22.01.18, 13:00

PANI z pierwszymi zmianami pod kierownictwem Moniki Stukonis

Okładka magazynu "Pani"
Fot.: materiały prasowe

Lutowe wydanie „PANI” (Bauer) debiutuje z pierwszymi zmianami nowej Redaktor Naczelnej. Na łamach pisma pojawi się m.in. Projekt szczęście i Okrągły Stół PANI.

Lutowy numer miesięcznika „PANI” (na rynku od 23 stycznia) to zapowiedź zmian, które w najbliższych czasie przejdzie magazyn, wprowadzanych przez nową redaktor naczelną, Monikę Stukonis.

W tym wydaniu część dotychczasowych materiałów pojawia się w odświeżonej formule, debiutuje zaś sześć cykli, w tym trzy w zmienionym dziale Psychologia, który teraz nazywa się Projekt Szczęście. Formułę zmienia również wywiad okładkowy. Obecnie nosi nazwę „Portret bez lukru”, a pierwszą sportretowana w odmienny, szczery i niekonwencjonalny sposób bohaterką, jest Katarzyna Figura. Z kolei cykl „Partnerzy” został wzbogacony o głosy przyjaciół znanych par.

W wydaniu lutowym debiutuje cykl „Okrągły stół PANI”, w którym zaproszeni goście i przedstawicielki redakcji dyskutują o najbardziej aktualnych problemach dotyczących kobiet. „Mam to po niej/nim” to cykl, w którym znane osoby będą opowiadać o tym, czego nauczyli się od swoich rodziców. Bohaterami premierowego materiału są Antoni i Jakub Sojkowie, którzy zdradzają kulisy relacji ze swoim ojcem Stanisławem. W lutowym wydaniu „Pani” debiutuje także cykliczny , autorski przewodnik, w którym goście redakcji oprowadzać będą po swoich ulubionych, offowych miejscach.

Największe zmiany przechodzi dział psychologii. W nowej sekcji zatytułowanej „Projekt szczęście” znajdować się będą teraz artykuły pogrupowane w trzech cyklach: „W głębi duszy”, „Spokojnie to tylko praca” i „Wrzuć na luz”. Dodatek psychologiczny obejmuje każdy aspekt życia Czytelniczek, zaciekawia je, inspiruje i wspiera.

Wydanie lutowe to także początek zmian graficznych. Wkrótce zostanie zaprezentowana odświeżona, nowoczesna i przejrzysta makieta.

Komentarze

Powiązane

21.02.18, 11:00
| prasa » informacje
70 lat magazynu Przyjaciółka. Trzy okładki do wyboru i patronat Małżonki Prezydenta PR
22 lutego br. do kiosków trafi jubileuszowe wydanie „Przyjaciółki”. Czytelnicy będą mieli do wyboru trzy różne okładki z Katarzyną Dowbor, Ewą Wachowicz i Barbarą Kurdej-Szatan. 
16.02.18, 15:00
| prasa » dodatki do gazet
Atlas chmur i pogody z Gazetą Wyborczą
We wtorek i w środę, 20 i 21 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić dwie części „Atlasu chmur i pogody” - ilustrowanego przewodnika po zjawiskach atmosferycznych.
16.02.18, 12:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Magazyn VOGUE ma wyróżniać się w sieci formą
14 lutego br., jednocześnie z pierwszym drukowanym numerem magazynu „VOGUE”, ruszył serwis Vogue.pl. 
16.02.18, 08:00
| prasa » informacje
Vogue promował debiut w 15 lokalizacjach w Polsce
Na polskim rynku zadebiutował magazyn „Vogue Polska”. Z tej okazji 14 lutego br. na ulicach największych miast w Polsce można było spotkać mobilne kawiarenki Vogue Cafe, które częstowały przechodniów gorącą czekoladą i promowały magazyn.
15.02.18, 21:01
| prasa » informacje
Murator z dodatkiem o smogu mocno promowany w TV
Marcowy numer „Muratora” (od 15 lutego br. na rynku) ukazał się ze specjalnym dodatkiem „Ogrzewanie bez smogu”. To poradnik skierowany do osób, którym zależy na poprawie jakości powietrza w Polsce, i które chcą ogrzewać swoje domy w sposób ekologiczny.
13.02.18, 16:00
| prasa » dodatki do gazet
Numizmat z wizerunkiem Ignacego Jana Paderewskiego z Gazetą Wyborczą
14 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” (Agora) będzie można kupić numizmat z podobizną wybitnego męża stanu Ignacego Jana Paderewskiego. 
13.02.18, 12:00
| prasa » informacje
Vogue Polska debiutuje. 364 stron objętości pierwszego numeru
14 lutego br. to data wejścia na rynek „Vogue Polska”. Pierwszy numer magazynu zbudowany jest wokół projektu artystycznego Juergena Tellera. 
10.02.18, 15:00
| prasa » informacje
Dziennik Gazeta Prawna z testami na prawo jazdy
„Dziennik Gazeta Prawna” wzbogaci swoje wydanie dodatkami skierowanymi do osób przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy oraz dla kierowców, którzy już uczestniczą w ruchu na drodze. 
08.02.18, 12:00
| prasa » informacje
Psychologie und Leben. Wydawnictwo Charaktery debiutuje z kwartalnikiem w Niemczech
14 lutego br., ukaże się w Niemczech pierwszy niemieckojęzyczny numer kwartalnika „Psychologie und Leben. Das Internationale Psychologie-Magazin”, przygotowany przez zespół „Charakterów”. 
07.02.18, 17:00
| radio » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Relacje z igrzysk w Pjongczangu w mediach Agory
Sport.pl, „Gazeta Wyborcza” i Radio TOK FM będą relacjonować dla swoich odbiorców Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu. Multimedialne materiały z Korei Południowej przesyłać będzie trzech korespondentów - Paweł Wilkowicz, Dariusz Wołowski i Kuba Atys.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

do 20.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL