05.05.16, 17:26

Czy warto kupić iPhone 6S?

Fot.: materiały prasowe

Zastanawiasz się pewnie jak wielu użytkowników, czy to kolejna zachcianka i modny gadżet czy rzeczywiście przydatna rzecz, która ułatwi Ci funkcjonowanie w tym zagonionym świecie. Nie ma jednoznaczniej odpowiedzi na to pytanie. Ilu użytkowników, tyle opinii. Warto więc przyjrzeć się bliżej samemu modelowi by ocenić, czy wiele się w nim zmieniło i czy aby na pewno wpływa to aż tak znacząco na komfort użytkowania telefonów marki Apple. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o iPhone 6S, koniecznie zapoznaj się z naszym materiałem i podejmij decyzję. Mamy nadzieję, że pomożemy!

Na pierwszy rzut oka

Dosłownie chwilę temu pojawił się w naszym kraju i już wzbudził wiele kontrowersji. Jedni mówią o nim w samych superlatywach, inni że jest totalnie niepotrzebnym wydatkiem. Niemniej jednak warto przyjrzeć się mu bliżej. Czym się różni w pierwszym momencie? Można go kupić w jednym z czterech kolorów Silver, Space Grey, Pink oraz Gold, a nie jak to było ostatnio w trzech. Nowa opcja kolorystyczna zapewne bardziej spodoba się paniom, ale ważne, że jest. Co warto zauważyć nowy iPhone 6S jest troszkę grubszy i cięższy od swojego starszego brata. Z tyłu posiada oczywiście znak S, który jako jedyny znak zewnętrzny właściwie pomaga nam rozróżnić te dwa modele od siebie. Jak to jednak było w przypadku iPhone 3GS (eS-ka była skrótem od angielskiego słówka Speed), również w tym wypadku nie jesteśmy zawiedzeni.  Bezsprzecznie mamy bowiem do czynienia z modelem dużo szybszym niż poprzedni.

Co kryje we wnętrzu?

Prócz zewnętrznego designu iPhone 6S zyskał mocno na funkcjonalności. Przede wszystkim zostały wymienione w nim procesory, na procesor A9, który jest znacznie wydajniejszy i wpływa na płynność pracy całego urządzenia. Ponadto, funkcja TouchID pracuje w nim zdecydowanie szybciej, niż w iPhone 6. Co ważne, aparat w iPhone 6S zyskał zupełnie nową matrycę 12 Mpix, a także możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Na uwagę zasługuje (nareszcie) zmieniony przedni aparat, który zamiast marnych 1,2 ma teraz kamerkę rozdzielczości 5 Mpix. Wielu ucieszy się z wieści, że iPhone 6S posiada także wbudowany w wyświetlacz 3D Touch, który rozpoznaje siłę nacisku kciuka na ekran, co umożliwia ustawianie wielu ciekawych opcji, np. podczas odbierania poczty mailowej.

Czy warto kupić iPhone 6s?

Jeśli masz starszy model iPhone’a niż iPhone 6 to nie kupuj iPhone 6. Zamiast tego dołóż do iPhone 6S, a na pewno nie pożałujesz tej decyzji. Zanim jednak zapłacisz, przemyśl jeszcze jedną kwestię, a mianowicie pojemność Twojego nowego telefonu, która jest kluczowa jeśli chodzi o cenę smartfonów marki Apple. Modele dostępne na polskim rynku to klasyczne 16 GB (trochę mało, biorąc pod uwagę możliwość nagrywania w 4K), 64 GB, do kupienia w http://www.play.pl/telefony/apple-iphone-6s-64gb-grey oraz 128 GB. Czasem warto wydać więcej. Jeżeli zaś jesteś osobą, która zmienia iPhone’a z każdą innowacją to przejście z iPhone’a 6 na 6S choć będzie przeskokiem, nie zaskoczy Cię aż tak mocno. Niemniej na pewno sprawi sporo radości, więc naszym zdaniem i tak warto.

Komentarze

Powiązane

15.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Przedsiębiorcy z sektora telekomunikacyjnego apelują o doprecyzowanie Prawa Komunikacji Elektronicznej
Polscy przedsiębiorcy telekomunikacyjni apelują do posłów o naniesienie poprawek w Prawie Komunikacji Elektronicznej. Podkreślają, że ich brak, negatywnie wpłynie na rozwój usług cyfrowych.
08.07.24, 20:30
| biznes i technologie » informacje
Grupa Polsat Plus i ZE PAK inwestują w największy projekt wiatrowy w Polsce
Grupa Polsat Plus i ZE Pak rozpoczęły wspólną inwestycję, nabywając wszystkie udziały w spółkach realizujących projekt zespołu elektrowni wiatrowych.
08.07.24, 15:30
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Tomasz Jagiełło ponownie wybrany do zarządu The International Union of Cinemas
Tomasz Jagiełło, Prezes sieci kin Helios, ponownie został członkiem zarządu The International Union of Cinemas, organizacji skupiającej europejskie firmy kinowe.
04.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Aż 280 mln zł. Rekordowa wypłata z Ekstraklasy za sezon 2023/24 dzięki m.in. sprzedaży praw do transmisji TV
Ekstraklasa w sezonie 2023/24 wypłaciła klubom 280,2 mln zł, a ok. 9,5 mln zł trafiło do PZPN. Środki pozyskane przez spółkę pochodzą głównie ze sprzedaży krajowych i międzynarodowych praw do transmisji TV oraz scentralizowanych praw marketingowych.
28.06.24, 18:00
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Max, PKOl i Looney Tunes łączą siły przed Igrzyskami Olimpijskimi Paryż 2024
Platforma Max została oficjalnym partnerem streamingowym Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Warner Bros Discovery Global Consumer Products i PKOl wraz z firmą LPP ogłosiły również współpracę, której efektem jest specjalna kolekcja ubrań z postaciami z Looney Tunes, zachęcającymi do wspierania TeamPL w igrzyskach.
21.06.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Po 25. latach Multikino Ursynów zamyka swoje drzwi 18 sierpnia 2024 r.
Multikino Ursynów zakończy działalność 18 sierpnia br. Spółka sprzedała prawa użytkowania wieczystego do działki na której funkcjonuje multipleks.
03.06.24, 08:30
| biznes i technologie » informacje
Duży Ben Rośnie i zapowiada inwestycje w e-commerce
Duży Ben, sieć marketów alkoholowych, w 2023 r. przyczynił się do wzrostu sprzedaży w segmencie Projektów Grupy Eurocash o 21 proc. Na ten rok planowane jest dalsze wdrażanie nowych udogodnień dla klientów z wykorzystaniem nowych technologii.
01.06.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Grupa Muszkieterów planuje przekroczyć pułap 11 mld zł obrotów w 20224 r.
Grupa Muszkieterów osiągnęła w I kwartale 2024 r. łączny obrót w wysokości blisko 2,4 mld zł w ramach zrzeszonych sieci Intermarché i Bricomarché, odnotowując niemal 9 proc. wzrost rok do roku.
01.06.24, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Rusza rozbudowa Lotniska w Modlinie. Większy terminal, więcej miejsc postojowych i nowi przewoźnicy
Nowe władze portu lotniczego w Modlinie mają ambitne plany rozbudowy lotniska i realizacji niezbędnych inwestycji.
31.05.24, 21:45
| biznes i technologie » informacje
Piąty salon Reserved (LPP) w Wielkiej Brytanii
LPP kontynuuje ekspansję w Europie Zachodniej otwierając piąty salon Reserved w Wielkiej Brytanii. Otwarciu towarzyszyć będzie zakrojona na szeroką skalę kampania marketingowa oraz wprowadzona właśnie do sprzedaży kolekcja „Welcome to the Club” inspirowana brytyjskimi tradycjami old-fashioned i stylem sportowym.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.