09.08.15, 17:00

RTB House stawia na Grecję

Logo firmy
fot. materiały prasowe

RTB House kontynuuje ekspansję zagraniczną i zatrudnia w tym celu kolejnego lokalnego eksperta branży internetowej. Od czerwca br. spółkę w Grecji reprezentuje Alexandros Rigas. Grecja to następny, po Turcji, Rosji i Czechach kraj, w którym firma RTB House wzmocniła w ostatnim czasie struktury sprzedaży.

"Wiemy, że utrzymanie obecnego, niezwykle dynamicznego tempa rozwoju biznesu możliwe jest tylko przy wsparciu lokalnych specjalistów. Grecja to wymagający rynek, dlatego tym bardziej cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła tak doświadczona osoba" – mówi Daniel Surmacz, chief operating officer RTB House

Alexandros Rigas odpowiada w RTB House za planowanie i realizację wszystkich aktywności biznesowych w Grecji. W pierwszej kolejności zajmie się pozyskiwaniem nowych klientów bezpośrednich.

Rigas z branżą internetową związany jest od 2009 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w koncernie mediowym Naspers (2011-2014), gdzie zajmował stanowiska wyższego szczebla i odpowiadał za rozwój takich spółek, jak: ricardo.ch (Szwajcaria), markafoni.com (Turcja) i enmoda.com (Turcja). Ponadto współtworzył i zarządzał sklepem internetowym brandsGalaxy.gr (2009-2011). Jest absolwentem Panepistimion Makedonias, kierunku międzynarodowe stosunki ekonomiczne i polityczne. Ukończył również biznes międzynarodowy na Uniwersytecie w Maastricht.

"Ze względu na obecną, dość trudną sytuację biznesową w Grecji, reklamodawcy muszą z większą ostrożnością niż kiedykolwiek podchodzić do planowania wydatków, a każdy eurocent przeznaczony na reklamę powinien przynieść zwrot z inwestycji. Działania oparte na modelu efektywnościowym, w tym reklama precyzyjnie dobrana do grupy docelowej, to zatem doskonała odpowiedź na tę potrzebę" – podsumowuje Alexandros Rigas, business partner RTB House.

Grecja jest jednym z 33 rynków, na których działa RTB House. Firma realizuje kampanie reklamowe w tym kraju od 2013 roku i współpracuje m.in. z: goldenbrands.gr oraz z-mall.gr.

RTB House to firma technologiczna działająca od 2012 roku, specjalizująca się w precyzyjnym doborze reklam do zainteresowań internautów. Dostarcza rozwiązania, które pozwalają reklamodawcom z segmentu e-commerce oraz producentom prowadzić spersonalizowane kampanie reklamowe i w czasie rzeczywistym docierać z indywidualnym komunikatem do potencjalnych klientów. Firma dla swoich klientów realizuje blisko 650 kampanii reklamowych i kupuje ponad 3,5 mld odsłon miesięcznie.

Komentarze

Powiązane

17.05.24, 07:45
| reklama & PR » informacje
Przepis na Swojaka. Dan Cake podaje obiad na nowo
Ruszyła kampania produktów grillowych Dan Cake. W tegorocznej odsłonie marka przekonuje odbiorców, że dania grillowe doskonale sprawdzają się jako pomysł na obiad przygotowywany dla rodziny i przyjaciół - nie tylko w plenerze, ale także w domowym zaciszu.
17.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Wills Integrated obsługuje markę Stargres
Agencja Wills Integrated rozpoczęła obsługę marki Stargres z Grupy Końskie. Wrocławska agencja strategiczno-komunikacyjna odpowiada za realizację wielokanałowej kampanii, której celem jest promocja gresowych płyt zewnętrznych z linii STAR 2.0 i STAR 3.0.
16.05.24, 20:45
| reklama & PR » informacje
Agencja KERRIS przygotowała koncepcję kreatywną dla marki Jan Niezbędny
Agencja KERRIS odpowiada za adaptację nowej kreatywnej koncepcji komunikacji Jana Niezbędnego w kanałach social media lidera branży artykułów gospodarstwa domowego.
16.05.24, 19:30
| reklama & PR » ludzie
Ania Kwiatkowska w Grupie Przestrzeń
Ania Kwiatkowska dołączyła do Grupy Przestrzeń (Przestrzeń – agencja strategiczno-kreatywna, Polot – agencja digitalowa, Wyraz – studio projektowe, Rozgłos – agencja mediowa) i objęła stanowisko Business Development Director.
16.05.24, 18:00
| reklama & PR » informacje
Nowe opakowanie, to samo chrupanie!” Kampania marki Familijne
Ruszyła kampania wafli Familijne (Colian) w nowych opakowaniach. Spoty reklamowe będa emitowane w najpopularniejszych kanałach TV, na YouTubie oraz na platformach VOD do końca czerwca br.
15.05.24, 20:40
| reklama & PR » informacje
Rezi twarzą kampanii smartwatcha Huawei Watch 4 Pro Space Edition
Polski oddział Huawei CBG (Consumer Business Group) ruszył z kampanią promującą nową odsłonę smartwatcha premium z rodziny HUAWEI WATCH 4 Pro. Działania wspierające wejście na polski rynek wersji Space Edition obejmują różnorodne kanały i narzędzia marketingowe. Twarzą kampanii w Polsce jest Remigiusz reZi Wierzgoń.
15.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
#BrukselaToNieKurort zachęca do świadomego głosowania w wyborach do europarlamentu
Z początkiem maja br. wystartowała kampania #BrukselaToNieKurort zachęcająca do świadomego głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kampania kładzie nacisk na wyzwania, przed którymi stoi obecnie Europa. Zdaniem twórców kampanii, „Bruksela” nie powinna być sposobem na „polityczne wakacje”, a miejscem, gdzie kompetentne osoby decydują o losach Polski i Europy.
15.05.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
Orange promuje ofertę Orange Flex
Orange Polska rozpoczął nową kampanię oferty subskrypcyjnej Orange Flex. Za strategię i zakup mediów odpowiada agencja Value Media we współpracy ze spółką MarTech & e-commerce connected Salestube. Agencja GONG odpowiada za koncept kreatywny platformy komunikacyjnej, kreacje wideo raz display.
14.05.24, 23:55
| reklama & PR » informacje
PRZEloteria Przelewy24 wraca: do wygrania Fiat 500 oraz wiele innych nagród
Serwis Przelewy24 organizuje drugą edycję PRZEloterii. Partnerami głównymi akcji są Visa i Mastercard. PRZEpartnerami wybranych nagród tygodniowych są marki Itaka, simplybuy.pl i al.to. 
14.05.24, 23:52
| reklama & PR » informacje
Marka Jennifer Lopez z nowym zapachem LIMITLESS
W tym tygodniu wystartowała kampania promująca najnowszy zapach sygnowany marką Jennifer Lopez – LIMITLESS. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy