10.04.16, 11:00
Polski portal Finspi.com przyciągnął milion użytkowników
Finspi.com to polska sieć społecznościowa nowej generacji, która w rekordowym tempie podbija Indonezję. Tylko w ciągu ostatniego miesiąca do nowego serwisu dołączyło ponad 500 tysięcy użytkowników z całego świata.
Serwis pozwala użytkownikom na swobodną wymianę każdego rodzaju treści, które można przeglądać i komentować w czasie rzeczywistym. Aktywne statusy informują o tym, co konkretny użytkownik robi w danym momencie, dzięki czemu każdy może do niego dołączyć – słuchając razem muzyki lub, już wkrótce, oglądając wspólnie film i komentując go na bieżąco. Poza nowymi interaktywnymi funkcjami na Finspi.com użytkownicy nadal mogą „lajkować”, komentować oraz udostępniać treści, jak również kontaktować się między sobą poprzez prywatny lub grupowy komunikator.
Finspi.com to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się sieci społecznościowych na świecie. W całości skupia się na rozrywce oraz stawia na anonimowość. Anonimowi użytkownicy mogą zawierać nowe przyjaźnie tylko w oparciu o bieżące pasje i zainteresowania. Dzięki temu można śmiało wyjść poza swoje najbliższe środowisko i poznawać podobnych do siebie ludzi z całego świata.
Finspi miało już swój oficjalny launch w Indonezji. W planach jest launch we wszystkich krajach SEA (South-East Asia), a także w Indiach, Pakistanie, Bangladeszu oraz w Stanach Zjednoczonych. Serwis jest dostępny w sieci, w wersji mobilnej (RWD) oraz w Android (w Google Play). Już niedługo zostanie wprowadzona wersja dla systemu iOS.
Specjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyStanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertyKierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertyKonferencja Digital Gamechangers — Harbingers Data: 3 października 2024 Miejsce: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.
Komentarze