę
26 stycznia br. w ramówce Programu 3 Polskiego Radia pojawi się nowa audycja „Zalef Zgiełku” Krzysztofa Zalewskiego. Muzyk i wokalista zastąpi w nocnym, piątkowym pasmie Monikę Brodkę, która po prawie półtora roku kończy współpracę z Trójką. 
17.01.18, 16:00
| radio » badania rynku
Warszawa: RMF FM pierwszy raz liderem w stolicy, Radio Zet na drugim miejscu
Historyczny moment w stolicy. Nowym liderem zostało Radio RMF FM – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lipca 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. (Warszawa).
17.01.18, 09:00
| radio » informacje
Radia Bogoria ma już 20 lat
9 stycznia 1998 roku zaczęło nadawanie lokalne radio w Grodzisku Mazowieckim. To jedyna samorządowa stacja na Mazowszu. Stacja ma już 20 lat. 
15.01.18, 12:00
| radio » informacje
Lista Niezapomnianych Przebojów Radia Kraków ma już 25 lat
20 stycznia br. o godz. 17.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej w Radiu Kraków odbędzie się jubileuszowe spotkanie z Jerzym Skarżyńskim, autorem i gospodarzem „Listy Niezapomnianych Przebojów”.
13.01.18, 12:00
| radio » informacje
Galeria wyobraźni w Dwójce. Autorska audycja prof. Marii Poprzęckiej
„Galeria wyobraźni” – to tytuł nowego, monograficznego cyklu audycji Dwójki, który zainaugurowany zostanie w niedzielę 14 stycznia br. o godz. 11.00. Na cykl złoży się 26 barwnych opowieści przybliżających, w roku jubileuszu odzyskania przez Polskę Niepodległości, narodową sztukę ostatnich 250 lat. 
12.01.18, 19:15
| radio » informacje
Kwartet smyczkowy z Korei Południowej gościem programu Przy muzyce o sporcie
Wyjątkową, dźwiękową oprawę otrzyma najbliższe wydanie „Przy muzyce o sporcie” w Programie 1 Polskiego Radia. W niedzielę ,14 stycznia br. specjalnym gościem audycji będzie żeński kwartet smyczkowy z Korei Południowej.
12.01.18, 08:00
| radio » informacje | telewizja » informacje
Tomasz Brhel i Dawid Muszyński gospodarzami nowych programów w kanałach 4FUN MEDIA
W styczniu br. na antenie kanałów należących do grupy 4FUN MEDIA pojawią się trzy nowości programowe. Ich gospodarzami będą Dawid Muszyński i Tomasz Brhel. 
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL