03.01.18, 11:00

Laboratorium EE odpowiada za elektroniczne wydanie Pisma. Magazynu Opinii

Laboratorium EE przygotowało elektroniczne wydanie Pisma. Magazynu Opinii
Fot.: materiały prasowe

Za cyfrową wersję debiutującego 3 stycznia br. na rynku miesięcznika "Pismo. Magazyn Opinii" odpowiada Laboratorium EE, znane dotąd z realizacji takich projektów jak np. Sonar "Gazety Wyborczej", archiwum cyfrowe Biblioteki Narodowej Polona, czy program elektronicznego obiegu dokumentów Ministerstwa Cyfryzacji Aplikacje.gov.pl. Autorem layoutu strony internetowej Pisma, podobnie jak projektu graficznego wersji drukowanej, jest Jacek Utko. 

Serwis internetowy Pisma nie jest typowym serwisem informacyjnym - jest wydaniem elektronicznym magazynu, opartym na treściach wydania drukowanego, publikowanych w tym samym czasie, co papierowa wersja miesięcznika” – mówi Piotr Kowalski, Project Manager z Laboratorium EE. Cyfrowa wersja Pisma jest płatnym serwisem subskrypcyjnym.

Pismo w wersji cyfrowej działa w oparciu o model freemium: nowi i niezalogowani użytkownicy będą mieli dostęp do trzech artykułów miesięcznie oraz bezpłatnych fragmentów serwisu. Całość treści dostępna będzie po zalogowaniu i opłaceniu dostępu. Po zarejestrowaniu się w serwisie, użytkownicy mogą bezpłatnie korzystać z dostępu przez okres jednego miesiąca. Po tym czasie, czytelnicy elektronicznej wersji "Pisma" będą mieli możliwość skorzystania z kilku form płatności: wykupienia jednorazowego dostępu miesięcznego, prenumeraty przedpłaconej (np.: 30 dni lub sześć miesięcy), lub stałej subskrypcji z opcją opt-out (jak w serwisach typu Netflix czy Spotify, gdzie co miesiąc pobierana jest opłata miesięczna, a użytkownik na możliwość rezygnacji, z określonym terminem zapadalności).

Strona internetowa "Pisma" została przygotowana w technologii responsywnej, dostosowującej się do rodzaju ekranu, co pozwala przeglądać treści zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Serwis wg zamierzeń ma cechować prostota oraz pragmatyczność.

Komentarze

Powiązane

17.01.18, 13:00
| prasa » informacje
Pimpek zmienia się w magazyn Pets
Magazyn dla dzieci „Pimpek” (Egmont Publishing) zmienia tytuł na „Pets”. Pierwszy numer z nową nazwą trafi do sprzedaży 18 stycznia br. 
15.01.18, 18:00
| prasa » informacje
Partnerzy 50+ odpowiadają już za 1/3 sieci Kolportera
Blisko 200 osób dołączyło, w 2017 r., do ekipy partnerów, prowadzących saloniki, należące do sieci zarządzanej przez Departament Sieci Własnej Kolportera.
15.01.18, 09:00
| prasa » informacje
Ewa Redel-Bydłowska odejdzie z Edipresse Polska. Zmiany w zarządzie
Ewa Redel-Bydłowska zrezygnowała z funkcji członka zarządu Edipresse Polska S.A. i spółek zależnych, w tym Lincoln oraz P&P. Współpracę z firmą zakończy 31 grudnia 2018 r.
14.01.18, 21:00
| prasa » informacje | reklama & PR » informacje
Książki. Magazyn do czytania i Wysokie Obcasy Extra z droższymi cenami reklam
Zmieniły się cenniki reklamowe magazynów wydawanych przez „Gazetę Wyborczą” - „Książek. Magazynu do czytania" oraz „Wysokich Obcasów Extra”.
11.01.18, 14:00
| prasa » informacje
IMM: Rzeczpospolita najczęściej cytowana w grudniu 2017 r.
„Rzeczpospolita” znalazła się na pierwszym miejscu wśród najczęściej cytowanych mediów w Polsce – wynika z badania Instytutu Monitorowania Mediów za grudzień 2017 r. 
09.01.18, 18:00
| prasa » dodatki do gazet
Maseczka antysmogowa z Gazetą Wyborczą
W czwartek, 11 stycznia br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić maseczkę antysmogową.
09.01.18, 15:18
| prasa » badania rynku
Artur Roguski w Edipresse Polska
Artur Roguski dołączył do Edipresse Polska S.A. jako social media manager grupy serwisów people, style & beauty.
05.01.18, 13:00
| prasa » informacje
Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska w zespole tygodnika Duży Format
Do grona reporterów tygodnika „Duży Format” dołączyły Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska. Obie będą pisały reportaże śledcze i społeczne.
04.01.18, 19:53
| prasa » ludzie
Wojciech Surmacz nowym Prezesem PAP
Nie Roman Młodkowski, a Wojciech Surmacz został nowym Prezesem Polskiej Agencji Prasowej. Jego zastępcą będzie Tomasz Przybek. Nowy zarząd PAP wybrała Rada Mediów Narodowych. 
04.01.18, 13:00
| prasa » ludzie
Jacek Bełdowski odchodzi z Grupy Egmont
Jacek Bełdowski, Dyrektor Generalny Egmont Creative Solutions, po 25 latach pracy zdecydował się kontynuować karierę poza Grupą Egmont. 
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 22.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL