08.11.17, 14:11

Durszlak. Bauer testuje nowy magazyn kulinarny

22 listopada br. nakładame Wydawnictwa Bauer ukaże się testowe wydanie magazynu „Durszlak”.

W magazynie znajdą się przepisy blogerów kulinarnych skupionych na Durszlak.pl. To największy agregator blogów kulinarnych w Polsce i platforma komunikacji z blogerami. W jednym miejscu skupia ponad 1 mln przepisów z ponad 6,5 tys. blogów. Ma ponad 52 tys. zarejestrowanych użytkowników, którzy utworzyli ponad 70 tys. książek kucharskich (zeszytów).

W testowym wydaniu znajdą się pomysły blogerów na dania wigilijne i świąteczne, a także propozycje na sylwestrowe domówki. W magazynie ma nie zabraknąć również niestandardowych śniadań, szybkich obiadów, odkrywania odkrywanie tradycji na nowo czy informacji dotyczących zdrowego odżywiania.

„Wśród wielu publikacji blogerów skupionych wokół platformy Durszlak.pl znaleźliśmy mnóstwo ciekawych, autorskich przepisów i postanowiliśmy przełożyć je na papier. Nasi blogerzy - prawdziwi mistrzowie gotowania - preferują różne kuchnie, prezentują różnorodne podejście do gotowania i smakowania, mają też ogromną wiedzę praktyczną - i to chcemy zaprezentować w magazynie, gdzie poza samymi przepisami czytelnik znajdzie mnóstwo trików kulinarnych, inspiracji, wskazówek i porad blogerów jak sprawić, by nasze dania były jeszcze smaczniejsze i zawsze się udawały. Wierzymy, że spodoba się to również czytelnikom, którzy dotąd nie interesowali się blogami kulinarnymi” – powiedziała Urszula Kaszubowska, dyrektor wydawnicza tytułów kulinarnych.

Za stronę redakcyjną odpowiada redaktor naczelna tytułów kulinarnych Katarzyna Laskowska.

Magazyn „Durszlak” ukazuje się w objętości 100 stron i w cenie 6,99 zł. Tytuł będzie promowany w tytułach własnych Bauera, na Facebooku i na stronie serwisu Durszlak.pl. Testowe wydanie magazynu „Durszlak” będzie w sprzedaży do 30 stycznia 2018 r. Wydawca nie podjął jeszcze decyzji o docelowej częstotliwości tego tytułu.

Komentarze

Powiązane

15.11.17, 14:11
prasa » informacje
Na narty. Specjalne wydanie Tylko Zdrowia
Na rynku prasowym pojawił się magazyn „Na narty" - specjalne wydanie „Tylko Zdrowia” ukazującego się w piątki z „Gazetą Wyborczą”. 
14.11.17, 13:11
prasa » informacje
Zima w Polsce. Nowe wydanie specjalne Werandy
Na rynku prasowym pojawił się magazyn tematyczny Wydawnictwa Te-Jot „Zima w Polsce”, wydawcy „Werandy” i „Werandy Country”. 
13.11.17, 16:11
prasa » dodatki do gazet
Numizmat z Gazetą Wyborczą
We wtorek, 14 listopada br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić numizmat wydany z okazji 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego i setnej rocznicy niepodległości Polski, która przypada w przyszłym roku.
13.11.17, 09:11
prasa » informacje
Ewa Ewart AuTORytetem w Plebiscycie MediaTory
AuTORytetem studentów dziennikarstwa w 11. edycji Plebiscytu MediaTory - Studenckich Nagród Dziennikarskich została Ewa Ewart. 
10.11.17, 20:11
prasa » informacje
Kuchnia na cały rok. Specjalne wydanie magazynu Kuchnia
Ukazało się specjalne wydanie miesięcznika „Kuchnia”. To zbiór zeszytów z przepisami, które ukazują się co miesiąc w magazynie.
10.11.17, 08:11
prasa » informacje
Agora wprowadza nową strategię wydawniczą
Koncentracja na najsilniejszych markach prasowych i uporządkowanie portfolio wydawniczego, zbudowanie spójnej oferty działań okołowydawniczych, rozwój działań z zakresu custom publishing, a także poszukiwanie nowych możliwości na rynku prasy tradycyjnej - to najważniejsze cele nowej strategii wydawniczej pionu Czasopisma Agory.
09.11.17, 20:11
prasa » informacje
Specjalne wydanie Tylko Zdrowia o cukrzycy
Na rynku ukazało sie specjalne wydanie magazynu "Tylko Zdrowie" pod nazwą Jak dobrze żyć z cukrzycą”, które powstało we współpracy z lekarzami i dietetykami.
09.11.17, 09:11
prasa » informacje
Ks. Adam Boniecki upomniany przez przełożonego prowincji za wypowiedzi w mediach
Prowincja Polskiej Zgromadzenia Księży Marianów wydała komunikat odnośnie ostatnich wypowiedzi ks. Adama Bonieckiego.
08.11.17, 14:11
prasa » informacje
Durszlak. Bauer testuje nowy magazyn kulinarny
22 listopada br. nakładame Wydawnictwa Bauer ukaże się testowe wydanie magazynu „Durszlak”.
06.11.17, 18:11
prasa » dodatki do gazet
Kalendarz z naklejkami na 2018 rok z miesięcznikiem Dziecko
Do całego nakładu grudniowego wydania miesięcznika „Dziecko”, który pojawi się na rynku 7 listopada br., zostanie dołączony kalendarz na 2018 rok z naklejkami.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 22.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 23 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL