| reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE z konkursem dla marki FELIX
„Wszechkoty” – to hasło ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez agencję UNIQUE ONE dla marki PURINA FELIX. UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.
06.11.17, 14:30
| reklama & PR » informacje
Ministerstwo Finansów promuje Jednolity Plik Kontrolny
Ministerstwo Finansów powierzyło konsorcjum - agencji UNIQUE ONE oraz firmie FM PRO (ATM Grupa), opracowanie scenariusza i spotu reklamowego do kampanii dotyczącej Jednolitego Pliku Kontrolnego VAT. 
05.10.17, 18:00
| reklama & PR » informacje
Nivea rozda 60 tys. zestawów pacynek i trzy samochody
„Zbierz rodzinkę do zabawy” – tak zachęca Polaków do swojej ogólnopolskiej akcji marka NIVEA. W zamian za zakup produktów marki, można otrzymać zestaw dwóch pacynek oraz wziąć udział w loterii, w której do wygrania jest jeden z trzech samochodów ŠKODA Octavia. Akcję przygotowały agencje GoldenSubmarine i Unique One.
09.06.17, 15:00
| reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE z loteria dla marki BLACK
UNIQUE ONE przygotowała loterię audioteksową dla marki BLACK. Agencja została wybrana do realizacji projektu w wyniku wygranego przetargu.
16.03.17, 21:33
| reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE z loterią promocyjną dla marki NESCAFÉ
„Włącz się do grania z NESCAFÉ” – to hasło ogólnopolskiej loterii zorganizowanej przez Agencję UNIQUE ONE dla marki NESCAFÉ 3in Classic (Nestlé Polska S.A.).
06.02.17, 07:00
| reklama & PR » case study
Case study: Owocowa loteria marki Herbapol
Opis promocji konsumenckiej "Owocowa loteria" prowadzonej od 1 października do 26 listopada 2016 r. dla marki Herbapol. Organizatorem loterii była Agencja Unique One z siedzibą w Warszawie.
01.11.16, 20:00
| reklama & PR » informacje
Otwórz się na nagrody w loterii marki Graal
17 października br. ruszyła loteria pod hasłem „Otwórz się na nagrody”, przygotowana przez agencję Unique One dla firmy Graal S.A.
29.09.16, 11:30
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla NESCAFÉ akcję promocyjną
Firma Nestlé Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE, opracowanie ogólnopolskiego konkursu dla marki NESCAFÉ pod hasłem „Twój poranek z NESCAFÉ i nagrodami!”, prowadzonej w sklepach sieci Intermarche.
12.09.16, 15:00
| reklama & PR » informacje
Codziennie bony za Nestlé paragony. Rusza loteria w sieci sklepów Kaufland
Rusza przygotowana przez agencję Unique One ogólnopolska loteria "Codziennie bony za Nestlé paragony", prowadzona w sklepach sieci Kaufland.
06.07.16, 19:00
| reklama & PR » informacje
Unique One kolejny raz dla L’Oréal Polska
Firma L’Oreal Polska po raz czwarty zleciła Agencji UNIQUE ONE obsługę i organizację letniej loterii dla marki L’Oréal MEN EXPERT.
03.07.16, 19:00
| reklama & PR » informacje
Wygraj krowę z mlekiem. Loteria Nestlé
1 lipca br. rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiej loterii "Wygraj krowę z mlekiem" prowadzonej przez agencję Unique One dla producenta płatków śniadaniowych Nestlé.
05.03.16, 19:00
| reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE organizuje loterię dla sieci Żabka i Freshmarket
Rozpoczęła się loteria w sklepach Żabka i Freshmarket, należących do firmy Żabka Polska sp. z o. o. W wyniku wygranego przetargu jej organizację powierzono agencji UNIQUE ONE.
17.01.16, 09:00
| reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE z loterią promocyjną dla marki NESCAFÉ
„Zakręć kubkiem NESCAFÉ po nagrody” – to hasło ogólnopolskiej loterii zorganizowanej przez Agencję UNIQUE ONE dla marki NESCAFÉ (Nestlé Polska S.A.). UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.
16.01.16, 22:00
| reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE organizuje akcję dla Totalizatora Sportowego
„Kaskada nagród” – pod takim hasłem rozpoczęła się loteria Kaskady, należącej do Totalizatora Sportowego sp. z o.o. Organizację loterii powierzono agencji UNIQUE ONE.
17.11.15, 19:00
| reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE dla Nestlé Polska
W wyniku wygranego przetargu, firma Nestlé Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE całościowe opracowanie ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Zima przed nami, Nestlé sypie nagrodami!”, która przebiega w sieci Intermarché.
05.11.15, 01:00
| reklama & PR » informacje
Loteria Prąd z nagrodami. Unique One dla firmy Tauron
Agencja Unique One na zlecenie firmy Tauron przygotowała loterię promocyjną pod hasłem "Prąd z nagrodami", która potrwa od 2 listopada do 31 grudnia br.
28.10.15, 18:09
| reklama & PR » informacje
Wasze niezwykłe chwile. Konkurs marki Pro Plan
Marka karmy dla psów Pro Plan z portfolio Nestlé Purina przygotowała konkurs fotograficzny „Wasze niezwykłe chwile”. To propozycja dla właścicieli czworonogów w której organizatorzy zachęcają do wspólnego wypoczynku i dokumentowania czasu spędzonego razem z ulubieńcem.
01.10.15, 18:02
| reklama & PR » informacje
Rusza Narodowa Loteria Paragonowa Ministerstwa Finansów
Wystartowała Narodowa Loteria Paragonowa Ministerstwa Finansów, mająca na celu uświadomienie Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego.
23.04.15, 14:00
| reklama & PR » informacje
Unique One dla Totalizatora Sportowego
„Graj i wybieraj nagrody” – pod takim hasłem rozpoczęła się Multi Multi Loteria Totalizatora Sportowego. Organizację loterii Totalizatora Sportowego sp. z o.o. powierzona została agencji UNIQUE ONE.
07.04.15, 17:42
| reklama & PR » informacje
Unique One dla marki Gerber
„Kroczki stawiamy, nagrody wygrywamy” – pod takim hasłem rozpoczęła się ogólnopolska akcja promocyjna marki Gerber należącej do Nestlé Polska. Za koncepcję i obsługę akcji odpowiada agencja UNIQUE ONE.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 23.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Warszawa, 31 stycznia 2018 r.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL