19.01.18, 21:00

mytaxi w gronie firm członkowskich e-Izby

Logo mytaxi
Fot.: materiały prasowe

Firma mytaxi dołączyła do Izby Gospodarki Elektronicznej reprezentującej i wspierającej interesy firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce.

"Partnerstwo z e-Izbą jest dla mytaxi kolejnym ważnym krokiem w umacnianiu naszej pozycji lidera w gronie nowoczesnych usług. Cieszymy się, że będziemy mogli czerpać wiedzę i wymieniać się doświadczeniami z firmami członkowskimi, a także mieć realny wpływ na kondycję polskiego rynku płatności mobilnych i działania legislacyjne. Misją mytaxi jest przekonywanie o wygodzie i bezpieczeństwie płatności mobilnych. Rozwijamy się dynamicznie i jesteśmy największą aplikacją w Europie, która opiera na nich swój model działania" – podkreśla Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi.

Firma mytaxi wprowadziła usługi taksówkarskie w Europie w XXI w. oferując pierwszą na świecie aplikację do zamawiania licencjonowanych taksówek już w 2009 r. W Polsce usługa mytaxi dostępna jest od 2012 r. w takich aglomeracjach jak Warszawa, Kraków oraz Trójmiasto. mytaxi jako pierwsza w Polsce zaoferowała możliwość́ dokonywania wygodnych i bezpiecznych płatności bezgotówkowych za pomocą̨ smartfonu – dziś „Płatność przez Aplikację” realizowana jest dla ponad 80 proc. zamówień. Od września 2017 . pasażerowie mytaxi w Warszawie mogą korzystać z pierwszej w Europie usługi współdzielenia przejazdu taksówką: mytaxi match.

Inwestorem mytaxi jest Daimler Mobility Services GmbH (część Daimler Group). Usługa dostępna jest w ponad 70. miastach i 11 krajach Europy, współpracuje z 120 tys. kierowców.

Komentarze

Powiązane

21.02.18, 09:00
| radio » informacje | internet » informacje
Radio Książki już działa. Cykl podcastów Michała Nogasia
Zadebiutował cykl podcastów Michała Nogasia pt. "Radio Książki". To nowe, wspólne przedsięwzięcie "Książek. Magazynu do czytania", "Gazety Wyborczej" oraz serwisu Audioteki. 
20.02.18, 20:00
| internet » informacje
Ponad 300 prawników współpracuje z serwisem TuPrawnik.pl
Na rynku pojawił się start-up TuPrawnik.pl umożliwiający znalezienie odpowiedniego specjalisty poprzez Internet. 
20.02.18, 12:00
| internet » badania rynku
Internauci obserwowali wyprawę na Nanga Parbat w serwisach sportowych
27 i 28 stycznia br. szczególne zainteresowanie internautów wzbudziły wydarzenia towarzyszące wyprawie na Nanga Parbat z udziałem polskiego wspinacza. Wpłynęło to na wzrost odwiedzalności serwisów sportowych. Wydłużył się również czas spędzony na stronach WWW związanych z tą tematyką - wynika zj analizy firmy Gemius.
19.02.18, 23:40
| internet » wywiady | biznes i technologie » informacje
Mariusz Pełechaty: Wykorzystywanie chatbotów zwyczajnie się opłaca
O idei chatbotów, wrocławskim chatbocie, a także o ich marketingowych możliwościach. Rozmowa z Mariuszem Pełechatym, dyrektorem kreatywnym w KODA Bots.
19.02.18, 22:45
| internet » informacje
Pojawił się serwis Noclegi.interia.pl
Noclegi.interia.pl to wspólny projekt Interii i platformy rezerwacyjnej Nocleg.pl, należącej do Szallas.hu.
19.02.18, 15:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Unique Ad poszerza portfolio o pięć serwisów
Unique Ad poszerza swoje portfolio. Do jego grona dołączył serwis ising.pl oraz cztery serwisy Grupy Popularne: pyszności.pl, nauka.rocks, genialne.to i kochamyzwierzaki.pl. Witryny trafią do oferty lifestylowej Unique Ad.
19.02.18, 12:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Jaka przyszłość czeka reklamy wielkoformatowe w sieci?
Polska jest w czołówce krajów, w których reklamodawcy emitują reklamy wielkoformatowe, a internauci instalują adblocka.
18.02.18, 19:00
| internet » informacje
click community dla iSprzęt.pl
Z początkiem lutego br., krakowska agencja click community rozpoczęła współpracę z iSprzęt.pl - sklepem internetowym oferującym profesjonalny sprzęt dla budownictwa, przemysłu oraz domu.
17.02.18, 17:00
| internet » informacje
PomóżPamiętać.pl ponownie walczy z nieprawdziwym zwrotem
Polscy interanuci po raz kolejny mogą skorzystać z narzędzia, umożliwiającego reagowanie na używanie w Internecie fałszywego sformułowania „polskie obozy śmierci”. Działająca w ubiegłym roku strona, pomozpamietac.pl, której zadaniem jest wyszukiwanie tego błędnego zwrotu, została ponownie uruchomiona. 
16.02.18, 21:00
| telewizja » informacje | internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020. Szykuje się rewolucja w wielkopolskich szkołach
INEA wygrała przetarg na dostarczenie, uruchomienie, wsparcie techniczne i utrzymanie regionalnej chmury edukacyjnej w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020. Ma on zrewolucjonizować i unowocześnić edukację w wielkopolskich szkołach. 
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

do 20.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL