08.11.14, 16:11
reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE dla L’Oreal Polska
Firma L’Oreal Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE całościowe opracowanie ogólnopolskiej loterii audiotekstowej dotyczącej maskar L’Oreal Paris.
15.11.14, 16:11
reklama & PR » informacje
Unique One przygotowała akcję dla marek Dog Chow i Cat Chow
„Drapnij nagrody” – pod takim hasłem rozpoczęła się ogólnopolska loteria marek DOG CHOW i CAT CHOW, należących do Nestlé Purina. Za organizację loterii, w której zastosowano mechanizm wirtualnej zdrapki, odpowiada agencja UNIQUE ONE.
23.11.14, 12:11
reklama & PR » informacje
Unique One organizuje dla Nestlé Polska akcję promocyjną
W wyniku wygranego przetargu firma Nestlé Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE całościowe opracowanie ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Z Nestlé w drogę ho ho ho!”, która przebiega w sieci Intermarche.
11.12.14, 19:12
reklama & PR » informacje
Agencja UNIQUE ONE w świątecznej akcji dla marki Winiary
W wyniku wygranego przetargu, firma Nestlé Polska powierzyła agencji Unique One całościowe opracowanie ogólnopolskiej promocji pod hasłem „Świąteczna poczta Winiary”.
09.02.15, 20:02
reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE organizuje konkurs dla maki Purina
"Koci konkurs” – pod takim hasłem rozpoczął się konkurs marki Purina, należącej do Nestlé Purina (Nestlé Polska). Za organizację i mechanizm akcji odpowiada agencja UNIQUE ONE.
07.04.15, 17:04
reklama & PR » informacje
Unique One dla marki Gerber
„Kroczki stawiamy, nagrody wygrywamy” – pod takim hasłem rozpoczęła się ogólnopolska akcja promocyjna marki Gerber należącej do Nestlé Polska. Za koncepcję i obsługę akcji odpowiada agencja UNIQUE ONE.
23.04.15, 14:04
reklama & PR » informacje
Unique One dla Totalizatora Sportowego
„Graj i wybieraj nagrody” – pod takim hasłem rozpoczęła się Multi Multi Loteria Totalizatora Sportowego. Organizację loterii Totalizatora Sportowego sp. z o.o. powierzona została agencji UNIQUE ONE.
01.10.15, 18:10
reklama & PR » informacje
Rusza Narodowa Loteria Paragonowa Ministerstwa Finansów
Wystartowała Narodowa Loteria Paragonowa Ministerstwa Finansów, mająca na celu uświadomienie Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego.
28.10.15, 18:10
reklama & PR » informacje
Wasze niezwykłe chwile. Konkurs marki Pro Plan
Marka karmy dla psów Pro Plan z portfolio Nestlé Purina przygotowała konkurs fotograficzny „Wasze niezwykłe chwile”. To propozycja dla właścicieli czworonogów w której organizatorzy zachęcają do wspólnego wypoczynku i dokumentowania czasu spędzonego razem z ulubieńcem.
05.11.15, 01:11
reklama & PR » informacje
Loteria Prąd z nagrodami. Unique One dla firmy Tauron
Agencja Unique One na zlecenie firmy Tauron przygotowała loterię promocyjną pod hasłem "Prąd z nagrodami", która potrwa od 2 listopada do 31 grudnia br.
17.11.15, 19:11
reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE dla Nestlé Polska
W wyniku wygranego przetargu, firma Nestlé Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE całościowe opracowanie ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Zima przed nami, Nestlé sypie nagrodami!”, która przebiega w sieci Intermarché.
16.01.16, 22:01
reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE organizuje akcję dla Totalizatora Sportowego
„Kaskada nagród” – pod takim hasłem rozpoczęła się loteria Kaskady, należącej do Totalizatora Sportowego sp. z o.o. Organizację loterii powierzono agencji UNIQUE ONE.
17.01.16, 09:01
reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE z loterią promocyjną dla marki NESCAFÉ
„Zakręć kubkiem NESCAFÉ po nagrody” – to hasło ogólnopolskiej loterii zorganizowanej przez Agencję UNIQUE ONE dla marki NESCAFÉ (Nestlé Polska S.A.). UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.
05.03.16, 19:03
reklama & PR » informacje
UNIQUE ONE organizuje loterię dla sieci Żabka i Freshmarket
Rozpoczęła się loteria w sklepach Żabka i Freshmarket, należących do firmy Żabka Polska sp. z o. o. W wyniku wygranego przetargu jej organizację powierzono agencji UNIQUE ONE.
03.07.16, 19:07
reklama & PR » informacje
Wygraj krowę z mlekiem. Loteria Nestlé
1 lipca br. rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiej loterii "Wygraj krowę z mlekiem" prowadzonej przez agencję Unique One dla producenta płatków śniadaniowych Nestlé.
06.07.16, 19:07
reklama & PR » informacje
Unique One kolejny raz dla L’Oréal Polska
Firma L’Oreal Polska po raz czwarty zleciła Agencji UNIQUE ONE obsługę i organizację letniej loterii dla marki L’Oréal MEN EXPERT.
12.09.16, 15:09
reklama & PR » informacje
Codziennie bony za Nestlé paragony. Rusza loteria w sieci sklepów Kaufland
Rusza przygotowana przez agencję Unique One ogólnopolska loteria "Codziennie bony za Nestlé paragony", prowadzona w sklepach sieci Kaufland.
29.09.16, 11:09
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla NESCAFÉ akcję promocyjną
Firma Nestlé Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE, opracowanie ogólnopolskiego konkursu dla marki NESCAFÉ pod hasłem „Twój poranek z NESCAFÉ i nagrodami!”, prowadzonej w sklepach sieci Intermarche.
01.11.16, 20:11
reklama & PR » informacje
Otwórz się na nagrody w loterii marki Graal
17 października br. ruszyła loteria pod hasłem „Otwórz się na nagrody”, przygotowana przez agencję Unique One dla firmy Graal S.A.
06.02.17, 07:02
reklama & PR » case study
Case study: Owocowa loteria marki Herbapol
Opis promocji konsumenckiej "Owocowa loteria" prowadzonej od 1 października do 26 listopada 2016 r. dla marki Herbapol. Organizatorem loterii była Agencja Unique One z siedzibą w Warszawie.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

Kalendarium
Dziś jest 23 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

9 listopada br. w Technoparku Gliwice odbędzie się IV edycja eventu pn. "Start IT Up" skierowanego do pasjonatów, start up'ów i osób posiadających pomysł na własną działalność.

Http://www.Autodoc.PL