16.10.17, 11:10

Nowe osoby w zespole agencji Streetcom

Logo agencji
Fot.: materiały prasowe

Sześć nowych stanowisk, awanse wewnętrzne i nowi pracownicy – to zmiany w agencji Streetcom. Agencja rozszerza zakres usług i tworzy dział Sampling Solutions.

Do Streetcom dołączyła Małgorzata Michalik, która jako International Account Director będzie rozwijać dział Sampling Solutions, wprowadzając do portfolio eSampling, nową usługę na rynku polskim i międzynarodowym. Ma za sobą doświadczenie po stronie klienta, które zdobyła, pracując jako Brand Manager Pizza Hut Polska (AmRest Holdings). Przez pięć lat związana była także z Procter & Gamble, gdzie pełniła m.in. funkcję Brands Operations Integration Manager Fem Care & Oral Care Central Europe. Jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Do kierowanego przez Michalik zespołu dołączyły: Zuza Tomaszek jako Senior Account Executive (poprzednio m.in. International Account Executive w Saatchi&Saatchi IS, Junior Account Executive w SentiOne), Sylwia Marciniak jako Account Executive (poprzednio Sales Executive w agencji Move Media) i Kacper Kaźmierczak (wcześniej pracujący na stanowisku Communications Specialist w Streetcom) jako Junior Account Executive. Powstanie działu jest związane z rozwojem agencji, jej nową, szerszą ofertą i pozycjonowaniem.

Kluczowym awansem wewnątrz struktury agencji jest zmiana stanowiska Urszuli Jaworowskiej z Account Directora na Client Service Directora. Z marką jest związana od siedmiu lat. W ramach prowadzonego przez nią zespołu na stanowisko Strategy Manager awansowała Alicja Sielawa, z kolei Małgorzata Jabłońska będzie pracować jako Account Manager. Do zespołu dołączyły także nowe osoby: Adelina Frydel (wcześniej zajmowała się koordynacją produkcji kampanii digitalowych w Dubaju i Europie Zachodniej) na stanowisku Account Manager, Sara Bujnowska (dotychczas Global Junior Accout Executive agencji interaktywnej Connectmedica, gdzie pracowała dla wiodących firm farmaceutycznych) jako Account Executive i Agnieszka Bielecka (zajmowała się projektami BTL-owymi oraz eventami dla międzynarodowych marek, doświadczenie marketingowe zdobyła w liniach lotniczych Eurolot S.A.i Krajowa Spółce Cukrowej S.A.) również jako Account Executive.

Do zespołu kreacji - jako Junior Art Director - dołączył Adam Fajewcow. Dotychczas pracował w Oficynie Wydawniczej Oikos, gdzie tworzył magazyny przyrodnicze dla najmłodszych. Wcześniej zajmował się oprawą eventów.

Stanowisko Sales Manager w dziale sprzedaży objął Filip Dąbrowski. Zdobył doświadczenie jako New Businness Manager w agencjach reklamowych m.in. Focus Media Group i Przeagencja. Do zespołu - w efekcie awansu wewnętrznego - dołączył również Artur Sugier, wcześniej pracował w domu maklerskim Markets.com na stanowisku Account Manager. Obaj będą raportować do Wojciecha Zdunka – Global Sales Directora.

Komentarze

Powiązane

20.11.17, 14:11
reklama & PR » ludzie
Nowe osoby w załodze Agencji Allegro
Agencja Allegro wzmacnia zespół. Do działu komunikacji dołączyli Tomasz Czuwara – Communications Manager oraz Tomasz Lewandowski – Communications Executive, a dział kreacji wesprą Magda Jędrusiak – Senior Creative i Oleksandr Pogrebniak – Senior Art Director. 
20.11.17, 13:11
reklama & PR » informacje
Raiffeisen Polbank klientem WebTalk
Raiffeisen Polbank to kolejny klient, który dołączył do portfolio agencji digitalowej WebTalk. Klient został pozyskany w drodze przetargu – firmy rozpoczęły współpracę we wrześniu br.
20.11.17, 12:11
reklama & PR » informacje
Jestem firmą. Influencerzy w kampanii Idea Banku
Idea Bank w najnowszych działaniach reklamowych „odkrywa”, że każdy influencer może powiedzieć o sobie „jestem firmą”. Tak brzmi przesłanie nowej kampanii Idea Banku, która wystartowała 13 listopada br.
20.11.17, 10:11
reklama & PR » ludzie
Katarzyna Łukasik w On Board - ECCO Network
Do zespołu Agencji On Board na stanowisko Senior PR Konsultanta dołączyła Katarzyna Łukasik. Współpracę z On Board rozpoczęła w listopadzie br. i pracuje w zespole specjalizującym się w obsłudze firm z sektora energetycznego i finansowego.
20.11.17, 09:11
reklama & PR » informacje
Hyundai promuje nowy model Kona
Rozpoczęła się kampania promująca nowy model typu SUV marki Hyundai – KONA. Launch modelu wspiera kampania promująca w kinie oraz mediach online. 
18.11.17, 20:11
reklama & PR » informacje
Trwa kampania VOD marki Sanytol
Wystartowała kampania VOD promująca markę środków czystości – Sanytol. Media w kampanii, która po raz pierwszy jest prowadzona również na platformach VOD, zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
18.11.17, 16:11
reklama & PR » informacje
Ruszyła loteria Semilac. Do wygrania ponad 1300 nagród i samochód hybrydowy
Marka Semilac rozpoczyna ogólnopolską loterię pod hasłem „Hybryda za hybrydę”. Nagrodami są m.in.: produkty Semilac, kultowe torebki O BAG oraz hybrydowa Toyota Yaris.
18.11.17, 12:11
reklama & PR » informacje
Trwa kampania ekspresu NESCAFÉ Dolce Gusto Lumio
Ruszyła kampania launchingowa nowego ekspresu NESCAFÉ Dolce Gusto Lumio. W lokalnej adaptacji działań komunikacyjnych brała udział agencja Hand Made.
18.11.17, 08:11
reklama & PR » informacje
Pracownicy firmy Eurofirany zaangażowani w prace nad billboardem sponsorskim
Trwa świąteczna kampania marki Eurofirany. Motywem przewodnim wszystkich materiałów jest rodzina i czas spędzony w gronie najbliższych, prezenty, choinka i piękne wnętrza.
17.11.17, 22:11
reklama & PR » ludzie
Bartłomiej Pasternak w ITBC Communication
Stanowisko Account Directora działu IT w ITBC Communication objął Bartłomiej Pasternak.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 20 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL