06.12.12, 21:47

POPloty

POPloty
fot.: portalmedialny.pl

POPloty (07.12.2012 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o: trzesięniu ziemi w imperium medialnym Grzegorza Hajdarowicza; konkursie KRRiT oraz ofercie TTV...

W imperium Grzegorza Hajdarowicza kolejne trzęsienie ziemi. Po pożegnaniu przez wydawcę jednego z braci Karnowskich oraz redaktora naczelnego „Uważam Rze”, z własnej woli z wydawcą i tygodnikiem pożegnali się czołowi „niepokorni” publicyści. Nie musimy dodawać, że bracia Karnowscy zadebiutowali dwutygodnikiem, który może dodatkowo podkruszyć gliniane nogi Presspubliki. Obecnie w wydawnictwie pozostają: zwichnięta trotylem „Rzeczpospolita”, „Sukces” bez sukcesów, nieustannie reanimowany „Przekrój” oraz dryfujące w stronę „Przekroju” „Uważam Rze”. Wraz z właścicielem owych zacnych tytułów nadal „z pokorą” przyglądać się będziemy losom wydawnictwa. Oby tylko zajady nam nie zaszkodziły.

KRRiT zapowiada konkurs na zajęcie na multipleksie kanału o charakterze społeczno-religijnym.  Zakonnik z Torunia już zaciera ręce, a nam się wydaje, że chętnych na kanał religijny będzie więcej. Przynajmniej taką mamy nadzieję. I nadzieję na prawdziwie katolicką telewizję.

Podobnież TVN wydał zakaz udzielania wywiadów „perfekcyjnej” Małgorzacie Rozenek. Powodem miało być kilka wpadek słownych. Na temat owych wpadek rozwodzić się nie będziemy, bo ręce od klawiatury odpadają. A włodarzom TVN uświadamiamy – jacy celebryci, takie wypowiedzi.

Zakończył się kolejny sezon telewizyjny.  Część telewidzów odetchnie z ulgą, bo znikną wszelkiego rodzaju talent i dance show. Teraz czas na powtórki. Czekamy na "Czterech pancernych" i "Annę Marię Wesołowską".

Zakończono emisję samodzielnego kanału Kosmica TV. Od tej pory wróżbici, tarociści i inni celebryci będą pojawiać się m.in. w kanale TVN Meteo. Czyżby grupa ITI chciała nimi zastąpić synoptyków?

Ukryte pragnienia, Cela Nr, Rozmowy w toku, Rosyjskie laleczki, Tancerki, Kuba Wojewódzki, Kryminalni, Miłosny biznes, Kulisy porno biznesu, Awantura o wesele. To ramówka TVN-u? Nie, to ambitny społeczno-informacyjny kanał TTV. Konkurencja aż wstrzymała oddech… 

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy