20.12.15, 12:00

Pierwsza rocznica powstania telewizji internetowej Business Misja

Kadr z odcinka programu - Łukasz Smolarski i dr Irena Eris
Fot.: materiały prasowe

Telewizja internetowa Business Misja, emitująca inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu, nadaje już od roku. W tym czasie zaprezentowała sylwetki ponad 50 ludzi sukcesu z dziedzin: biznes, media, sztuka, medycyna, sport czy rozwój.

Wywiady przedstawiają rożne drogi, które pozwalają osiągnąć satysfakcję i sukces zawodowy. Osobistości zapraszane do audycji cechuje wspólny mianownik, osiągnęły szeroko pojęty sukces. Do tej pory na antenie telewizji internetowej wyemitowano ponad 50 odcinków m.in. z: Andrzejem Blikle, Anną Dymną, Mariuszem Czerkawskim, dr Ireną Eris, Krzysztofem Hołowczycem, Dorotą Wellman, Krzysztofem Zanussim.

Głównym celem twórców kanału jest inspirowanie do działania i podejmowania nowych wyzwań zawodowych. Autorzy starają się pokazać, że sukces to ryzyko i długotrwałe dążenie do celu. Wywiady pokazują ścieżki kariery zawodowej, które zapewniają wolność, a jednocześnie możliwość rozwoju wewnętrznego i życie w zgodzie z samym sobą na każdym etapie życia. Część pytań jest stała – są one zadawane w ramach badania, którego wyniki mają pokazać, czy istnieją cechy wspólne dla ludzi sukcesu.

Młode osoby mogą uzyskać odpowiedź na wiele nurtujących pytań związanych z wyborem kierunku studiów czy ścieżki kariery zawodowej. Zadawane podczas wywiadów pytania prowadzą do pokazania kulisów - kariery gości Business Misji. Łukasz Smolarski, autor projektu, pochodzi z blokowisk. Niejednokrotnie miał okazję doświadczyć jak wielu młodym brakuje wzorców. Często posiadają pasję, ale niestety nie umieją jej wykorzystać. To szczególnie im chciałbym dedykować wywiady z ludźmi, którzy już odnieśli sukces.

Projekt jest tworzony przez małżeństwo Łukasza i Natalii Smolarskich. 

Komentarze

Powiązane

21.03.23, 09:51
| telewizja / VOD » seriale | telewizja / VOD » badania rynku
Premiera serialu Polowanie na ćmy z ogromną widownią
Pierwszy odcinek nowego polskiego serialu „Polowanie na ćmy” oglądało aż 2,4 mln widzów.
20.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kocha, lubi, pasuje. Nowy program randkowy w TTV w kwietniu
Nowy program randkowy „Kocha, lubi, pasuje” zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia br. W nowym programie uczestnicy programu stworzą wizerunki partnerów idealnych.
19.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » seriale
CANAL+ promuje nowy serial EMIGRACJA XD
"EMIGRACJA XD" to nowa produkcja oryginalna CANAL+, oparta na bestsellerowej książce Malcolma XD. Z początkiem marca br. rozpoczęła się szeroka kampania marketingowa wspierająca promocję serialu.
17.03.23, 17:19
| telewizja / VOD » informacje
Piracki serwis zalukaj.vip zamknięty. Właściciel platformy tymczasowo aresztowany
Policjanci z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości doprowadzili do zakończenia działalności pirackiego serwisu oferującego filmy i seriale – zalukaj.vip. Dwóm mężczyznom postawiono zarzut nielegalnego rozpowszechniana utworów chronionych prawem autorskim. Pomysłodawca i właściciel serwisu został tymczasowo aresztowany. 
17.03.23, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Marek Solon-Lipiński koordynatorem grupy środkowoeuropejskiej EBU
Marek Solon-Lipiński został koordynatorem największej na świecie grupy środkowoeuropejskiej EBU, stanowisko zastępcy koordynatora obejmie Elene Gabashvili z Gruzji.
16.03.23, 21:35
| telewizja / VOD » seriale
Serial Grease: Rise of the Pink Ladies zadebiutuje 7 kwietnia na platformie SkyShowtime
Liczący 10 odcinków pierwszy sezon serialu „Grease: Rise of the Pink Ladies”, w którym główne role grają Marisa Davila i Cheyenne Isabel, będzie dostępny od 7 kwietnia br. na platformie SkyShowtime.
16.03.23, 19:55
| telewizja / VOD » informacje
Żywioł. Dokument Telewizji Polskiej i LRT z premierą w Wilnie
17 marca br. w Pałacu Wielkich Książąt Litewskich odbędzie się premiera dokumentu „Żywioł” polskiego reżysera Cypriana Demianiuka i scenarzysty Piotra Kornobisa. Film jest koprodukcją Telewizji Polskiej, studia „Oko i Ucho“, studia „Ketvirta Versija“, zrealizowaną przy wsparciu Biura Programu Niepodległa oraz we współpracy z litewską telewizją publiczną LRT.
16.03.23, 15:30
| telewizja / VOD » informacje
Kontynuacje i nowe animacje w ofercie kanału Cartoonito
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 18 marca br. kanał Boomerang zamieni się w Cartoonito. W ofercie stacji pojawią się zupełnie nowe animacje oraz kontynuacje znanych już animacji.
16.03.23, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Jacek Jarocki bohaterem pierwszego odcinka program Global Connections w CNN
W nowym programie „Global Connections” stacja CNN bada, jak wizjonerzy, przedsiębiorcy i firmy wykorzystują postęp w technologii i logistyce, by na nowo zdefiniować swoje możliwości i usprawnić prowadzenie biznesu.
16.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy. 18. sezon programu wiosną w MTV Polska
W niedzielę, 19 marca br. na antenie stacji MTV Polska zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 18. sezonu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”. Nagrania do nowej edycji reality show realizowane były w stolicy, a uczestnicy zamieszkali w luksusowej willi pod miastem.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.