15.01.18, 09:00

Ewa Redel-Bydłowska odejdzie z Edipresse Polska. Zmiany w zarządzie

Logo Edipresse Polska
Fot.: materiały prasowe

Ewa Redel-Bydłowska zrezygnowała z funkcji członka zarządu Edipresse Polska S.A. i spółek zależnych, w tym Lincoln oraz P&P. Współpracę z firmą zakończy 31 grudnia 2018 r.

Od stycznia br. skład zarządu Edipresse Polska S.A. jest dwuosobowy a jego członkami pozostają: Alicja Modzelewska-Warec – dyrektor generalna oraz Izabela Bochenek-Strauss, odpowiedzialna z ramienia zarządu za działania Spółki w obszarze digital.

Redel-Bydłowska zadania w obszarach, za które dotychczas była odpowiedzialna (tj. dystrybucji, zakupu papieru, marketingu mobilnego oraz nadzór nad Spółkami Lincoln oraz P&P) przekaże do końca kwietnia Alicji Modzelewskiej-Warec, a w okresie od maja do grudnia będzie zwolniona z obowiązku świadczenia pracy.

Z Edipresse Polska S.A. Ewa Redel związana jest od 1994 r., a od 1998 r. była członkiem zarządu spółki.„To przemyślany krok, od pewnego czasu rozważałam różne kierunki rozwoju mojej kariery zawodowej i ostatecznie podjęłam decyzję na początku roku 2017” – mówi Ewa Redel-Bydłowska. „Razem z pozostałymi członkami zarządu miałyśmy prawie rok, żeby wypracować i wdrożyć nową strukturę organizacyjną. W Edipresse przez blisko 24 lata przeszłam zarówno okres dynamicznego rozwoju i wzrostu rynkowego; etap konsolidacji i strategicznych akwizycji, jak też ostatnie lata intensywnych zmian – procesu digitalizacji i dywersyfikacji biznesu. Teraz myślę o dalszym rozwoju, być może również w zupełnie nowych obszarach, a żeby mieć na to czas, musiałam pewien etap definitywnie zamknąć – emocjonalnie z żalem, a racjonalnie z perspektywami na długofalową przyszłość” – dodaje Redel-Bydłowska.

Komentarze

Powiązane

21.02.18, 22:00
| prasa » informacje
Pomocnik Historyczny tym razem o Rewolcie 1968
28 lutego br. ukaże się nowy „Pomocnik Historyczny POLITYKI Rewolta 1968” opowiadający o pokoleniowym buncie, kontrkulturze i rewolucji obyczajowej.
21.02.18, 15:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Bauer testuje nowy magazyn Netfilm
Wydawnictwo Bauer testuje nowy koncept, wprowadzając do sprzedaży magazyn „Netfilm”, skierowany do użytkowników platform VOD. 
21.02.18, 13:00
| prasa » informacje
Małgorzata Domagalik nową autorką L’OFFICIEL POLSKA
Małgorzata Domagalik od najbliższych numerów będzie publikować w "L’OFFICIEL POLSKA" oraz nowym "L’OFFICIEL HOMMES POLSKA" (Kustra Group) rozmowy z przedstawicielami świata kultury.
21.02.18, 11:00
| prasa » informacje
70 lat magazynu Przyjaciółka. Trzy okładki do wyboru i patronat Małżonki Prezydenta PR
22 lutego br. do kiosków trafi jubileuszowe wydanie „Przyjaciółki”. Czytelnicy będą mieli do wyboru trzy różne okładki z Katarzyną Dowbor, Ewą Wachowicz i Barbarą Kurdej-Szatan. 
16.02.18, 15:00
| prasa » dodatki do gazet
Atlas chmur i pogody z Gazetą Wyborczą
We wtorek i w środę, 20 i 21 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić dwie części „Atlasu chmur i pogody” - ilustrowanego przewodnika po zjawiskach atmosferycznych.
16.02.18, 12:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Magazyn VOGUE ma wyróżniać się w sieci formą
14 lutego br., jednocześnie z pierwszym drukowanym numerem magazynu „VOGUE”, ruszył serwis Vogue.pl. 
16.02.18, 08:00
| prasa » informacje
Vogue promował debiut w 15 lokalizacjach w Polsce
Na polskim rynku zadebiutował magazyn „Vogue Polska”. Z tej okazji 14 lutego br. na ulicach największych miast w Polsce można było spotkać mobilne kawiarenki Vogue Cafe, które częstowały przechodniów gorącą czekoladą i promowały magazyn.
15.02.18, 21:01
| prasa » informacje
Murator z dodatkiem o smogu mocno promowany w TV
Marcowy numer „Muratora” (od 15 lutego br. na rynku) ukazał się ze specjalnym dodatkiem „Ogrzewanie bez smogu”. To poradnik skierowany do osób, którym zależy na poprawie jakości powietrza w Polsce, i które chcą ogrzewać swoje domy w sposób ekologiczny.
13.02.18, 16:00
| prasa » dodatki do gazet
Numizmat z wizerunkiem Ignacego Jana Paderewskiego z Gazetą Wyborczą
14 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” (Agora) będzie można kupić numizmat z podobizną wybitnego męża stanu Ignacego Jana Paderewskiego. 
13.02.18, 12:00
| prasa » informacje
Vogue Polska debiutuje. 364 stron objętości pierwszego numeru
14 lutego br. to data wejścia na rynek „Vogue Polska”. Pierwszy numer magazynu zbudowany jest wokół projektu artystycznego Juergena Tellera. 
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL