02.05.12, 09:05
telewizja » informacje
Nowe funkcjonalności Telewizji 3G TOYA
Na Odbiornikach 3G HD i 3G HD PVR pojawiły się serwisy nowych partnerów: iplex, tvn player, MOOD oraz biblioteka płatnych pozycji VOD.
14.08.13, 11:08
telewizja » informacje
Usługa VOD od Vectry na początek dla mieszkańców Elbląga
13 sierpnia br. Vectra uruchomiła nową usługę Video on Demand (VOD) umożliwiającą dostęp do darmowych i płatnych programów oraz filmów.
17.09.13, 21:09
reklama & PR » informacje
Samsung Smart TV z aplikacją Cineman VOD
Rozpoczyna się ogólnopolska akcja „52 powody...” promująca najnowsze telewizory Samsung z platformą Smart TV. Klient kupując dowolny model telewizora Smart z serii F, otrzyma się dostęp do bazy ponad 600 hitów filmowych w aplikacji Cineman VOD, z tej puli będzie mógł wybrać 52 filmy do obejrzenia w ciągu roku.
24.09.13, 10:09
telewizja » informacje
Spektakle Teatru Telewizji za darmo w ofercie internetowej TVP
Od połowy września br., dzięki wspólnym staraniom jednostek TVP, w formule VOD (wideo na żądanie) można zobaczyć trzy wybitne spektakle Teatru Telewizji. Są to: „Next-ex”, „Trzy razy Fredro” oraz „Moralność pani Dulskiej”.
09.10.13, 08:10
telewizja » badania rynku
VOD coraz popularniejsze. Wyniki badań użytkowników usługi VOD
Połowa internautów ogląda w sieci filmy i seriale. O 30% wzrósł od ub.r. udział tych, którzy akceptują reklamy w zamian za bezpłatny dostęp do programów. Co trzeci Polak, który nie ogląda telewizji, jest już e-widzem - pokazuje ostatnie badanie GfK Polonia dla Atmediów.   
21.11.13, 15:11
reklama & PR » informacje
Kolejne serwisy VOD w portfolio Atmediów
Strefa VOD i Polvod (Polvod.pl) dołączają do portfolio interactive Atmediów, biura reklamy telewizji i nowych mediów. Ofertę poszerza też możliwość reklamy w aplikacji na Smart TV serwisu Vodeon. 
29.11.13, 13:11
internet » informacje
Aplikacja Kinoplex na wszystkich smartfonach z Windows Phone
Serwis VOD Kinoplex.pl uruchomił aplikację dla użytkowników wszystkich smartfonów opartych na systemie operacyjnym Windows Phone. Dotychczas mogli z niej korzystać użytkownicy wersji 8.0.
01.07.14, 10:07
internet » informacje
eskaGO.pl z filmami w nowej sekcji VOD
Wraz z poszerzeniem o sekcję VOD eskaGO.pl stała się platformą rozrywki oferującą swoim użytkownikom muzykę, filmy i telewizję w jednym miejscu za darmo.
01.07.14, 15:07
internet » informacje
Produkcje kinowe Monolith Films w ofercie VoD.pl
1 lipca br. w serwisie VoD.pl pojawiły się największe produkcje kinowe z Monolith Films - wiodącego na polskim rynku dystrybutora filmów z wytwórni takich jak 20th Century Fox, Sony Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer, Warner Bros czy Lionsgate.
16.07.14, 11:07
internet » informacje
VoD.pl w nowej odsłonie
Od 15 lipca br. do użytku oddano udoskonaloną wersją VoD.pl. Dzięki nowym funkcjonalnościom, oglądanie filmów i seriali ma być prostsze i bardziej intuicyjne. Zastosowane rozwiązania pozwalają teraz także na dotarcie z ofertą platformy do właścicieli smartfonów i tabletów. 
04.08.14, 09:08
internet » informacje
House of Cards także w VoD.pl
Pierwszy sezon serialu „House of Cards” z Kevinem Spacey, uhonorowany trzema Oscarami „Zniewolony. 12 Years a Slave”, polska komedia sensacyjna „Kochanie, chyba cię zabiłem” oraz film „Muppety poza prawem”, debiutują sierpniu w VoD.pl.
07.08.14, 09:08
telewizja » informacje
PlayPuls. Telewizja Puls uruchamia własny serwis VOD
PlayPuls – tak nazywa się serwis VOD Telewizji Puls, który ma oferować bezpłatny dostęp do rozrywki. Na początek PlayPuls zaoferuje kilkaset odcinków programów, a wraz ze startem jesiennej ramówki pojawią się m.in. takie serialowe hity, jak „Hannibal”, „American Horror Story”, „Spartakus: Krew i piach” oraz „The Walking Dead”.
02.09.14, 12:09
internet » informacje
VoD.pl nawiązało współpracę ze Studiem Filmowym ZEBRA. Premiery września
VoD.pl podpisało umowę ze Studiem Filmowym ZEBRA, obejmującą blisko 100 pozycji filmowych. W serwisie zadebiutują również hity kinowe, jak superprodukcja „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz” czy „Kamienie na szaniec” Roberta Glińskiego.
03.11.14, 09:11
TVN i T-Mobile uruchomią nowy serwis VOD
TVN S.A. i T-Mobile Polska zawierają strategiczne partnerstwo i uruchamiają nowy subskrypcyjny serwis wideo na żądanie (SVOD) dla klientów T-Mobile. 
28.11.14, 20:11
internet » informacje
Zanim nadejdzie noc: polska premiera VOD równoczesna z premierą kinową w USA
Po raz pierwszy w historii, polska premiera VOD odbędzie się równocześnie z amerykańską premierą kinową. Thriller "Zanim nadejdzie noc" ("Dying of the light") z Nicolasem Cage'm w roli głównej dostępny będzie na VOD 5 grudnia br.
02.12.14, 20:12
telewizja » informacje
T-Mobile i TVN startują ze Strefą T-Mobile w Player.pl
T-Mobile Polska oraz TVN S.A. uruchamiają przeznaczony dla klientów T-Mobile nowy subskrypcyjny serwis wideo na żądanie (SVOD) Strefę T-Mobile na należącej do TVN platformie VOD Player.pl.
04.12.14, 15:12
telewizja » informacje
Nc+ wprowadza serwis vod nc+go TV
Platforma nc+ uruchamia serwis VOD dostępny na dekoderach: nc+go TV, który zastąpi  dotychczas istniejący netVOD+ . Umożliwi on abonentom nc+ dostęp do szerszej oferty programów na życzenie oraz najlepszych pozycji z anten kanałów platformy nc+.
15.01.15, 20:01
internet » informacje
MyFrenchFilmFestival.com w VoD.pl
16 stycznia br. w VoD.pl rozpocznie się V edycja pierwszego festiwalu kina francuskiego online MyFrenchFilmFestival.com. W ramach imprezy internauci będą mogli obejrzeć bezpłatnie dziewięć filmów krótkometrażowych i 10 filmów pełnometrażowych. 
09.02.15, 08:02
internet » ludzie
Marcin Hajek szefem VOD.pl w Grupie Onet.pl
Z początkiem lutego br. Marcin Hajek objął nowe stanowisko w Grupie Onet.pl. Jako szef VoD.pl będzie odpowiedzialny za rozwój platformy i realizacje jej strategii. Tym samym Hajek dołącza do zespołu Sabiny Lipskiej, dyrektora wideo Grupy Onet-RASP.
18.02.15, 12:02
internet » informacje
Chili debiutuje na polskim rynku VOD
CHILI, pierwszy niezależny gracz na włoskim rynku cyfrowej dystrybucji filmów oraz seriali rozszerza swą działalność w Europie.Platforma jest już dostępna w Polsce i w Austrii a wkrótce pojawi się także w Niemczech i Wielkiej Brytanii.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 22.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 24 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL