16.10.17, 10:00

Zbigniew Wierzchołowski i Arkadiusz Kołodziej awansują w Media Impact Polska

Od 1 grudnia br., Zbigniew Wierzchołowski pokieruje nowo utworzonym Departamentem Sprzedaży Regionalnej i SME, a Arkadiusz Kołodziej obejmie funkcję Dyrektora Działu Sprzedaży Regionalnej.

Od początku grudnia Zbigniew Wierzchołowski, dotychczasowy Dyrektor Segmentu SME (Średnie i Małe Przedsiębiorstwa), obejmie funkcję Dyrektora Departamentu Sprzedaży Regionalnej i SME, nowego departamentu w strukturach Media Impact Polska. Departament będzie się składał z trzech działów: Działu Sprzedaży Regionalnej, Działu Sprzedaży SME oraz Działu Telesprzedaży i Obsługi Klienta. Wierzchołowski będzie odpowiedzialny za rozwój i sprzedaż oferty Media Impact Polska dla klientów regionalnych oraz dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Również z początkiem grudnia, Arkadiusz Kołodziej przejmie odpowiedzialność za Dział Sprzedaży Regionalnej i obejmie funkcję Dyrektora Działu. Zastąpi na tym stanowisku Bartosza Kwarciaka, który odejdzie z Media Impact Polska pod koniec listopada. Kołodziej będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołami sprzedaży regionalnej oraz współtworzenie i realizację strategii sprzedaży dla całego segmentu.

Zbigniew Wierzchołowski jest związany z Grupą Onet od sierpnia 2015 r. Karierę zawodową rozpoczął w 2005 r. w Cyfrowym Polsacie, gdzie zajmował stanowiska: kierownika działu dystrybucji, Z-ca Dyrektora Sprzedaży i Z-ca Dyrektora Marketingu ds. Ofert. W latach 2012-2014 był Dyrektorem Departamentu Sprzedaży Detalicznej w Polkomtelu, a w latach 2014-2015 był zatrudniony na stanowisku Dyrektora Sprzedaży Detalicznej w Cyfrowym Polsacie, gdzie zajmował się m.in. restrukturyzacją i zarządzaniem siecią sprzedaży.

Arkadiusz Kołodziej jest związany z Media Impact Polska od 2014 r. jako Regionalny Kierownik Sprzedaży odpowiedzialny za województwa: śląskie, opolskie i świętokrzyskie, a z Grupą Onet od 2010 r. na stanowiskach Senior Key Account i Regionalny Kierownik Sprzedaży. W latach 2004-2007 pracował w Telekomunikacji Polskiej (później Orange Polska S.A.) jako opiekun klienta biznesowego VIP. Karierę zawodową rozpoczął w 2001 r. jako Regionalny Kierownik Sprzedaży na województwa śląskie i małopolskie w Eniro Polska.

Komentarze

Powiązane

16.02.18, 19:00
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Brejnak-Kowalska w VML
Do działu Client Service agencji VML dołączyła Magdalena Brejnak-Kowalska na stanowisku Account Director. Pokieruje zespołem zajmującym się mBankiem, w którym będzie odpowiadać za strategiczny rozwój biznesu Klienta i nadzór nad projektami 360 digital. 
16.02.18, 18:00
| reklama & PR » informacje
Snow PR dla Garmin Polska
Snow PR zajmie się kompleksową obsługą w zakresie public relations marki Garmin, producenta urządzeń wykorzystujących system nawigacji satelitarnej.
16.02.18, 16:00
| reklama & PR » informacje
Nie ma miłości bez procentów. Spot i bezalkoholowe piwo na rzecz Fundacji Rak’n’Roll
Fundacja Rak’n’Roll opublikowała w Walentynki w mediach społecznościowych spot pt. „Nie ma miłości bez procentów”, który ma przekonywać do przełamania tabu związanego z mówieniem o chorobie, ale przede wszystkim ma opowiadać o prawdziwej miłości Gosi i Dawida. 
16.02.18, 15:54
| internet » wydarzenia branżowe | reklama & PR » wydarzenia branżowe
Akademia WhitePress - startuje nowy projekt edukacyjny
WhitePress - największa w Polsce platforma realizująca kampanie influencer i content marketingowe  - uruchamia projekt edukacyjny skierowany do marketerów i właścicieli firm.  Eksperci Akademii WhitePress będą realizować temat przewodni projektu: "Wiedza oparta na praktyce".
16.02.18, 14:00
| reklama & PR » ludzie
Laura Sabella oraz Karolina Kowner w zespole Linkleaders
Laura Sabella (copywriter) oraz Karolina Kowner (ekspert Digital) wzmacniają kompetencje employer brandingowe w agencji Linkleaders.
16.02.18, 13:00
| reklama & PR » ludzie
Justyna Krzyżanowska przechodzi do New Age Media
Justyna Krzyżanowska objęła stanowisko International Marketing Manager w domu sprzedaży reklamy kinowej New Age Media. 
16.02.18, 11:28
| reklama & PR » ludzie
Tomasz Szewczyk w Kalicińscy.com
Tomasz Szewczyk dołącza do zespołu kreacji agencji Kalicińscy.com jako Senior Copywriter.
15.02.18, 19:00
| reklama & PR » informacje
Grupa Prawna Koksztys klientem 38PR & Content Communication
Do grona klientów 38PR & Content Communication dołączyła kancelaria prawna – Grupa Koksztys. 
15.02.18, 18:00
| reklama & PR » informacje
Winter Foch. Ruszyła loteria konsumencka marki evrēe
Rozpoczęła się loteria konsumencka marki evrēe pod hasłem WINTER FOCH, w której można wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Loterię będą wspierać różnorodne działania PR, kampania reklamowa w prasie, internecie oraz szereg materiałów POS w punktach sprzedaży.
15.02.18, 17:00
| reklama & PR » informacje
Up&More dla Easyshare
Agencja interaktywna Up&More rozpoczęła współpracę z Easyshare – nowym graczem na rynku carshearing'u.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 16.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 15.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL