16.10.17, 11:00

Nowe osoby w zespole agencji Streetcom

Logo agencji
Fot.: materiały prasowe

Sześć nowych stanowisk, awanse wewnętrzne i nowi pracownicy – to zmiany w agencji Streetcom. Agencja rozszerza zakres usług i tworzy dział Sampling Solutions.

Do Streetcom dołączyła Małgorzata Michalik, która jako International Account Director będzie rozwijać dział Sampling Solutions, wprowadzając do portfolio eSampling, nową usługę na rynku polskim i międzynarodowym. Ma za sobą doświadczenie po stronie klienta, które zdobyła, pracując jako Brand Manager Pizza Hut Polska (AmRest Holdings). Przez pięć lat związana była także z Procter & Gamble, gdzie pełniła m.in. funkcję Brands Operations Integration Manager Fem Care & Oral Care Central Europe. Jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Do kierowanego przez Michalik zespołu dołączyły: Zuza Tomaszek jako Senior Account Executive (poprzednio m.in. International Account Executive w Saatchi&Saatchi IS, Junior Account Executive w SentiOne), Sylwia Marciniak jako Account Executive (poprzednio Sales Executive w agencji Move Media) i Kacper Kaźmierczak (wcześniej pracujący na stanowisku Communications Specialist w Streetcom) jako Junior Account Executive. Powstanie działu jest związane z rozwojem agencji, jej nową, szerszą ofertą i pozycjonowaniem.

Kluczowym awansem wewnątrz struktury agencji jest zmiana stanowiska Urszuli Jaworowskiej z Account Directora na Client Service Directora. Z marką jest związana od siedmiu lat. W ramach prowadzonego przez nią zespołu na stanowisko Strategy Manager awansowała Alicja Sielawa, z kolei Małgorzata Jabłońska będzie pracować jako Account Manager. Do zespołu dołączyły także nowe osoby: Adelina Frydel (wcześniej zajmowała się koordynacją produkcji kampanii digitalowych w Dubaju i Europie Zachodniej) na stanowisku Account Manager, Sara Bujnowska (dotychczas Global Junior Accout Executive agencji interaktywnej Connectmedica, gdzie pracowała dla wiodących firm farmaceutycznych) jako Account Executive i Agnieszka Bielecka (zajmowała się projektami BTL-owymi oraz eventami dla międzynarodowych marek, doświadczenie marketingowe zdobyła w liniach lotniczych Eurolot S.A.i Krajowa Spółce Cukrowej S.A.) również jako Account Executive.

Do zespołu kreacji - jako Junior Art Director - dołączył Adam Fajewcow. Dotychczas pracował w Oficynie Wydawniczej Oikos, gdzie tworzył magazyny przyrodnicze dla najmłodszych. Wcześniej zajmował się oprawą eventów.

Stanowisko Sales Manager w dziale sprzedaży objął Filip Dąbrowski. Zdobył doświadczenie jako New Businness Manager w agencjach reklamowych m.in. Focus Media Group i Przeagencja. Do zespołu - w efekcie awansu wewnętrznego - dołączył również Artur Sugier, wcześniej pracował w domu maklerskim Markets.com na stanowisku Account Manager. Obaj będą raportować do Wojciecha Zdunka – Global Sales Directora.

Komentarze

Powiązane

22.01.18, 20:00
| reklama & PR » informacje
SBE: wybór obszarów tematycznych dla członków zarządu
Podczas pierwszego spotkania roboczego nowych władz (IV kadencji) Stowarzyszenia Branży Eventowej, Zarząd SBE zdecydował jednogłośnie za jakie obszary tematyczne będą odpowiadać członkowie zarządu. 
22.01.18, 18:00
| reklama & PR » informacje
K2 Media będzie pracować dla marki Smecta Go
IPSEN Poland rozstrzygnął przetarg na przeprowadzenie polskiego launchu Smecty Go - nowego wyrobu medycznego o działaniu przeciwbiegunkowym i łagodzącym ból brzucha. Wygrała go agencja K2 Media.
22.01.18, 17:00
| reklama & PR » informacje
Hard Rock Cafe w nietypowy sposób szukało pracowników
Spoty reklamowe, sesja fotograficzna, dedykowana strona internetowa i quiz osobowości, który zgromadził ponad 400 kontaktów od kandydatów z Wrocławia rekrutowanych do nowo powstałego lokalu gastronomicznego. To wynik kampanii prowadzonej w mediach społecznościowych dla Hard Rock Cafe. 
22.01.18, 10:00
| reklama & PR » informacje
Olimpijczyk Filip Wypych twarzą kampanii reklamowej NeoMag Skurcz
Filip Wypych (polski olimpijczyk i brązowy medalista Mistrzostw Europy w pływaniu stylem dowolnym) został twarzą kampanii reklamowej suplementu diety Neomag Skurcz. 
22.01.18, 09:00
| reklama & PR » ludzie
Trzy nowe osoby w Leo Burnett
Trzy nowe osoby dołączyły do zespołu Leo Burnett. Małgorzata Bęczkowska, Katarzyna Barczuk oraz Luiza Szymańczak rozpoczęły pracę w dziale Client Service teamu Orange – nowego klienta agencji.
22.01.18, 08:00
| reklama & PR » informacje
Paweł Dalecki (VERSEO): największym rozczarowaniem 2017 roku był format Bumper Ads
Rok 2017 w firmie i na rynku podsumowuje dla portalmedialny.pl Paweł Dalecki, Certyfikowany Specjalista Google AdWords, VERSEO.
21.01.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
Planeta Warka powraca na ekrany TV
15 stycznia br. ruszyła emisja nowego spotu telewizyjnego piwa Warka Strong. W utrzymanym w klimacie Planety Warka filmie marka przypomina unikalną recepturę, której zawdzięcza swoją wyjątkowość.
21.01.18, 09:00
| reklama & PR » informacje
19 Południk odpowiada za launch nowego produktu marki Classen
Firma Classen, producent podłóg i stolarki drzwiowej wprowadza na rynek innowacyjny system listw wykończeniowych. Za nazwę, identyfikację i strategię marki odpowiada agencja 19 POŁUDNIK. 
20.01.18, 20:00
| reklama & PR » informacje
H2O Creative wprowadza na rynek markę BJÖRN
Agencja strategiczno-kreatywna H2O Creative odpowiada za wprowadzenie nowej wódki BJÖRN, która należy do firmy BZK Alco. 
20.01.18, 15:00
| reklama & PR » informacje
Powiedz to na słodko! Kampania Opus B dla marki Delecta
Agencja Opus B przygotowała kampanię „Powiedz to na słodko!” dla marki Delecta. Serię filmów, w których dzieci mówią o emocjach, rozpoczyna spot z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 22.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL