Redakcja

Portalmedialny.pl

Siedziba redakcji:

ul. Traugutta 20/20
30-549 Kraków
Telefon do redakcji: 506 516 444
Email: redakcja@portalmedialny.pl

Redaktor naczelny: Kuba Wajdzik (kuba@portalmedialny.pl), tel. 506-516-444
Zastępca naczelnego: Tomek Dzik (tomek.dzik@portalmedialny.pl)

Kolektyw redakcyjny:

Wojciech Dalętka (it@portalmedialny.pl)
Andrzej Gozdek (a.gozdek@portalmedialny.pl)
Maja Kluczyńska
Mateusz Sienkiewicz (m.sienkiewicz@portalmedialny.pl)
Stanisław Stanowski (s.stanowski@portalmedialny.pl)
Sylwester Kulpa (obsługa programistyczna)

Informacje prasowe należy nadsyłać na adres redakcja@portalmedialny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania nadsyłanych tekstów.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

Kalendarium
Dziś jest 22 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

9 listopada br. w Technoparku Gliwice odbędzie się IV edycja eventu pn. "Start IT Up" skierowanego do pasjonatów, start up'ów i osób posiadających pomysł na własną działalność.

Http://www.Autodoc.PL