02.10.17, 09:10

Radio Kampus wprowadza jesienną ramówkę

Logo stacji
Fot.: materiały prasowe

Nowe audycje autorskie, transmisje koncertów, sety grane z klubów oraz przyjazne przejęcia anteny – to część z propozycji dla słuchaczy Kampusa w jesiennej ramówce.

Na antenie pojawią się nowe cykle tematyczne o muzyce, kulturze, Warszawie, a także sporcie, kuchni, nowych technologiach, podróżach i motoryzacji. Powróci Haiku czytane przez mistrza gatunku - Dariusza Brzóskę Brzuskiewicza, pojawi się też znawca motoryzacji - Tymon Grabowski (Złomnik). Stacja szykuje nietypowy projekt łączący motoryzację i miejskie legendy.
Od października w Kampusie zagości również cykl „Legalna Kultura”, powstający we współpracy z Fundacją Legalna Kultura. Program podejmie tematy związane z legalnymi źródłami i prawem autorskim. Kolejny sezon zainauguruje Marcin Kuc i jego program „Jaja w kuchni”, do którego zaprasza szefów kuchni warszawskich restauracji. O piłce nożnej z gośćmi rozmawiał będzie Seweryn Dmowski. Do ekipy dołączył także Tomasz Leś, który specjalizuje się w nowych technologiach i Internecie. Po wakacjach powraca cykl o aplikacjach mobilnych „Łapp App”, realizowany wspólnie z Fundacją Culture Shock.

Muzycznie Radio Kampus realizuje swoje hasło „Same Sztosy”, grając świeżą muzykę, śledząc trendy i prezentując młodych artystów. Swoją selekcję w audycjach autorskich prezentuje duża ekipa producentów, promotorów i muzyków. Wśród nich: Michał Trzciński (BuenoBros) – audycja „Nie w to ucho”, Michał „Pouć” Płociński i Marcin Natali (Popkiller) – „Rap Sesja”, Michał „Proceente” Kosiorowski i Piotrek „DJ Anusz” Anuszewski - „Hip Hop Kampus”. Na antenie nie zabraknie setów granych na żywo - Ant zaprasza didżejów i producentów do audycji Sety Didżejskie. Kolejny radiowy sezon również przed Grohem i Buszkersem (U Know Me Records) w audycji „U Know Me Radio” i Kamilem Pivotem („Pozykiwka”). Adela i Hrabia jak do tej pory grają do tańca w sobotniej audycji „Bastronomy”; sprawdzone sety i autorska selekcja znajdzie się także w audycji Grześka Dworakowskiego „Digital Meditation” i w magazynie „Ktoś Cię Kocha” producenta Eltrona Johna.

Na słuchaczy czekają także akcje nietypowe - przyjazne przejęcia anteny czyli takeovery. Muzycy, artyści, producenci, DJe i promotorzy przejmują eter Radia Kampus i prezentują własny wybór muzyki. Jesienią można spodziewać się takeoverów Łukasza Stasiaka (Alkopoligamia), kolektywu Ćmy (Wojtek Urbański i Piotr Kalicki). Przed mikrofonem zasiądą także: Earl Jacob, Bovska (Magda Grabowska Wacławek), Marcelina, Pablopavo, i Sonar Soul.

Komentarze

Powiązane

13.10.17, 17:10
radio » informacje
Premiera Wesela Stanisława Wyspiańskiego w Dwójce
W sobotę, 14 października br. Program 2 Polskiego Radia zaproponuje słuchaczom premierę „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Dariusza Błaszczyka. Emisja została zaplanowana w trzech częściach: o godz. 16.00, 19.00 i 21.00.
13.10.17, 12:10
radio » ludzie
Bartosz Szwoch w zarządzie Eurozetu
Bartosz Szwoch został członkiem zarządów spółek Eurozet i Eurozet Radio wchodzących w skład Grupy Eurozet.
13.10.17, 08:10
radio » badania rynku
Sieci radiowe: Radio Plus w dół, Radio Wawa w górę
Najpopularniejszą siecią radiowa w Polsce pozostaje Eska – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lipca 2017 r. do 30 września 2017 r. (sieci radiowe).
12.10.17, 22:10
radio » informacje
Radio WNET ponownie w eterze. Teraz w Warszawie na 87,8 FM przez miesiąc
17 października br. ponownie w eterze zagoszczą „Poranki WNET”. Radio WNET będzie nadawać z Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na częstotliwości 87,8 MHz z mocą 150W ERP.
12.10.17, 13:10
radio » badania rynku
III kwartał 2017 r.: RMF FM liderem, Radio Zet w górę, Jedynka i Trójka w dół
Liderem rynku pozostaje Radio RMF FM. Największy wzrost udziałów zanotowało Radio Zet, a największy spadek Jedynka – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lipca 2017 r. do 30 września 2017 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
12.10.17, 12:10
radio » informacje
Koncesje dla Eski Kraśnik 92,8 FM oraz Radia FAMA 99,1 FM
Podczas posiedzenia 5 października br., Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała koncesje dwóm lokalnym stacjom: Esce Kraśnik 92,8 FM oraz Radiu FAMA 99,1 FM.
12.10.17, 10:10
radio » informacje
Nowe programy jesiennej ramówce Polskiego Radia Koszalin
Żywe, pełne twardych dyskusji z udziałem gości, tematyczne „półgodzinki”, nowa oprawa publicystycznych wieczorów oraz program interwencyjny – to nowe propozycje programowe Polskiego Radia Koszalin, które goszczą w jesiennej ramówce. 
12.10.17, 08:10
radio » informacje
25. urodziny Informatora ekonomicznego w Trójce
12 października 1992 r. w Trójce wyemitowany został po raz pierwszy „Informator ekonomiczny” – audycja, której pomysłodawcą jest Wiktor Legowicz. 12 października br. stacja nada specjalne wydanie programu.
11.10.17, 06:10
radio » informacje
Konopielka w interpretacji Jacka Braciaka w Dwójce
Od środy, 11 października br., Dwójka w cyklu „Książka do słuchania” zaprasza na premierę powieści Edwarda Redlińskiego „Konopielka” w interpretacji Jacka Braciaka.
09.10.17, 20:10
radio » informacje
Józef Skrzek na Rockowej Scenie Radia Koszalin
12 października br., o godz. 19:00 na Rockowej Scenie Polskiego Radia Koszalin wystąpi Józef Skrzek. Koncert odbędzie się w Studio Nagraniowo – Koncertowym im. Cz. Niemena Polskiego Radia Koszalin.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Konkursy
do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

do 17.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Szczęście na widelcu. Powieść w pięciu daniach”.

do 16.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Czynnik miłości”.

Kalendarium
Dziś jest 18 października 2017
Polecamy
Konferencje

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL