02.05.15, 13:00

Kino Helios inauguruje działalność w Jeleniej Górze

Kino Helios
Fot.: materiały prasowe

Od 29 kwietnia br. w Jeleniej Górze działa nowe kino ogólnopolskiej sieci Helios. Obiekt, posiadający pięć nowoczesnych i wygodnych sal z blisko 900 miejscami, zostanie otwarty w Galerii Sudeckiej. Helios to obecnie największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów - dysponuje 35 kinami ze 185 ekranami i ponad 39 tys. foteli.

Kino Helios w Jeleniej Górze dysponuje nowoczesną technologią DepthQ i srebrnymi ekranami, które wykorzystują najszybsze na świecie przełączniki polaryzacyjne dla kin cyfrowych. Umożliwia to osiągnięcie najwyższej precyzji wyświetlania obrazu 3D, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kinomanów. Komfort widzów zapewnią także lekkie, niestandardowe okulary 3D w dwóch rozmiarach, również dla najmłodszych, a oczekiwanie na seans filmowy uprzyjemni wizyta w Helios Café.

W pierwszych dniach działalności Heliosa w Jeleniej Górze widzowie będą mogli obejrzeć najnowsze produkcje rodzimego oraz światowego kina. W repertuarze znajdą się bajkowe propozycje dla najmłodszych: „UPS! Akra odpłynęła” oraz „Rechotek”, premierowe hity w 3D: „The Avengers. Czas Ultrona” oraz „Mad Max: Na drodze gniewu”, a także filmy: „System”, „Drugi Hotel Marigold” czy „Kraina jutra”.

Poza regularnym repertuarem w jeleniogórskim kinie widzowie będą mogli wziąć udział w seansach specjalnych: Kinie Kobiet (spotkania połączone z projekcją filmową tylko dla pań), Nocnych Maratonach Filmowych (oferta filmowa dla „nocnych marków”), spotkaniach w ramach Kina na Temat, kierowanych do młodzieży oraz Helios dla Dzieci z Filmowymi Porankami ze Scooby-Doo. Ponadto, w ramach projektu Kultura Dostępna, w każdy czwartek będzie można wybrać się na polskie filmy w cenie jedynie 10 złotych. Helios jest pierwszą siecią kin w Polsce, która przystąpiła do projektu Kultura Dostępna.
Helios przygotował też dla swoich widzów promocje cenowe, np. Tanie Wtorki, podczas których bilety na wszystkie wtorkowe seanse są dostępne dla każdego w wyjątkowo korzystnych cenach czy atrakcyjne zniżki w ramach Programu Karta Dużej Rodziny.

Komentarze

Powiązane

04.07.24, 10:59
| kultura » muzyka
Rzeszów celebruje Toast Urodzinowy dla Tomasza Stańko. Będą koncerty i wystawa
W tym roku po raz szósty Rzeszów będzie celebrować twórczość pochodzącego z Rzeszowa trębacza jazzowego, Tomasza Stańko. 13 lipca br. odbędzie się Toast Urodzinowy dla Tomasza Stańko, który w tym roku poprzedzi cykl wyjątkowych wydarzeń. Wydarzenia organizowane są przez Estradę Rzeszowską.
29.06.24, 08:00
| kultura » informacje
Kino plenerowe na Cytadeli pod hasłem Jesteśmy na wczasach
Od lipca br. w parku przy Muzeum Historii Polski w Warszawie, pod hasłem „Jesteśmy na wczasach”, rusza kino plenerowe. W wybrane soboty będzie można zobaczyć ciekawe filmy z różnych dekad, takie jak “Rejs”, “Hydrozagadka” czy “Jak żyć?”. Wstęp do kina plenerowego jest bezpłatny. 
27.06.24, 20:00
| kultura » informacje
Kinga Zaborowska laureatka nagrody CineEurope Gold Award 2024
Kinga Zaborowska, dyrektorka działu filmbookingu w sieci kin Helios, otrzymała wyróżnienie CineEurope Gold Award. To nagroda przyznawana profesjonalistom z branży kinowej za wybitne osiągnięcia w ich dziedzinie. 20 czerwca br. podczas ceremonii rozdania nagród CineEurope w Barcelonie, złote statuetki odebrało osiem osób z całego świata. 
26.06.24, 17:45
| radio » informacje | kultura » informacje
XXIII Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry – Sopot 2024. Lista laureatów w kategorii słuchowisko
Słuchowisko „Siostra Hioba” Marty Rebzdy w reż. Waldemara Modestowicza zdobyło Grand Prix XXIII Festiwalu „Dwa Teatry - Sopot 2024”, dla najlepszego utworu w kategorii słuchowisk. Wielkimi Nagrodami Festiwalu za wybitne kreacje aktorskie w TPR i Teatrze TV uhonorowani zostali Joanna Szczepkowska i Adam Ferency.
21.06.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Po 25. latach Multikino Ursynów zamyka swoje drzwi 18 sierpnia 2024 r.
Multikino Ursynów zakończy działalność 18 sierpnia br. Spółka sprzedała prawa użytkowania wieczystego do działki na której funkcjonuje multipleks.
21.06.24, 06:30
| reklama & PR » informacje | kultura » film
Agencji K+Group odpowiada za promocję filmu Rodzina Treflików
Trefliki, bohaterowie serialu animowanego „Rodzina Treflików”, w listopadzie br. trafią na wielki ekran. Szczegóły świątecznej produkcji zostaną ujawnione dwa miesiące przed premierą, ale już teraz rozpoczynają się działania związane z kinowym debiutem Treflikowych bohaterów. Za działania związane z promocją filmu będzie odpowiedzialna agencja K+Group.
13.06.24, 16:00
| radio » informacje | kultura » informacje
Nie do wiary. 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik
15 czerwca br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia oraz Centrum Nauki Kopernik. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia jest hasło: „Nie do Wiary!”. 
11.06.24, 13:04
| kultura » muzyka
Wolne Duchy. Męskie Granie Orkiestra prezentuje tegoroczny singiel promujący trasę Męskie Granie. Obejrzyj teledysk
Daria Zawiałow, Mrozu oraz Kacperczyk, czyli Męskie Granie Orkiestra 2024, nagrali utwór „Wolne Duchy”, promujący tegoroczną, 15. edycję trasy Męskie Granie. Singlowi towarzyszy teledysk, w którym monumentalne głowy artystów – podobnie jak każdego lata sponsorowana przez markę Żywiec trasa – przemierzają Polskę, prezentując jej różne oblicza.
08.06.24, 07:00
| kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerską monetę „Superman”'
3 czerwca br. swoją premierę ma nowa moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z Supermanem. Moneta wykonana jest z czystego srebra próby 999, waży 2 uncje (62,2 g) i ma wartość nominalną pięciu dolarów.
31.05.24, 17:00
| kultura » film
Życie dla Początkujących. Nowa komedia o wampirach od Pawła Podolskiego
Zakończyły się zdjęcia do komedii o wampirach „Życie dla początkujących” w reżyserii Pawła Podolskiego. W rolach głównych Magdalena Maścianica, Michał Sikorski i Bartłomiej Kotschedoff. 
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.