13.10.17, 13:00

Trwa kampania promocyjna serialu HBO Wataha

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

Trwa kampania promocyjna nowego sezonu serialu HBO „Wataha”. W kampanii, obok działań offline i online, pojawia się akcja #MagiczneBieszczady skierowana do osób zainteresowanych tematyką regionu.

„Wataha” to najchętniej oglądany w Polsce serial HBO. W niedzielę, 15 października br. „Wataha” powraca z II sezonem do HBO i HBO GO. W HBO emisja premierowego odcinka będzie odkodowana, podobnie jak cały program HBO w najbliższą sobotę i niedzielę. W HBO GO pojawią się od razu dwa odcinki serialu.

Kampania promocyjna obejmuje działania outdoorowe w ośmiu polskich miastach, w tym niestandardowe billboardy przygotowane z zastosowaniem techniki druku soczewkowego. Emisje spotów zaplanowano w kinach sieci Cinema City i Helios, reklamy w tygodnikach („Newsweek”, „Polityka”, telewizyjny dodatek „Gazety Wyborczej”, „Wysokie Obcasy”) i miesięcznikach („Twój Styl”, „Pani”, „Wysokie Obcasy Extra”). Kampanii prowadzona jest się również w RMF FM, radiu ZET, TOK FM. Kampania telewizyjna odbywa się w telewizji Polsat oraz jej kanałach tematycznych.

Kampania online odbywa się sekwencyjnie od kilku miesięcy. Aktualnie działania promocyjne odbywają się w następujących serwisach: Google, Facebook, Instagram, YouTube, Filmweb, Gazeta.pl, Interia, Spidersweb, Telemagazyn, oraz przez: Ten Media, Xaxis (programmatic), LightReaction (mobile). Wykorzystywane są głównie formy displayowe, video i social media.

W związku z premierą serialu HBO trwa akcja #MagiczneBieszczady, w ramach której powstał cykl reportaży wideo „Ludzie Bieszczad” autorstwa Jakuba Cachro i Sebastiana Stramy, galeria fotografii Agaty Grzybowskiej: „9 bram, z powrotem ani jednej”, szereg impresji wideo z zapierającymi dech w piersiach bieszczadzkimi plenerami. Dodatkowo w ramach współpracy z wybranymi blogerami - GdzieWyjechać.pl, Tasteaway.pl i Kolem Się toczy, powstał cykl artykułów i materiałów wideo opisujących Bieszczady i ich mieszkańców.

Teaser promocyjny serialu „Wataha” pt. „Heartbeat” powstał na podstawie scenariusza agencji Brasil. Wyreżyserował go Peter Varsics. Pozostałe spoty promocyjne zostały przygotowane i zrealizowane przez działy kreacji HBO Polska i HBO Europe. Koncepcję głównego plakatu (key art) serialu opracował dział kreacji HBO Polska i HBO Europe, produkcją zajęła się Eliza Karczewska PictureThat, a sfotografował Szymon Świętochowski. Koncepcję plakatów postaci (character arts) stworzył dział kreacji HBO Polska, a zrealizował Krzysztof Domaradzki Kxx Studio z użyciem map wydawnictwa Demart. Za zakup mediów offline odpowiada Zenith Media, online – Mediacom.

Kampania offline potrwa do końca października, a online do końca listopada.

Komentarze

Powiązane

16.02.18, 09:00
| telewizja » informacje
Nicktoons nadaje już w Polsce
15 lutego br. oferta programowa stacji Nickelodeon HD została poszerzona, wzmocniona i udostępniona pod nową nazwą Nicktoons. 
15.02.18, 22:00
| telewizja » badania rynku
2,1 mln widzów meczu Real Madryt - Paris Saint Germain
Prawie 2,5 mln widzów w szczytowym momencie oglądało 14 lutego br. mecz w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Paris Saint Germain (dane: NAM).
15.02.18, 16:00
| telewizja » badania rynku
Total video: 212 mln osób oglądąło w weekend igrzyska olimpijskie
Według pomiaru Total video, w miniony weekend igrzyska oglądało łącznie 212 milionów użytkowników w Europie na wszystkich ekranach, a relacje wideo zebrały blisko miliard odsłon.
14.02.18, 19:00
| telewizja » seriale
Nowy serial Za marzenia w TVP2 w poniedziałkowe wieczory
26 lutego br. o godz. 21.45 Dwójka rozpocznie emisje nowego serialu obyczajowo-komediowego „Za marzenia” w reż. Olgi Chajdas, Łukasza Wiśniewskiego i Aleksandry Terpińskiej. 
14.02.18, 16:00
| telewizja » informacje
Specjalna ramówka na czwarte urodziny TVP ABC
TVP ABC 15 lutego br. będzie obchodzić czwarte urodziny. Z okazji jubileuszu, kanał przygotował specjalna ramówkę oraz konkursy.
14.02.18, 11:00
| telewizja » informacje
Kamil Baleja poprowadzi teleturniej Taxi Kasa w Super Polsat
„Taxi Kasa” to nowy teleturniej, który od wiosny będzie emitowany na antenie Super Polsat. Uczestnicy programu zamawiają taksówkę i w trakcie podróży mogą wygrać gotówkę, poprawnie odpowiadając na zadawane pytania. W roli kierowcy i prowadzącego „Taxi Kasy” wystąpi Kamil Baleja. Premiera programu odbędzie się w sobotę, 10 marca br., o godzinie 19:30.
13.02.18, 21:00
| telewizja » informacje
Walentynki w 4FUN.TV. Specjalny logotyp i romantyczne klipy
Z okazji święta zakochanych, telewizja 4FUN 14 lutego br. zmieni logotyp na wszystkich swoich kanałach oraz oprawę graficzną na kanale głównym 4FUN.TV. Tego dnia nie zabraknie również piosenek o miłości, specjalnego walentynkowego konkursu oraz pranków w wykonaniu prezentera stacji Dandrisa w roli amorka.
13.02.18, 11:00
| telewizja » badania rynku
Tydzień w TV: TVP1 wciąż liderem, skoki narciarskie biją rekordy popularności
Najchętniej oglądanym kanałem w Polsce pozostaje TVP1, z kolei osoby w targecie 16-49 najczęściej wybierają TVN - wynika z raportu Nielsen Audience Measurement przygotowanego dla portalmedialny.pl (okres od 5 do 1 lutego 2018 r.). 
13.02.18, 10:00
| telewizja » informacje
FightBox HD w oknie otwartym w Cyfrowym Polsacie
Kanał FightBox HD, którego dystrybutorem w Polsce jest spółka Kino Polska TV SA, do 25 lutego br. będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu.
13.02.18, 09:00
| telewizja » badania rynku
Monika Wojdyga-Makowska: Nasze produkcje pokazują świat niepełnosprawności z ich perspektywy
Rozmowa z Moniką Wojdyga-Makowską, szefową Super Polsat.
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 16.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 15.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL