29.06.15, 21:00
Nowi Członkowie Izby Gospodarki Elektronicznej
Do Izby Gospodarki Elektronicznej przystąpiły kolejne firmy reprezentujące branżę e-commerce. W gronie członków znalazła się Revenue Group, która dostarcza technologie wspierające sprzedaż w kanale cyfrowym oraz SARE SA, specjalizująca się w e-mail marketingu.
"Członkostwo w Izbie Gospodarki Elektronicznej to kolejny etap budowania naszych kompetencji i relacji w branży e-commerce. Jako dostawca technologii wspierających sprzedaż, z jednej strony zorientowani jesteśmy na naukę od pozostałych firm członkowskich, które są najbliżej potrzeb konsumenta, z drugiej strony chcemy mieć szansę wzbogacania naszą wiedzą i doświadczeniem prac grupy merytorycznej e-Usługi" – mówi Przemek Bartkowiak, współwłaściciel i prezes Revenue Group.
Revenue Group tworzy i sprzedaje technologie wspierające sprzedaż w kanale cyfrowym. W portfolio produktów wchodzą systemy AdCarousel, Virtuose, Shoppouse oraz sieć reklamowa nativeleads.net. Z produktów Revenue Group korzystają klienci bezpośredni i czołowi polscy wydawcy internetowi. Do tej pory firma realizowała kampanie dla kilkudziesięciu podmiotów, w tym także w branży e-commerce, tj. m.in.: Tui, Cyfrowy Polsat, Orange, Pepco oraz MediaMarkt.
"Przystąpienie do Izby Gospodarki Elektronicznej traktujemy, jako naturalny krok w rozwoju naszej działalności. Uczestnicząc od 10 lat w kształtowaniu rynku e-marketingu w sposób szczególny zależy nam na edukacji konsumentów i propagowaniu dobrych praktyk. Ponadto, nikt chyba nie wyobraża sobie e-commerce bez e-mail marketingu. My z pewnością nie" – powiedziała z kolei Anna Bratek, marketing manager SARE SA.
SARE dostarcza zaawansowane narzędzia wykorzystywane w komunikacji newsletterowej, kampaniach e-mailingowych, konkursach, programach lojalnościowych, komunikacji wewnętrznej i relacjach inwestorskich, a także prowadzenia kampanii mobile oraz przeprowadzania badań ankietowych. Spółka powstała w 2005 roku i wciąż się rozwija. W 2011 roku SARE S.A. zadebiutowała na NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie system SARE wykorzystywany jest w ponad 35 krajach na całym świecie.
Izba Gospodarki Elektronicznej wspiera przedsiębiorców (zwłaszcza małych i średnich) poprzez dostarczanie wiedzy oraz rozwiązań technologicznych. Wspiera także społeczeństwo w korzystaniu z rozwiązań cyfrowych. Nowe firmy członkowskie, jako dostawcy e-usług, będą mogły wspierać profesjonalizację sklepów online np. poprzez prowadzenie warsztatów Szkoły e-Commerce Polska.
Szerokie działania edukacyjne na rzecz sklepów internetowych to jeden z filarów działalności e-Izby, jednak jej celem jest również mobilizowanie do zwiększenia konkurencyjności i podnoszenia jakości świadczonych usług.
Komentarze