23.03.14, 17:03
internet » informacje
Próbny sprawdzian szóstoklasistów w INTERIA.PL
Portal INTERIA.PL we współpracy z RMF FM i TVP Info organizuje akcję specjalną „Szósta klasa - na szóstkę" przeznaczoną dla szóstoklasistów i ich rodziców. To kolejna akcja edukacyjna - obok Matury i Testu Gimnazjalnego realizowana przez portal.
30.06.14, 11:06
internet » informacje
Interia wprowadza usługę wyróżniania komentarzy pod artykułami
Interia.pl postanowiła umożliwić swoim użytkownikom kolorystyczne wyróżnianie komentarzy pod artykułami w serwisach fakty, sport oraz moto.
03.09.14, 23:09
internet » informacje
Wkrótce nowa odsłona Interii
Niebawem internautom zaprezentowana zostanie nowa identyfikacja wizualna portalu Interia, w ramach której nowy znak marki zyska otwartą formę i wyraziste liternictwo.
08.09.14, 13:09
internet » informacje
Interia ogłasza konkurs na Top Model Internetu
Interia we współpracy z Telewizją TVN oraz serwisem MaxModels.pl zorganizuje plebiscyt na Top Model Internetu.
28.09.14, 22:09
internet » informacje
Interia wprowadziła wtyczkę Kody Rabatowe
Interia stworzyła wtyczkę do przeglądarek internetowych, która ma pozwolić internautom być na bieżąco ze wszystkim promocjami w ulubionych sklepach internetowych.
01.10.14, 11:10
internet » informacje
Jesienna kampania reklamowa odmienionej Interii z budżetem 15 mln zł
Interia rozpoczęła zasięgową kampanię reklamową, której celem jest zaprezentowanie nowej identyfikacji wizualnej oraz uruchomionej na początku września br. nowej strony głównej portalu. 
16.10.14, 19:10
internet » ludzie
Rafał Ziemkiewicz wraca z felietonami do Interii
Po krótkiej przerwie Rafał Ziemkiewicz wraca ze stałymi felietonami do Interii. Autorską rubrykę Ziemkiewicz prowadził od 2005 r., będąc jednym z kilku dziennikarzy, zaangażowanych w opiniotwórczy projekt serwisu Fakty. Do niedawna dziennikarz współpracował z Onetem.
23.10.14, 18:10
internet » ludzie
Sylwia Wystub odpowiada za bezpieczeństwo w Interii
Od października br. funkcję Dyrektora ds. Bezpieczeństwa w Grupie Interia pełni Sylwia Wystub, która zastąpiła na tym stanowisku Roberta Pająka. 
27.10.14, 15:10
internet » informacje
Interia codziennie z innym logo
Po niedawnej zmianie wizerunku, portal Interia decyduje się na kolejne odważne modyfikacje swojego znaku firmowego. Na stronie głównej portalu codziennie zawiśnie inna wersja logo. 
02.12.14, 09:12
internet » informacje
Informacje pogodowe dla narciarzy w serwisie Pogoda.Interia.pl
Wraz z rozpoczynającym się sezonem narciarskim w Polsce, serwis Pogoda.Interia.pl został rozbudowany o nową kategorię tematyczną przygotowana z myśla o miłośnikach białego szaleństwa.
09.12.14, 10:12
internet » badania rynku
Zmiana w rankingu wydawców internetowych. Interia wyprzedziła Gazeta.pl
W zestawieniu największych grup portalowych w Polsce - pod względem liczby internautów - Grupa Interia awansowała na trzecią pozycję wśród portali informacyjnych (12,3 mln RU), wyprzedzając Grupę Gazeta.pl o niemal 600 tys. RU. Większą liczbę odwiedzających miała nowa strona główna portalu, jak i cała domena Interia.pl.
16.12.14, 11:12
internet » informacje
Smaker.pl z aplikacją mobilną
Serwis kulinarny Smaker.pl udostępnił użytkownikom bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne, dzięki której mogą oni przeglądać przepisy znajdujących się w bazie portalu. 
17.12.14, 14:12
internet » informacje
Interia wdraża wersję beta nowej poczty
Interia rozpoczęła wdrożenie nowej wersji interfejsu pocztowego. Odmieniony webmail został zaprojektowany zgodnie z aktualnymi trendami w projektowaniu systemów pocztowych, z dbałością o szczegóły i efekt wizualny, a przede wszystkim wprowadza wiele nowych rozwiązań, które mają ułatwić i przyśpieszyć codzienną komunikację.
16.01.15, 10:01
internet » informacje
Interia rozpoczęła współpracę ze Scoopshot.com
Interia nawiązała współpracę z jedną z najpopularniejszych na świecie internetowych agencji fotograficznych – Scoopshot.com. Portal wypłaca użytkownikom serwisu wynagrodzenie za zdjęcia opublikowane w portalu. 
11.02.15, 08:02
internet » informacje
Interia obchodzi 15 urodziny
Na przestrzeni lat, portal Interia zmieniał się wielokrotnie, zarówno w zakresie identyfikacji wizualnej jak i oferty dla internautów. Obecnie Interia jest trzecim portalem w Polsce, a swoje 15-lecie świętuje już z nowym logo, stroną główną, a także specjalną akcją dla użytkowników.
25.02.15, 23:02
internet » informacje
Strefa.pl: hosting od Interii i home.pl
Strefa.pl, należąca do Interii, przeszła gruntowną metamorfozę. Nowa oferta platformy powstała przy współpracy portalu z home.pl.
08.03.15, 18:03
internet » informacje
Użytkownicy Interii i RMF FM wybierają najpopularniejszy klub piłkarski
Interia i RMF zapraszają kibiców do stworzenie mapy popularności klubów piłkarskich. Głosowanie na ulubioną drużynę odbywa się poprzez ankietę umieszczoną na stronie mapakibicow.pl oraz w serwisie sport.interia.pl.
08.04.15, 12:04
internet » informacje
Trzecie urodziny serwisu Promocyjni.pl
Serwis Promocyjni.pl, należący do Grupy Interia.pl, skończył trzy lata. W tym czasie rozwinął się ze start-upu – agregatora gazetek promocyjnych - w działający serwis informujący o promocjach i okazjach w wielu sieciach handlowych.
05.05.15, 16:05
internet » badania rynku
Smaker.pl liderem serwisów kulinarnych
Wg najnowszego badania Megapanel (luty 2015 r.) Smaker.pl awansował na pierwsze miejsce w rankingu serwisów kulinarnych polskiej sieci. Do tej pory serwis był liderem w zakresie liczby odsłon, teraz notuje także najwięcej real users.
20.06.15, 11:06
internet » informacje
Nowa odsłona serwisu film.interia.pl
Serwis film.interia.pl stał się responsywny oraz zyskał nowy wygląd i funkcjonalności. Strona jako kolejna wśród serwisów Grupy Interia.pl przeszła gruntowną metamorfozę.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 21 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL