09.02.18, 15:00

Integracja Saatchi & Saatchi i Interactive Solutions faktem

Saatchi & Saatchi zamyka czteroletni okres integracji wewnętrznej formalnym przejęciem Interactive Solutions. Firma będzie kontynuowała działalność w oparciu o dwa biura w Warszawie i Poznaniu. Agencją liczącą 400 talentów kieruje Krzysztof Andrzejczak.

„Cztery lata w życiu agencji reklamowej to bardzo dużo. Przez ten czas Saatchi & Saatchi i Interactive Solutions nauczyły się współdziałać, co zaowocowało stworzeniem wyjątkowych rozwiązań komunikacyjnych. Powstały nowe usługi i produkty z zakresu ATL/BTL, innowacyjne rozwiązania ecommerce, poszerzył się także zasięg działań agencji. (...) Odpowiedzialność za zarządzanie globalnym ekosystemem digitalowym największych światowych marek pokazuje, że Saatchi & Saatchi IS w obecnym kształcie pełni rolę pierwszoligowego gracza na arenie międzynarodowej” – powiedział Tomasz Pawlikowski, Chairman i CEO Publicis Communications w Polsce.

W perspektywie najbliższych kwartałów Saatchi & Saatchi IS ma skoncentrować się na m.in. na: ecommerce skupionym na globalnych partnerstwach z eRetailerami, dalszym rozwoju obsługi full-service’owej klientów lokalnych oraz projektów, gdzie agencja jest hubem regionalnym, rozwoju w obszarze creative-technologies, czego częścią ma być powołanie komórki innowacyjno-labowej skoncentrowanej na technologiach VR, IoT, które w sposób powtarzalny mają być oferowane klientom w formie zamkniętych produktów, dedykowanych określonym branżom.

Celem przejęcia IS przez Saatchi & Saatchi Poland w 2013 r. było wzmocnienie oferty komunikacji zintegrowanej w Polce, a także w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Komentarze

Powiązane

24.02.18, 20:00
| reklama & PR » informacje
Startuje Lechstarter. Piotr Vienio Więcławski ambasadorem programu
Cut The Mustard poprowadzi komunikację kolejnej edycji programu LECHSTARTER. Do nowej edycji zaangażowano Piotra “Vienia” Więcławskiego.
24.02.18, 12:00
| reklama & PR » informacje
Face It! zajmie się launchem Cookingbox.pl
Agencja Face It! zajmie się launchem firmy Cookingbox.pl na polskim rynku.
24.02.18, 09:00
| telewizja » ludzie | reklama & PR » ludzie
Paulina Tyczkowska w nc+
Paulina Tyczkowska dołączyła do działu komunikacji i PR platformy nc+, gdzie objęła stanowisko koordynatora ds. komunikacji i PR filmów i seriali.
23.02.18, 20:00
| reklama & PR » informacje
click community obsłuży Training Mask Polska
Do grona klientów krakowskiej agencji social media click community dołączył Training Mask Polska - oficjalny dystrybutor masek treningowych.
23.02.18, 17:12
| reklama & PR » ludzie
Agnieszka Penconek w zespole Grupy On Board Think Kong
Do zespołu Grupy On Board Think Kong dołączyła Agnieszka Penconek obejmując stanowisko Graphic Designera wzmocni kilkuosobowy dział kreacji.
23.02.18, 16:00
| reklama & PR » informacje
Chigo Agency poszerza współpracę z Salvador Machines
Agencja Chigo przedłużyła współpracę na 2018 rok z włoskim producentem maszyn do obróbki drewna - Salvador Machines oraz rozszerzyła ją o wsparcie innej marki należącej do grupy - Salvamac.
23.02.18, 14:00
| reklama & PR » informacje
Tradycyjnie pyszne Święta. W marcu startuje kampania Galeo
1 marca br. startuje kampania reklamowa Galeo. Wsparte zostaną majeranek oraz pieprz czarny Galeo, reprezentujące portfolio przypraw niezbędnych do przygotowania tradycyjnych wielkanocnych dań.
23.02.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
Havas Media utrzymuje budżet marki Tarczyński
Dom mediowy Havas Media (Havas Media Group) obronił budżet Tarczyński i zwyciężył w przetargu na obsługę mediową marki wędlin.
23.02.18, 12:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Kupuj z głową. Kampania serwisu Otomoto
Ruszyła kolejna kampania telewizyjna największego serwisu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Tym razem Otomoto stawia na edukację i wsparcie dla tych, którzy planują kupić auto.
23.02.18, 10:10
| internet » e-commerce | reklama & PR » informacje
Definicja lepszych zakupów. Trwa kampania supermarketu Frisco.pl
W lutym br., wystartowała kampania supermarketu online Frisco.pl. To pierwsza kampania stworzona w ramach nowej platformy komunikacji marki, której przewodzi hasło „Frisco.pl – Definicja lepszych zakupów”.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL